Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość dod do sabina
gdybanie?????? nie moja droga to nie jest gdybanie.skoro są takie przeciwskazania i kążdy szanuj acy sie kosmetolog uprzedza cie o tym znaczy ,że ma ku temu jakies podstawy.więc nie pieprz jak potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka blaszka
jestem po trzecim rf. i powiedzcie mi kochane--i taka sama prosba do OTC-czy to mozliwe ,że cholera jasna wyplynal mi cellulit?po ytrzecim zabiegu mam wrazenie ze po prostu mam gąbkę ,że ten cellulit wypłynał na wierzch.jestem załamana.czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurko blaszko
ale z czego wypłynął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
@ Blaszka też nie do końca rozumiem. Aczkolwiek miewamy takie przypadki np. na rf i elektrostymulacji, że czasem w wyniku mocne lipolizy, jest to fizycznie widoczne, ale nie jest to cellulit. Po prostu jedne komórki reagują bardziej a inne mniej. Sprawa powinna wyrównać się po kolejnych zabiegach i po pewnym czasie. WAŻNE !! ZAWSZE PO ZABIEGU RF DRENAŻ !!!!! Pić duuuuuużo wody, zminimalizować węglowodany. Generalnie RF napina skórę, i znaczaco ujedrnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Chciałbym uniknąć wygłaszania pinii i ocen na temat konkretnych maszyn na forum publicznym, ponieważ moje opinie są subiektywne i mogłyby skrzywdzić :) Bogu ducha winnych dystrybutorów, którzy nie czytają tego forum a zatem nie mają szans riposty. Swoim subiektywnym zdaniem moge podzielić się na priv. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka blaszka
otc-jutro napisze na meila!!dziekuje za twja wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SABINA53
Witam Czyżby konkurencja spać nie mogła? Żaden salon który ma w ofercie fale radiowe nie pozwolił by sobie na narażanie klientów. Każdy wie że choroby nowotworowe są przeciwwskazaniem do tego typu zabiegów.Przykro mi ,ale nie wierze, że personel nie poinformował Pani o tym. Myślę że jest to po prostu próba oczernienia jakiegoś gabinetu, w bardzo złym guście. Szkoda że więcej jednak jest tu właścicieli gabinetów niż nas klientek. Na miejscu tego salonu oskarżyła bym Panią o pomówienie. Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Do Sabina 53
A na pewno "nas klientek"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sabina 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do Sabina 53
Nikt nie ma wątpliwosci,że jest pani właścicielką salonu na Długiej. Jak pani nie wstyd!!!!!.Z usług takiego salonu nigdy bym nie skorzysatała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona73
Jak tylko jest coś nie tak z jakiś salonem, lotem błyskawicy właściciele wcielając się w rolę klientek wybielając swoje postępowanie, z takimi talentami to do polityki - nie do prowadzenia biznesu. Politycy nie znają pojęcia \\\"etyka\\\" jak wielu właścicieli salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi przykro
ale nie mam nic wspólnego z tym salonem, nawet nie jestem z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właścicielka
Witam wszystkie Panie jestem właścicielką salonu we Wrocławiu i zgadzam się z Panią powyżej, nie realnym jest żeby salon nie poinformował o przeciwwskazaniach do takich zabiegów. Poza tym jeżeli ktoś przebył chorobę nowotworową to nie idzie na jakiekolwiek zabiegi medycyny estetycznej. Oprócz tego nie potwierdzono jeszcze żadnego przypadku zachorowania bądź nawrotu choroby nowotworowej po zabiegach falami . Nie wiem dlaczego tak jest że jak tylko pojawią się na forum dobre opinie o jakimś gabinecie czy samym urządzeniu, to konkurencja od razu tu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z pań miał już zabieg wykonywany RF accent firmy Alma Lasers? Chciałam zapytać o wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Właścicielka
Wiedzieć o przeciw wskazaniach to jedno a rzetelnie poinformować o nich to drugie. 2 lata temu robiłam mikrodermabrazję diamentową w lipcu i pojechałam na urlop. Urlop skończył się po dwóch dniach wizytą u lekarza. Nie będę opowiadać co stało się z moją twarzą po ekspozycji na słońcu. Okazało się, że Pani kosmetyczka zapomniała mnie poinformować, że nie mogę po zabiegu przebywać na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Właścicielka
Wiele właścicielek salonów (które nie mają nić wspólnego z wykształceniem kosmetologicznym) nie ma pojęcia co się w nich dzieje. System wynagrodzeń prowizyjnych dla pracowników powoduje często takie patologie jak wyżej opisane. W końcu to właściciel salonu odpowiada za szkody a nie pracownik. Myślę więc, że rację mają Panie które bronią tutaj swoich salonów, ale z drugiej strony czy aby na pewno zawsze jest właściwy nadzór nad pracownikami ? Według mnie sytuacja taka mogła mieć miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że wina leży po stronie właściciela salonu - zabiegi na takich urządzeniach powinni wykonywac jedynie kosmetolodzy lub rehabilitanci lub tez jeśli chodzi o twarz to lekarze bo z czystej logiki wynika ,że jeśli cos ma działać to ma jakąś konkretna moc. Takie sytuacje wynikają z oszczędności właściciela salonu , który zatrudnia byle kogo i oszczędza na pensji. Ale myślę,że to jest cały ciąg wydarzeń - kiepski salon , kiepski sprzęt i przypadkowy personel. Całe szczęscie widze ,że klienci wymieniają się doświadczeniami całkiem rozsądnie - a właściciele salonów podszywający się pod \"zadowolone klientki\" lub oczerniający innych są trafnie identyfikowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Właścicielka
A dlaczegóż to ktos kto jest wyleczony z choroby nowotworowej nie może korzystać z zabiegów dermatologii estetycznej? Ciekawy sposób rozumowania. W takiej sytuacji faktycznie nie trzeba nikogo o niczym informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sabina 53
Przebywam od lat z osobami po chorobach nowotworowych i widze jak te osoby zmieniają się : kochają Zycie przez co stają się pogodniejsze, łaskawsze , tym zaskakujace jest dla mnie pani agresywne zachowanie .Ma pani pewnie jakies osobiste problemy.Prosze zrobić coś dobrego dla innych.Wie pani: Dobro powraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani sabina53
i zło wyrządzone innym..powraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 35
Każdy salon ma opinie dobre i niekoniecznie pozytywne.Mnie sie wydaje,że to są jakieś rozgrywki osobiste miedzy salonami,po prostu konkurencja "podłożyła świnie".Wszysto ok.tylko po co wywoływać tak straszną chorobe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha2
Ma pani racje,od dawna wiemy,że na forum trwa walka miedzy salonami i nieuczciwą konkurencją.Tylko, że jedni posuneli sie za daleko,podajac nazwe salonu.I tak ofiara staje się winnym a winny ofiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sabina53
Nie wiem o co tu chodzi ? ale jak nie wiadomo o co ,to oczywiście chodzi o pieniądze,a nie o chorobe czy gabinet.Ludzie!!!załatwiajcie to miedzy sobą a nie włanczajcie nas do swoich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale FORUM
Co to za forum???? Każdy może wejść podać się za podszyć się za klienta, właściciela salonu, itp. i pisać co mu się podoba bez żadnych konsekwencji. Zauważcie, że na formach na których należy przejść cały proces rejestracji i weryfikacji takich bezsensownych dyskusji nie ma, a poziom dyskusji jest o wiele wyższy. Szkoda czasu na czytanie tych wszystkich paszkwilów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maja35
Jak dla mnie zbyt dużo tu wypowiedzi broniących salon i atakujących "klientkę". Nawet stylistyka wypowiedzi jest specyficzna dla jednej osoby. Czyżby to ta sama pojawia się kilkanaście razy pod innym loginem????? Ten wątek jest coraz bardziej żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 100
Drogie Panie, zainteresowane prawdziwymi opiniami o zabiegach typu RF i itp. - chyba czas najwyższy opuścić to forum i nidgy już na nie nie zaglądać. Te ostre wymiany zdań powyżej potwierdzają moją opinię, że na tym forum mało jest opinii prawdziwych klientek salonów, a tylko opinie podszywających się pod te klientki właścicieli salonów. Nie warto ufać tym rzekomym opiniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha2
Chciałam zrobić thermage na brzuch,czy ktos może opowiedzieć o efektach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mycha2
Miałam robiony zabieg pół roku temu,efekty są,ale sam zabieg jest dosyc bolesny,żałuje,że nie zrobiłam liposukcji,bo zabieg jest pod narkozą i po nim 2tygodnie się jest wyłączonym z życia,ale efekt jest długi i widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milka100
Dlaczego Ty się czepiasz kobiety? !!!!1 ,dobrze mówi,zabiegi sa za drogie. Wszystkie kobiety chciałyby skorzystać , ale cena nie dla wiekszości. Kim Ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidov
och kobiety,dajcie spokój i tak bez tych wszystkich urzadzen jesteście piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×