Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość rajderka
co do umieszczenia zdjęć .....zaloguj się na portalu chomikuj.pl i tam wrzuć fotki...następnie podaj linka do strony,bądź do nazwy chomika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Doktor proszę podesłać namiary na firmę, która robi tu wpisy. Nie stanowię konkurencji (zupełnie inna branża) liliana456@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Dziewczyny, u mnie minęło 4 miesiace. i jestem niezadowolona. Kurczę, nic mi sie owal nie podniósl. Albo mam za duzo juz skóry z podściółka tłuszczową albo nie wiem co a tak sie nacierpiałam. Za pierwszym razem byłam zadowolona( robiłam cała twarz i oczy ) ale konkretne rezultaty widziałam na oczach. Dupa, teraz i na oczy chyba nie pójdę, Spróbuje na oczy ULTHERA , przynajmniej nie boli. Mam taki mam zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAŻAJCIE NA THERMAGE
I INNE ZABIEGI PRZY UZYCIU FAL RADIOWYCH, BO ONE LIKWIDUJA TŁUSZCZ A TWARZ BEZ TŁUSZCZU TO TWARZ STARA. NIE DAJCIE SIE NABRAC, TO DZIAŁA TYLKO NA POCZATKU, A POTEM JEST TYLKO GORZEJ. NA STRNACH ZACHODNICH JUŻ DO TEGO KOBIETY SAME DOSZŁY I WYGLĄAJA GORZEJ NIŻ PRZED ZABIEGAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
To dziwne co piszesz, ze Thermage likwiduje tłuszcz, ja miałam na brzuszek, tłuszczu nie zlikwidował tylko naciągnął mi rozciągnięta po ciaży skórę. Wyzej kolezanka tez pisze ze miała worki tłuszczowe pod oczami i tez tego tłuszczu nie zlikwidował. Thermage jest tylko na naciągnięcie skóry, z tłuszczem nie ma nic wspólnego. Wiem, bo miałam ten zabieg. Z naciągnięcia skóry jestem bardzo zadowolona. Na tłuszcz masz zabieg Smart Lipo, Slim Lipo, Body Jet, Body Teti a nie Thermage. Jak ci wisi skóra robisz Thermage , jak ci wisi tłuszcz to go odsysasz. A jak masz problem z przebarwieniami to robisz Fraxel. Jak można tego nie rozumiec. Na kazdy problem jest inny zabieg. Idż na konsultację do lekarza to powie ci co powinnas zrobic. Ja z Thermage jestetm bardzo zadowolona, myslałam że została mi tylko plastyka brzucha okazało się ze podziałał pieknie. Problem wiszacej skóry miałam tylko na brzuchu, pozostałe ciało jest OK, skóra nie wisi. Po prostu ciaża zrobiła swoje, chociaż nie byłam smokiem, brzuch miałam duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Do Swarcel-ale Ty głupoty piszesz. Własnie jednym z powikłań po Thermage jest zanik tłuszczu- dosłownie dziura-. Ja mam taką jedna właśnie na szyi , dosłownie wgniecenie wielkosci jednego grosza. A na szyi własnie miałam mocnną skale 6. . Nawet dobrze zrobiony zabieg nie gwarantuje , ze w jakims miejscu taka dziura sie nie zrobi. Dlatego nie zaleca się znieczulac i nie dają proszków przeciwbólowych . Ja na szczęscie mam na szyi a jak by wyszła na policzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Ciekawe czemu na foreach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe opinie. Kafetria jest super do reklamy nie ma logowania, pełna swoboda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Z. 23
też poszperałam w necie i fakty są bezprzeczne, że w Polsce jesteśmy ogłupiane i te thermage i inne fale radiowe tylko nas postarzają. Na początku jestesmy w eforii bo podgrzanie kolagenu powoduje sciągniecię tak jak usmażenie jaja a później gdy ten efekt mija skóra traci jeszcze swój tłuszcz i staje się bardziej wiotka. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
bojkot dr Kasi z Sulecina, niech się zajmie tym co robi najlepiej czyli wystawianiem zaświadczeń kierowcą a nie medycyną estetyczną. Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy - nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Swarcelowej
czesc Swarcel,wrzuc fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwa nie pokaże
bo nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
dobre Swarcel i madrus na każdym wątku obiecuje zdjęcia ale jakoś nigd nigdy ich nie widział :-) SWARCEL=CHUDERLACZKA=MADRUS jest to łatwo zauważyć, bo jak piszę sama z soba na różnych wątka, ach to czasami jej sie pomyli i nie zmienia nicka. Pani dr tak super, pacjentów ma tłumy więc pewnie zarabia dużo - to mogła zatrudnić lepszych specjalistów od reklamy na forach a nie takie dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona sama sobie sterem żaglem
i okrętem. Od reklamy speca nie zatrudni, bo do jej psiej nory nikt nie chodzi, więc sama nagania jak może. Pozakładała topiki o sobie samej i siedzi i wypisuje jaka to ona cudowna. Miarka się jednak przebrała. DOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamazzielonej
Nie będę się powtarzac bo pisałam juz na innym topiku, ze jestem zadowolona z ust które zrobiłą mi pani Turczyńska. Osoba któa wypisuje te bzdury na jej temat nigdy u niej nie była. Ale mnie interesuje zabieg falami radiowymi, czy jest szansa zeby Thermage wyszczuplił mój podbródek? Mam tłuszcz na podbródku i wiszącą skórę. Czy ktoś miał podobny problem i czy Thermage pomógł? Poczytam na forach angielskich co piszą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiemy już wypisywałaś
o sobie na innych topikach, widzieliśmy i zaraz wsiądziemy i pojedziemy do lasu tam gdzie masz swój gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguello
do Mamazzielonej Ja robiłam termage na brzuch w styczniu...niestety u mnie do tej pory bez zmian....zapłaciłam 6 tys zl..bolało mnie dość mocno...nie widzę żadnego spektakularnego efektu..ja "wyrzuciłam" kasę..ale może z twarzą jest inaczej...kto nie ryzykuje ten nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguello
we wrzeniu 2010 robiłam lipo laserową chciałam dodatkowo ujędrnić skore thermagem jak pisałam wyżej....u mnie zero efektu po 4 miesiącach..nie liczę już na więcej...to co zrobiono mi podczas lipo to zostało do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslę, że efekt
na pewno jest. Pani Turczyńska ma 6 000 zł na ciuchy a Ty bedziesz więcej pracować, zeby je odrobić, więc efekt calkiem dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguello
przykro mi, ale nie robiłam zabiegu u pani Turczyńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja055
Kilka miesięcy temu poddałam się zabiegowi Thermage na powieki, lekarz wykonujący zabieg zapewniał że efekt powinien być zadowalający.Stwierdziłam, że jak takie efekty obiecuje to wykonam ten zabieg rónież na całej twarzy ale dr doradził, że lepsze efekty na twarzy przyniesie Ulthera. Zgodnie z sugestią zgodziłam się i niestety jak nie było zmian tak nadal nie ma. Uważam, że te wszystkie metody są jednak mocno przereklamowane. Straciłam tylko duzo pieniędzy nie uzyskując zupełnie nic w zamian- przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka78
Ile kosztuje ten zabieg ? Ja robiłam tylko CytoCare i jestem bardzo zadowolona,ale tez powiem Wam ze spotkałam sie z tym,ze lekarz chciał mi wcisnac jakis tańszy,koreański produkt.Słyszalyscie o takich zastepczych produktach ?Troche sie tego balam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie jest bez sensu
Witam.Niewiem czy to odpowiednie miejsce do tego typu spraw lecz wiem jaka internet ma sile przebicia. Moja desperacja siegnela juz granic i łapie sie ju nawet przyslowiowej "brzytwy".Mam bardzo trudna sytuacje materialna,samotnie wychowuje dwojke dzieci,niepelnosprawnego brata,mieszkanie zadluzone na kilka tys zl i szukam juz pracy od ponad pol roku,zyje z dnia na dzien w ciaglym stresie i ze zmartwieniami by tylko miec co dac rodzinie wlozyc do garnka.Trudno nawet wyrazic slowami to co czuje i jak mi jest ciezko,wiem rowniez iz na internecie jest wielu oszustow i sama rozumiem nieufnosc ludzi w tych czasach do tego typu spraw,lecz prosze ludzi dobrego serca i ktorym niejest obojetny los blizniego o nawet male wplaty 10-20zl,gdyz nawet tego typu sumy naprawde bardzo nas wspomoga.Prosze o jakiekolwiek wplaty w miare mozliwosc a moj nr konta to 66 1050 1432 1000 0023 2144 5567.Za jakiekolwiek wplaty SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka333
No to znowu ja... Po Thermage prawie 4 miesiace, troche wciagnieta skora na owalu...ale bez jakis super wielkich rewelacji. Uwazam ten zabieg za drogi jak na to jakie przyniosl efekty. Nastepna proba beda chyba nici hialuronowe u dr Lelonkiewicz, mam nadzieje ze przyniosa lepszy efekt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam termage i po 3 m-cah
mam obwisy?od czego one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilabot
Osobiście wiem jedno lekarz to lekarz i jego opinia jest ważniejsza od tysiąca opinii róznych specjalistów. Ja korzystam z zabiegów tego typu w Gdyni w klinice Proderm. Różnica jest tak że nikt na siłę niczego nie próbuje mi sprzedać bo wie że może mi to zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka333
kamilabot - nie bardzo rozumiem co chcesz powiedziec? Czy twoim zdaniem Thermage szkodzi i ktos nam wcisnal inne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thermage oczywiście ze
szkodzi.Na twarz tego nie stosujcie o ile chcecie miećtłusczyk, bo jak nie to wam go rozpusci a skóra opadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Chyba jestem tego przykładem.... tak mi owal teraz poleciał, ze niesamowite, a po tym 2-im thermage nic się nie poprawiło, choc minęło już pół roku. k...wa głupia byłam ale mleko się juz rozłalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Do FIFKA 333 czytałam o tym urzadzeniu-wydaje mi się ciekawe ale w Polsce go nie ma.Proszę, moze bys mogła zrobic rozeznanie, jak to wyglada za granica i jak to zamówic w polsce. Jest na ebayby (zagranicznym) ale ja nie umiem tegio rozszyfrować. to jest www.slendertoneface.com http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dslendertoneface%26hl%3Dpl%26safe%3Doff%26sa%3DG%26biw%3D957%26bih%3D461%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://www.makeuptalk.com/forums/f12/slendertone-face-98939.html&usg=ALkJrhi6x_zggQBqi9H_wwG0OPEIDy9FDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Krakow
to jest zwodnicze. Po termage chwilowo skóra się napisana ale jak to minie to opada i jest nie lepiej a gorzej, ale o tym nas nie informują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×