Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość ona32
ja zastanawiam się nad zabiegiem z użyciem fal radiowych. nigdzie nie piszą o utracie jędrności skóry, jako powikłaniu zabiegu. ale i tak zaczynam się wahać, bo za nic w świecie nie chce pozbywać się tłuszczyku na twarzy. jesteście pewne, że to przez zabieg jakość skóry pogorszyła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termage i fale radiowe
działają tak samo. Z twarzy zniknie tłuszczyk i bedziesz wyglądała jak własna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
robiłaś sobie tego typu zabieg? szukałam informacji na innych portalach i nigdzie nie wyczytałam o tego typu powikłaniach (z wyłączeniem skutków nieprawidłowo wykonanego zabiegu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahaarz
rzeczywiście te twarze wyglądają gorzej po. Nie wiem za co ludzie płacą! Za postarzanie się? Jakie te baby głupie są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
No rzeczywiście koszmar. Może pomylili podpisy pod zdjęciem? Ja dziękuję za własną kasę postarzyć sobie gębę. Chciałam do nich napisać ,ale nie maja adresu mailowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
nie wchodzę w to. skłoniły mnie do tego anglojęzyczne fora, gdzie kobiety opisują odroczone w czasie skutki tego typu zabiegów. masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Mogłabyś dać namiar na taką stronkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32..
znalazłam poniższe forum na temat thermage: http://www.realself.com/Thermage/reviews a oto jedna z opinii: I did thermage to address loose skin and jowels. Luckily, the procedure did nothing more than lighten my wallet. I know someone who lost facial fat from this procedure, and now looks much older and very drawn. Any procedure that can remove fat does not belong near your face!!! The doctor agreed that I had no result, and offered to re-do my trouble spots. No thanks. I'll pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypkaaś
Thermage nie jest po to żeby usuwać tłuszcz, tylko napina i konturuje skórę przez równomierne ogrzewanie objętościowe fal radiowych prowadzące do regeneracji włókien kolagenowych. Przede wszystkim Thermage robi się tylko raz, jeśli poddajecie się takiemu zabiegowi 2-3 razy do roku to nie dziwcie się, że wasza skóra wygląda jak u staruszki. To jest zabieg, który silnie wpływa na strukturę skóry, dlatego jego efekty utrzymują się na wiele lat i dopiero wtedy można ewentualnie go powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonya2322
Dokładnie, uważajcie na oszustów, którzy chcą was naciągnąć kosztem waszego wyglądu. Thermage jest tylko jeden, ostatnio byłam w pewnej klinice gdzie podawali, że mają Thermage, ceny też mieli całkiem niezłe. Ale jak się okazało, urządzenie to nie oryginalny Thermage a jakiś Therma lifting, który trzeba powtarzać co pare tygodni! Bzdura, w przypadku prawdziwego Thermage wystarcza tylko JEDEN zabieg, żeby uzyskać napiętą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonya2322
To jest tak jak z depilacją laserową, u jednych efekt gładkiej skóry utrzymuję się dłużej, u innych krócej. Chodzi o to, że nie wszyscy będą zadowoleni, bo każda skóra ma inne właściwości i różny proces regeneracji. Warto tylko korzystać z oryginalnych urządzeń, które gwarantują całkowite bezpieczeństwo. Żeby sprawdzić czy dobrze trafiliśmy, warto skorzystać ze strony producenta urządzenia Thermage (www.thermage.com) gdzie można sprawdzić, w którym polskim gabinecie jest prawdziwy Thermage albo na stronie dystrybutora tego sprzętu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
@chrypkaaś, u Ciebie efekt utrzymał się przez wiele lat? w sumie jestem ciekawa opinii osoby, która doświadczyła tego na własnej skórze, a nie powiela deklaracje producentów, przecież nie po to jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzennna
Hmm. Moja mama robiła sobie zabieg Thermage na nowym urządzeniu CPT na oczy i owal twarzy efekty po 3 miesiącach są widoczne. Szczególnie jak porównuje się zdjęcia, bo na codzień troche to ucieka i zdaje sie, ze nie ma zmiany. ostatnio przeglądałyśmy zdjecia i na zdjęciach widać duuużą różnice. I to chyba jest zaletą Thermage, bo nie widać że sie coś robiło (tak na co dzięń) - zabieg z tego co opowiadała był bolesny ale do przeżycia. Wbrew pozorom powieki bolały mniej niż twarz. ale to pewnie kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa mrauysia
niestety w Ameryce już kobiety stadnie piszą, że to nie pomaga a szkodzi cerze. My w POlsce musimy jeszcze do tego dojść. Jeszcze rok, dwa a za darmo na termage nie pójdziemy. dziekuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaria42
ale mnie wystraszyłyście... jestem trzy miesiąące po serii zabiegów z użyciem fal radiowych efekty zaczynają być widocze,a tu sie dowiaduję,ze to wszystko szlag trafi i będzie gorzej niż przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i dobrze,
że o tym napisałaś. Więcej tam nie pójdę, a zostawiałam tam niemałą kaskę.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_kazzz
Ja po ciąży lub miałam kłopoty z powrotem do swoich kształtów i chciałam napiąć obwisłą skórę i wyrównać wybrzuszenia. Lekarz powiedział mi , że Thermage pomaga napiąć, ujędrnić i ukształtować ramiona, uda, pośladki i brzuch. Ja zdecydowałam się na zabieg na brzuch i pośladki. Krótko po zabiegu Thermage straciłam 3 centymetry w pasie i mogłam znowu nosić moją ulubioną parę jeansów z czasu przed ciążą. Oczywiście mam świadomość, że teraz kolej na moje działania: ćwiczenia, ruch i zdrowa dieta :) Osobiście polecam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka57
a ja do ciebie majko50.napisz mi gdzie i u kogo w Toruniu robilas ten zabieg? Jest mi strasznie przykro ze wydalas tyle kasy a rezultaty wrecz tragiczne. Ja mieszkam pod Toruniem i tez planowalam w najblizszym czasie zrobic sobie thermage. Jednak po takim ostrzezeniu zrezygnuje z tego zabiegu. Ciekawa jestem czy zrobilas to w renomowanym gabinecie? Opinie sa tak podzielone i wiem ze rezultaty sa zalezne od jakosci sprzetu i umiejetnosci lekarza. Oile sie orientuje to w uzyskaniu tluszczu na twarzy pomoze tylko twoj wlasny pobrany np.z brzucha albo np.kwas hialuronowy. Dziekuje bardzo za ostrzezenie przed tym zabiegiem i zycze pomyslnego rozwiazania tego przykrego problemu. czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka57
majko50,bardzo dziekuje za tak szybka odpowiedz. Ja wlasnie chcialam umowic sie na ten zabieg w PCME u dr.Markowskiego. A moze on sam doradzi ci jak pozbyc sie tego problemu i jak najlepiej uzupelnic ubytki tkanki tluszczowej. Warto sprobowac bo moze zrobi to gratis w tej sytuacji. Na temat przeszczepu tluszczyku najlepiej dowiedziec sie na forum zajmujacym sie tym tematem. A moze wejdziesz do REGENERIS-KAFETERIA gdzie b.mily lekarz daje porady i moze bedzie ci w stanie pomoc. Tak bardzo chcialabym ci cos doradzic ale moja wiedza jest tylko bardzo powierzchowna a ty przeciez potrzebujesz fachowej porady. Bede sledzila bardzo uwaznie twoje nastepne kroki. Zycze ci wspanialych rezultatow i nie poddawaj sie bo na pewno znajdzie sie jakies rozwiazanie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Majka 50, ja też Ci dziękuję, że zechciałaś podzielić się swoim doświadczeniem z nami. Życzę, żeby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka50
Rozalko57 Jeśli chodzi o gabinet PCME i dr.Markowskiego to,jest bardzo dobrym lekarzem a gabinet warty polecenia. Może,ja byłam już za stara na ten zabieg? może,może.....? Będę szukać wszelkimi sposobami pomocy i będę się dzielić rezultatami tu na forum.Pozdrawiam Cię Rozalko57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka57
witam cie majko50, dziekuje za polecenie gabinetu dr.Markowskiego z ktorego napewno w najblizszej przyszlosci skorzystam. Czekam z niecierpliwoscia na pomyslne rezultaty i najlepsze rozwiazanie tego problemu. Sadze ze wiele z nas powyzej 50tki ma problemy z zanikiem tkanki tluszczowej na twarzy-nawet bez pomocy thermage-wiec zycze ci znalezc taki zabieg ktory pomoglby ci chociaz troche uzyskac obietosci . Tego zycze tobie Majko i wszystkim paniom w pewnym wieku. Pozdrawiam cie Majko50 i do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie może, czy osoby, które mają koronki na metalowych wkładach korzeniowych mogą korzystać zabiegów typu radio fale? Bo przeciwwskazaniem są elementy metalowe w ciele. Czy te wkłady też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do enika
wydaje mi się, że tak, ale niech się wypowie specjallista, co ciekawe ja na RF czuję moję zęby, szczególnie tam gdzie mam wypełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka50
Do Rozalka57 Rozalka57,proszę napisz do mnie,na mój adre majlowy jest taki sam jak widniej przy wpisie czyli: mbdk@o2.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela_k
Słuchajcie, przeczytałam tu wiele nieprawdziwych informacji, które trzeba wyprostować. Thermage to jedno z urządzeń wykorzystujące fale radiowe. Niestety nie wszystkie urządzenia stosujące tą technologię to Thermage! Trzeba dlatego przed podjęciem decyzji o zabiegu dokładnie to sprawdzić. Nie jest prawdą, że po zabiegu Thermage skóra staje się wiotka- wręcz przeciwnie. Thermage stymuluje powstanie nowego kolagenu, co prowadzi do napięcia skóry! Może w przypadku kilku z Was nie był to po prostu oryginalny Thermage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrzuśka
Zgadza się to co piszesz, nie wszystkie urządzenia na fale radiowe to Thermag. Przed wyborem lekarza dowiedziałam się jakim sprzętem dysponuje. Po kilku głębszych telefonicznych zapytaniach w klinikach dowiedziałam sie, np. że zabieg trzeba wykonać kilka razy co 4-6 tygoni, wiec to już kit. To nie Thermag. Thermag robi sie tylko raz. Niestety nieprawda, że usuwa tkankę tłuszczową z twarzy, ale prawda jest to, że na efekt ostateczny trzeba zaczekać kilka miesięcy. Mój Thermage wykonany pod koniec kwietnia dopiero tera daje zauwazalne efekty. Widę podniesienie skóry na twarzy, jakby jej ilość sie wstąpiła na policzkach i na owalu. Zabieg wart wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaza82
Witam. Przepraszam, że wpadam w środek dyskusji, ale mam ważne pytanie. Moja Mama dostała w prezencie kupon na zabieg therma rf i mezoterapię bezigłową (twarzy i szyi). Wszystko fajnie, ale Mama ma na twarzy i dekolcie tzw. rumień i boi się, że jak zapyta w gabinecie czy przy rumieniu można to Jej powiedzą, że tak, oczywiście, a potem wyjdzie jak zwykle, czyli koszmar. Czy wiecie może coś na ten temat, czy może ktoś z Was się spotkał z takim problemem? Z góry dziękuję za wszelkie przydatne informacje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. Ja
Tak to prawda .Zupełna nowość w kosmetyce. Ten zabieg i to w zupełnie innej cenie można znaleść w Rybniku Gabinet na Chabrowej równiez go maja.Też byłam ale nie płaciłam 1500 zł w karnetach jest inaczej pytajcie sami moge podać ich strone http://laaant.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×