Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość średni_man
Hej wybieram się do velvetlook z Krakowa na Thermage twarzy. Ktoś coś wię na ten temat? Ile zabiegów jest potrzebna. Jaki tam mają sprzęt i specjalistów? Mam 41 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartłomiej Czekaj
Radzę uważać na osobę jaką jest Pani Anna M-S i na to co mówi i co obiecuje. Jakiś cza stmu a dokładnie prawie 1,5 Ponad roku temu moja firma wykonała dla niej pewną usługę, za którą przyjęła fakturę, do dziś nie otrzymałem znacznej części pieniędzy i pomimo wysiłków firmy windykacyjnej te pieniądze są nie do oddzyskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela_k
do średni_man : Jeśli to oryginalny Thermage, to wykonuje się go jednorazowo. Efekty przychodzą z czasem, ale są za to spektakularne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średni_men
Izabela_k ale jak się przekonać czy jest to oryginalny Thermage? Co może się stać jeśli to nie jest oryginalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średni_men
Urządzenie jakie mają jest firmy profi-med Multi Light - Plus. Czy ktoś coś o tym wie? BTW, czy to też dziła na głębokie zmarszczki, czyli taką bruzdę nad nosem czy też te wokół ust, pod nosem? Czy potrzebny inny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela_k
Najlepiej zapytaj wprost. Powiedz, że interesuje Cię wyłącznie oryginalny Thermage, a nie jakiś inny zabieg wykorzystujący fale radiowe. Możesz też sprawdzić, czy dany gabinet dysponuje takim urządzeniem na stronie firmy Optopol Handlowy, która w Polsce handluje tym sprzętem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela_k
Multi Light - Plus to zupełnie coś innego. Zastanów się zanim podejmiesz decyzję o danym zabiegu. Przede wszystkim skonsultuj to z lekarzem, który najlepiej dopasuje zabieg to Twojego problemu. Dla mnie akurat najlepszy okazał się właśnie Thermage. Moja kuzynka próbowała zaoszczędzić i wybrała inną opcję, co w efekcie wyniosło ją drożej, ponieważ, żeby dojść do takiego efektu, który ja osiągnęłam po 1 zabiegu, ona musiała wykonać ich aż 3, a i tak nie jestem pewna, czy ostatecznie jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średni_men
Dzięki Izabela_k Lekarze w tej branży niestety są mało wiarygodni, bo przecież każdy pracuje dla jakiejś firmy. Wuęc wolę się też popytać na forach. Zabieg jest bardzo tani bo w promocji, więc zobaczę, jaki da efekt. Mam tylko nadzieję, że to nie jest niebezpieczne. W właściwie czym thermage różni się od multi light?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejsi
Hej! zrobiłam sobie thermage u dr Kaniowskiej w grudniu i jak na razie zero efektów, ale z tego co mówiła dr efekty mają się pojawić najwcześniej po 8 miesiącach. Pozostaje mi tylko w to wierzyć. Dam znać jeśli pojawią się jakieś najdrobniejsze efekty. tak, że nie wierzę tym co piszą o szybkich i spektakularnych efektach. Gdyby tak było wszystkie byłybyśmy młode, a tak niestety nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średni-men
Zrobiłem sobie termolifting focusem. Hmm na razie po 2 godzinach nic nie widać ;). Zabieg wydaje się zupelnie bezpieczny i miły. Nie wiem tylko ile razy trzeba go powtórzyć i z jaką częstotliwością. Robiłem go w promocji, ale w sumie to dość droga zabawa licząc czas zabiegu i cenę maszyny. Wraz z kosztem pracy zwraca się po 2 miesiącach. Trochę to przesada. Ale taniej już pewnie nie będzie, bo każdy chce być piękny i młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kejsi
Jesli nie widzisz żadnych pozytywnych efektów to,radze obserwój czy czasami coś złego nie dzieje się na twojej twarzy, gdyż ja osobiście nie wierzę żeby kolagien regenerował się dopiero po ośmiu miesiącach,totalna bzdura. Wejdź na strony o regeneracji kolagenu ale takie medyczne i radzę poczytaj sobie i tam znajdziesz odpowiedź. PS.Proszę dziel się z nami swoimi obserwacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciagnieta
Witajcie ja zrobiłam Thermag dziewięć miesięcy temu.mimo zapewnień że efekty będą, ale trzeba poczekać............wciąż ich nie ma:/ ja się pytam ile trzeba czekać?? 100 lat? aż zjedzą mnie robale? Kurcze czuje się oszukana i naciągnięta na maksa.Pan dr nie poczuwa się do jakiejkolwiek rekompensaty.No cóż są ludzie i ludziska.Zabieg robiłam w Poznaniu,zapłaciłam ponad 6 tys - robiłam skórę na brzuchu JA NAPRAWDĘ NIE JESTEM ZADOWOLONA!! bo nie ma żadnej żadnej żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejsi
Zauważyłam, że moje powieki stały się jakby cięższe i pofałdowane szczególnie w kącikach czego przed zabiegiem nie było. Masakra! Ostatnio sporo naczytałam się o szkodliwości thermage i chyba przyjdzie mi w to uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Naciągniętej
ej Naciągnięta, a nie widzisz efektów ubocznych, bo moja skóra na powiekach tak sie naciągnęła, że robi mi się druga, pomarszczona powieka. Ohydztwo, żeby sie pomalować musze naciągać powieke, a potem wszystko sie rozmazuje. To jest chore płacimy słoną kasę, żeby dodać sobie lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi potym powie opadły
a kto mi zwróci kasę i przywróci dawny wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana !!!
Drogie Panie nie bójmy się głóśno mówić i pisać wytykając palcen nieuczciwych lekarzy i kosmetologów i ich gabinety! - Gdyż to MY jesteście poszkodowane i oszpecone za swoje własne grube pieniądze. Gdy idziemy do lekarza który zajmuje się medycyną estetyczną i chcemy się poddać zabiegowi odmładzającemu THERMAGE, róznego typu LASERY to słyszymy o samych zaletach tego zabiegu o rewelacyjnym odmłodzeniu które nam starczy na 5 lat itp. ale nikt nie mówi nam o skutkach ubocznych czy nieumiejętnym przeprowadzeniu takiego zabiegu i jaką maszyną czy aparatem. Lekarz czy kosmetolog powinien ponieść konsekwencje źle przeprowadzonego zabiegu czy nieodwracalnie oszpecenia kogoś,gdyż za zabieg żąda krocie...! A My oprócz dużego wydatku, przepłacamy to zdrowiem i ogromnym stresem. Jeżeli lekarz coś źle przeprowadzi wykona powinien to naprawić,lub oddać pieniądze z rekompensantą za zniszczenie twarzy, taki ma ETYCZNY obowiązek. Jeśli nie to głośno mówmy i piszmy z imienia i nazwiskach o nieuczciwych lekarzach i ich gabinetach /gdy powdjęli się wykonywać takiego typu zabiegi i to dla ogółu to muszą za nie odpowiadać/. My straciliśmy wygląd,twarz,zdrowie. Ale takich lekarzy i ich gabinety inni będą omijać duuużym kołem. Poszkodowane Panie nie dajmy się!. Gorąco Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację bo
oni czują się bezkarni. Nie odpowiadają za nic! Obiecują złote góry! Efektów brak prócz lżejszej kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejsi
Nie rozumię dlaczego nie podajecie adresów klinik czy nazwisk! To my mamy sie jeszcze dodatkowo bać, że ktoś nas oszpecił lub za grube pieniądze nie zrobił nic.Przecież nie podajecie swoich nazwisk, ani dokładnych dat zabiegów, a takich za przeproszeniem naiwnych jak my było przed nami i po nas wielu więc dlaczego nie mielibyśmy innych ostrzec!W poczekalniach generalnie panuje pomór-nikt do nikogo się nie odzywa. Kiedyś chciałam zostawić babeczce swój nr telefonu, żeby skonfrontować efekty tego samego zabiegu-po prostu uciekła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kejsji
Witaj Kejsji, w tej chwili leczę skutki zniszczonego kolagenu i modlę się, oby był to tylko kolagen a nie zniszczona tkanka tłuszczowa. Jestem po zabiegu Thermage 17 miesięcy i skutki po zabiegu są tragiczne, twarz zrobiła sie mała skóra mi na twarz i powiekach zwisa jest cieniutka,wiotka i są widoczne duże zmarszczki i z miesiąca na miesiąc jest gorzej, czego przed zabiegiem nie było, moja skóra była w dobrej kondycji. Uwierz mi Kejsji jeśli nie pomogą te zabiegi to na pewno nie będę siedzieć cicho,potulnie i tylko będę opłakiwać swoja totalną klęskę - o nie...!!! Ja może stracę twarz ale będę walczyła do końca,poruszę niebo i ziemię pójdę gdzie się da i jak się da. Pozdrawiam! Oczywiście gdy zajdzie taka potrzeba,zawsze możesz na mnie liczyć. Ja nie będę bała sie podać kto i gdzie wykonywał mi zabieg, gdyż to JA jestem poszkodowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to udowodnic
????????? Mi nawet r-ku nie dali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka98
Nie stosujcie promieni radiowych na twarz!!! Poczytajcie najpierw o ich wpływie na tkanki podskórne.Ale nie opracowania zamieszczone jako reklama, bo tam się mało dowiecie, ale opracowania naukowe. Powiem w skrócie, że promienie RF (radiowe) najbardziej oddziaływują na tkankę tłuszczową niszcząc ją. Dlatego w celu wyszczuplenia lub likwidacji skórki pomarańczowej w dolnych partiach ciała można je z powodzeniem stosować. Tam zwykle tłuszczu jest dużo. Ale jak je zastosujecie na twarzy, gdzie jest go o wiele mniej, doprowadzicie do atrofii, czyli zaniku tkanki tłuszczowej podskórnej ( w mniejszym lub wiekszym stopniu) i po jakimś czasie nie będzie efektu liftingu tylko pomarszczona skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka98
Do do Kejsji Przykro mi, że masz takie problemy ze skórą... spróbuj zastosować voluplus - olejek, który aktywuje regulatory rozwoju komórek tłuszczowych. Dodaj go do olejku bazowego albo po prostu do kremu tyle, by osiągnąć steżenie około 5%. I nie przejmuj sie, że w opisie tego olejku zwykle pisze, że jest do biustu :) Dziewczyny stosują go na twarz, szczególnie do wypełnienia "doliny łez". Po jakiś 3-4 miesiącach skóra powinna zacząć reagować i być w lepszej kondycji. Żeby mieć dowód na zniszczenie skóry, może zrób zdjęcia swojej twarzy - gdybyś chciała wszcząć jakieś postepowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Stokro
Witam, czy ot tak profilaktycznie każdy może sobie to stosować na polepszenie skóry twarzy, a co z powiekami omijać okolice oczu czy też można smarować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stkrotka98
Profilaktycznie nie stosowałabym na twarz . A tym bardziej w okolicach oczu (chyba,że ktoś jest po liftingu promieniami RF- wtedy tak) . Osoby, które nie miały liftingu RF mogą stosować na twarz, jeśli widzą różnicę w ubytku tkanki tłuszczowej np. przy zapadających się policzkach lub w "dolinie łez".U niektórych osób wraz z wiekiem występuje tendencja do tworzenia się poduszek tłuszczowych w okolicach oczu - górnej i dolnej powieki, co nie wygląda ładnie, a stosując olejek można ten proces wzmóc. Aha-proszę pamietać,że każdy inaczej reaguje na różne substancje, zabiegi itp.,dlatego również olejek u jednych daje wyrażne efekty, u innych słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eiza
dzięki Dziewczyny, że chociaż niektóre z Was dzielą sie swoimi spostrzeżeniami. Jestem z Wrocławia, uzbierałam kilka tys.ciężko zarobionej kasy i chciałam zrobić sobie thermage na powieki i regeneris(osocze) na całą twarz. Tego pierwszego z pewnością już nie zrobię.Powiedzcie z własnego doświadczenia gdzie we Wrocku są profesjonalne gabinety, w których uzyskujecie pozytywne efekty np.regenerisu. W derma pulsie jest doświadczona lekarka, ale z tego co piszecie robi thermage na twarz i oczy!!!!! Poza tym słyszałam, że ceny ma z kosmosu, zdziera niemiłosiernie i wciska na siłę dodatkowe zabiegi nie mówiąc o cenie, a potem przy kasie padaczka! Czy któraś z Was robiła sobie thermage w derma pulsie lub inny zabieg? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stkrotka 98
Dzięki kochana,za cenną wskazówkę, ja także jestem ofiarą RF i chwytam się wszystkiego co się da. Bardzo dziękuję i Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocek
Witaj, jeżeli myślisz o tego typu zabiegach, to gorąco polecam elosa. Sprawdziłam rok temu na sobie i jestem nadal b zadowolona. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy elos
nie narobi takiej szkody jak thermage, czy inne rf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eiza
Dzięki Wrocek za podpowiedź, ale jak dziewczyny zauważyły, to jest też RF, a za dużo jest tu ludzi pogrążonych w rozpaczy, aby wogóle wziąć go pod uwage. A gdzie korzystasz z zabiegów,bo mi chodzi o twarz, ciałko mam zadbane, ale twarz i dłonie starzeją się najszybciej. Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eizy
Jeśli masz kasę na wyrzucenie, to idź tam. Moja przyjaciółka zrobiła sobie tam botox i pomimo, że w danym dniu robiła sobie zabieg musiała zapłacić też za wizytę 200PLN. Co za zdzierstwo!!! W żadnym gabinecie nikt nie pobrał ode mnie kasy jeśli w danym dniu robiłam zabieg. Poza tym dr.powiedziała jej, że otrzyma ten zabieg w promocji. Jak sie potem okazało, to była zwykła cena z cennika, który wzięła wychodząc z gabinetu.Niesmaczne!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×