Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość wrocek
nie wszystkie zabiegi rf są szkodliwe. w przypadku thermage - gdzie prąd jest tzw monopolarny (chociaż zawsze płynie od + do -) to mogą wystąpić skutki uboczne w postaci uszkodzenia tkanki tłuszczowej. Warto odróżniać urządzenia bipolarne, które takiego ryzyka nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce thermage
Hej Eliza, ja jestem z okolic Wrocławia i tez interesuje mnie thermage, mozesz podac jakies namiary na siebie ? email gg pogadamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To,jest to...!
Jeżeli po kilku miesiącach chcesz wyglądać starzej to, poddaj sie zabiegowi THERMAGE, życzę przyjemnych wrażeń po zabiegu i nie tylko...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to nie jest śmieszne...
Jasne chcesz ex postarzeć sie o 10 lat i przeżyć szok zrób sobie thermage! i słuchaj lekarzy oni zarobią na Twojej naiwności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce thermage
no to jak to w koncu jest raz ktos pisze ze super, ze działa, skóra napieta, inni ze mozna sobie tylko zaszkodzic? Mam skórę jak stary zleżały balon rozciagliwą niezbyt napiętą musze cos z tym zrobic myslałem o thermage, lekaz plastyk poradził mi abym poszukał gabinetow oferujacych taki zabieg sam juz nie wiem co mam myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
napiszę krótko: NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermalaser
Witam Szanowne Panie, Po pierwsze nie są to promienie RF, bo promienie mogą być na przykład słoneczne, tylko fale radiowe (RF). Te fale radiowe nagrzewają powłokę skóry wewnątrz do temperatury prawie 45 - 60 Stopni Celsjusza i powodują stopniową odbudowę struktury kolagenu. Jak najbardziej można i trzeba stosować to na twarz. Efekt wygładzenia lub jak kto woli napięcia skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu, ale dla osiągnięcia stałego efektu potrzeba jest około 8 - 10 zabiegów na dany obszar. Fale radiowe RF nie niszczą bezpośrednio tkanki tłuszczowej, bo do tego służą inne fale: Fale ultradźwiękowe (UHF) powodują niwelowanie tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie i tak zwanego Cellulit. Te dwa wyżej opisane przeze mnie zabiegi wykonuje się urządzeniem o handlowej nazwie RF SCULPTOR II produkowanym przez światowej sławy producenta chińskiego, firmę TOPLASER. Zapraszam na stronę: www.beauty-forever.pl aby poznać urządzenie. Zapraszam również na stronę: www.dermalaser.waw.pl w celu zobaczenia możliwości zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermalaser precz z reklamą!!!
Jestem po zabiegu Thermage i napiszę tylko tak: Do końca życia nie odżałuje,że poddałam się temu zabiegowi. Tak kolagien się obkurczył ale na bardzo króciutki czas,a później całkowicie uległ degradacji i moja skóra na twarzy po prostu wisi. A miało być tak fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiński producent
i chiński efekt, mnóstwo wydanej kasy, a po jakimś czasie zostajemy sami ze swoim problemem, bo lekarz umywa ręce.Proponuje thermage wszystkim lekarzom. , którzy go reklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ja też chce t...
Hej Men!, a u którego chirurga plastyka byłeś we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermalaser
Jeszcze raz powtarzam, że aby zrozumieć różnice w działaniu poszczególnych urządzeń należy przeczytać artykuły na stronie: www.beauty-forever.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermalaser,precz do domu!!!!!
Nie potrzebujemy twojej reklamy,umiemy czytać! Moze sama poczytasz sobie opinie pokrzywdzonych i oszpeconych kobiet. Jeżeli jesteś tak wyedukowana w tym temacie to. proponuję wejdź na strony internetowe te zagraniczne i poczytaj sobie to,się dokształcisz,albo zaplikuj sama sobie te wspaniałe thermage i zabiegi tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kejsji
Kejsi co u ciebie, odezwij się proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermalaser
zastanawiamsię co bierzecie na noc? Jakie zioła palicie? Najlepiej napier....lonajest "dermalaser preczdo domu". Czy wy śpicie przy tym portalu? Jesteście Panie nawiedzone jak nawiększości takich forum. Pozdrawiam - więcej nie odpiszę w żadnej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcemy tu ciebie dermalast
No cóż dermalaster,jest takie fajne powiedzenie,co z pewnością pasuje do ciebie/do tych ziół na noc itp/; "sądzę ciebie według siebie! " "Głupiemu odpowiadaj według jego głupoty, by nie pomyślał,że mądry" /PRZ. 26, 5/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra odpowiedż
Braaaaaawo!!!!! tu piszą poszkodowani, a nie chcący kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermalaser jeszcze trochę
i będziesz płacił odszkodowania poszkodowanym, tak byc nie może, że reklamując coś co ma poprawic urodę tak naprawdę sprzedajesz cos co szpeci. To nadaje się do TV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejsi
Witam! Ostatnio byłam w wakacyjnych rozjazdach. Widzę, że nie ma żadnych pozytywnych opinii na temat thermage. Była też strona Uwaga na negatywne skutki fal radiowych i thermage !!!, ale jest zawieszona od dłuższego czasu. Co u mnie? Kiedy moje powieki zaczęły wyglądać naprawdę ohydnie poszukałam w internecie ćwiczenia na powieki i twarz, i od tego czasu obsesyjnie ćwiczę! I tu potwierdza się fakt, że ćwiczenia są dobre na wszystko. Najpierw ten obrzydliwy zwis przestał się już tak marszczyć, pwieki wzmocniły się i widzę, że jest dużo lepiej. Paranoja, wydać kilka tysięcy, żeby potem obsesyjnie ćwiczyć. Mam silną psychikę i staram się zawsze ze wszystkiego wyjść, tym bardziej, że znów wyjeżdżam. Rozważam też podniesienie brwi botoksem, czy któraś już robiła? Jest następna ofiara thermage, robiła tam gdzie ja. Jutro dowiem się czegoś więcej, to napiszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejsi
Cd. to koleżanka mojej siostry z pracy. Zrobiła sobie thermage na powieki i teraz wali głową w mur, bo ma 2 przywiędłe skórki.Słuchajcie zabieg kosztował 4.000PLN lecz dr Kaniowska powiedziała, że jeśli 2 osoby wykonają go przy użyciu tej samej głowicy, to płacą o jakieś 700PLN każda mniej czyli p 3.300PLN. Wyjaśnijcie mi, bo chyba nie potrafię liczyć 2x3.300=6.600PLN. No przecież ten zabieg przy użyciu indywidualnej głowicy kosztuje zgodnie z cennikiem 4.000PLN !!! Poza tym jak to ma się do stwierdzenia widniejącego przy thermage "Głowicę dobiera się indywidualnie do potrzeb pacjenta" !!! Eiza mam nadzieję , że to przeczytasz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kejsi
jak też cwiczę i już do pseudo kosmetyczek i lekarzy od chirurgii plastycznej nie chodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Dziewczyny, o czym Wy piszecie....................................... ( robiłam thermage 2 razy - moje wczesniejsze wpisy- i tez nie jestem zadowolona )ale jedna głowica uzyta do 2-cu osób - o zgrozo-.....to chyba nie thermage. w Thermage uzywa sie do kazdego pacjenta głowicy JEDNORAZOWEJ - bo na nierj sa zakodowane impulsy np. 900 na owal i po ich uzyciu dla danej osoby taka głowice sie wyrzuca. Nic dziwnego, ze macie popsuta skórę. Co to za dr. kaniowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Wrocław...
Derma Puls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ja byłam 3 lata temu
A na powieki też się koduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
No pewnie, głowica jest jednorazowa nie wazne na jaki obszar ciała, na oczy też. a propo-ja na oczy i czoło robiłam raz i powieki sie ujędrniły. Ale na owal- niestety nie, chyba mam za duzo luznej skóry. Jedna strona twarzy jest bardziej jedrna ale druga, szczególnie przy kacikach ust nic mi sie nie podniosło. tylko policzki sa troche jedrniejsze. Chciałam znów zrobic na oczy ale sie teraz boję, czytając o szkodliwosci fal. Ale z ta popsutą, zwisającą skóra to cos nie tak, ja nie mam popsutej, tylko nie widac efektu. Poczytam jeszcze o tej klinice we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz,ja byłam 3 lata temu!
Powinnaś się cieszyć,ze nic stosunkowo przykrego nie spotkało cie po thermage. Dla mnie osobiście to dziwne,że 2 razy przeprowadzałaś ten sam zabieg,nie wiem tylko w jakim czasie. Po pierwsze lekarze przekonywał ,ze zabieg powinien starczyć na około 5 lat a później przy dobrej pielegnacji skóry efek powinien byc podtrzymany na dłużej. Ja osobiście jestem po ty zabiegu'thermage' efek fatalny/zabieg wykonywał lekarz/ i nie życzę NIKOMU,zeby to przeżywał co obecnie ja.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy sauce
Do dziewczyn, które leczą zniszczoną twarz po falach radiowych, czy możecie rekomendować lekarza, który naprawi moją twarz, jak odróżnić czy zniszczono mi kolagen czy też tkankę tłuszczową? Mam zapadnięcia pod skórą, jak dotykam takie jakby dziury, puste przestrzenie pod skórą. czy jest jakaś szansa, że to samoistnie się zregeneruję z biegiem czasu, czy raczej będzie tylko gorzej. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oohoohohohoo
Mozna użyc wypelniaczy albo przeszczep tłuszczu, nie wiem musze się skonsultowac z chirurgiem. sama szukam metody ,zrobilam powiekThermage i i wyglądam okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy sauce
a myślicie, że jest sens w tym przypadku wchodzić w CO2, czy już odpuścić sobie grzanie i iść tylko w kierunku wypełniaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do soy sauce
Nie ma takiego lekarza który po przez leczenie zregenerowałby ci tkankę tłuszcową,gdyż nie ma takiej możliwości gdyż raz zniszczona tkanka tłuszczowa się nie odbudowuje.Co do kolagenu,jest taka możliwość ale w tym przypadku potrzebne jest długie leczenie komórki po komórce. Ja jestem typową ofiarą po zabiegu thermage, jeżeli w moim przypadku lekarz mi tego nie skoryguje i nie naprawi/na swój koszt tego co zostało zniszczone,gdyż zapłaciłam za poprawę wyglądu a nie zniszczenie/ będę się odwoływać i pisać do wszystkich możliwych instytucji związanych z medycyną i nie tylko. Jeżeli chcesz więcej informacji to napisz mój adres mailowy; mbdk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×