Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość lodzia2
Mam małe cycki 😭 operacja nie wchodzi w grę, bo nie chcę miec dwóch piłek :( tylko normalne piersi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaaaaaaaaaaaaszne
:P i jestem juzzz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie mogę wyspać, poważnie :/ codzień wstaję o 7, 8. a mam ferie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaaaaaaaaaaaaszne
noo juz jestem.... :P nauzykaa - wstajesz tak szybko pomimo tego iz masz ferie z....przyzwyczajenia.....i ot cala filozofia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, tez sie nie moge wyspac, wstaje o 5.45! Chujnia z grzybnia! A tak lubie spac!!! I siedziec do poznej nocy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajak to jest z to filozofia w 2 strone? Jak sie wstaje cale lata o wczesnych porach i czlowiek sie nie moze przyzwyczaic?! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asasello - wtedy czlowiek wie,ze musi wstac a jak musi sie to wtedy nie chce nam sie...a jak nie zmuszaja nas do niczego to wtedy samo jakos to wycchodzi..........mam nadz,ze belkotu nie zrobilam ze swojej wypowiedzi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wszystko rozumiem... tylko ja lubie dl. siedziec w nocy, wiec i dl. lubie spac albo lezecz w łozu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Ja uwazam ze net to tez doby sposob na poznanie ludzi. To prawda, poczatkowo nie wiadomo kto siedzi po 2 stronie, ael jak sie przegada pare godzin, to mozna sie poznac. I to dorbze. I polubic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, przez to gadanie na 2 tematach wpisalam post nie tu gdzie trzeba.CZy nie mozna by sie zainstaloac na jednym? Ja mam wkonpiechyba z 7okien otwartych, latam po nich jak dzikus. :D Ok, przekleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie 2 tematy to za duzo. Ja sie przywiazalam do narzekalni... Chyba na starosc staje sie sentymentalna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUrde, nie rozumiem czemu nie mozemy tu gadac. :D Tylko taka skakanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×