Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

flipiflap- kiedy nam jeszcze cos tu wrzucisz? Ja nadal pruboję, ale bez efektow.Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonek - niech ta \'skleroza\' trwa jak najdłużej :P HHH3 - cóż jeszcze mogę pokazać tak, żeby cenzury nie aktywować :) czekamy na twoje foto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet sam wklej swoje foty
wszyscy sie starają: dupiszonek, czarniejsza, żaden nick nie wchodzi, chwilowa pomarańcza, nawet panie Cenzorki, deska itd. a tylko narzekasz i narzekasz, a twoich fot nie widac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do facet wklej swoje foty-On juz wczesniej wkleil i nawet nie wiesz jakie...?Aszkoda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo. Jeszcze, przez chwilkę jestem. Ja miałem swoje zdjęcia. jedna z erekcją. Skasowali topik. Druga powyżej pasa. Ale cz jest sens dawać tą samą (wtedy służyła do efektu stopniowlności). Co ja mam do pokazania ? Genitalia mam ok. Członek sredni - jak u większosci facetów. Nie miałem się czego wstydzić. Siłownię zaczynam od sierpnia. Min. 8 miesięcy by był sens robić foto. To o czym pisze dupiszonek - ok, ale i tak od lipca podpisze umowę z operatorem i wezmę telefon z aparatem (chyba ze od kogoś pożyczę). . Tamte robiła \"była\" ze swojego aparatu. Dobra, czas wyłączyć komp. i nakładać buty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra Energia
Polska - kraj pięknych ludzi bez kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOŚia _
mnie też się nie podobają,....ale tu nie o tym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycuś był cycuśny..... więcej cycusiów! :P jakoś milej poniedziałek mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonek... podkrecasz temperaturke... nawet lod zaczyna sie topic... ladne usta... takie rozchylone... mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no w takim wypadku to tak, impreza moze sie wydawac nieco bardziej zywiolowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio cos sie zaczelo dziac wiec pilnuj topiku :P no i oczywiscie sama sie udzielaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×