Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

dzień dobry!!:):) kawa i herbatka odchudzająca(łyk wypijesz-2 cm mniej w obwodzie,magiczna herbata anki-baranki):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,gorąco wczoraj było:):) łącza rozżarzone do czerwoności,barankowo opętane szałem przesyłania zdjęć hi,hi,hi!!! bardzo fajny wieczór wczoraj miałam......emocje:przeszło nie przeszło,od kogo,do kogo!!!!!:):) super zakręcony.......:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć,że jednak wygląd baranek może zmylić....... sympatyczne buzie........ na wygląd łagodne....... a w środku............ co tam siedzi nikt się nie domyśla,hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa wydana.... przywitałam się....cmok,cmok.......mały niedzwiedż??? :):):) pora z tygodniem się zmierzyć......zapowiada się gorąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny🌼.....ja jeszcze pod wrażeniem wczorajszego dnia:-).........naprawde aniu emocje niesamowite :-).............ale udalo się i masz racje, każda z wyglądu milutka,sympatyczna,ale w środku...............hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka otrzymałam następne zdjęcia.........fajowe zwłaszcza te w toalecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! mam juz wszystkie baranki .. liczyłam, liczyłam myslałam ze jednej mi brakuje aaa to ja miałabym być..hahhaha tak wydaje mi się ze na dzień dzisiejszy zostało nas 5 sztuk;) gorący tydzień zapowiada się w pracy tez... jak znajde chwilę to wysle inne zdjęcia ,,,...oczywicie mnie to jest mało bo ja zawsze fotograf ale coś przyblize swoja rodzinkę..... kawka wypita zaraz herbatke trzeba Active Laydy.. nie wiem na co ona pomaga ale to zawze jakoś brzmi... buziaczki laseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 ja nadal chłonę :) jakieś dziwne rzeczy mi się śniły i chyba mam nawet lekkiego kaca, bo popijałam to piwo czekając na zdjęcia i chyba trochę przedobrzyłam... ja też podsumowuję: mam śliczne zdjęcia od madzi, margaretki (nowe też doszły), jedno od tereski (w oczekiwaniu na kolejne :)) i oczywiście od ani :) aniu pragnę cię poinformować, że męża twego nadal nie mam, dostałam z powrotem moje własne zdjęcia :D margaretko duży ten twój dwulatek, czy mi się wydaje? piesek cudo!!! podobnie jak pieski ani i madzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka,hi,hu,hi,hu......:) mąż w skrzyni u Ciebie siedzi....!!!! jak dziewczyny ciekawe to proszę prześlij.... bo mi coś nie wychodzi:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki do wieczora , ciezki dziś dzien miałam w pracy po południu do dentystki jeszcze obym nie zapomniała .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nigdy nie pisłam cv i nie umię tego robić..........zresztą nie mam dużego doświadczenia i ukończoną jedna szkołę.........jak to cv bedzie wygladało:-O..........mam problem,bo pracy ktora by mnie interesowała jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki, normalnie super koleżanki mam! wczraj jeszcze wysyłałam więc nie mogłam ocenić ale wiedziałam o co chodzi-Aniu. Jestes kobieta z klasą, bez dwóch zdań. A jedno zdjęcie to córka tak? Poważnie wygląda i piękne... madziu -Ty z mężem jakos znajomo mi wyglądacie, jakbym was znała. Aha psa twojego poprosze! Moje chyba wszystkie w koncu doszły tak? Aniu doszło to co nie chciało? Laski takie jesteście że zabraniam wam mówić o odchudzaniu. bo sie zapadne pod ziemie... Kasiutka twoje dziecie tak wygląda ze niejadkiem nie może być, slicznie odżywiona. Zanim synkowi obciłam włosy tak własnie wyglądał. Wszyscy zaczepiali jaka sliczna dziewczynka-musze poszukać. I możesz przesłać lubego ani. I fakt że jest jest malym gigantem. Co szczepienie słyszałam ze za wielki i tak ciagle słysze, a chciałam drobną dziewczynke...no to juz chyba na wszystko odpowiedziałam... dzwoniłam do tej zołzy ale kurde jak cos bym nie paplała to drętwa cisza by była...co ja sie bede wciskać...Oliwia cioci nie bedzie znała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kaiutka te twoje zdjęcia to rozmiaru gigantów, namęczyłam sie co by je zobaczyc i w ogole mam wrazenie ze za duzo miejsca zajmuje na tych stronach a ania sie martwila ze jej pelno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jednak zapomniałam o Teresce-bardzo przepraszam, musisz dosłac fotek zeby mi wrosnac w pamiec, Ale w zyciu bym nie powiedziala ze masz trójke dzieci...tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam dziewuszki zdjęcia ani z lubym :) no ja wiem, że te moje zdjęcia takie olbrzymy, nie wiem właśnie jak zmniejszyć ich rozmiar a nie wiedziałam czy mogę zipować, bo nie każdy potem może otworzyć a ja właśnie mam doła bo zjadłam kawał ciasta i czuję jak mi d... rośnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem dlaczego zuza tak zdrowo wygląda. Z reguły jej jadłospis wygląda tak: rano actimel/jogobella, w ciągu dnia ze 3 - 4 lody, paluszki (które nałogowo je mój mąż i mimo moich zakazów daje młodej :(), wieczorem butla mleka z kleikiem ryżowym. To norma, poza tym to co ewentualnie uda jej się wcisnąć, dziś np. pół parówki, dwie brzoskwinki i banan. Ale to nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×