Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

to taką przeciętną zbyt gorące spali spód zanim wyrośnie to tak jak chyba we wszystkich ciastach? Tak sie bałam ze jak napisze o płomieniu to róznie może byc wg gałki to ok. 180 stopni tylko chust wie jak to sie ma do prawdy... po odejściu od kasy reklamacje nie będą uwzgledniane ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
too ciacho napewno pycha,, ja tez nie mam wszystkiego w domu zeby upiec je odrazu a slinka leci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam robic mam znowu lenia straszliwego.. chodze z kąta wkąt i nic.. chciałam zrobic sobie jakis wykrój ale znowu juz oczka pieką to odłozyłam na inny raz w TV poprzerzucałam kanały nic mi nie odpowiada,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) to czemu straszysz?!!!!!!!!!!! już się balam o moją kawkę poranną ;) :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serducho.aż skakało,ale jesteście kochane!!!!!!!!!! normalnie już na dworcu byłam po magaretkę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jakąś tunike zakładaną taka najbardziej sie podoba hihi Aniu słoneczko!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ❤️ 👄 ja to miałam sukienke szyc, ale stwierdziłam że jednak trzeba przy kompie warować a nuż ania wróci :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam w gotowe wykroje burdy ale zanim zamówię i przyjdzie gotowy wykrój to rozmyslę się napewno albo kupie gotową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się zastanawiałam czy aby nie jestem za stara na krótkie sukienki, w których pomykałam przed ciążą i tez myślałam o tunikach, ale jak raz i drugi termometr wskazał ponad 30 stopni to ni ch... zara wskoczyłam w te kiecki i teraz właśnie chcę sobie uszyć następne, a co tam ;) 44 a dużo szyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]usta] 👄 kiedys jak mieszkałąm w swoim domu to szyłam w nocy do rana a teraz wbloku wydaje mi się ze słychac niby cicha maszyna ale w nocy to mysz nie może sie prześliznać:( pewnie słychac i w całym domu i tylko nasłuchuję zcy jacyś porzadkowi nie chcą mnie uspokoić w cisze nocną hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hu,hi,hu,hi!!!!!a ja już poważna kobita,powoli 40-cha rycząca,z myśleniem nastolatki.....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu nie płacz :D teresko nawet tzn. w internecie? nawet nie wiedziałam że jest coś takiego, jakby co to ja mam wszystkie burdy, tzn. z ostatnich chyba 5 lat. Kiedyś nic nie kupowałam, wszystko sobie szyłam, teraz nie mam czasu, ale burdy nadal kupuje \"na wszelki wypadek\" a nóż widelec natchnienie wróci, a może młodej będę szyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..........jak wszystkie barany chcemy się wyróżniać,ja też kiedyś z burdy szyłam........żeby inaczej wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to przestałam tez kupowac najpierw obejrze ,, i mysle sobie uszyje to czy tamto.. a potemm eeee pewnie na chęciach sie zakończy i tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×