Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

oh jak niedawno ja miałam tę 40 chę a tu już tyle hihihi ale nadal czuje się na....... eścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pokazuje się wszędzie z tą swoją najmłodszą córeczką to niekiedy czuje sie jak ... babcia.. ale podbudowuje mnie to ze jak niektórzy dowiedzą sie o moich starszych dzieciach .. to pytają ..a kiedy Ty rodziłaś ??? ze nie wyglądam na takie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhah zabrzmiało tak .. ze ma swoje prawa ale w kazdym wieku mamy identyczne problemy..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak patrzę na dziecko,stres mam,takie dorosle.......i ja sama je urodziłam!!!!!a ten pierniczek wygląda pysznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z was najmłodsza...i może w realu nie byłoby szans na taką znajomość, jednak życie od dziecka powodowało że lepiej sie rozumiałam ze starszymi nigdy z rowiesnikami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypomnij to zle słowo bo ja sie jeszcze nie zdradziłam... na początku sie bałam ze nie bedziecie chciały ze mną gadać a fajnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wczorajszej podrózy do w-wy jestem bardziej doświadczona nawet w nieznane zaułki trafiłam hahha a dziecko moje bało sie czy do domu trafimy.. a ja mówie dziecko mama umie czytac i z ludźmi rozmawiac... ile znajomosci sie nawiązało.. oczywiście nietrwałych ale .. takich od wspólnej podrózy hihihi zauwazyłam ze jestem bardzo gadatliwa z obcymi ludxmi wchodze w temat nawet nie wiem kiedy hahha faceta poprosiłam zeby kupił mi wode mineralną to nawet pieniędzy nie chciał a przeciez z jakiej paki miał mi dawać wode ,, przeciez nie znamy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialy byc po 30 a ja sobie pomyślałam że i tak bliżej niż dalej... ale pojawiały sie takie i uciekały, a ja byłam tak pzygnieciona zyciem że bym sobie 40 dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×