Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

no wróciła burzycielka spokoju duchowego 🌻 kasiulka to ja sie pisze na ta drożdżówkę bo uwielbiam zjadać kruszonkę-jak bedziesz miała chwile oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, to kamień z serca, wszystko się wyjaśniło, kawka jutro będzie (;)) to mogę spokojnie udać się na spoczynek. Jeszcze na razie nie mogę sobie pozwolić na nocne pogaduchy, ale mam nadzieję, że już niedługo :) to dobranoc dziewczynki i do usłyszenia jutro 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.toiowo.sklep.pl/index.php?products=product&prod_id=1180 mozesz tam zajrzec kasiutka tak dla informacjii cobys wiedziała o istnieniu ....tej strony .. ja tez nie wiedziałąm ale w google napisałam burda wykroje i znalazło sie ,,, to dla swojego spokoju ze cuś robię ;) w tym kierunku a co będzie to sie okaze.. pewnie materiał polezy nastepny sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz to następna się pojawiła ! ok jutro ci napiszę bo już teraz nie będę schodzić na dół. To mój patent, zawsze mi wychodziła pyszna. I na pocieszenie dodam że o wiele lepiej rosła w piekarniku gazowym a nie elektrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że całkiem niedługo mamy \"miesięcznicę\" co by się nikomu źle nie kojarzyło oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D nie, dobra, idę, bo jutro będę na rzęsach chodzić Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresko tylko twardziele dają radę,i w sumie dobrze...taki nam prywatny topik się robi!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa...nic dodać nic ująć ale sobie słodzimy, mi tak skrzydełka rosną że przez was nabieram wiary w siebie jak nigdy, ze mi M. ostatnio powiedział, że to forum na mnie źle wpływa -widzicie co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomyslcie jak się będziemy wirtualnie całować jak wiosna nastanie i urodziny baraniatek co rusz impresska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka pewnie większej wiary w siebie dostała a szanowny m. nie moze z nią sobie poradzic hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×