Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola_78

Po kopenhaskiej i co dalej????

Polecane posty

Witam! Jak tam ina- ważysz się czy tę przyjemność zostawiasz na koniec? Wytrzymujesz jakoś? Z tymi zdjęciami to fajny pomysł, tylko żebyśmy się nie rozczarowały. Ja mam swój obraz każdej z was- wymyślony przeze mnie- jak bohaterki czytanej książki. Najczęściej jestem rozczarowana adaptacją filmową książek, bo bohaterki wygladają zupełnie inaczej niż w mojej wyobraźni. Wogóle to ja kiepsko wychodzę na zdjęciach i nie lubię ich sobie robić, a tym bardziej potem oglądać. W mojej rodzinie to ja jestem fotografem i rzadko bywam na zdjęciach- CENZURA. Ale jesli inne dziewczyny będa chetne to ja się podporządkuję- ok? Trzeci dzień dietki za mną. Nie jestem głodna- porządny obiad zaspakaja głod i zachcianki. Wieczorem też można przeżyć na chrupiących warzywkach. Postanowiłam nie ważyć się jadnak. Ważenie będzie odbywalo sie w każda srodę u dietetyczki. Pozdrawiam was wszystkie, może jeszcze dziś tu zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkum! Uliczko. okejas. poczekajmy na opinie kasi i kk, co one na te fotki;) wytrzymuje jakos, choć dzis wydudnilam cały litrowy sok pomidorowy (42kalorie). wazylam sie - lekka wtopa bo dzis 4ty dzien a mnie raptem kilogram spadł:( ale jeszcze wytrwam jakos i zobaczmy za kilka dni. jutro rano jade nad jezioro tzn. do kolezanki mieszkającej w wiosce pod toruniem, w którym mieszkam, koło tej wioski jest jeziorko. prawdopodobnie zostane u niej do wtorku popoludnia. jutro rano do popoludnia bedziemy nad jeziorem iu we wtorek tez tak planujemy (o ile pogoda dopisze oczywiscie). moja kolazanka wie ze jestem na diecie wiec nie bedzie mnie na pewno swiadomie szczuć jakimiś smacznościami, zwłaszcza ze sama byla dosc dawno na diecie i ma sliczna figurę wiec wie jakie to szczescie gdy osiągnie sie cel:) okejaski. jeszcze tu zajrze dzis na pewno. czekamy na wizyte KK i KASI :) buziaki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tych fotek - to moze jakies takie hmmm.... \"zawoalowane\";) wiecie, nie takie legitymacyjne zeby kazdy drobiazd twarzy był widoczny tylko jakies z odległosci robione, np na tych wakacjach:) hm?:D buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliczko - jeszcze jedno..... zabiłas mnie tym postem o kluskach sląskich:P mam na nie teraz mega mega smaka. az sie boje c to bedzie gdy w piątek pojade do mojego chłopaka;) masakra. zreszta tam zawsze jest cos super smacznego. najciężej będąc na diecie jest mi walczyc ze sobą gdy jestem u niego w domu - jego mama gotuje FENOMENALNIE :) dobra, dosc o jedzeniu bo od samego pisania o nim zgłodniałam a tu walka przede mną jeszcze na kilka dni chociaz:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_34
Witajcie dziewczyny,moje drogie "odchudzacki" (ale okropne słowo mi wyszło):):):) Całą parą się odchudzacie życzę wam oczekiwanych efektów.A ja dziś ugotowałam niedzielny kujawski obiad z rosołkiem i makaronem swojej roboty,tak ,że waga na razie stoi w miejscu ale oczywiście o wiele za duża,obecnie po wczasach odchudzanie nie wchodzi w grę.Ina jeżeli chodzi o fotki to chętnie prześlę i to z ostatnich wczasów ,ale na pocztę .Nie wiem jak inne się na to zapatrują.Ja jestem za :):) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mysle ze nejlepiej bedzie jak sibie maile podamy (nawet takie stworzone tylko na odbior tych fotek, jesli nie chcemy podawac naszego adresu obecnie uzywanego zeby sie przypadkiem nie przyplatał na maila ktos niepowołany;) ) mowie, ja nakegac nie bede oczywiscie bo rozumiem tez zdanie Uliczki ze moze sie tak stac ze nawe wizerunki mogą nas zaskoczyc. co wy teraz na to uliczko i kasiu - czekamy na kk? (kurcze nie mamy pewnosci kiedy ona sie pdezwie, mam nadzieje ze wkrótce upora sie ze swoimi problemami i wróci do nas). jak cos to fotki oczywiscie mogą nic nie super odsłaniające naszą postac:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja też jestem za. Wynajdę jakieś zdjęcie sensowne. Podaję mój adres pedagog0@op.pl To 0 po słowie pedagog to zero (0) No to zbieram sie do szukania fotki. Narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. mój adres to ina_21op.pl - po ina jest podkreślnik, zresztą skopiujcie soba :) czekam na fotki. ja szukam jakiegos stosownego i ślę do Uliczki:) jak któraś będzie miała koszmary nocne to juz nie do mnie ze skargami:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina na ten podany adres nie chciało się wysłać- więc po ina _21 wstawiłam @- Dobrze zrobiłam? Wtedy sie wysłało . Wiesz ja nie jestem mocna w obsłudze komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh. oczywiscie ze ina_21@op.pl - wcale taka noga nie jestes:) widze ze jest mail od Ciebie w mojej skrzynce ale nie patrze narazie póki moja fotka sie do Ciebie nie posle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okejas. moije foto poszło. juz lookam na maila na Twoją fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, bardzo fajna babka z Ciebie:) powiem szczerze ze Twoja postać nie odbiega prawie wcale od wizerunku \"Ciebie\" jaki ustaliłam sobie w głowie:) mam nadzieje ze moje foto nie przestraszy Ciebie. pozdrawiam i czekam na adres kasi i jej foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ina za te fajna babkę!!!!! A twój wizerunek w mojej głowie był inny- przedewszystkim dredy i ciemniejsze włosy. Ale ogólnie zarys całej postaci zbliżony- myślałam ,że jesteś nieco grubsza. To wynik twoich narzekań na wagę. Dziewczyno twojej figurce niczego nie brakuje. A może jak już tak się odkryłyśmy przypomnimy naszą obecną wage i wzrost? Może to nas zmobilizuje w naszych dażeniach? Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dredy zlikwidowałam juz chyba 2 lata temu - pisałam przeciec. ale jesli chcesz to moge podesłać Ci jakaś fotkę swoją gdy miałam jeszcze dready:) jesli chodzi o kolor włosów to rzeczywiscie naturalne mam ciemiejsze. moze nie tak ciemne jak Twoje ale ten blond który mam teraz to farbka:) ten mały dzentelmen to pewnie Twój synek? - sliczny chłopiec:) ej, nie gadaj - moze tak nie widac na tej fotce ale biodra i tyłek mam naprawde spore. plus biust, cięzki jak smok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje parametry z dnia 2 sierpnia gdy wystartowałam z dk ponownie: waga - 64,7kg biust - 99 cm pod biustem - 76 cm talia - 75 cm biodra - 100 uda - po 55 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zapedziłam się:P:P:P:P nie wiek skąd wyczytałam ze pytałaś o obwody i głupia je napisałam:( mam 163 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj mi sie czuć nieswojo i podziel sie tez swoimi parametrami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w momencie jak kiedyś napisałaś ,że miałas ( kiedyś)dredy to ja je tobie przypisałam i tak juz zostanie- zawsze będziesz miała dla mnie dredy nawet gdy bedziesz miała 100lat. Chociaz właściwie teraz gdy piszę i myślę o tobie to widzę jednak postać ze zdjęcia!!!!!!!!! Ten mały na zdjęciu to moje najmlodsze dziecko- ma 5 lat. Przypomnę ,że mam jeszcze dwie córki- 17 -to i 20-to letnią. Dzisiejsza waga poranna 68 kg, wzrost 167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam swoich obwodów, nie mierzę się bo przerażaja mnie duże cyfry, ale tak sobie myślę ,że może warto byłoby kontrolować swoje ciało także w taki sposób. Jutro kupię metr krawiecki, pomierzę sie i podzielę się swoimi obserwacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kSzynce gołębiowej powinnas miec juz fotke gdzie widac moje dreadziki:) napisz ile masz w obwodach, jelsi to nie tajemnica wielka. synek super. córki na pewno tez są urodziwe skoro mama- fajna babka:) PS. sorki, jesli moje zdjęcie Cie rozczarowało i przestraszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliczko. chyba poszłaś spać. nie pojawia sie juz zaden nowy post wiec sama lece w kimonko. jesli rzeczywiscie zostane na noc u kolezanki z roku ze studiów to odezwe sie dopiero za dwa dni. pozdrawiam sedrecznie. buziaki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_34
hey hey nie śpicie jeszcze ,tak żeście sobie fajnie popisały i nawet pooglądały.Podaję swój email kaska_34@op.pl mam nadzieję,że dostanę fotki.Ina jak jesteś jeszcze to Ci zaraz wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkum. wypad nad jeziorko przełozony na inny dzien (moze jutro) bo dzis niebo zachmurzone wiec i tak nie poopalałabym sie. kasiu. sorki ale poszłam spać jak Ty sie znawiłaś. dopiero dzis przeczytałam Twojego post`a. zaraz ślę Ci moje foto i czekam na Twoje:) pozdrawiam was wszystkie dziewczyny. buziaki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece rowerkiem do sklepu po przepisowe produkty żywnościowe na dzis i jutro:) kupie wiecej marchewek na wypadek masakrycznego głodu w trakcie pracy przed kompem - lepiej chrupac marchewki niz skusic sie na jakies pieczywo czy cos róznie niedozwolonego:P:) zjawie sie tu jeszcze dzis na bank wiec piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_34
Ina wysłałam fotki dwie,może słabo widać figurę ale te moje zbędne kilogramy to mam w pasie i na brzuchu.:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu. zupełnie inaczej sobie wyobrazałam Ciebie:P:) heheh. kompletnie nie pokrywasz sie z moim wizerunkiem Ciebie w mojej głowie. spoko babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_34
Ina no to mile cię zaskoczyłam,napisz mi choć troszkę jak mnie sobie wyobrażałaś.Mam już sporo latek tak żebyś mogła być moją córką a mam tylko syna.Jak będę miała z plaży tegoroczne to podeślę. 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_34
Ina wysłałam ci fotki z op i gdzieś mi uciekły,mam jeszcze skrzynkę na wp wieczorem wyślę z wp tobie i uliczce.pozdro do wieczorka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przepraszam za wczoraj,że tak zniknęłam bez pożegnania- nagle zginęło mi połączenie z internetem. Dopiero przed chwila wszystko wróciło do normy. Dzieki ina za zdjęcie z dredami- własnie takie były te twoje w mojej wyobraźni!!!!!!!! Kaska zaraz wysyłam ci moje i oczywiście z niecierpliwościa czekam na twoje!!!!!! Dzisiejszy dzień dietkowania zgodnie z zasadami- czuję sie świetnie, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Kolacyjkowy koktajl wypity, w razie głodu pomidorek i marchewka, ewentualnie ogóreczek :) A jeszcze mam zamiar zaraz się pomierzyć- wpadnę tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×