Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Dzien dobry i właściwie odrazu PA Pa ...bo do pracy uciekam...... Mumka całuski .....oj cały czas serce krwawi i płacze ...dlatego , też tu tak pojawiam sie i znikam...kiedy jest taki lepszy dzien to wtedy zaglądne ...częściej poczytam ...a czasem coś skrobne....a poniewaz jeszcze wciąż niewiele takich dni to też ryjka tu mało dzis jest właśnie taki smutaśny bardzo dzionek....śnił mi sie Krzyś ...a właściwie to że GO już nie ma....śnił mi sie mój smutek i moja samotność....obudziłam sie ,ale ta świadomość tęsknoty i pustki ,bardzo mocno pozostała ... ale cóż ...pójde do pracy i w bieganinie troszke zapomne... Birmuś miłego maratonu filmowego... Endo ....Junka...Mumka....Birmi...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Ryjku kochany...... Savan....znow tesknie❤️ Endus, Junaczej, Mumus, ..❤️ lece obiade gotowac :)...marato sie zacza;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Idę poodpoczywać letko... W pracy robię poza \"normalnymi\" zajęciami, gminną imprezę na 11 listopada. :-P Niech żyją nam prezesi.......... Pozdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Birmus nasza Ty maratonistko...:-) jakis medal Ci trzeba wymyslec i odznaczyc;-) Savan...nieustająco serduszko posyłam i ciepłe mysli ❤️ Ryjeczku... kochanie...jestes tylko człowiekiem czasem pustka bywa bardzo smutna...daje poczucie samotnosci,.przezycia wracają...i nijak nie da sie tak ot wyrzucic takich uczuc...emocji sa naszym udzialem czy chcemy czy tez nie....tylko czas...daje jakas malutką szanse ze bol bedzie malał...choc w sercu pozostanie juz cos na zawsze...ale to oznacza ze dalej czujemy jestemy wrazliwi...i jestesmy sobą... Endo pozdrowka Mumeczko 😘 posylam cieplutkie mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieech zyja!!:D i dalej wladcy nie mam ;) ale mam skrytobojce ;) jakas skolowana dzisiaj chodze...czekam na odpowiedz z agencji...w sprawie domu...a wlasciwie odpowiedz landlorda...czyli wlasciciela domu...bo agencja nas posprawdzala na wylot..i sa za... no coz nic na sile jak nie..widac jeszcze lepszy! :D ale jak by co 20 grudnia sie przeprowadzam...znowu...mam nadzieje tym razem , ze na dluuuugoooo jutro placki( jeszcze - do swiat) trzymaj cie sie ramy kochane moje podtrzymywacze ;) (rzy zyciu hihihi) dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam i uciekam do pracy... Brat dziś na badaniach... Pozostanie czekanie na wyniki.. Buziam wszystkie SŁONECZKA... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ! Na tym topiku też Cię uściskuję 😘😘 Przegapiłam Twoje święto !!!! Ale spóźnione życzenia też są ważne, zwłaszcza gorące.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! :) rany jakie swieto!!!???? Endo czego nie donosisz????:P Ryjku nie mam w tym momencie czasu coby zajzec na \"stary\"... Kochane sloneczko! wszystkieco najlepszego! , najpiekniejszego...cobys znalazla sile znalezc w sercu radosc!❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo dziękuje ślicznie ......ja przegapiłam swoje imieniny wiec cóż sie dziwić komukolwiek innemu :) całuski dla wszystkich 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi Cie ściskam tez z całej siły ......żadne swięto ....wczoraj podobno imieniny miałam :) Podobno bo całkowicie zapomniałam...tylko po pracy szybciutko zajrzałam tutaj i tam ...........i co widze ..... Polly mi składa zyczenia .....gdyby nie to ,to wcale bym nie zajarzyła ....ale nie przywiązuje do tego wagi ....ale dziękuje jeszcze raz 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaa Ale jestem zakręcona !!!! Zadzwoniłam do bratowej z zapytaniem, jak badania... No i .......... badania ........jutro !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zyja! prezesy!:Dhihihi....ale daj znak jak juz beda;) Ryjku...se nie przywiazuj wagi...ja i tak z calego serce zycze ci wszystkiego najlepszego:D Junka znowu randkuje:P Savan Mumus moja👄 Tesciowo🖐️ orac cala pominieta reszta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Junka randkowiczka heheheh no dobrze by bylo ale randki to ja jesli mam to tylko w soboty;-) robota mi sie w rekach pali dziecko do pracy wyprawilam.....(no co jak co ale chca sie gdzies zawsze zalapac zeby ulzyc mamikowi (czyli mnie) buziam Ryjek sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) jakos dziwnie zmeczona dzisiaj jestem...;) jade pomoc kolezance w szykowaniu party na hallowin ...dla dzieci...pierwszy raz bede miala okazje zobaczyc jak to wyglada . choc szczerze powiedziawszy....jakos nie przekonuje mnie ta tradycja....wychowana bylam zgola inaczej...siweto zmarlych bylo zawsze swietem smutnym...a oni tutaj sie raduja...hmmm...sama nie wiem.. ale co tam niech dzieciaki wiedza o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi bo jest świetem smutnym.....i wnaszej podswiadomosci tak pozostanie .... mi zabawy halloweenowe nie przeszkadzaja ....Marta tez sie przebiera i lata z kolegami po cukierki...ale to dzieci....kazdy ma swój wybór ...jesli ktos chce sie bawic w ten dzien ...jego sprawa.. Dla mnie jest to dzien pamieci ...szacunku...wyciszenia....smutku....wspomnien ...zwłaszcza teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ No ..... i po........ \"badaniach\"...... RTG szyi, KT klatki i \"wstępne\" oględziny pani doktor, że w zasadzie to samo, co przed naświetleniami????? 8.11 wizyta u profesora, jeżeli będę już wyniki badań i ewentualne skierowanie na PETa... Mam baaaaaaaaardzo mieszane uczucia :-P... Dużo sił i zrowia na te \"święta\"... Papatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam ze zmeczenia... Ryjku..jestrs pewna, ze t Twoje dziecko????!!!! matko swieta z kim je sobie zrobilas!!!????? Endus...jjest dobrze,,,musi byc!!!!...a jak PETa nie zapisza...osobiscie pojade i oko podbije komu trzeba!..i juz NO! sie wk...urzylam...rany bisci co w tej |Polsce sie dzieje??? w ramach oszczednosci nie zaopisuje peta..i naswietlaja...na wszelki wypadek..a nawet jak maj czarno na bialy ,ze gosc zdrow jak ryba tez naswietlaja...o co chodzi??!! ja sie pytam? bo cos nie kumata jestem.... jak juz kiedys pisalam, w Angli i nie tylko swiatel sie uzywa jesli jest to niezbedne..czyli jakas znikom ilosc pacjetow...w Polsce wszystkim jak leci.... ide spac..moze mi sie przysni hihihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszyscy zapewne wykorzystują fakt ,że dziś dzień wolny ...i słodko śpią.. Ja już wróciłam z cmentarza....byłam tam sama ....bo chyba raczej niewiele osób chodzi o 5 na cmentarz... ale to było dobre rozwiazanie ....mogłam spędzić chwile sam na sam z Krzysiem ....w spokoju ...bez nerwów.....bez spojrzeń....było pieknie ...cicho i bez zamieszania ...tak jak lubił... mogłam Go przeprosić ,że nie będe przy Nim na mszy ...powiedzieć co czuje ....jak strasznie bardzo tesknie .......że cały czas liczy sie TYLKO ON.......głaskałam nagrobek....był taki zimny......ale łzy które na niego kapały były gorące ....płynęły same.... chciałabym wiedziec ,ze Krzys to wszystko słyszy i widzi...i ze wie ..ze mimo ze takrzadko bywam na cmentarzu...to On jest przy mnie cały czas ....blisko ....własnie nie tam na cmentarzu ....ale przy moim łózku ....na stoliku ....gdzie przy Jego zdjeciu ciągle pali sie sieczka....śliczna w solnej oprawie .....swieci sie ciepłym czerwono pomaranczowo zółtym swiatełkiem....tak cieplutkim jak ON... Mój Krzyś jest tylko mój własnie tutaj ...w domu ...obiecałam Jemu i sobie ze to światłko przy Jego zdjeciu będzie sie palić już zawze ...bez przerwy ...to mój hołd dla Naszej miłości ...podziekowanie za to co mi dał... to zdjęcie jest dla mnie wazne ...robiłam je sama...Krzys przytyla sie na nim do konia -Lawina na którym oboje jeżdziliśmy....kiedy wywołałam to zdjecie ...zobaczyłam ze ON patrzy na nim nie w obiektyw ...patrzy na mnie ....i patrzy wzrokiem w którym jest miłośc....nie pożadanie ...nie namiętnośc ...ale własnie głębokie uczucie ...ciepło ...opieka...nie potrafie tego wytłumaczyc ...ale pamiętam to spojrzenie .....jest smutne ...patrzył tak kiedy mówil...dlaczego nie spotkalismy sie wczesniej....kiedy mówil....dobrze ze przy mnie jestes .....kiedy mówił..jestem szczęsliwy kiedy jestes blisko...........to spojrzenie pamiętam też ze szpitala .....kiedy sie do mnie przytulił i powiedzial.....tak żal byłoby mi umierać.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek 😘 - buzialki... Dziewczynki Wszystkie 🖐️ uściskuje też. Ja już byłam w kościele, teraz G na cmentarzu a potem na ten drugi cmentarz jedziemy. Już po nabożeństwie. Jestem lekko chora. Gardło, kaszel katar - \"te rzeczy\"... Po zdrówka ! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Ryjku..jestem z Toba dzisiaj calym sercem...nie wiem dla czego lzy mi sie cisna do powiek..czy to Twoja opowiesc..czy to , ze nie moge pojechac na cmentarz..do babci, do taty...wysylam Anily..niech ukoja serce❤️ Endu...stanowczo zabraniam wloczenia sie po cmentarzach!..mozesz pojechac w niedziele! dzisiaj goraca kapiel grzane piwko z miodem i cytryna i do wyrka wygrzac sie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Łeb mnie boli. Idę poleżeć. Na ten piątek pracowałam dwie soboty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo mnie doniosla:D:D ...ze Sztefka (ta od Olusia)....JEST W REMISJI!!!!!:D:D:D:D dziewczynki , chlopczyki i inne....prosze za Birmi jutro trzymac kciuki....13.30 (czyli 14.30) mamy spotkanie z wlascicielem nowego domu :D Agencja nas zaakceptowala....teraz nas ogladnie szanowny ladlord...mam nadzieje ze dobrze wypadniemy.... rany julek ...uffff.. a zanim co obejzalam jakies 20 chalup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi! To Ty na jakiś kasting idziesz czy cooo?? To może się jakoś \"wyszykuj odpowiednio\" :-P Tylko ja nie wiem jak to jest odpowiednio... :-D Kciukaski i buzialki posyłam 😘🖐️🖐️ Dla RESZTY też .. 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) no trza sie pieknie wyrychtowac ;)....sie nad fryzjerem zastanawiam :P Endus ja terz kciukasy za wyniczki trzymam....kiedy sie spodziewamy wiadomosci?❤️ Junka....znaczy sie dzisiaj randka! :D Savan...? co u Was?? jak M???❤️ Ryjku ❤️ ...mam nadzieje, ze sie trzymasz dziewczynko:) Lukasz...jak matura...zbliza sie wielkimi krokami?;) Agatka...cos nie zagladasz ... Tesciowo ❤️:) Madzia tez cos skansen omija... Sztefka...nie wiem czy na podczytujesz....ale male slowko tez Ci skrobne...RADOSC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landlord...tez....hahahahah...no co przeczytlam co napisalam hahahah..i wstyd mi :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×