Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

dzien doberek.. Savan...lepiej z dnia na dzien lepiej choc jeszcze .... ale juz chyba kryzys duchowy minął;-), dzieki Savan...cieszę sie ze macie choc te wieczory...i ze M czuję sie ok... ❤️ Birmuś 😘 Endo hejka🌻 pozdroweczka dla wszystkich ciepłego duchowo dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja chce cieplego nie tylko duchowo!!!!;) ja chcem slonko...:O znowu pada....kurna.... Juna ..jak dobrze:D...👄 buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo...ja to migrene mialam:P Savan...wieczory wspolne...mmmm...dxieci poza domem...;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole...wczoraj zadzwonila do mnie mama....przyjezdza z wiztacja...heheheheh...za tydzien!!!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie ..nie wiem czy sie ciesze....i tak ...i nie.....to dziwne uczucie...boje sie ..ze znow popsuje mi komfort...moja mama jest osoba bardzo silna...ciezki przypadek..;)ech... a tam!!! dorosla jestem dam sobie razde!!!heheheeh ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi ! 😘😘😘 Głowa do góry :-P. Przeżylismy najazd szwedzki, przeżyjemy i radziecki (czyt. rodzicielski !!!) ;-) Jak u nas paskudna pogoda ! :-P. Niby słońce, ale wiatr i ziąb jak w listopadzie... Jak zwykle popadamy w skrajności... :-P Ale sie nie damy. Herbatke z prądem mamy... :-D.. Pozdrówka i buzialki dla wszystkich.. 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D slonko! slonkoooo!! nareszcie!!!!:D:D:D Endo...jak zwykle niezawodna:D❤️ no ..a ja musze sie brac powoli za odgruzowanie chalupy...w koncu inspekcja nie bylejaka nadciaga...hihihi;) w przyszlym tyg przyjezdza tez chrzesnica m ...z chlopakiem...na wakacje...popracowac:)...a pozniej...moj brat...z dziewczyna...tez na wakacje..popracowac....no i przyjdzie mi w komunie mieszkac:P...kupimy se kolorowe koszule i wyniesiemy sie na ogrod...heheheheh bo pewnikiem zwariuje,,,,ale co tam ...przezylismy najazd szwedzki....;) Junka....strasznie mi Ciebie tutaj brakuje....❤️....wracaj...plizzzz Savan ...jak m juz w szpitalu?...troszke roztargnina jestem ..i nie pamietam czy wczoraj mial wracac czy dzisiaj?:)❤️ jak sie czuje? Mumka...stwierdzam kompletny brak relacji ze szwagrowych postepow!:P❤️ Ryjku...szepnij slowko...pokaz ze jestes...❤️ Madzia...czyli jutro...sesja zdjeciowa....no to prosze sie tam ladnie prezetowac!!❤️... Agata! nie jest przypadkiem tak...ze kazda solarka inna?....wiesz mozesz sobie PETa zafundowac...wiem ...wiem...w Polsce jest drogo...ok 5000zl(no i pewnie dojazd itd)....moj m mial to szczescie ,ze jestesmy gdzie jestesmy....i dostep do sprzetu jest bezproblemowy....tutaj nie szasta sie solarkami jak nie ma potrzeby...Kiedys o tym pisalam ...ale zostalam zaatakowana strasznie...i...ach szkoda slow..jesli masz taka mozliwoasc...sprobuj...jesli nie ..trudno musisz wziac...i pokonac dziada raz na zawsze!!!❤️....bo to jest najwazniejsze!!!👄 Lukaszek...🖐️ pomaranczki, podczytywaczy i caaalaaa resztebuziam na dzien dobry!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo wiem jak to wygląda z tym naświetlaniem. Dowiedzialam się tylko, że będą i że chyba 18 tak przynajmniej zrozumiałam. A co do PETa najprawdopodobniej będzie ale gdzies koło października-listopada. Zobaczymy:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci sie Birmi szykuja fajne wakacje w mlym towarzystwie!!!! U mnie mniej wiecej spokojnie. M ciagle w domu, choc co rano jeżdzimy do kntroli, płytki krwi b. spadło i jutro chyba mu troche ich przetocza. Wiec nie wiem czy jutro go wypuszczą do domu. nastepne wlewy dopiero w nastepny weekend , wiec fajnie by było gdyby mógl dosiedziec we wlasnym pokoju. Ale slaby jest i niestety jz trochę schudł, a on wogóle szczuply z natury. I tak sie plecie...., Juna pokaż się proszę.Mnie tez ciebie brakuje Agato, caluski i dla calej reszty takoż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No birmi...tobędziesz miała wesoło w wakacje;) No a ja idę sie jutro skanować:) Więc od jutra aż do otrzymania wyników chyba zjem wszystkie paznokcie:O Buziam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D tesciowo!!! :D:D:D..ja Cie prosze! normalnie ...hahahahhahahahahahahh....urodziny babci!normalnie heheheheheh🌻....ciekawe..jak to z nami bedzie;)..jak juz dojdziemy do babcinego wieku ...ihihihihi oj bede miala wesolo!!! hehehe...chlom=pak chrzesnicy..jest jakis rastafarianin...czy cus...hehehe spiewa i gra..i dj....chrzesnica spiewa...i kocha reege...moj brat informatyk urodzony(trzeci rok)...dziewczyna brata maluje(ASPtrzeci rok)i we wogulu artstka!pelna gelba hehehehehehe oj bedzie bal!...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! 🖐️ Birmi ! Supreowo Ci się zapowiada. ;-) Jak nie zwariujesz to pisz. Albo pisz, żeby nie zwariować ... :-P Przyslij jakieś zdjątka z tej komuny... Madzia ! 🖐️🖐️ - kciukaski... 😘 - całuski... Reszta dziewuszek i łukaszków... 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia!!!!...jak wyszykowana?...fryzjer byl?;)..no zebys tam ladnie wygladala!! heheheh lapki mi juz zbladly od kciukow trzymania ;)!!! Savan❤️...to wzystko dla dobra sprawy:) mi sie trafila okazja..se kupilam pare gratow to domu:D..za £60:D...sasiedzi moje kolezanki wyjezdzaja na stale do Nowej Zelandii..i sie pozbywaja wszelkiego dobytku!no i se nabylam droga kupna..szafe prawie nowa, regal do pokoju dziecinnego, stolik pod lampke nocna, dwa plastkowe pojemniki z szufladkami na dokumenty, czajnik elektryczny , kosz na smieci wielki z pokrywa, syszarke do naczyn, kilka tac plastik, miske plastikowa, wieszk na buty, naroznik do lazienk, koldre wielgasna(king size), cztery nie uzywane garnki niklowane z pkrywami szklanymi...eee no juz chyba wszystko! wow...ale ja tego nakupilam! sama jestem zdziwiona... aaaaa i jeszcze dzbanek do pazenia kawy!:D... no to sie pochwalilam :D...moge isc spac;) dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Gratuluje udanych zakupów ;-) Też bym tak chciała ... (beczy)... Ale tego nalotu rodziny to chyba nie za bardzo... Oj, nie ma pełni szczęścia... Dobrze, że mozna na otarcie łez poszaleć na zakupach :-P Pozdrówka i buziaki dla wszystkich 😘😘😘 Szczególne usciski dla Madzi dzis !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pamiec... Savan ❤️ Madzia {serce]❤️❤️ ........trzymam Birmi 😘 Endo 🌻 serdecznosci posyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam relacje na topiku obok. komp mi się zacina i nie chce kopiować, a duużo tego. buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeesc.....zaniedbuje Was aniołki za co przepraszam...ale jakos tak ....łetam....w kazdym razie jeszcze zyje ..ale co to za zycie ...całuski jednak przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu kochana, przeczytalam Twoja relacje i rozumiem co czujesz. najgorsza rzecz z mozliwych to niepewnośc. Ale spokojnie. Poczekaj do wynikow TK, a potem moze którys z Twoich lekarzy przyjmuje prywatnie. morze pójdz do niego/do niej po prostu na spokojna rozmowę pod haslem że sie matwisz i denerwujesz. Chyba wato zapłacic kilkadzisiat zlotych na własny spokój. ja wiem że to tak nie powinno wygladac, ale systemu przynajmniej teraz , nie zmnienisz, wiec trzeba sobie samemu pomóc. bedzie dobrze!!! M. dzis zostal w szpitalu, prztoczyli mu płytki, jutro druga porcja, moze do rano wypuszczą na weekend. Trzyma sie dzielnie, ale slaby... Ryjek, Juna , Endo , jak dobrze że jestescie Birmi, moja blizniaczko caluski.. idę glupawy szkocki serial ogladać A jeszcze jedno: moje mądre mlodsze dziecko w Londyniszczu prace dostala, dokładnie taka jak sobie prze wyjazdem wymyslila. W sklepie, z ubraniami duzym i porządnym, w porzadnym miejscu. A drugie madre dziecko starsze, finiszuje z praca magisterska. tyle przynajmniej dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madzia..podpisuje sie pod slowami Savan!❤️.... Savan...masz wspaniale dzieci...nie wspomne o mezu:)....blizniaczko moja wspaniala;)... Endo...dochodzisz powoli do siebie widze...choc wiem jak to jest...❤️ Juaczek....wiecej prosze ;)❤️ Oj Ty nie dobry Ryjku!!!...tak nas zaniedbywac....cius cius....wolisz knape...:O padam na pysku ...torciki posylam...;) jeden z mysla o Was robilam...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ U mnie jako tako, czyli po japońsku... :-P Madzik 😘😘 buziam i myziam wszystkich 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeeeeeeść ! 🖐️ Ale jestem niewyspana 💤💤💤. Szczęka mi sie zaraz zwichnie... :-O Pozdrówka i buzialki dla wszystkich 😘 A co tam tak mało piszecie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jesten zmeczona jak cholera....mialam sprzatac....jutro mam gosci...nie mam sily...przez te placki na nic nie mam czasu...:( ale co tam za niedlugo sie jakos unormuje! :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gosci mialam dzisiaj..tych najwazniejszych...czyli dzieci :D przyjeci zostali w Syflandii;)....heheh...dostalam bonsai...sliczne , malutkie :D:D dobranoc...wszystkim zapracowanym...zajetym ...no i tym zdolowanym tez....❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×