Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

A też sobie zajrzałam... A co mi tam. Pustki mówisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo \"tylko\"...my hihihihi a tez se na dobranoc zagladnelam ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to ja sobie tez owiem dzien doberek;_) miłego dnia;-) lenio nie owladnał i nic mi si nie chche haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Miłej resztki niedzieli... :-D Dopiero mi sie podłączył net... :-P Po - zdrówka wszystkim pracusiom i leniuszkom 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jako lenich pospolity dziekuje :D jejku....jeszcze trzy dni...i starujemy! ...znzcy sie w czwartek...znczy sie w piatek bedziemy na miejscu....;) Savan ..mam juz zaczac trzymac kciuki??? jak M samopoczucie?❤️ zaczynamy odliczanie! juz zaaaa.....14 dni!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo kiedy sie teraz zalewacie?...bo to juz chyba koncowka ?....jak ten twoj pracus sie trzyma? wiecie co...moj m ostatnio pracuje w soboty i niedziele.....zeby odrobic wyjazd...:O...ja juz sama nie wiem co myslec.....ale on taki wazniak!! ze hohoh!!rodzine utrzymuje...i zonie perfumki przyniosl...fiuuuu myslal by kto! a ja...pierdziele te perfumki....ja chcem chlopa zdrowego!O! powiedzialam! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajzalam na pierwsza strone...wiecie co...hahahha mysmy od poczatku mialy plana!! na spotkanie!!! hihihihi...nie ma jak antyki! jak powiedza tak zrobia hihihi ;) Endo ..a mnie sie przypomnialo o okladzikach ...zostalo Ci cooo ;0 moze po kropelce.... hihihi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi, Jutro ( czyli w poniedziałek) jedziemy rano do szpitala. w zależności od wyników, albo go zostawią albo jeszcze będzie w domu. zobaczymy, choc raczej myśęe że kilka w dni w szpitalu będzie musiał spędzić. Czuje sie dobrze, choć trochę blady jak na moje oko, więc chyba mu trochę krwi przetoczą. to przy M chemii jest normalna procedura, więc nie ma czym się specjalnie przejmować, bo to już nie pierwszy raz. Nie boli, tylko zawsze jest problem . bo ma rzadką grupę krwi. Spędziliśmy b,. miły wieczór z przyjaciółmi u nas na kolacji ( tarta łososiowa, sałata z oliwkami i pomidorami, tarta cytrynowa na słodko, dobre chilijskie wino i wiśniówka , wiśniówka to mój i mojej przyjaciółki tradycyjny trunek. Odezwę sie jutro, całuski dla wszystkich ( Juna , Endo i Muimka - szczególnie mocno0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Savan ...czyzby AB RH minus....hahahha to taka jak moja ....czyli najzadsza grupa krwi..podobno;)...jak milam cesarke ...to tez sie troche opoznilo...bo mieszac musieli czy cos...nie mam pojecia ...;) do tego pewnie dochodza inne wspolczynniki... (?) wisnowka...mmmm..tez mi jakos tak nostalgicznie sie kojazy...juz nie pamietam kiedy pilam hihihiih chyba trza bedzie 11-go za Twoje zdrowie (I M Twojego rzecz jasna) wisnioweczka uczynic ;) znaczy sie na wszelki wypadek....trza \"zalatwic\" flaszeczke ...jak mowil moj tata...stary komunistyczny dyrektor;)hihihi trzymam w takim razie kciukasy! juz dzisiaj! dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w domu to wyszły różne \"mieszanki\" Mama ma AB rh \"-\" Tata miał O rh \"+\" Są różne grupy w naszej dziewiątce. B + i - A + lub - O + i O - (jak ja !) Na okłady zużyłam tylko to co było w \"szyjce\". reszta została na uzytek wewnętrzny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi ! Brat ma jeszcze 4 zalewanki. Kolejna w tę środę. Savan ! Jeżeli Twój M ma O Rh \"-\" to może ja mu swojej upuszczę.... Tylko nie wiem czy sie nanda bo ja straszna wredota jestem i mogę napsuć krwi nie tylko Twojemu M ale i Tobie.... Mozna podobno oddawać krew z przeznaczeniem dla konkretnej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już jestem w domu to zgodnie z umową macham, że żyję...:):) Nie można być zakręconym jak lód włoski bo Włosi nigdy nie wymyślili kręconych lodów... Tylko Amerykanie ;) Tak na marginesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D Savan ...na ja sie tez moge dorzucic! ;) jakby co ...ale tez wredota paskudna jestem , uczciwie ostrzegam :P Agata 👄..a jak politrowka mozna... ?:)..albo sloj po ogorach....:P:P:P a sie wloskie nazywaja! to mozna ..co mi za roznica kto wymyslil heheheh sa zakrecone to zakrecone :P no i masz szczescie ,ze sie meldujesz!NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo...kurde...jak ja sie bede pakowac...z zacisnietymi kciukami? niezly miks wam wyszedl...u mnie reszta skupila sie na A..nie wzeli mnie pod uwage....hehheeh moze to i lepiej...hihihi tatus nie jest taka wredota jak mamusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata...i co terza bedzie z krowamy..i kukamy?...beda tesknic...;) Ryjek ...znowu zniknelas... Mumka..zas pierze... Junka na lowach ;) Maaaaadziaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja kurna z tym srecem????..powie mi ktos?heheheh... Ryjek ❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce sie upilo heheheh;-) pozdrowka Savan całuski....mam nadzieje ze wiesci beda dobre Birmus tia tia łowy to jest to;-) apoki co łowie wiedze;-) i oby tylko siec byla gest i wszystko nie poszlo z woda sodowa ... poza mozg heheh reszta swiata 😘 Agata tyz a co ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś upiekłam jabłecznik. Prosty przepis ciasto jak biszkopt z olejem i w to jabłka w \"ósemki\". Lekko ostygł koło 12-tej Już go nie ma. To Adriwn z Grzegorzem. Teraz w piekarniku mam inny jabłecznik z kruszonką. A oczekuje na wolny piekarnik takie samo ciasto , z tym że ze sliwkami i ubitą pianą (przepis był na ucierany spód z samymi żółtkami i żeby się białka nie zmarnowały...) Ciekawe co z tego bedzie ? Kruszonki tez dałam, a co !!! Jak eksperyment to na całego. chyba stąd sie biora wszystkie przepisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... cześć kobietki... ja jak zwykle w szybkim przelocie między praniem, obiadem, a innymi wariactwami domowymi... Dziewczyny mam nadzieję że się nie gniewacie na mnie że tak rzadko tu bywam ...ale jakoś ten czas wiecznie mi ucieka między palcami...jeszcze jakieś kłopoty albo problemy co sie nawarstwiają to same wiecie jak to jest... a czasem jak ten komp sie zawiesi to nie chce mi sie naprawdę nawet go wlączyć...:( mam nadzieje że uda mi sie przyjechać na spotkanko i będzie superowo...!! zaglądnę potem obiecuję... :D buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieje na to spotkanie ! Musi byc S U P E R !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, że lody włoskie nie są kręcone :) Ale słoik od ogórów jak najbardziej, chyba, że wek ;>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Birmi, bingo! Dokładnie AB rh -, dziś jeszcze odesłali nas do domu, ale jutro już go na pewno położą na kilka dni, mam nadzieje że nie dłużej niż do piątku. Muszą mu trochę płytek i czystej krwi wlać. mam nadzieję ze że znajdą coś odpowiedniego. Po za tym M czuje sie dobrze, w tym tygodniu jeszcze w planie punkcja lędźwiowa, a w przyszłym dwa wlewy trzeciej serii, tym razem będzie to jakaś inna trucizna, więc zobaczymy jak to pójdzie Endo, smacznego mam nadzije że uda Ci sie przynajmniej trochę skosztować, zanim Ci żarłocznicy się na ciasto rzucą!!. Ja piekę mało, bo i tak gotowania mam całkiem sporo. Generalnie lubię ale po półtorej godzinie w kuchni mam dość, więc piec mi sie nie bardzo chce szczególnie że ja na słodycze nie jestem łasuch. Od pieczenia u nas w domu jest moja młodsza córka. Umie i lubi, ale że teraz wspiera angielską gospodarke więc, piekarnik pusty. Juna, Mumka, całuski Agatko , dobrze że jesteś , uważaj na siebie, bo co masz cenniejszego niż samą siebie, zdrowy egocentryzm to podstawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Endo...a mowilas ,ze w geesie kupujesz!!:P Savan! jakby co moge dac sobie upuscic ..krwi...i tak mi sie burzy! hihihi...jak juz w Polsze bede..;) czyli dale skrabbla trenujecie ...:)... no to daj znak jak go beda chcieli punkcjowac to bedziemy te kciukasy trzyyyymac! Mumka...a ty pierz , pierz...cobys czysta przyjechala;)...hihih Agatka...no ja tam nie wiem...no niech Ci bedzie ....jestem zakrecona jak lody amerykanskie!:P a jesli chodzi o egoceentryzm...jestem ZA!! stosuje od jakiegos czasu z dobrym skutkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na poczcie:) Agatka dzieki :D...ale nie zgadne chyba....ktora to siorka Twoja...jak zaczelam sie mocniej przygladac...uznalam....ze wszystkieheheheh.... :D...ale moze podpowiesz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf...doba dla mnie cos coraz bardziej sie skraca czy cos ziemia szybciej sie obraca? ki pieron...:-) Savan...cichutko trzymam coby wszystko mialo swoj pozytywny skutek.. ❤️ Agatka ja tez nie bardzo kumam ta w sliczniastych okularkach? a Ty masz tak błekitne oczka ze rany!;-) i ten usmiech;-) tak trzymac;-) Endo to jak wiesz czys sparowana?czy to ja owa bede/;-) Brimi Myszeczko cosik energii mi brak jakis wampirek kolo mnie gdzies sie kreci czy cóś;-)...i podpija?;-)...o 22 to ja juz nemo kurcaki ja chce miec z powrotem tak ze 35 wiosenek...:D:D ale to se ne wrati heheh buziam serdecznicuhno wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja to chyab jestem zakrecona tylko w druga strone hahha pod srubke w tyl hihihi i o lodach to mi lepiej nie pisac bo mie sie kce...loda no takiego ....tak tak bakaliowego z sosem czekoladowym moze byc niekrecony....:-) a Michelinki nie chcą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka..pogon wampirka!! pogon!👄 ja tylko pomacham na dobranoc🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×