Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

dobrze anted:) na slowo mamy to wierze:) mam problema chce spakowac torbe do szpitala i juz sama nie wiem co mam tam wsadzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Jaeeny czeka pracowita noc. Ciekawe jak jej pójdzie; oby wszystko było ok. A tak w ogóle dziewczynki zaczynamy sie sypać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, z tego co sie orientuje, to w każdym szpitalu mogą sobie życzyć co innego, u mnie chcą: owód osobisty, legitymacje ubezp, kartę ciąży z aktualnymi badaniami, kapcie, przybory toaletowe, biustonosz bawełniany, 5 saszetek tantum rossa,6 par jednorazowych majtek, kapcie dla męża(jeśli będzie przy porodzie i coś do przegryzienia) wkładki higieniczne, sztućce, szklanka ubranka i rożek nie są obowiązkowe, tak samo jak piżama i szlafrok, ale lepiej wziąć swoje. Dopytaj sie najlepiej w sowim szpitalu, bo może coś innego być obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny.........24........Elbąg/Uk.....26.03.......28.01 ->Robert Antoś.......... 26.......dolnośląskie...23.04.......01.02 ->Szymek anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper Anastazja...28.....świętokrzyskie....29.04......04.02-ni espodzianka Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 lula ...........27.......olsztyn...........09.05.......16.02 ->Zuzia katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Zakopane/Dublin15.05..20.02->Chlopiec AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka myszsza........25.....Katowice.........19.05.....22.0 2 ->Tadeuszek wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Lula.......35........07.01.2008...Zuzia................. ...............cc w razie czego odkopałam znowu tabelke żeby wpisać naszą koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No prosze Jenny trzymam raczki za ciebie,powodzenia. Jestem juz w domku dobrze,ze wyszlam bo juz mialam dosyc siedzenia,myslenia o tym co mnie boli i zgagi.Musze dojsc do siebie i do jutra miejcie dobry wieczor pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY POWYSYLALAM TABELKI WZBOGACONE O DWA KOLEJNE NR TELEFONOW, KATARINY I ANASTAZJI, WYSLAM DO WSZYSTKICH,JESLI GDZIES NIE DOSZLA, DAJCIE ZNAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny, trzymam kciuki, powodzenia, aby wszystko skonczylo sie szybko i dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny trzymam kciuki za Was. jejku jak to sie zbliza wielkimi krokami do nas. juz Lula ma dzidzie, teraz Jenny bedzie miala pewnie, ciekawe ktora nastepna :) Katarina nie martw sie ja tez nie wiem co do szpitala zabrac. wiem ze dwie koszule,jedna do rodzenia druga do karmienia, kapciuszki, skarpetki, cos pod prysznic jakis szampon, mydlo, lepiej miec swoje a nie sie martwic pozniej ze czegos nie ma, bepanthen na suteczki, tantum rose juz sobie przygotuje i tez wezme, podpaski jakies najwieksze na noc moga byc, majtalony babcine :P, wkladki laktacyjne, pampersiki, chusteczki, jakies ciuszki dla dzidzi (body, czapeczka, jakies cieple na wyjscie ubranko, kocyk... nie wiem co dalej :O) patrze na wypowiedzi innych dziewczyn i tak dopisuje sobie cos. gdzies czytalam zeby pomadke do ust wziac, wode do picia i cos do jedzenia tez mozna. nei wiem ile nas beda tu trzymac bo z tego co slysze to niecala dobe ale sa tez opinie ze normalnie trzymaja trzy doby. wiec moze wiecej ciuszkow.... ehhh nie wiem... kiedy masz spotkanie z polozna to ona cos pewnie doradzi, ja z moja za dwa tyg wiec zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny powodzenia!!! Trzymamy kciuki. ja wczoraj naogladalam sie filmikow z porodu na necie i to chyba byl moj blad, bo pol nocy nie przespalam tak sie wystraszylam. I po co mi to bylo...? I tak zadnej znas to nie ominie...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu spokojnie sobie zaglądam a tu się takie rzeczy dzieją...i nasza Jennny może będzie dzisiaj drugą mamusią.Trzymam za nią mocno kciuki i wierze,że wszystko będzie dobrze. Jennny chciała rodzić w wodzie,jestem ciekawa jak to wszystko będzie...bo pamiętam że maleństwo ma spore. A ja dziś byłam u taty w szpitalu,naszczęście nieoberwało mi się zabardzo za te odwiedziny,bo tak się wszyscy martwili żebym nieodwiedzała taty żeby żadnego świństwa niezałapać,ale ja niczego niedotykałam(nawet guzika w windzie:)i niewchodziłam do sali,w której leżą chorzy a tylko na krzesełkach z tatą posiedzieliśmy.Szkoda mi bardzo tego mojego taty,szpital nienastraja nikogo optymisycznie,ale wiem że będzie zdrowszy i tylko to się liczy.Powygłupiałam się tak,że wszyscy się tam chichotaliśmy...trzeba się przeciez czasem pośmiać z głupot.Najwazniejsze,że i tata się śmiał:) Potem zrobiliśmy zakupy(wkońcu w sklepie dostałam lody marsa-uwielbiam je)i odwieżliśmy mamę do domku a sami pojechaliśmy do obi po farbę,bo chcemy we wtorek kuchnie pomalować.Kupiłam przy okazji spryskiwacz rzeby sobie tantum rosa rozrobić gdy i u mnie się zacznie dziać. katarinka-jak tam się czujesz kochana? mamba-mieć takiego męża co babki piecze to skarb:) Niemartw się kochana dolegliwościami,bo z kazdą z nas pogadasz na ten temat.Każdej z nas teraz coś dolega i jest to zazwyczaj kilka spraw,więc marudz do woli:) Sylwia-dobrze,że udało Ci się tak szybko tej wstrętnej zgagi pozbyć...ja zawsze z nią przegrywam,może dlatego że staram się niebrać reni chociaż wiem,ze pomaga odrazu i nieszkodzi. mania-widzę,że nietylko ja przegrywam ze zgagą:(Soda oczyszczona to rzeczywiście niebył dobrt pomysł,tym bardziej że bardzo jest szkodliwa na żołądek.Spróbuj mleka i migdałów jak Sylwia.Niemartw się tym wstawaniem,ja mam dokładnie to samo i wogóle nocki nieciekawe,także kochana Wszystkie mamy podobnie:( ziuuutek-czemu niemożesz nas czytać?Przecież masz w nas tyle bratnich dusz,możesz pisać śmiało o wszystkim co Cię dręczy i martwi a my zawsze próbujemy Cię jakoś pocieszyć. nikita-zgadzam się z Tobą!Te filmiki tylko nas nastawiają gorzej do porodu.Ja już dawno nieogladam. No i pojechała...oby wszystko było dobrze!Teraz tylko pomodlić się za Jennny i jej maleństwo i czekać na wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka nie dziwie sie Tobie tez bardzo bym chciala zobaczyc sie z tata. na pewno soe ucieszyl widzac Was :) a z malowaniem to uwazaj bo farba bardzo szkodliwa jest i zebys na koniec ciazy sie nie zatrula :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh musze sie wyzalic opowiem wam cos dziewczyny ... maż dostał bardzo wysokiej gorączki az 40,05 niczym sie nie da zbic dzwonisz na pogotowie mowia ze nie przyjada odsylaja do przychodni dyzurującej jedziesz do przychodzni a oni mowa ze nie przyjma bo przychodnia studencjka nie ma z nimi umowy a ja w 8 miesiacu mam biegac pklakac mi sie chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela29
witam dzisiaj bylam na izbie bo mial bol podbrzusza i skurcze. mialam pierwsze ktg lekarz podczas badania zlapal moj brzuch i nim potszasl, mowil ze chce obudzic malca. czy ktoras z Was miala podobna przygoda. dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, wspolczuje, nie mam pojecia, co mozesz zrobic, moze pojedz odrazu na pogotowie, do licha, gdzies cie musza przyjac, a jesli nie zechca, popros o jakis dokument, lub ksiazke gdzie mozesz wpisac swoja skarge, czasami pewne instytucje boja sie tego, lub niech ci napisza na pismie ze bylas z mezem w takim stanie i cie nieprzyjeli, moze wystrasza sie odpowiedzialnosci. nela, nic takiego mi sie nie przydarzylo, ale malenstwo obudzilo sie , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi bidulko, razem w mezem bidulstwa. taka sluzba zdrowia, az przykro sie robi. mam nadzieje ze juz sie znalazl pod nalezyta opieka. na penwo tak bo inaczej by Cie tu nie bylo. i jak sie maz czuje, co sie stalo w ogole? cos powaznego? oby nie... trzymam kciuki za zdrowie Wasze. opisze tez historie bo az mnie natchnelas. mojego bylego chlopaka mama niestety jest alkoholiczka i on razem z ojcem nie umial sobie z nia poradzic i stosowali takie tabletki, kurcze zapomnialam jak one sie nazywaja, ale one scinaja bialko pod wplywem alkoholu. i ona swiadoma i trzezwa lyknela ta tabletke, juz nie raz lykala. ale niestety choroba silniejsza i wypila pol piwa. wyobrazcie sobie ze zawiezli ja do jednego szpitala samochodem to odeslali ich do onnego bo tlumaczyli sie jakas bzdura, chodzilo chyba o brak miejsc (co dla mnie jest bzdura bo kobieta wlasnie byla jedna noga w zaswiatach juz) pojechali szybko do innego szpitala i tam lekarz powiedzial ze juz tak zaczelo sie scinac to bialko ze po 15 minutach juz by jej nie bylo!!! masakra po prostu. co sie dzieje :O taka znieczulica... w sumie wiadomo co sie dzieje, pieniazki sa glowna przyczyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ci powiem ze moj wojek pojechal z zawałem serca na pogotowie siedzial 7 godzin na izbie przyjec poczym go przyjeli ale za poźno godzine poźniej zmarł. A apropo meża to nic sie nie zmienilo lezy w domu latam kolo niego ma 40 stopni goraczki i szlak mnie trafia ze zyje w kraju gdzie nic nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela mi podczas ktg nie potrzasal bo akurat sie ruszalo ale jak mialam usg i chcial zobaczyc plec to jak zlapal moj brzuch i potrzasnal to myslalam ze z tej kozetki spadne. ale tak juz drugi raz mialam. dziewczyny nie czuje zeby moj brzuch sie obnizal. owszem cisnie mnie tak w dole bardzo i gloweczke ma juz bardzo nisko wg mnie, siusiu tez chodze czesciej ale jak patrze to wizualnie jest dalej na swoim miejscu. ehhh. mam juz herbatke z lisci malin wiec niedlugo bede pic ja. kiedy powinnam zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi co Ty piszesz, ja pierdziu. co sie dzieje, naprawde juz przechodzi ludzkie pojecie. a nie ma u Was innego szpitala? dzwon gdzie sie da , bo przeciez goraczka 40st to juz niebezpieczna jest. o nie nie moja droga, za sluchawke i dzwon gdzie sie da. wiem ze latwo mi pisac ale trzeba walczyc o swoje. moze do innej przychodni. az nie mam pomyslu. a jak pojedziesz od razu do szpitala i bedziesz siedziec dopoki sie za meza nie wezma? moze tak zrob. samochodem albo taksowka. bidulko.... 🌻 i bidulek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac bo cos zmeczona jestem :O a jeszcze tyle mnie pracy w nowym domku czeka. ehhh ale fajowo moze urodze z wysilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi- zadzwon na policje powiesz,ze jestes wciazy i masz meza bardzo chorego i dzwonisz do szpitala,ale oni zero reakcji.Co masz z tym zrobic. Co za dupki w tej polsce, albo dzwon jeszcze raz na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi jeśli leki nie działają to spróbuj innych sposobów.. zimne okłady na duże naczynia krwionośne czyli np w pachwiny , może to być lód owinięty w coś albo ręcznik zamoczony w zimnej wodzie..tylko zmieniaj co jakiś czas żeby nie zaczął działać odwrotnie i nie grzał..poza tym możesz dać okład na czoło i przykryć go jedynie samym prześcieradłem..jeśli to nie pomoże to jeśli jest wstanie to możesz zrobić mu chłodną kąpiel, taką koło 36-37 stopni..a coś oprócz gorączki jeszcze sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak tam nasza Jenny, mam nadzieję że już ma po. Powiem wam dziewczyny że przeżywam to jakby rodziła moja przyjaciółka czy siostra, bardzo się zrzyłyśmy. Małpeczka ty masz dla nas wszystkich dobre słowo- dziękuję Ci za to. Spokojnej i przespanej nocy Wam życze. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara problem w tym ze nic sie nie dzieje gardlo go boli i goraczka rosnie nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj schłodzić go tymi sposobami..a jakby się coś działo innego niepokojącego albo gorączka mimo to rosła to na pogotowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny- Trzymaj sie !!!! Dawaj znac co i jak!Zycze zeby wszystko poszlo szybko i sparwnie!!! malpeczka-no pomogl sobie ten moj maz internetem:) ale wyszlo pyszne musze przyznac:) facecit taki gatunek jak chca t potrafia tylk trudno ich zmobilizowac:)ciesze sie ze z tata lepiej. Napewno wszystko bedzie dobrze. Goscie juz poszli. Wlasnie sie wykapalam i ide spac bo jutro o 7 wstaje i do pracy. Jak dam rade to sie odezwe z pracy a jak nie to wieczorkiem wpadne. Nie moge sie doczekac bo jutro wieczorem maja mi paczki z Polski dostarczyc. Jest tam lozeczko, mnostwo kosmetykow, wszytsko co kupilam w Polsce a i moja mama jescze cale mnostwo dopakowala. No i polska kielbaska:) taka prawdziwa! Martwie sie tylko czy mi na gore wniosa bo nie dam rady a maja bycdopiero po 6pm a moj maz wychodzi o 6 do pracy. Mama mowila ze facet obiecal ze wniosa ale juz sie stresuje bo duzo tego. Dobra lece bo jutro nie wtsane. Trzymajcie sie mamuski. Kurcze tak sie przejmuje Jenny jakbym to ja sama pojechala rodzic:) NIe wime dlaczego ale jak przeczytalam to az mnie ciarki przeszly. Kurcze to juz tak niedlugo! Lece dziewuszki. Dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes-farba,którą będziemy malować nieśmierdzi a dodatkowo mąż będzie malował kuchnie i wietrzył a ja będe w drugim pokoju zamknięta.Niezła historia z matką Twojego byłego....aż ciarki przechodzą!Brrrr Ja herbatkę z liści malin już dawno kupiłam ale napiłam się jej tylko dwa razy,bo jakoś mi ten smak i zapach nieodpowiada. titi-a odrazu do szpitala???Na izbie przyjęć muszą Was przyjąć! Zbulwersowałam się normalnie...to skandal!Mam nadzieję,że mu przejdzie!Informuj nas:(mania dobrze Ci radzi z tymi okładami i prysznicem i nadal dzwoniłabym,albo odrazu do szpitala. nela-pierwsze słyszę o tej nowej metodzie\"budzenia malca przez lekarza\",po co wogóle on to robił?Pod ktg wystarczy a jeśli nawet to mógł Ciebie poprosić żebyś w podobny sposób sama zrobiła...mi to napewno niespodobałoby się. mania-jak mam niemieć dobrego słowa:)....my przeciez wszystkie na tym samym wózku jedziemy,co nie?:):):) mamba-napisz jutro jak tam z tą paczką i smacznej kiełbaski:) Mam nadzieję,że nasza Jennny już po i teraz tylko cieszy się swoim maleństwem i ze u nich jest wszystko wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! mam nową klawiaturę to coś napisze. Jeny rodzi. no prosze, zrzuci kilka kilo szybciej niż się spodziewała :D naprawde człowiek nie zna dnia ani godziny, a rano była przekonana że to jeszcze nie teraz. fajnie! trzymam kciuki. titi---> normalnie nie wiem co powiedzieć, na tabelce widniejesz jako mieszkanka warszawy, nie ma tam żadnego szpitala w którym w niedziele mogliby udzielić pomocy? to absurd jakiś, tymbardziej że o ile wiem temp. powyżej 40 stopni kwalifikuje sie do zagrożenia życia. po co pijecie tą herbate? ja nic nie wiem na ten temat, więc prosze, oświećcie mnie. u mnie nic ciekawego. miłej nocy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×