Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

titi - a robilas cos? sprzatalas, cos podnosilas? Jak nie to przedzwon lepiej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to moze jednak nie czujesz skurczow bo gin mowil ze bardzo czesto razem wystepuje skurcz i taki silny bol kregoslupa i jakby cos takiego sie zdarzylo to do spzitala. zadzwon do lekarza albo do szpitala chociaz jak nie chcesz jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jak po tłustym czwartku??? Ja zaraz uderzam na sklep po paczki.... Mam pytanko, bo juz mam prawie 37tc, a nie mialam jeszcze zadnych skurczy przepowiadajacych, czy mozna ich nie czuc??? Czym sie charakteryzuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bole przepowiadajace -skorcze, to brzuch, macica robi sie twarda jak kamien, ale nie sa to bole regularne, ja mam od 4 miesiaca te bole, ale sa kobiey, ktore ich wogole nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie czuje chce mi sie spac boli mnie wszystko i strasznie chce mi sie paczkow:(:(:(:(:(:(:( dzien narzekania u mnie dzisiaj:( ciekawe jak tam anted ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi takie bole sie zaczely na poczatku 6miesiaca. na poczatku musialam brac nospe i magnez zeby je wyciszyc bo mialam za czesto jak na taki termin porodu. Teraz mam w niektore dni bardzo czesto a w inne nie. W kazdym razie dopoki nie sa regilarne to wszystko ok. Caly brzuch twardnieje i sie napina. czasami sa bardzo nieprzyjemne i ciezko sie oddycha. Przynajmniej ja tak mam. A czasmi tylko brzuch twardy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina- ja tez sie zle czuje. POnarzekajmy razem:) Boli mnie kosc lonowa ze chodzic ani stac nie moge, do tego doszedl kregoslup. Z tym ze ja mam takie klucia i przechodzi. Lapie mnie nagle nie wiadomo skad. Wlasnie przed chwila mnie zlapalo :( Juz chce do domu. A tu wreszcie slonce zaswiecilo! nigdy nie wiadomo co bedzie ale zimno bo tylko 2 st mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pączki co kupiłam to chyba z jakimś relanium były a nie z marmoladą...dwie strony przeczytałam i padłam jak kawka...właśnie się obudziłam a za oknem słońce....i czuje się tak jakbym drugi raz dzień zaczynała:D...12 godzin przespanych w nocy...teraz dwie..cholera dzisiaj w nocy ja będę użędować mówię wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba albo katarina mam pytanie...czy wiecie moze cos na temat krwi pepowinowej pobieranej na wyspach???? czy robia to tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nic nie slyszalam. J atu nawet nie slyszalam o pktach Abgara czy Apgara(nie wiem jak sie pisze) a co dopiero o krwi pepowinowej:) Dzisiaj jeszce gadalm na ten temat w pracy z dziewczynami i nikt nie slyszal o czyms takim. Nie wiem chyba ze to inaczej nazywaja ale raczej nie bo tlumaczylam o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez ponarzekam. Boli mnie kregoslup, nie moge nog razem zlaczyc jak siedze i to nie dlatego ze brzuch przeszkadza ale dlatego ze mi sie biodra tak rozjechaly. A skoro juz o biodrach.... to cholernie bola, i ciezko mi I jakies gluty ze mnie leca, dalej ten czop? dziwne to. Popuchnieta jestem mocno i niew iem czy do lekarza nie dzwonic, boje sie tego zatrucia ciazowego heh a do anted wyslalam smsa i dostalam raport ze oczekuje doreczenia, pewno ma wylaczony tel. Oj czy ona aby faktycznie nie poszla rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez chcialam sobie zrobic ta dzidzie na www.babyticker wszystko wpisalam ale jak zrobic to zeby on to zapamietal i podaj mi strone www??? Wpisalam wszystko i na dole jest GET WIDGET po nacisnieciu tego otwiera sie ramka z jakimis Add to ....... Co mam nacisnac bo mecze sie juz strasznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek-zapraszam do grona narzekajacych:) mnie tez biodra bola jakbym miala powykkrecane w stawach ze dziwnie stopy stawiam. Ze mnie etz cos polecialo przed chwila ale to chyba tylko takie normalne tylko w w iekszej ilosci. Moze Anted zaczela rodzic?! o kurcze trzymajmy kciuki zeby wszystko bylo ok i nie miala cesarki bo tak bardzo nie chciala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na temat krwi pepowinowej nic nie slyszalam... wiem tylko ze jak sie dziecko urodzi to sie beda pytac czy moga mu podac witamine k ,a pozniej jeszcze jakas probke skory z pietki chca ale nie wiem o co z tym chodzi i o tych punktach tez nic nie slyszalam... oczy mnie pieka lzawia brzuch napiety ledwo oddycham chce paczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli- dowiedz sie bo ja nie slyszlam o tym ale nie bylam zainteresowana takze sprobuj moze akurat. W koncu teoretycznie to kraje cywilizowane sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina-o witaminie k to slyszalam ale o probce z pietki to nie?? a po co to niby? I co decydujesz sie na wit k? bo ja jescze nie wiem. MIalm sie skonsultowac z polskicm lekarzem co sadzi ale jescze nie dzwonilam. Ale pietka??? Ja tez chce!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja witaminke K od razu chce w jednym zastrzyku i bedzie po klopocie...o skorze z pietki nie slyszalam, a o krew pepowinowa spytam sie w poniedzialek poloznej Moge tez ponazekac? Moge??? Zjadlam jablko i po jablku....wyladowalo w kibelku...dawno tego nie mialam...a brzuszek boli ze masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozmawialam z polozna i ona mi powiedzial o tej witamince to mi mina troche zrzedla takiego maluszka mi chca kluc:( no ale powiedzialam ze jak trzeba to niech robia co uwazaja wiem ze witaminka k jest na krzepliwosc krwi wiec cos w tym jest jak ja tu podaja a z ta pietka to oni jak pobiora probke to badaja ja pod katem jakis ukrytych chorob wiec tez sie zgodzilam bo jesli mialo by cos byc tfu tfu to niech szybciej wykryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tilli ja ostatnio tez mialam taki dzien ze jak cos zjadlam to zaraz zwracalam nie wiem od czego:( elenasss--->moze skopiuj linka poprostu z paska jak juz ci sie tam zrobi i wtedy wklej go w stopke wlasnie Artur wrocil i powiedzial ze tylko sie wykapie i pojedziemy po paczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wit K podaje się rutynowo, żeby dziecku po trudach porodu zatamować ewentualne drobne krwawienia i zniwelować wybroczyny po trudach przeciskania się przez kanał rodny..u nas w pierwszej dobie szczepi się jeszcze na WZW typu B i gruźlicę.. a krew z pięty pobiera się w trzeciej dobie, przynajmniej u nas, w celu wykrycia ewentualnej fenyloketonurii oraz wrodzonych wad tarczycy..dlatego tak wcześnie żeby zapobiec ich rozwojowi a co za tym idzie wadom rozwojowym u dziecka.. a ja pączki już dzisiaj cztery zjadłam :) ale takie domowe z różą, im ciężko się oprzeć ;) poza tym też mnie miednica, biodra i kręgosłup bolą.. pogoda pod psem nic tylko spać się położyć..moje dziecko też dzisiaj niemrawe, wcale jej się nie dziwię.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...moja Niunia tez dzisiaj cicha jak myszka...niesamowicie jak ta pogoda oddzialowuje na dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecie tez chce paczkow bo jak o nich mysle to mi sie tak zaczyna krecic....a ze mysle o nich caly czas to brzuch mi poprostu lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina - fajnie masz ze Twoj Artur juz w domku...ja to swojego widze ostatnio w przelocie...eh....tyle mu pracy narzucaja. Na szczescie sa wolne niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×