Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
pati przecież dziecko jest już donoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis mam miec cc ze względu na miednicowe położ dziecka ide w poniedziałek do szpitala i nie chce wcześniej a nospa na prawdziwe bóle porodowe i tak nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sorki zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza! Paty- no i dobrze, zawsze trzeba znalezc jakies pozytywy. Ja to zawsze sobie mowie ze widocznie tak mialo byc i mi jakos lepiej. I tak nie mamy na to wplywu wiec po co sie zadreczac. My z mezem prezkladamy tlusty zcwartek na sobote:) dzisiaj pracuje i dotre pozno do domui i pewnie sily na nic nie bede miala a maz top jescze poznie wraca. W sobote mamy wolne i wtedy sobie pojemy. Maz jest specjalista od faworkow wiec nawet nie bede probowala go przebic tylko cos innego upieke. Tak mnie przed chwila klientka wnerwila ze szok. Pretensje od samego rana ze za malo obslugi i nie ma wystarczajaco instruktorow i ze nikt ich nie poprawia. Ach zwariowac mozna. Fakt ze mamy ciagly brak instruktorow no ale skad ja mam ich wytrzasnac! chce sie kontaktowac z wlascicielem itp. Durna baba. Nie ma ludzi do pracy i tyle. Tak szcerze mowiac to nie wiem kiedy nastapi nasycenie w tej Irlandii. Tutaj ciagle ludzi brakuje! I to do wszystkiego! Oj dobrze ze to ostatni dzien bo czsami ludzie potrafia doprowazdic do zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce do tego to uczulenie swedzi jak cholera! zapomnialam wziac wapna i usze czekac do wieczora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj sie nie odzywalam bo realizowalam ambitny plan wielkich porzadkow. No i dałam rade, posprzatalam co mialam, zrobilam pyszna zapiekanke no i okazalo sie ze jest 22 i nie mam silay na nic. Okropnie mnie plecy bolaly a noc mialam koszmarna, nie moglam sie za nic ulozyc w miare wygodnie, brzuch mnie ciagnal, biodra bolaly. Juz nie moge z tymi biodrami, chyba siue odlezyny na lewym boku dorobie. No ale jak sie poloze na prawym to zaraz mam noge spuchnieta jak u slonia. Masakra No i chyba zjechal mi brzuch :D Czyli w niedziele i poniedzialek odszedl czop a wczoraj rano obnizyl sie brzuch, ciekawe ile jeszcze bede czekac. Dzisiaj mam zaplanowane prasowanie poscieli i ciuszkow dla malej. Wszystko juz gotowe, moglaby sie kicia rodzic. Ciekawe jak tam anted, moze jej sie uda sn rodzic A slyszalyscie o tej kobiecie wczoraj co to urodzila 6 kilowego synka silami natury? Ale ponoc to jej 10 dziecko. WOW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6kg? wow i to silami natury! no to niezle sie musiala nameczyc. Chyba ze juz przy 10tym poszlo jak po masle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak jestem w pracy i nie mam chwili zeby zajrzec to wtedy tyle napisane ze nadrobic nie moge. Wczoraj mialam wolne a teraz w pracy luz a tu nikogo. I gdzie jeste sprawiedliwosc?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane no u mnie noc zaczela sie o 5.30 Artur wtal a ja wskoczylam na wygrzane miejsce:) noi wlasnie wstalam wstawilam pranie i popijam kawke teraz jak narazie nic mi nie dolea nie boli i wogole jest dobrze tylko oczy ciut szczypia... ja mam nadzieje ze po pracy Artur pojedzie ze mna do polskiego sklepu i nakupujemy tam paczkow i wogole|:D mam ochote na paczki straszna... ziutek myslalam dzis w nocy o Tobie juz mi przez mysl przemykalo ze uodzilas :) a w anglii pogoda straszna wieje jak nie wiem caly plot mi sie rusza i bramka sama otwiera i leje do tego ogolnie szaro buro i nie przyjemnie pogoda dobra na spanie,ale ja obiecalam kolezance komputer naprawic i za 2 godzinki jade do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Katarina- w irlandii niby nie pada ale jest zimno jak cholera no i to wietrzycho paskudne! kurcze tez pomyslalm o swoim praniu. Musze wyprac jeszce kilka rzeczy dla malutrkiej bo ostatnio dokupilam oi nie mialam kiedy. Ale Ci fajnie ze sobie wdomku siedzisz. Ja dziaj juz mam dosc a przede mna jescze troche godzin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba jeszcze roszke juz tez w domu pobedziesz,kurde nie wiedzialam ze tak fajie w domku ale szczerze to jak pracowalam to chyba bylam lepiej zorganizowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki u mnie pogoda okrutna, leje od rana i to baaaardzo, a mialam isc do sklepku po paczusie na dzisiaj.... :O ehhh ale i tak pojde, z cukru nie jestem ;) mialam robic faworki a cukru pudru nie mam i raczej blisko tu nie dostane a na miasto jechac mi sie nie oplaca :O chyba ze z dzemem beda.... hmmm moze.... gosiaczek ja bede rodzic z moim D i chyba on sobie biedaczek sprawy nie zdaje co go czeka ;) ja sie boje o mojego bo on na widok igly juz ledwo stoi a co dopiero taki porod, ale mysle ze nie bedzie patrzyl tam.... a pepowine przetnie jak mu powiedza i wtedy to chyba peknie z dumy, a jeszcze jak komus bedzie opowiadal ze przecial pepowine to ohoho! Katarina nie martw sie na pewno Artur Cie nie zostawi w takiej chwili, badz spokojna :) Anastazja Piotrus sliczniuski jest 🌻, male bezbronne niewiniatko.... malpeczka moje objawy ciazy to byly bolace piersi i to bardzo, ale tak przed okresem mialam wiec myslalam ze sie zbliza, po tyg spozniania i bolacych piersiach zrobilam test i nic, jedna kreska, pojawilo sie plamienie jednego dnia.... mysle okres! ale gdzie tam, to byla jedna gora dwie krople i koniec, po dwoch tyg spozniania okresu mialam zrobic test ale znow plamienie, mysle o moze tym razem okres! a gdzie tam, znow kropla. piersi nadal bolaly i juz zaczal bolec lewy jajnik i podbrzusze bardzo z lewej strony... moze to od jajnika promieniowalo, nie wiem. po trzech tyg spozniania zrobilam test. POZYTYWNY!! nogi mi sie ugiely, to byly takie emocje ze uuuuu, i na drugi dzien plamienie znow i znow test i pozytywny i juz lecialam do lekarza. ale u mnie sytuacja troche inna bo ja w tej Anglii to nie moglam liczyc na zajecie sie nami od poczatki, tylko od trzeciego miesiaca a to byl 6 tc, bole mialam dalej po lewej i po tyg blada jak sciana (jeszcze pracowalam wtedy) poszlam do lekarza i mowie ze to i tamto, laskawie mnie przyjeli, na drugi dzien usg i sie okazalo ze moge stracic moja malutka fasolke. wtedy to ona byla fasoleczka wielkosci 5,5mm............ osadzila sie po lewej stronie ale bylo ryzyko..... powiedzieli mi wziac pare dni wolnego i polezec :O polecialam do PL dostalam duphaston i uratowalam moja niunie. mysle ze gdybym nie poleciala to bym stracila, bol juz byl nie do wytrzymania :O a nie dochodzilo do mnie na poczatku jak mi sie okres spoznial do wiadomosci ze to moze byc ciaza bo ja bylam ledwo miesiac w Anglii i mowie sobie niemozliwe! pozneij wmawialam sobie ze tu sie okres moze rozregulowac, juz raz tak mialam jak bylam na poprzednie wakacje na trzy miesiace (wtedy wlasnie poznalam mojego Darka), pozniej te piersi, mysle oooo okres bedzie, pozniej to plamienie..... ehhh a moj D no szczerze to nie byl zachwycony ciaza, niestety.... nie mowil mi nic przykrego oczywiscie ale widac bylo ze nie tak chcial, ale poukladal to sobie przez noc i juz bylo ok. a jeszcze jak bylo to ryzyko to juz w ogole chcial mnie wpakowac w pierwszy lepszy samolot. no to tyle :) Katarina moja mamusia tez tak mowila: \'zobaczymy jak bedziesz miala swoje dzieci\' hihihi no i juz niedlugo :D mamba dzis kolejna tura mnie czeka i ostatnia, pranko i prasowanko i ukladanko :D:D:) a dzieci wychowywane bezstresowo to paranoja totalna, ja jestem zwolennniczka klapsa w dupe, mnie rodzice tak wychowali i wydaje mi sie ze wychowali mnie dobrze. a jak juz reke taty widzialam przygotowana na moja dupke tojuz bylam grzeczna jak aniolek ;) z mama to inaczej, z nia to jak z przyjaciolka od najmlodszych lat, ale tez mi sie nie raz dostalo. i jak moja corka bedzie mi numery odwalac jakies to sie nie zawacham zeby krzyknac, czy ukarac, czy klapsa dac. wiodomo ze nie od razu maltretowac ale klaps. biedna jestes z tym uczuleniem, ja na szczescie tak nie mam. ale mam za to ze jak zjem makaron albo jak sie wczoraj okazalo kasze to mi tak siedzi to na zoladku i nawet wyzej czuje takie dziwne cos. nie wiem jak opisac i sie mecze pozniej :O danis oby corcia wyzdrowiala szubciutko ziuuutek to juz tuz tuz, przynajmniej jakies oznaki masz. ja to tylko stwierdzialm ze brzusio mi opadl bo moge wiecej zmiescic do zoladka ;) a termin mam za 9 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to normalka. zawsze im mniej obowiazkow tym mniej czasu:) ja tez jak mam wolne to nic nie zrobie a jak pracuje to wszystko mam zaplanowane na godzine:) katarina-a ile masz macierzynskiego w Anglii? pytalam sie dziewqczyn jak jest w Polsce ale nikt mi nie odpowiedzial. tak z ciekwaosci. tu jest 6 miesiecy platnych i chyba 3 nieplatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ages no to mialas przezycia.... tu w anglii jest 39 tygodni macierzynskiego pierwsze 6 tygodni jest platne 90%zarobkow a kolejne tygodnie to stala stawka 112f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- bo to weglowodany to normalka asczegolnie w polaczeniu z bialkiem i tak moje ulubione spaghetti z kielbaska moge zjesc ale do 18 bo po to tez mi ciezko. Ja pranie dzisiaj wstawie ale prasowanie to juz nie dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina- no to czasowo podobnie to wyglada. tu przez 6 miesiecy 90% a potem juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze sytuacja ciezka to mozna sie starac po jakies dodatkowe pieniazde ale to laczne zarobki nie moga byc powyzej jakiejs kwoty. nawet nie wime ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj tez pogoda paskudna, leje wieje i w ogole..a wczoraj tak slicznie bylo! Jak wstalam sobie pomyslalam ide do polskiego sklepu po paczki to sie troche przewietrze bo ostatnio jest mi tak goraco ze najcheteniej to bym nago latala...no i poszlam. Paczki dostalam ale wrocilam mokra, spocona i zdecydowanie nie przewietrzona ale zapowietrzona..wiatr tak wial ze oddechu nie moglam zlapac a ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitke z wielkim brzuchem i rozwianymi wlosami pod gorke zapierdzielajaca, jedna jedyna na drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to leje od rana, ale z przerwami, czasem leje czasem spokojnie a za chwile znow jak lunie :O ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina:D dokladnie radzic sobie jakos musimy. A ja juz dzisiaj nigdzie nie wychodze. Paczki kupione i koniec. Jak rano Tomek pojechal do innego sklepu pani mu powiedziala ze przykro jej ale przywiezli jej tylko 500 (!) i juz nie ma....a to bylo o 8 rano... Ja dzisiaj mam dzien lenistwa. Biore ksiazke, paczki i cieple kakalko, klade sie pod kolderke i mam wszystko w nosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina - mam nadzieje ze ci sie w dobra godzine pomyslalo :) a u mnie sloneczko przyswieca od czasu do czasu. Wypuscilam psa na spacer to mi sie w blocie cala wydyziala, a pozniej do spolki z kotem wykopaly ziemie z doniczki :P Dbaja zebym sie nie nudzila. ale mi sie chce paczka, musze meza namowic, bo ja to butow nawet nie zaloze, juz nie mowiac o tym ze do sklepu daleko i musialabym samochod brac. Ale nic mnie nie chcwalicie jaka to jestem dzielna i jakie porzadki zrobilam noooo, a taka dumna jestem z tego wyczynu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-no smiesznie musialas wygladac:) ja zauwazylam ze jak jest taki silny wiatr jak dzisiaj to trudno mi rownowage utzrymac:) musze sie dobrze zaprzec zeby sie nie wywrocic:) Ale Ci zadroszce. Paczki, kakao hmmmm. a ja tu nie dostane paczkow nigdzie niedaleko. Dopiero po pracy moglabym al epewnie juz bedzie za pozno. No nic nadrobie tlusty czwartek w sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×