Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ups, jescze raz prawidlowy link ttp://ubranka.cba.pl/szpital/wyprawka-dla-dziecka-do-szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
paty nie szlej nigdy nie da się przewidzieć wagi co do grama dlatego powiedział z marginesem. Ruchy sa słabsze bo jak ktoras zauważyła dziecko jest większe miejsca natomiast coraz mniej to jak ma się przeciągać. Nie bój nic zaraz się tak przeciągnie, że wyjdzie na zewnątrz. anted tych pampersów masz za malo, ale wiadomo maż może ci dowieść. Pampers czasami starcza na 3 godziny. Dziecko co ile je tyle się wypróżnia (siusiu, kupka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! katarina-wiem,wiem jak to jest...trzeba ponadrabiać zaległości jak tyle czasu nikogo się niewidzi a tam napewno bardzo Ci brakuje takiego towarzystwa co masz w Pl.Echhh...ja też wolałabym katarinko pogadać z Tobą przy kawce a nie tu:)...ale lepsze i to niż wcale.Tylko w tym bieganiu po rodzinie i znajomych niezapomnij o sobie,dbaj o siebie i odpocznij czasem. anted-moja kochana:)...jak miło usłyszeć cos miłego o sobie:) Ja bardzo lubię Ciebie czytać:)Ten Twój kotek to słodziutki musi byc Migdałek:)Ja mam takiego słodziutkiego pieska...kundelek,nieduży Julianek:)mam bzika na jego punkcie.Ja spakowałam całą paczkę pieluch:)...może rzeczywiście przesadziłam....no ale jakie ja mam pojęcie:)Ja kupiłam sweterek rozpinany(był w koplecie z czapeczką). Niepanikuj jeśli chodzi o ruchy i jeszcze chwilkę odczekaj.Od kilku dni mam to samo i panikuję a wieczorem i w nocy istne szaleństwo mam w brzuszku. neska-ja mam wózek zasponsorowany przez rodziców,bo niebyłoby mnie ta taki chyba stać.Niepamiętam firmy,bo od kiedy rodzice go kupili stoji u nich(mamy małe mieszkanko)ale mogę Ci powiedzieć,że ważne jest żeby koła były pompowane,żeby miał amortyzatory,mój ma przednie koła skręcające(mozna zablokować i nieskręcają)....hmmm co by tu jeszcze...aha jest 3w1,bo to głęboki,nosidło i spacerówka.Kosztował niestety 945zł i mam nadzieję,że spełni swoją rolę,bo to że tyle kosztował wcale o tym niemusi świadczyć.Mam nadzieję,że choś troszkę Ci pomogłam,bo ja tez w tym temacie jestem zaczarowana.Udanych zakupów:) aniat-fajna ta \"zabawka\"do ktg,ale w Pl chyba niema jeszcze takich rzeczy,bo jak już pisałam pierwszy raz o tym słyszałam.A Ty spać niemożesz,że tak się z ranka zrywasz....a 7:36 to wogóle która u Ciebie godzinka? Paty-Dobrze,że już lepiej się czujesz i skurcze odpuściły sobie. Powodzenia na usg,napisz jak tam Twoje maleństwo czy duże:) Ja równiez kilka dni temu po wykupieniu zwiększonego transferu załanczałam fotki na nasze-klasie i miałam komunikat,ze czekają w kolejce po czym nadal ich niema.Spróbowałam jeszcze raz i odrazu bez oczekiwania w kolejce się załączyły.Może złóż reklamacje? Niemartw się palantem z usg,czasem tak to już jest:(Oni czują się panami:(Wszystko będzie dobrze,a maleństwo jeszcze się może obrócić.Dobrze,że porodówka wywarła na Tobie pozytywne wrażenia bo ja bym najpewniej uciekła:) myszsza-to pewnie się cieszysz z wizyty u lekarza:)Napisz co lekarz powiedział i jak tam na usg.Ja mam dopiero 17 stycz.wizytę a tez już bym chciała mieć:(A na nóżki popuchnięte to pamiętaj niski obcas,nieuciskające obuwie,zataczaj kółka stopami jak siedzisz i prysznic ciepły i zimny na przemian aaaa i nogi wyżej od głowy jak leżysz....chociaz mnie wtedy boli kręgosłup,ale może u Ciebie się uda.Pozdrawiam:) Anastazja-hehehe...ja mam tak samo,tyle rzeczy mam spakowane do szpitala(a wszystko potrzebne),ze niewiem czy mnie nieodprawią z tymi tobołami:)Mam kombizezonik ale chyba raczej z niego nieskorzystam,bo będzie zaduży.Sama niewiem...tak sobie myślałam,że na wyjście ciepło go ubiorę,zawinę w rożek,w kocyk i nosidelko...muszę pomyśleć,bo w tym kombinezoniku to utopi się. A te podkłady poporodowe to jakaś masakra...hehe,taaaaakie olbrzymy:)...niekumam,przeciez będziemy pozszywane i aż tak może z nas jeszcze krew lecieć???Ja zapakowałam jedną paczkę podkładów i jedną podpasek. A ja dziś miałam okropny sen i nawet Wam opowiadac niebęde...taki brzydki:(Budzę się w nocy ostatnio po 2,3 razy,idę siusiu a potem męcze się i zasnąć niemogę.Znów wstaliśmy dziś bardzo póżno,ale tak to jest jak chodzi się spać po nocach. Powiem Wam kochane moje,że teraz to już nietylko siadam fizycznie ze wzgledu na ból rozszerzającej się miednicy,kręgosłup i nóg...ale psychika mi siada:(:(:(w zasadzie to bez przerwy myślę o porodzie o synku...można zwariować.Już nawet męzowi nic niemówię,bo denerwowałby się na mnie,ze ja tak sie filmuję.Boję się poprostu bardzo i tyle i nieumiem myśleć o niczym innym. Mam nadzieję,że z córcią luli z kazdą godzinką jest coraz to lepiej i że lula dochodzi do siebie,mam nadzieję że nieboli ją nic. Zanim lula usiądzie do komputera to chyba kilka dni minimum minie,bo po cesarskim cięciu to trszkę dłużej jest się w szpitalu.Modliłam się dziś za nią i za jej małą Zuzię. Mnie raczej rzadne skurcze niełapią tylko czasem coś tak niefajnie zakłuje...ale nieśpieszy mi się do porodu pomimo tych moich dolegliwości...to chyba ze strachu. Oj dziewczynki moje kochane,czemu to nasi męzczyżni nierodzą?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No jak zobaczyłam tyle stron to od razu czułam, że Lula urodziła. Zresztą myslałam o tym cały dzień. GRATULACJE!!! Dla Ciebie kochana i dla Zuzi. Danis - ja tak samo myslę o porodzie - jeśli poprzedni był ok. to teraz nie mioże byc inaczej :) A co do szpitala w Redłowie to ja słyszałam bardzo duzo dobrych opinii. Anted - dzisiaj byłam w pracy, bo chodze w systemie 2 i pół dnia w tygodniu, ale od środy po południu w jednym tygodniu do nastepnej środy do południa. Więc teraz ide jeszcze jutro i do nastepnej środy wolne. Co do ciuszków to ja chcę jescze kupić jakiś sweterek albo polarek. Tego mi brakuje. Ale chyba kupię na 62, żeby był na spacerki. A pampersów biorę 10, ale na 1 dzień, bo malucj po urodzeniu często robi smółkę, resztę mąż dowiezie. Neska ja jeszcze nie mam wózka i nie moge się na żaden zdecydować, więc nie doradzę. Paty - no to niezły doktorek Ci sie trafił! Ale nie wyobrażam sobie rodzić w takim położeniu sn. On jest chyba nieniormalny, to , że wieloródka to znaczy, że może się męczyć? Ja rodziłam tak dawno temu, że mój organizm juz nic nie pamięta i nie czuję sie przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem ze stycznia!!! Chcialam wam pogratulowac pierwszego dzieciaczka:-) Nie wyprzedzajcie nas za bardzo:-) Wy sie juz tu rozpakowywujecie, a ja nadal w dwupaku:-(BUUUUUUUUUUUU:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wrocilam z miasta sobie nic nie kupilam ale za to dla Filipka znow 3 reklamowki niby pierdolek a tyle kasy poszlo.... przelozyli mi usg na 19,40 wiec zaraz bede sie szykowac denerwuje sie czy wszystko bedzie ok ja tez ostatnio chyba za duzo mysle i przeraza mnie porod i ze cos z dzidzia moze byc nie tak ,ogolnie jestem spokojna nie denerwuje sie ale wieczorami klade sie do lozka ne moge zasnac i wtedy sie zaczyna najgorze scenariusze przez glowe przechodza... mam nadzieje ze po usg bede spokojniejsza napisze Wam wszystko jak wroce papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o takim formacie tabelki? Jennny.........24........Elbąg/Uk.....26.03.......28.01 ->Robert Antoś.......... 26.......dolnośląskie...23.04.......01.02 ->Szymek anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper Anastazja...28.....świętokrzyskie....29.04......04.02-ni espodzianka Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 lula ...........27.......olsztyn...........09.05.......16.02 ->Zuzia katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Zakopane/Dublin15.05..20.02->Chlopiec AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka myszsza........25.....Katowice.........19.05.....22.0 2 ->Tadeuszek wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa :) nick.......tc...........data.........imię.........waga/cm..........poród Lula.......35........07.01.2008...Zuzia................................cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! zaraz was poczytam ale w pierwszej kolejnosci napisze nowe wiesci od Luli :) malutka Zuzia, oddycha samodzielnie :):):) Lula dziekuje wszystkim mamom za cieple slowa zuzia do jutra najpewniej bedzie w inkubatorze, i jest piekna :) Lula pisze, ze ona jest slaba ale powolutku wraca do sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się znów poryczałam.....dzięki Bogu,że u luli i jej córuni wszystko coraz lepiej:):):)To ze wzruszenia:) Sylwia-tabelka jest super! katarina-czekamy na wieści i niedenerwuj się tak:) anted-jak się rusza Twoje maleństwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - super wieści! A nie wiesz ile Zuzia ważyla po urodzeniu? Ciekawe czy waga jest zblizona do tej z usg. I jak tam Mateuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeszcze raz ! wlasnie wyslalm sms-a do luli , e czekamy na nia z ustesknieniem i b. sie cieszymy ze i u niej i u Zuzi juz lepiej, spytalam sie tez o wage i dlugosc malutkiej. dziewczyny dzieki za rady i pocieszenie odnosnie ruchow :) chyba zrobie tak jak sylwia, doloze jeszcze jedna pieluszke do 10 szt. a reste dowiezie mi maz, poniewaz jakby wziasc po 10 pieluch na kazdy dzien, a my jestesmy 3 dni, to strasznie duzo. neska nie martw sie chyba wszuystkie juz troche panikujemy i mamy czarna dziure :) odnosnie Mateuszka to teraz jeszcze kilka razy sie ruszyl, wiec troche sie uspokilam, ale jutro i tak musze wyjsc z domku, podjade do swojej poloznej i podpytam sie , i najwyzej zrobie sobie ktg, ona tez ma, kosztuje to 10 zl, jesli sie robi bez wizyty. paty super ze jestes zadowolona z wizyty w szpitalu, tylko szkoda ze trafilas na takiego matola przy usg, mysle ze 300 g rozbieznosci to dosyc sporo, mlody, moze jakis zarozumialy i traktuje wszystkie matki jak jakies idiotki ktore tylko rodza dzieci, taki szowinista meski. jak ja bylam dzien na patolgi ciazy, to tez trafilam na takiego mlodego,zbadal mnie i tez usg, i wszystko bez slowa, taki gbur , i tez mam nadzieje ze na niego nie trafie. a co do ulozenia, do pati przesle zaraz stronke, jakie cwiczenia wykonywac zeby ulatwic dzidziusiowi prawidlowe ulozenie, jeszcze jest czas, wiec glowa do gory. malpeczka twoj piesek ma fajnie na imie, a co mojego kotka, to jest slodziutki, chociaz juz dawno wyrosl na duzego kotka,to pyszczek ma takie jak na fotografiach z tymi slodkimi kotkami, oj ,kochamy go, moj maz dzisiaj zdjal stary dywan, umyl podloge, wytarl panele i wogole tak generalnie poodkurzal, nawet lozko przewrocil odkurzyl od dolu, hihi, i polozyl nowy dywanik, i wtedy nasz kotek jak zaczal sie turlac po nim, a w oczach mozna bylo wyczytac, oj jaki meciutkki dywanik mi kupiliscie :) dostalam sms-a od luli Zuzia wazyla 3400 g, nie zmierzyli jej na dl, poniewaz szybko ja zaniesli do inkubatora, lula pisze ze jest zbolala, i jutro bedzie rozmawiac z lekarzem kiedy dadza jej Zuzie do sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - i znowu dobre wieści! To Zuzia jest duża! Ta dziewczyna, o której pisałam w grudniu urodziła małą 2550 w 37 tc. I mała leżała 2 tygodnie w inkubatorze, ale nie wiem dlaczego. Ciekawe jak u Luli z pokarmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia to dobrze ze chociaż Ty slyszałaś pozytywne opienie o Redłowie bo ja naprawde same negatywy. Neibawem same się przekonamy.n dziś zrobilam częściową segregacje i oddzieliłam ciuszki takie zupełnie maleńkie po to aby je wyprać i prasować, poszukalam śrub od łózeczka. W następnym tyg myślę o rozkładaniu Lózeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam! ja wlasnie wrocilam od lekarza, i na 99% bede nastepna po luli, co prawda ja nie mam zatrucia ciazowego, lekarz wykluczyl mi te przypadlosc, ale za to mam rozwarcie na 2cm, no i oczywiscie objawy jak juz wam pisalam wczesniej, mam totalne rozbieznosci z terminem porodu, lekarz mi go zmienil w karcie ciazy bo uwaza ze to glupota trzymac sie miesiaczki w takim przypadku, wg usg maly wyglada ma min 36 a raczej na 37tc a wg miesiaczki to dopiero 34, Tadeuszek wazy 3kg bez kilkunastu gram, ktore moga byc granica bledu usg, jest prawidlowo rozwiniety i ulozony, silny chlopak po raz kolejny mam potwierdzenie ze to facet :D dostalam lekarstwo na cisnienie i mam lezec plackiem na lewym boku caly czas jezeli nie chce lada godzina urodzic :/ dla mnie to bedzie trudne ale coz zrobic, najwyzej urodze, najpierw lekazr mnie nastraszyl ze wczesniak, ze to nei dobzre i wogole ze natychmiast do szpitala jeszcze dzis mam sie polozyc, nawet mi wypisal jakies tabletki na podtrzymanie, ajak zrobil usg to wszystko w kartotece pzrekreslil i sie usmiechnal mowiac ze takie dziecko to spokojnie mozna juz rodzic :) wiec jestem troche spokojniejsza, jedynie co to jak tylko bede miala jakikolwiek niepokojacy objaw to amm do niego do szpitala jechac (chcial mnie polozyc, ale dal mi szanse bo obiecalam ze bede lezec w domu) po tym wszystkim to tak mysle ze na mnie kolej po luli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza trzymaj się :) wszytsko wskazuje na to że rzeczywiście niedługo będziesz trzymać już Tadeuszka na rękach.... super !!!! Naprawdę duży chłopiec. Ale dla bezpieczeństwa, może posłuchaj lekarza i polerz trochę. Trzymajcie się ciepło oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula trzymam kciuki myszsza za Ciebie rowniez oby bylo szybko i bez bolu. dla reszty dziewczynek wiadomo ze tego samego zycze i ja tez sie denerwuje tym wszystkim, jak sobie pomysle ze niedlugo mam rodzic to taki lek mnie ogarnia.... :O ale coz kazda przez to musi przejsc pozdrowionka dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Poczytałam, co napisałyście przez cały dzień, oj teraz to dopiero zaczną się gorące informacje. Lula ma faktycznie dużą córeczkę jak na tydziń ciąży, w którym urodziła. Pewnie to podtrzymuje na duchu i nadzieja, że niedługo będzie mogłą trzymać ją w ramionach - tego jej życzę. Myszka, Ty uważaj na siebie. Pewnie, że lepiej słuchać lekarzy. A lerzenie nie zaszkodzi, korzystaj z chwil spokoju, czytaj książki, gazety, potem już będzie kiepsko. Ja od trzech lat nie przeczytałam ksiązki dla przyjemności, tylko jak już musiałam jakiś fachowe o porodzie, o wychowaniu dziecka, ..... a gazetę przy córce wtedy gdy nie śpi przeczytałam pierwszy raz od deski do deski latem, jak mała bawiła się w piaskownicy. Dziewczyny, dziękuję za informacje o wózkach. Muszę bardziej się skupić, bo sama nie wiem czego chcę. Paty ale miałaś pecha z tym lekarzem. Ważne żebyś już się tym nie stresowała. To był palant, albo zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted, obserwuj ruchy i reaguj. Jednak lepiej być czułym niż przegapić właściwy moment. Z drugiej strony panika też nie jest wskazana. Jeszcze wszystkie jesteśmy przed terminem, czyli zmniejszenie ruchów w brzuchu nie powinno zwiastować zagrożenia. Ja zaobserwowałam przy pierwszym porodzie brak ruchów, ale byłam po terminie tydzień i czekałam na ruchy tylko parę godzin rano. O 12.00 już była w szpitalu i prosiła o ktg i pewnie stres i całe zamieszanie przy tym ktg, bo jednak nie było najlepsze spowwodował akcję porodową i na drugi dzień miałam już Majkę przy sobie. Nie wiem jak teraz się rozpocznie poród. Dla mnie skórcze regularne , czy odejście wód płodowych to nowość, bo tego nie miałam przy pierwszym porodzie. och, żeby móc przewidzieć choć przewidzieć co się wydarzy np. za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! No to widze ze sie zaczelo. Jak sie posypie,to ani sie obejrzymy a wszystkie bedziemy mamusiami :-) Lula gratulacje! Faktycznie duze dziecko jak na ten tydzien,moze jednak nie jestem rekordzistka haha. Nestka zobacz sobie wozki Implasta, Bolder 4 np. Bardzo je chwala wszyszcy i sa naprawde ladne. Ja sie na taki przymierzam... Mysza trzymaj sie, kladz sie na tym lewym boku i czekaj...Kurcze rozwarcie na 2 cm to faktycznie poczatek.. Ja ide do lekarza w czwartek wiec tez sie dowiem co i jak, juz nie moge sie doczekac... Wyprawka kupiona wiec niech sie dzieje wola Boza... Dziewczyny kurcze mam problem z imieniem, naprawde,taki metlik w glowie. Wybralismy Karolek, na czesc papieza, juz sie nawet przywyczailam. Ale jakies takie strasznie powazne to imie nie sadzicie? Karolu obiad... bede wolala do dziecka, smiesznie jakos. Znacie jakiegos Karola moze? Jak wam sie kojarzy, bo ja nie znam zadnego... Pozdrawiam wszystkie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
znam jednego bawidamek i podrywacz jednak nie nalezy się tym sugerować, bo o Igorach też słyszałam malopochlebne opinie, a wybraliśmy to imię. gdy rodziłam 1 raz wody nie odeszły same mimo skurczów regularnych i rozwarcia położna przebiła pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
teraz śpicie , a w nocy buszujecie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dziwne mi nie dochodzi sms do Luli nie wiem czemu?? No ale dobrze ze mała juz oddycha i ze wszystko ok. A ja sie tak bujam od szpitala do domu i tak w kołko juz mam dosc. Ciagle podłazona do ktg. A to wlasnie z powodu ruchów,wczoraj czułam tylko kilka delikatnych i to dopiero wieczorem a dzis do poludnia nic dlatego jestem ciagle w szpitalu,dobrze ze nie musze tam zostawac:) Dzidzia jest ogromna:)Kazda co podłacza ktg tak mowi wiec juz sie boje heh ale dowiem sie piatek po usg Katarina jak twoje usg?? anted mi powiedzieli ze nie powinno byc mniej niz 10 ruchów w ciagu 12 godzin wiec jak czujesz ze mnie to lec na ktg,pielegniarka mi własnie mowila ze nawet jakby cos sie zlego dzialo z dzizia np zaplatalo sie w pepowine to ja nawet tego nie poczuje,nie bede nic widziec wiec lepiej dmuchac na zimne! Co do mojej fotki bardzo dziekuje z amile komentarze ale powiem wam szczerze ze ja nie moge na siebie patrzec:D i pomyslec ze ja zawsze mialam 55-58kg a teraz jestem taki słon a zwłaszcza na buzi:) Mysza to uwazaj na siebie lez i odpoczywaj:) Ziuuutek barzo mi przykro:( teraz musisz sie uzbroic w mega wytrzymałosc i nie dac sie !Musisz byc dzielna dla malenstwa! Co do wozka to ja jeszcze tez nie wiem,tesciowa ma jakis wybrac jest teraz w Pl wiec mysle ze wybierze dobry! Małpeczka z tego co pamietam to ty jestes taki tchórz jak ja:) wczoraj czytałam na wielu forach o znieczuleniu zzo i wiesz co zdecydowalam ze nie bede rznąć bohaterki zwlaszcza ze panikara ze mnie do pategi i na 100% bede prosic o znieczulenie, Dzis zaczepilam mnie pani w tesco (jakos przypadkowa) i zaczela wypytyackiedy termin i wogole..a na koniec powiedziala no cholernie to boli ale nie martw siebedzie dobrze tylko bierz tyle znieczulen ile sie da:D:D A u mnie skorcze sa juz takie ze dzis na ktg polozna powiedziala no jeszcze dzien moze tydzien:) smiala sie ze nie wytrzymam do wizyty na ktora mnie umowila na za tydzien. Nie powiem,zeby byly one bezbolesne:) w karcie mam zapisane ze są srednie..ciekawe jestem jak to sa srednie jak wygladaj mocne:) i mialam cos jeszcze pisac ale juz mi sie pomieszalo co pisala ktora:) Tak to jest jak sie czyta kilka stron naraz:) Chyba bede musiala zastosoac taktyke małpeczki i czytac i odpisywac na biezaco:) zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja tez mysle o implascie bardzo podobaja mi sie te wozki ale dzis tesciowa byla w sklepie i z calym wyposazeniem kosztuje 2 tys zł wiec sie jeszcze zastanawiam. A karola znam jednego i jak pisze dani bawidamek i lovelas:D Ale jaki przystojny...:) Uwazam ze fajny facet a ze powazne imie no coz pomysl ze on moze kiedys bedzie powaznym biznesmenem i powazne imie doda mu respektu.Tak mysle moj Robert tez jest powazne! ale tatus stwierdzil ze jego syn bedzie dzieckiem tylko jakis okres a pozniej bedzie mezczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) jestem po usg:) jedynie na co jestem troche zla to ze bylo dosc krotkie bo trwalo 8 minut a 150 zl trzeba bylo dac no ale coz... no wiec na 100% Filipek:) (jajka ma duze):P polozenie prawidlowe lozysko w 2/3 stopniu dojrzalosci plyn owodniowy w normie odpowiada 32 tydzien i 5 dni (wiec jest mniejszy) waga:2033g :) termin wedlug usg 28,02,2008 wiec jeszcze troszke:) uklad kostny prawidlowy zoladek lezy po stronie serca i wypelniony jest plynem watroba sledziona prawidlowe uklad moczowy w normie serce 4 jamowe a wiec wszystko dobrze jestem zadowolona maly narazie sie nie spieszy a waga przy urodzeniu bedzie okolo 3,5 kg wiec wszystko super:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, gratuluję udanego usg Nikita, ja znam Karola, nawet z nim sypiam ;) To mój mąż, faktycznie przystojniaczek:) powiem tak, imię mi się bardzo podoba, choć może nie jestem w 100% obiektywna, a wołam na niego Karolina i córka też tak czasami zawoła. Nie jest poważne to imię. Córka też miała być Karolina, ale miałabym wtedy dwie w domu, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powzięłam decyzje że napisze krótko na niektóre tematy poruszone w ciągu ostatnich dwóch dni. tak więc: * zasypiam o 3 nad ranem czasami budze się o 9 a czasem dopiero o 13 po południu( zawsze byłam nocnym Markiem ale to już przesada!!! i nie z mojej winy bo mi się w brzuszku wierci o tych porach córeczka mamusi :) ) * kwestia odwiedzin rodziny w szpitalu- musiałam zmusić męża aby pozwolił mojej teściowej zajrzeć do mnie chociaż na porodówkę( ma do niej żal za to że nie była dobrą matką dla niego [ no cóż dla Milenki będzie babcią a obowiązek wychowania spada na nas i nic tego nie zmieni, tym bardziej że to jej pierwsza wnuczka i uważam że separowanie jej od maleństwa napewno w przyszłości nie ucieszył by Małej ] moi rodzice oczywiście przyjadą i życze sobie tego. * wspomniałam wcześniej że musze wyjść z domu, i że napisze dlaczego ( i tu nawiąże do mieszkania Agnes - ależ ja ci zazdroszcze i gratuluje znalezienia czegoś odpowiedniego :) co do palenia w domu mojemu mężowi wydaje się że jak mnie nie ma w domu i on sobie zapali w pokoju to ja nie poczuje dymu, dobrze że jednak wychodzi na korytaż jak siedze w domu, bo na zapach dymu mam odruch wymiotny mimo iż przed ciążą sama byłam nałogowcem.) NA GŁOWE MI Z SUFITU KAPIE!!!!!! mieszkam na poddaszy w starej kamienicy, problemy z dachem i kratkami wentylacyjnymi zgłaszałam w imieniu męża już w marcu ubiegłego roku, z resztą nie tylko ja. taaa technicy przyszli, popatrzyli, powiedzieli co z tym zrobią i poszli, i jak do tej pory nie widziałam ich( to byli panowie ze wspólnoty mieszkaniowej) jak były deszcze to ciekło mi po ścianie wzdłuż przewodu wentylacyjnego, mąż się wściekł, ale teraz sytuacja przeszła samą siebie WODA WYŻŁOBIŁA SOBIE KORYTKO WZDŁUŻ ŁĄCZENIA PŁYT REGIPSOWYCH KTÓRE STANOWIĄ MÓJ SUFIT!!! ZALAŁO KABLE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I SĄCZY MI SIE Z ŻYLANDORA PRZY NAJMNIEJSZYCH OPADACH oprócz tego są dwie dziury gdzieś w dachu bo efekt tego wszystkiego jest taki iż leje mi się w 5 miejscach na 8 mkw powierzchni sufitu. nie wytrzymałam i pobiegłam do administracji, niestety technika budowlanego nie zastałam w miejscu pracy ale wzięłam sobie jego tel. jeśli nie przyjdą i czegoś z tym nie zrobią to nie wiem co zrobie. zadzwonie chyba do tv albo ich postrasze taką opcją! tak nie może być wystarcze że będziemy się gnieździć przynajmniej do listopada we 3 na 12mkw, nie musi nam jeszcze na głowe kapać i robiś przebićia z instalacji. no ulżyło mi jak sie trochę wyżyłam na klawiaturze. wracając do przyjemniejszych rzeczy to jak czytam co już masie albo co zabieracie ze sobą do szpitala to wydaje mi się że jestem zupełnie nie przygotowana.Ale już chyba wszystko załatwiłam czekam tylko na nowy meldunek i wypłate aby oddać się radości zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted-ale superancki ten Wasz kotek...hehehe,a mąż kochany,że tak Ci pomaga:) myszsza-spokojnie,niemartw się i tak jak obiecałaś lekarzowi leż...niepowiedziane,że będziesz następna.Jak będziesz leżeć i brać leki,które Ci lekarz przepisał to będzie dobrze...tylko musisz wierzyć,że wszystko będzie dobrze i być cierpliwa w tym lezeniu. Potraktuj to jak przymusowy odpoczynek przed dniami wypełnionymi brakiem snu i ganianiem koło maleństwa:) Ja ostatnio u lekarza byłam 20grudnia a teraz mam na 17stycz.wizytę...i tak naprawdę to niewiem bo może ja też mam już predyspozycje do szybszego porodu...oby nie! nikita-Karolek to śliczne imię:)...a jak jeszcze niejesteś zdecydowana na nie,a ma to być na cześć papieża to masz jeszcze Pawełek do wyboru....chociaż Karol ładniejsze. Jennny-qurcze z każdej strony ktoś straszy nas jakie to bolesne przeżycie i takie tam....chyba niema większego tchórza niż ja(i pomyśleć,że na bungie skoczyłam:)naprawde mam stracha,że ciągle o tym porodzie myślę:(Filmuję się strasznie! Mi grozi cesarskie cięcie(mam za długi i odgięty na samiutkim dole kręgosłup),ale pocichu liczę na poród naturalny.Niechcę cc,bo niechcę tyle czasu dochodzić do siebie.Niechcę też znieczulenia....liczę na to że poprostu niebęde potrzebować.Mój lekarz,który będzie odbierał mój poród mówi,że kobiety rodzą raczej bez znieczulenia,a to też dlatego,że często niema anastazjologa pod ręką żeby mógł podać znieczulenie. No nic....narazie pozostaje nam czekać na to co jest nam pisane:( katarina-a tak się martwiłaś:)Suuuper,że wszystko ok!Gratuluję!:) Idę kochane spać...może nocka będzie lepsza niż poprzednia i te czarne myśli też pójdą spać,dojuterka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×