Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Mamba dobrze,ze wszystko ok i jescze nie zjadłas tesciow:D Ale ta modlka od tego kostiumiku na allegro ma piersi hehe czyzby ta pani tez karmiła;) A kostiumik super! Moj maluszek bedzie do chrztu tylko w garniturku,nie bede go w bet kładała bo on tego nie lubi tak ja Tadeuszek:) No a pozatym nie bede specjalnie becika kupowała tylko na 10 min bo my mamy chrzest bez mszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chrztu - to ja raczej tez nie planuje becika. Moja panna będzie juz miała ponad 3 m-ce, więc jakoś damy radę. Ale to faktycznie taki okres przejściowy - na siedzenie za szybko, na leżenie też tak sobie, bo dziecko jest ciekawskie i pewnie nie będzie chciało. No chyba, że będzie spać. Coś moja córcia marudna po powrocie ze spaceryu, więc ją uśpiłam. Zobaczymy ile pośpi. A ja musze leciec robic obiadek. Na początku po spacerach Ula spała jeszcze dobra godzinę po powrocie, a teraz budzi sie jak tylko wchodzimy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmamba - fajnie, że dajesz radę :) Ziuuutek - miło Cie znowu widzieć :) Zapka - jeśli Twoja córcia taka grzeczna, to rozumiem, że Mati taki absorbujący, że tak rzadko zaglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmamba - fajnie, że dajesz radę :) Ziuuutek - miło Cie znowu widzieć :) Zapka - jeśli Twoja córcia taka grzeczna, to rozumiem, że Mati taki absorbujący, że tak rzadko zaglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzę że poruszyłam lawinę tematu dokarmiania. ja musiałam bo mój po prostu był dalej głodny po opróźnieniu z obu piersi.Jeśli wasze się najadają to nawet nie myślcie o czymkolwiek bo po prostu nie ma sensu.Ja nie sugerowałam sie wagą chociaż lekarka mi poweidziała że za mało przybrał tylko właśnie tym że płakał bo był dalej głodny. Tak samo dopajanie;ja dopajam koperkiem jeśli widze że dawno nie robił kupy a sie pręży i napina to wtedy daję mu 100 ml i wtedy za chwilkę się pięknie załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie na co zwracałyscie uwage przy zakupie maty edukacyjnej? Nie mam zielonego pojecia jaką kupic,mam na oku,która gra mozarta,lub ze zwykłymi melodiami lub ta rainforest z odgłosami lasu?! Jak myslicie?Na co wasze dzieciaczki najbardziej zwracaja uwage? Tu mam 3 i nie umiem podjac decyzji. http://cgi.ebay.co.uk/TINY-LOVE-SUPER-DELUXE-LIGHTS-MUSIC-PLAYMAT-GYM_W0QQitemZ230234414482QQcmdZViewItem?hash=item230234414482 albo http://cgi.ebay.co.uk/MAMAS-PAPAS-LOTTY-LADYBIRD-PLAYMAT-BABY-GYM-IN-BAG_W0QQitemZ330222726309QQcmdZViewItem?hash=item330222726309 albo http://cgi.ebay.co.uk/Baby-Rainforest-Activity-Gym_W0QQitemZ150228174327QQcmdZViewItem?hash=item150228174327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny jak ja bym miala wybrac to bym kupila ta srodkowa mamas and papas :) fajna jest a z odglosami zobacz najpierw co twojemu Robciowi pasuje sluchac i wybierz pod neigo ewent pod siebie bo bedziesz tego sluchac sporo razem z nim :) u mnie mozart jest strawialny dla nas obojga a odglosy lasu tez fajne ale mnei to denerwuje za to my ammy ptaszki i zwierzatka, szkoda ze nei mam wody bo podobno to uspokaja, melodyjki typu telefon mono tadek nie lubi wiec wszystkie zabawki pozytywki nie sa u nas praktykowane, ale nakrecane karuzelki owszem, zawsze do maty mozesz dokupic zabawki z pozytywka, u mnie mata jest najprostsza canpola ale ma szelescidla i piszczek, kilka elem do ciagniecia dwie gzrechotki i kilka kolorowych kluczykow ktore sie super sprawdzaja zarowno do ogladania jak i pacania na arzie apewnie potem ciagniecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny istotne jest by mata miala zywe kolory i byla w miare gruba bo moja jest z cienkiego materialu i musze koc podkladac bo jest twardo i zimno :/ no i zeby palaki nie byly za ciezkie i elastyczne bo maly ciagnie i moglby sobie krzywde zrobic, tez widze to dopiero teraz jak sie jzu na niej bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jaka ona sliczna pannica :) cudowna i widac na 100% ze dziewczynka, taka ma ladna buzke ja mojego tadka nie wklejam zdjec bo codziennie aktualizuje bloga wiec kto ma ochote to zapraszam jak w stpce www.tadeuszek.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu nadrobilam czytanie... Anted wspolczuje stresu na porodowce, masakra jakas. Dzieki Bogu wszystko sie dobrze skonczylo. Czasami moment decyduje o tym ze moze sie zdarzyc tragedia. Ogolnie fajnie ze wszystkie mamy zdrowe dzidziusie. Co do wagi to moj maly idzie jak burza. Wczoraj bylismy na wazeniu i po 3 tygodniach przybral 900g. I teraz wazy juz 5420. Niezly kolosik jak na 6 tygodni :-) CO wcale mnie nie cieszy bo bedzie ciezko nosic. A cwaniak sie robi na maksa. Nie za bardzo lubi byc sam. Towarzyski jest chlopak. Ktos musi byc w pokoju bo inaczej drze sie w nieboglosy. Mam nadzieje ze mu to przejdzie, bo nic sie zrobic nie bedzie dalo. CO do spacerkow to ja chodze po pare godzin codziennie, a dzisiaj bylo tak cudnie ze poszlismy sobie nad morze, w koncu czuc wiosne. A ma byc coraz lepiej huurra Ja mam chrzciny w kwietniu i tez nie ide w becie, chociaz moze taki maluszek ladnie by wygladal. Kupilam taki stroj na allegro uzywany wprawdzie, ale szkoda mi wydawac 150 zl w cos w czym pojdzie tylko raz.http://www.allegro.pl/show_item.php?item=335875092&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. A i znalazlam fajny komplet, gromnice i szatke z wyszywanymi imionami, w sumie fajna pamiatka. Zobaczcie sobie, moze sie ktoras skusi na chrzciny. http://www.allegro.pl/item321660112_chrzest_szatka_swieca_gratisy.html Uciekam bo maly jak zwylke sie nudzi. Bez mamuski ani rusz haha Jutro przyjezdza moja mama, po pol rocznej ciszy i nieodzywania, az sie boje o atmosfere. Ale w koncu matke sie ma tylko jedna i trzeba umiec wybaczac. Trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A my byliśmy dziś na szczepienu. Daliśy mu skojarzoną, u nas kosztuje 115,- zł, ale wkłucia i tak miał dwa, bo drugie na żółtaczkę. Trochę popłakał, biadactwo, ale cóż - trudno. Jest trochę marudny, na wszelki wypadek kupiłam ten Viburcol, ale na razie mu nie daję - uspałam go właśnie w chuście i położyłam w łóżeczku. Niech trochę odpocznie, moje biedactwo. I dostaliśy w końcu skierowanie na kontrolne USG bioderek (jakbym się nie upomniała, to chyba by lekarka zapomniała!), a to dzięki Wam o tym wiedziałam :) Małpeczka, my chrzciliśmy w Lany Poniedziałek i ja nie brałam ani rożka, ani becika, tylko kupiłam na allegro śpiworek. Teraz go będę wystawiać, bo już mi niepotrzebny : http://www.allegro.pl/show_item.php?future_item_id=16850892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza dzięki! Ale wiadomo jak to jest - dla każdej matki jej dziecko najcudowniejsze :) Obejrzałam blog Tadzia - super sprawa, ale ja jestem kiepściutka w klocki komputerowe, więc nie dałabym rady. Blondii ja sie zastanawiam nad ta szczepionką 6 w 1, bo ma tez zółtaczkę, więc kłucie tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia fajna ta twoja Urszulka, wlosków mnogo, naprawde super. Małpeczka co tak cieńko u Was ze spacerkami, teraz takie piekne dni trzeba wykorzystać słoneczko. Mój Igor ma skaze białkową odstawiłam caly nabiał zobaczymy czy będzie poprrawa bo teraz ma bardzo brzydkie w brwiach takie żółte zmiany, ciemieniucha się robi, wiadomo skąd te potworne kolki. Przy skazie są silniejsze. Dobra kończe bo kapiel nas czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia śliczna córeczka, Danis, współczuję tej skazy, moja mała tez to ma, ale po mimo diety krostki jeszcze nie zniknęły (nie wszystkie). Oprócz nabiału trzba też wyeliminować jaja, mięso wołowe, wieprzowe, no i wszystko co ma w składzie mleko ( a jest tego sporo), i trzeba uważać na rzeczy które uczulają. Dobrą stroną tego jest to że przez 3 tyg schudłam 2 kg. Skoro wasze skarby też jadają co 2 godz lub krócej, to ja rzeczywiście przestane się przejmować że mojej córci nie wydłużają się przerwy między posiłkami. Ponawiam pytanie z kremami na sflaczały brzuszek i inne okolice, czy trzeba zwracać uwagę na skad tych kremów, co można stosować, co wy stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
lidka ja stosuje krem ujędrniający AA powiem szczerze że nie wiem czy dobrze robie czy źle ale robie. Lidka powiedz mi czy Twoje dziecko też ma te zółte plamy na brwiach i ile już nie spożywasz nabiału? ja od 2 dni dopiero ale zgadza się że się chudnie ja mam mniej pół kg jak nie jem nabiału, słodyczy. Mam taka ochotę na kawe z mlekiem ale sama nie wiem, a bez mleka nie wypije.Czym smarujesz zmiany ja kupiłam linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja sie szarpnelam na mustle, zaplacilam 100 zl, ale zachwalaly mi kolezanki. Chociaz i tak bez cwiczen zadne kremy nam nie pomoga :-) Moj maly tez mial uczulenie, wysypalo ga na calych polikach. Lekarka zapisala masc z antybiotykiem i nie pomagalo. Odstawilam mleko, i tylko mleko, sery, jaja jem. I wiecie ze mu przeszlo... Czasami nie wiadomo od czego to swinstwo sie pojawia. Blondi fajny ten twoj spiworek, jakbym nie kupila ubranka na chrzciny to bym odkupila od ciebie. Ja tez kupilam ta szczepionke 6 w 1 i widze ze co miasto to inna cena. Skandal normalnie. Uciekam bo maly sie budzi. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!! dawno nie pisałam ale to wszystko z braku czasu, mój Mati skonczył dzis 2 miesiące, też śpi w dzien po 15-30 min. Teraz juz spi na noc mam nadzieje ze bedzie spał do rana. Gosiaczek 76 w tych szczepionkach to taka różnica że w przychodni dziecko kłują 3 razy do raczki i do obydwch nóg, a jak kupisz szczepionke skojarzona dziecko jest kłóte raz. Zastanawiam się nad pójsciem do gina bo juz najwyższy czas, ale nie umiem sie w sobie zebrac- tak mi dobrze jak o tym nie mysle, wogóle za tym nie tesknie, chyba nie jestem sama:) Pozdrawiam, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - mojej córci tez sie robi cos na podobieństwo ciemieniuchy w jednej brwi. Lekarka ją wczoraj oglądała i powiedziała, że mam to tak potraktować, czyli natłuścic i wyczesać. Zrobiłam tak wczoraj i już dzisiaj jest duzo mniejsze. Co prawda ciężko się wyczesuje brewkę, bo mała sie wkurza. W w główce ani sladu ciemieniuchy. A to może byc objaw skazy białkowej? Sądziłam, że przy skazie zmiany sa czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis, Nikita dzieki, ja mam z Lirene jakiś zwykły, ale mam ochotę na Nivea, Ten z Lirene mocno grzeje jak posmaruje nim uda to jeszcze chen w nocy czuje jak są cieplejsze i dlatego zastanawiałam się, czy nie ma jakiś składników ktore szkodzą małej. Chyba, że to normalne. Danis ja nie jem nabiału od 10 marca, niestety o kawie z mlekiem możesz zapomnieć, nawet o bułce z masłem, czy zabielanej zupie. Moja mała miała tylko jedną taką żółtą plamkę ale za to całe policzki szorstkie. Na żółtą plamkę dostałam Locoid na receptę a na reszte Nanobase (bez recepty). Mam się zgłosić po 6 tygodniach (podobno tyle czasu potrzebuje organizm żeby oczyścić się z białka lub innych alergenów) i wtedy pod kontrolą lekarza mogę spróbować np jednego jogurta, i zobaczy się jak reaguje na to mała. Gosiaczek poza ilością wkłuć szczepionki różnią się tym, że ta skojarzona jest podono bardziej oczyszczona i np. moja mała kuzynka po zwykłej odchorowała - spuchła jej noga i miała gorączkę, a po tych skojarzonych nic jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to żółte na brwi to nie musi być skaza, Emilka najpierw miała w tym miejscu "stado' czerwonych krostek, które zamieniły się w żółtą plamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Lidka. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie co można jeść jak nie można przetworów mlecznych. Rzeczywiście wtedy jedyny plus to mimowolne chudnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czasem jest ciężko, kiedy np mój mąż wcina ciacha w polewie czekladowej, a ja mogę zapomnieć nawet o biszkoptach czy herbatnikach (mają mleko w składzie) ale powoli się przyzwyczajam i znajduję inne przysmaki - ostanio wcinam chrupki kukurydziane z dzemem :)) A i mięcho z drobiu do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, juz nie daje rady.dosc mam porad, madrosci i ogolnie wszystkowiedzenia.masakra jakas. wszystko mnie juz denerwuje i ledwo daje rade. wychodzimy z domu z tesciami do lekarza (maz spi) tesciowa:dlaczego drzwi nie zamkniesz moga was okrasc?! ja nie okradna idziemy tylko na chwile i wracamy, -ale zamknij w razie co. -no to dla swietego spokoju zamknelam.-tesc trzeba bylo nie zamykac bo zaraz wracamy- -tesciowa-to to faktycznie jak blisko tonie zamykaj! oczywiscie to sa tylko takie malutkie dodatki brr dzisiaj bylam u lekarza. mala wazy 4580!! a poporodzie 2800 wazyla. rosnie jak na drozdzach! zadowolona jestem bo caly czas tyulko na piersi jest. zaraz podesle dzjecie. Jenny-ja mam ta z Fisher price i mysle ze jest super. Sylwia-ale cudna ta Twoja Ulenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×