Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
powoli pakuje manele i idę do domku do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Izus 23 dm! Miło Cie powitac, zaglądaj do nas i pisz co słychać. Ja niestety nie jestem z Bytomia :) Danis - do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się wam pochwalić, że kupiłam sobie dziś powazną :) i duża publikację na temat dzieci pt. DZIECKO ZDROWIE I ROZWÓJ OD POCZĘCIA DO 5 ROKU ŻYCIA. Od jutra zaczynam czytać. Jak będzie coś ciekawego to będę wam zdawać relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam nową mamusię serdecznie. Dziewczyny ja mam stresa, nie moge sie na niczym skupic, no jakoś się denerwuję, jak przed kazdą wizytą.Trzymajcie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia72 ja mam na kompie język noworodka taką fajną książkę mogę wysłac emailem, jak ktos chce proszę mówic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę napewno :) Wizyta jutro o 14.30, jadę odebra wyniki,zachaczam o fryzjera no i lekarz. U mnie ten stres to normalka przed każdą wizytą, boje się ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przed wizyta się boję, ale za to jak fajnie jest po wizycie, nie? Na pewno będzie wszystko ok. Bedę trzymac kciuki. Musze lecieć, bo jedziemy na spotkanie, o którym pisałam wyżej. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wysłałam ci książki :\"Język niemowląt \" i \"baby cook\" o gotowaniu dla maluchów.Mam też trochę piosenek dla dzieciaczków jak coś to też mogę powysyłać.Daj znać jak dojdą książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również trzymam kciuki i mam nadzieję że uda Wam się tą ziemię załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie !! witam nowe Mamusie izus 23 bm, i inne Mamusie tóre podczas wakacji chyba odpoczywały, super ,że jest nas tutaj coraz więcej :) Sywlia tobie życzę pomyślnego spotkania w sprawie ziemi, może marzenia się spełnią. ja dzisiaj nie czuje sie dobrze, tzn. jakoś tak od wczoraj albo bóle brzucha, albo mdłości, zmęczenie , takie objawy jakie powinny pojawic się na poczatku ciązy, a ja ich nie miałam. ale nie panikuje, może poprostu tak musi być :) 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie wszystko wporządku tylko ciagle pracuje a po pracy nie mam czasem nawet kiedy siasc do internetu, pozatym za duzo tego komputera ale wiecie zaczynam czuc pierwsze ruchy, narazie bardzo delikatnie ale to napewno to :D pozatym dzis mierzyłam ubranka ciążowe, nawet fajne ale wszystko na mnie wisialo ja jestem drobna i bmimo ze brzuch juz spory i widac go dobrze to itak tone w tych ciuchach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie ruchów, to już drugi dzień jakby ruchów nie było, wczoraj może delikatne, ale chyba juz na siłe starałam sie je wyczuć,dzisiaj nic, mąz mnie pociesza, że napewno maleństwo śpi,i jest grzecznym spokojnym dzidziusiem, ale mnie to nie pociesza. acha.., wróciła mi ochota na czekoladę :) 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 nie martw się bo ruchy są regularne dopiero po 25 tyg ciąży, teraz możesz je spokojnie odczuwac raz na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrra! Chyba się uda! Piszę chyba, bo jeszcze nie mamy umowy, ale zaklepalismy działkę. W piątek pojedziemy podpisać umowę i wpłacic zaliczkę. Cieszę się przeogromnie! Lula - zaraz zajrzę na maile czy pliki doszły. Ja też wczoraj miałam dzień bez ruchów, ale podobno czasem przez 3 dni dzidzie sa cicho. Może buszują jak my śpimy? Dzisiaj rano też mnie mdliło, ale juz ok. Co do czekolady - to od kilku dni jem codziennie kilka kostek - to na to dobre samopoczucie dzidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i lula, dzieki dziewczyny za pocieszenie odnosnie ruchów, pozostało mi tylko czekać .. Sylwia gratuluje udanej tranzakcji :), więc za jakis czas i ty będziesz się rozkoszować owocami i warzywkami własnej hodowli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę, że na warzywka miejsca nie wystarczy, poza tym z nimi jest więcej roboty, ale owoce na pewno. Działka ma 1100m. Jak wszystko pójdzie dobrze to na wiosne ruszamy z pracami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, 1100 m/kw to potężna działka, ja mam 660, i z przodu tylko częśc ozdobna, a z tyłu domek gospodarczy, miejsce na wypoczynek, i są owoce i warzywa, ale jak juz pisałam warzywa juz niedługo, ale 1100, to mnóstwo miejsca , super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,własnie kichnęłam i to tak poważnie, i zaraz pomyślałam o tym bólu o którym pisałyście, ale mi nic nie było, nic nie poczułam, czyli to jest indywidualna sprawa i nie każdego dotyka, a rozmawiałyście o tym ze swoimi lekarzami ? 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozmawiałam. Ale nie boli mnie przy każdym kichnięciu, więc się nie martwię. Poza tym teraz juz wiem jak sie ustawić do kichania, żeby tego uniknąć lub zmniejszyc ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)cale popoludnie spedzilam dzis na swiezym powietrzu i przez to czuje sie wspaniale Artur zaraz szykuje sie do pracy i cala noc bede sama:( jutro juz do pracy:/ale mi sie nie chce:/przed chwila naszla mnie ochota na frytki:Pnoi zabralam sie do roboty obralam ziemniaki pokroilam i wrzucilam wszystkie mokre na rozgrzany olej wszystko buchnelo olej sie wylal na kuchenke i podloge nie wiem o czym ja myslalam wczucajac je takie mokre:Pteraz czeka mnie sprzatanie musze tylko poczekac az olej wystygnie ale frytki dobre byly:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Katarina, cieszę się, że masz już lepsze samopoczucie, to też jeat ważne w ciązy,co do zachcianek, ja nabrałam ochoty na kakao, mój mąż stwierdził od razu że tez ma taką zachciankę :), i zrobilismy z całego litra, mniam, chyba będziemy to pić dwa dni :) 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 Tez bym kakao wypila(mniam)ale nie chce mi sie juz robic po malutku uciekam spac...z rana sobie wypije a teraz zegnam wszystkie kolezanki🌼 do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Wiatm wszystkie Mamy z rana :) lula ja tez poproszę o te książki :) AngelikaWrocławianka mieszkamy w tej samej miejscowości :) do jakiego chodzisz lekarza?? I nic się nei martw do końca tygodnia wszystko juz będzie dobrze :) a weekend bedzie wprost fenomenalny :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Choć jedna z forumowiczek okazało się że jest z Wrocławia. Ja chodzę do Szymanka. Właśnie wczoraj u niego byłam. Niestety w piątek musze iśc znowu. Od przyszłego tygodnia chę wyjechąc na urlop a jemu niestety nie podoba sie parae moich objawów. To lekarz do którego mnóstwo dziewczyn chodzi. Choć tak naprawdę nie za wiele sie o nim słyszy gdzies na forum. Niestety nie przyjmuje już w szpitalu. A w piątek muszę sie do niego zgłosić bo: 1. mam za częste bóle brzucha i mu sie to nie podoba, 2. prawdopodobnie mamkłopoty z ciścnieniem (włąsnie robie pomiary co godzinkę i musze się z tym zgłosić do niego) 3. mam pewna niestety chorobe genetyczna ktorejkazdy lekarz sie boi a poniewaz od jakiegos czasu sie nasilaja mi objawy moj dr stwierdzil ze (choc on L4 nie daje i nie chce dawac) ze po urlopie jak nei bedzie poprawy laduje na L4 :( Poza tym przekonalam sie tez wczoraj ze co lekarz to inna interpretacja wynikow. Roblam USG genetycznego u innego lekarza (Mediconcept) i wynik tam: w normie (lekarz mi to powiedzial). Szymanek wczoraj, że dla niego przezierność jest dużo za wysoka :/ I co o tym wszytskim myslec?? Rozumiem, że teraz mam lecieć do trzeciego lekarza co? Pozdrawiam wszystkie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie! Jak tam nastroje w to piekne przedpołudnie? Jakie plany na dziś? U mnie słonecznie, chociaz trochę zimno. Zaraz zabieram się za bigos. Wszystkie produkty kupiłam rano i przystępuję do gotowania. Tylko mnie przeraża zapach, który będzie mi towarzyszył kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AngelikaWrocławianka ja chodzę do dr Winiarskiej :) i jestem bardzo zadowolona :) miła i zawsze wszystko jest w stanie wyjaśnić, niom i zawsze ma dla pacjentów czas :) a jeśli chodzi o zwolnienia to też nie ma problemu :) poza tym pracuje w szpitalu na Kamieńskiego, jak równiez prywatnie i w luxmedzie :) naprawdę polecam dodatkowo słyszałąm od znajomych, że uratowała już nie jedno maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×