Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

No i jak wam sie podoba moj Filipek :D ? BO wasze dzieciaczki sa przesliczne i juz takie duuuuuze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati🌼 Filipek jest śliczny,ma tak słodką buzie no i te jego bujne długie włoski są wyjątkowe.Dziękuj Bogu za ten SKARB ,bo masz za co. Pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Nati Gratuluje ci z całego serca przeparaszam ze tak późno :) Synek śliczny :) a włoski bujne :) ideał mężczyzny.... :) Wysyłam ci zaproszenie na naszą klase, Jeszcze raz gratuluje!!!!! buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Marghi wysłałam ci zaproszenie na NK, masz ślicznego synka ;) tak jak nati ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia slicznie wygladalas w dniu slubu :D Sukienka przepiekna :) Wogole ładna z Ciebie laska !!! :D Dziekuje za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Nati dziekuje :) a sukienki nikt nie chce kupic ode mnie... wiec chyba nie wszystkim się podoba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
młode mamusie odezwijcie sie... :) Nati jak tam twój maluszek rośnie jak na drożdżach pewnie? :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka :) Dzisiaj i wczoraj to jadl praktycznie co godzinke w dzien :D W nocy malo sie budzi :D BYla dzisiaj polozna ale nie zwazyla malego bo byl wazony w piatek i mowi ze za wczesnie ale jak przyjdzie nastepnym razem to go zwazymy :) Ale ja czuje ze tyje bo robi sie coraz ciezszy :D Aaa i urosł jakies 2 cm :D Ogolnie jest bardzo grzecznym dzidziusiem :) Marghi mam pytanko do ciebie ... skoro Fifi jeszcze nie mial kolek to znaczy ze juz ich nie bedzie mial ??? Oby nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingusia śliczna z Ciebie dziewuszka:D,a odnośnie sukni ślubnej to potwierdzam co napisała Nati-śliczną miałaś:) Ściskam mocno🌼 Nati :)Kochanie ciesze się bardzo,że u Was wszystko ok!,że mały je śpii super przybiera na wadze-oby tak dalej:P Co do kolek i wzdęć to jeszcze nic nie wiadomo...w naszym przypadku było tak,że Kubuś wzdęcia dostał po koniec lipca i tak męczyliśmy się przez cały sierpień.Karmiłam Go tylko piersią,trzymałam ścisłą diete,ale po mimo to wzdęcia były:( Kolek nie miał,ale z tego co wiem kolki są dużo gorsze od wzdęć. Uważaj z jedzeniem i nie pij nic gazowanego. A! kładz często małego na brzuszku,tylko nie zaraz po jedzeniu! to ułatwia prace jelitek,jak bedzie miał gazy to wydali i nie będzie Go bolał brzusio.Musze Ci jeszcze na koniec napisac,że chłopcy mają większą tendencje do kolek i wzdęć jak dziewczynki,no ale miejmy nadzieję,że nie bedzie zle:P Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj znowu cisza zapanowała;P Nati napisz jak tam się mają uroki i wrażenia świeżo upieczonej mamusi:) Nie wiem czy pamiętasz moją koleżanke Gawit z topiku po stracie staranka i ciążą,ona też podobnie jak my straciła 2 ciąże i teraz jest ponownie w ciąży którą zapewne do końca do nosi:):D Kiniunia🖐️🌼 pozdrawiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
hej hej :) nati pewnie zajęta swoim mężczyzną :) a u Ciebie marghi i twojego maluszka co słychac? znalazłas przyczyne tego pocenia sie? ja aktualnie siedze w domu i czekam na wyznaczenie terminu obrony oraz co najważniejsze terminu kiedy pójde do ginekologa i dowiem sie co dalej. oby te globulki pomogły, strasznie bym chciała... ale czytałam dużo w necie i wielu kobietom globulki nie pomagały na nadżerke i musiały miec usuwaną w inny sposób, co sie łączy z kolejnymi 2 miesiącami czekania. Ale ja sie ludze ze mnie jednak pomogą :) bo jezeli by sie tak udało to w połowie kwietnia można bybyło już działać :-D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
a jeszcze jedno jak wy dziewczyny wstawiacie serduszka i kwiatuszki??????? :) bo nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzień dzisiejszy jest dla mnie tajemnicą dlaczego Kubuś się poci:( Mam nadziję,że to nic poważnego i że z tego wyrośnie:P Kochanie ja Ci życze z całego ❤️ ,aby udało Ci się wyleczyć tą nadżerke farmakologicznie,ale...lichą mam nadzieje.Pisze to po własnym doświadczeniu,no chyba,że masz bardzo małą to może się faktycznie uda:) Tak czy inaczej to się nie martw,bo zobaczysz,że w swoim czasie i Ty zostaniesz szczęśliwą mamusią. Będziesz się bronić:) trzymam mooooocno kciuki:) całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Marghi to myślisz ze nie mam sie co łudzić ze mnie wymrażanie ominie? :( nie iwem jakiej wielkości mam tą nadżerkę lekarz mi tego nie mówił... zobaczymy, teraz czekam na @ a potem sie dowiem. myśle ze w następnym tygodniu pójde do Gin. Widziałas nowe fotki Nati? :) Sliczny ten jej Filipek ;) Twój Kubuś zresztą też przystojny facet :) pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) "Musze sie pochwalic ze moj Fifi wazy juz 3600 :D Przytyl kilogram w ponad 2 tygodnie :D A karmie go cyckiem :) A byl taki malusi jak sie urodzil a przybiera teraz lepiej niz te 4 -kilogramowe bobasy co sie rodzą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Nati twój Filipek to już duży mężczyzna ;) Ciesze sie że super sie rozwija i przybiera na wadze :) a ty jak przypuszczam jestes najszczęsliwszą mamuśką pod słońcem ;) ❤️ Pozdrawiam 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati odezwij się,podziel z nami jak to jest być mamusią:) Jak wygląda u Was sytuacja w nocy,Filipek śpi dobrze czy budzi się często? Pozdrawiam:) Kingunia dziękuje Ci za ciepłe słowa,łsowa nadzieji które skierowałaś do mnie w odpowiednim momencie na NK:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Filipek bardzo duzo chce jesc ... moje cycki chyba tyle mleka nie produkuja wiec sie wscieka i zlosci i placze ... nie wiem czy to kolka czy jest glodny , wczoraj go dokarmilam mlekiem modyfikowanym BEBIKO i byl spokojny , w nocy spal i go karmilam co 3 godziny ... nei wiem co mu jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati musisz to zaobserwować,czy sobie faktycznie nie dojada i płacze,czy Go boli brzusio.Pij dużo płynów tylko niegazowanych,i polecam herbatke mlekopędną FITO-MIX fix IV.Kupisz ją w aptece.Oprócz tego przykładaj często małego do piersi,bo ile mały będzie jadł,to tyle powinno pokarmu przybywać.Musisz dbać o to jeżeli chcesz karmić piersią.Kobieta kobiecie nie jest równa,ja musiałam zabiegać o to by mieć pokarm/było krucho na początku/ ,ale karmie jeszcze po dzień dzisiejszy.Moja koleżanka ma tyle pokarmu,że nie jedno a troje naraz by wykarmiła.Jeżeli masz podejrzenia wzdęć czy też kolki to podawaj Mu herbatke z koperku i rumianku,a najlepiej to idz do Twojego pediatry.Gdybym mogła być z Filipkiem chociaż dzień to było by mi łatwiej Ci coś doradzić,a tak na odległość nie widząc to ciężko jest .Głodny ? boli brzuch?zaobserwuj to.Kładz Go często na brzuszku,to ułatwia prace jelit,lepiej odchodzą gazy .Pamiętaj także,że obecnie karmiąc piersią musisz trzymać się ścisłej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem rosołki chude miesko szyneczke i marchewke gotowana i ryz lub kasze ... Zjadłam ostatnio pasztet taki z puszki i nie wiem czy to moglo mu zaszkodzic ... troche dostal wysypki na brzuszku ale juz zeszla Nakarmilam go wlasnie z obu piersi i teraz spi troszke Własnie sie obudzil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinusia77
Hej dziewczynki co tam słychac? :DWiosne juz mamy, słoneczko swieci... ptaszki ćwierkaja... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Ale cisza :( nikt tu juz nie zagląda...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam od czasu do czasu jak jest czas ;) Cio tam u Was dziewczynki ? Sliczna pogoda zyc nie umierac:) Ja codziennie z małym jestem na dworku awet 2 razy dziennie Koncze bo sie obudzil papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×