Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

Nati Przeglądałam fotki i.......... -śliczna z Ciebie dziewczynka -masz już ładny i uroczy brzusio -zobaczysz,że do rozwiązania przybędzie Ci go z 5 x tyle-dopiero teraz od około 20 tc zacznie Ci go przybywać-tak by najmniej było w moim przypadku. Jeszcze raz bardzo serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Marghi :) W czwartek ide do lekarza wiec mu powiem o tym :) Narazie przytyłam 3 kg wiec chyba nie jest tak zle heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nati❤️ Co słychać u Ciebie?miałaś mieć wizyte kontrolną i co? wszystko jest w porządku?Ja myślę,że tak,bo innej obcji nie widze. Pozdrawiam A! widziałąś może fotki córki Miki?Madzia ma przepiękną córeczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko ok :) Czesto mnie boli glowa :( i piersi :( 16 pazdziernika mam USG polowkowe :D Boże jestem juz w 18 tygodniu :D:D tak sie ciesze :) Czuje ze bedzie synus :) Co myslicie o imieniu Filip?? Co do zdjec coreczki Miki to chyba ich nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Nati❤️ Ciesze się ogromnie,że ciąża przebiega Ci prawidłowo-jesteś już prawie na półmetku:D-zleciało prawda?:) Pamiętam jak by to było wczoraj kiedy zoriętowałam się,że jestem w ciąży,a tu już mój synek ma trzy miesiące:D Piszesz,że bÓl głowy Cię nawiedza często:( wiesz to chyba jeden z uroków ciążowych,bo ja też strasznie się nacierpiałam przez głowe😭 Można wziąć na uśmierzenie bólu apap albo panadol.Ja nie brałam nic,ale nie wiem czy to było dobrym rozwiązaniem,bo ja się męczyłam i dziecko chyba też to odczuwało-często robiłam zimne obkłady na czoło i głowe. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati jesteś zalogowana na naszej klasie?jeżeli tak to podaj mi Twój adres mailowy to prześle Ci link-obejrzysz sobie fotki mojego skarbusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliat@poczta.onet.pl Wczoraj bylam z mama w sklepie z art.niemowlecymi bylam tam z godzine bylo goraco w tym sklepie , rozbolala mnie glowa, wyszlam a swieze powietrze i zwymiotowalam okropnie przed sklepem :( to byly moje pierwsze wymioty ciązowe , mam nadzieje ze ostatnie Ja wczoraj na bol glowy wiełam polowke paracetamolu bo nie moglam wytrzymac , a paracetamol mozna zazywac w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'kurde nie wiem czemu to 'pl' jest oddzielnie :( ma byc razem ... nataliat@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kochana Nati🖐️❤️ Widze,że jesteś już na półmetku:) ciesze się ogromnie razem z Tobą:D:D:D- zobaczysz jak teraz druga połowa Ci szybko minie,nie będziesz wiedziała nawet kiedy i już będziesz miała dzieciątko:) Ja obstawiam,że będziesz miała synka,ślicznego synka:D Skoro nic nie piszesz to myślę,że u Ciebie jest wszystko w porządku , i tak ma być! Co u mnie? oby tak było zawsze jak teraz to naprawde będe miała za co dziękować Panu Bogu:) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:D👄 Moje gg.4588192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok :) z dzidzia tez :) Wazy 340 g serce, zolądek i nerki zdrowe , w nerkach nawet mocz byl :D Przytylam juz 4 kg to duzo???? Wyslij mi fotki twojego skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi masz przeslicznego synka :):):) jest przesłodki :):):) Jak to zrobilas ze on ma tyle wlosków ??? ze sa takie ciemne ??? poprostu cudne :) Ja marze zeby moja dzidzia miala duzo wlosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
………………………._.;_'.-._ ……………………….{`--..-.'_,} ……………………{;..\,__...-'/} ....._.;_'.-._ …{..'-`.._;..-'; ...{`--..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..\,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} .{..'-`.._;..-';.{`--..-.'_,}.{;..\,__...-'/} ....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`.._;..-} ........,--\\..,-"…`'--.._..- ..--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{`--..-.'_,}.,-"-.....//.,-"-.. ........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\ ………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---,/ ......../....-'.)..\......... // ........\,---'`...\\.......//. .....................\| ..// POZDRAWIAM SERDECZNIE ............((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nati:D Co słychać u Ciebie? który to już tydzień ciąży?synek czy córka?/obstawiam na chłopczyka/:D Pozdrawiam serdecznie❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marghi :) U mnie wszystko ok :) Skad wiedzialas ze bede miec ............................................................................................... synka ????? :D:D:D:D:D Filipek bedzie :D:D:D To juz 24 tydzien :) Filipek dokazuje :) Czasami jest cichutki a czasami ( jak dzisiaj) w nocy caly czas kopie :) A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Nati❤️ Jak się czujesz? juz bliżej jak dalej do spotkania z Filipkiem:) Przyślij mi foke,chciałabym zobaczyć jak wyglądasz z brzuszkiem-zapewne ślicznie. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w Nowym Roku :D Życzę,aby był dla każdej z Was pełen szczęścia,radości i spełnionych marzeń ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia77
Cześc Dziewczyny Przeczytałam wsz topik i stwierdziłam ze chyba dobrze trafiłam. Straciłam 2 dzieci poprzez obumarcie ciązy. pierwsze w 12tc sie dowiedziałam a dzidzia zmarł w 9tc, drugie dowiedziałam sie w 8 tc a dzidzia zmarł w 6tc... teraz sie znów staramy... bardzo sie boje... przszłam wiele badan, łacznie z genetycznymi , żadne nic nie wykazały... w niedziel mam dostać @ tak bym chciała zeby go nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiniusia :) Bardzo mi przykro z powodu Twoich Aniołeczków :( Ja rowniez stracilam dwie ciąże (12,8 tydzien) A teraz jestem znowu w ciąży :) Nosze pod serduszkiem malutkiego Filipka i w marcu bede rodzic :) Rowniez robilam sobie badania , przy pierwszej ciąży nic nie wykazalo natomiast w II ciązy przyczyna byla toxoplazmoza .... Wierze ze i Tobie sie uda :) Badz dobrej mysli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia77 Witaj! Przedewszystkim bardzo Ci współczuje z powodu strat dzieci.Wiem co to znaczy,bo dokładnie jak Ty przeżywałam to dwa razy.W ciągu dziewiąciu miesięcy kiedy mogłabym urodzić dziecko ,ja straciłam dwoje,aż mi się coś dzieje na samą myśl...................... ciężkie to było do przeżycia................. Robiłam mase badań,trafiłam nawet do jednej z klinik krakowskich,ale przyczyny nie znam po dzień dzisiejszy.Robiłam badania w tempie expresowm,badanie za badaniem i po czterech miesiącach od poronienia stwiedziliśmy z mężem,że poczynamy starania........... i DZIĘKI bOGU UDAŁO SIĘ:D❤️, dziecko rosło i rozwijało się prawidłowo,gdyby nie anemia której dostałam to ciąża przebiegałaby mi książkowo:) Nie załamuj się,nie poddawaj i bądz dobrej myśli:D było nas tutaj kilka w sytuacji podobnej jak Ty ,albo i gorszej i powiem Ci ,że każda doczekała się dziecka,albo go bedzie miała już na dniach:D:D:D Trzymaj się i nie poddawaj:) będzie dobrze ZOBACZYSZ! Pozdrawiam serdcznie🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia77 Witaj! Przedewszystkim bardzo Ci współczuje z powodu strat dzieci.Wiem co to znaczy,bo dokładnie jak Ty przeżywałam to dwa razy.W ciągu dziewiąciu miesięcy kiedy mogłabym urodzić dziecko ,ja straciłam dwoje,aż mi się coś dzieje na samą myśl...................... ciężkie to było do przeżycia................. Robiłam mase badań,trafiłam nawet do jednej z klinik krakowskich,ale przyczyny nie znam po dzień dzisiejszy.Robiłam badania w tempie expresowm,badanie za badaniem i po czterech miesiącach od poronienia stwiedziliśmy z mężem,że poczynamy starania........... i DZIĘKI bOGU UDAŁO SIĘ:D❤️, dziecko rosło i rozwijało się prawidłowo,gdyby nie anemia której dostałam to ciąża przebiegałaby mi książkowo:) Nie załamuj się,nie poddawaj i bądz dobrej myśli:D było nas tutaj kilka w sytuacji podobnej jak Ty ,albo i gorszej i powiem Ci ,że każda doczekała się dziecka,albo go bedzie miała już na dniach:D:D:D Trzymaj się i nie poddawaj:) będzie dobrze ZOBACZYSZ! Pozdrawiam serdcznie🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati:) Prześlij Kiniusi fluidki ciążowe:D Ciesze się,że u Ciebie jest wszystko w porządku,że Filipek rośnie i jeszcze troszkę,a będziesz Go mogła tulić do siebie:D 🌼p🌼o🌼z🌼d🌼r🌼a🌼w🌼i🌼a🌼m🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusia77
dziewczyby dziwkuje Wam bardzo za te słowa. Staram sie myślec pozytywnie bo nic innego mi nie pozostało. Teraz czekam nadal... jutro powinnam miec okres ale jak narazie niec nie czuje... najgorsze jest to czekanie... Ciesze sie ze Wam się udało, i macie swoje maluszki :) moze tez nie długo dolącze do was :) Aniołek 9tc, 11.12.2007 (*) Aniołek 6tc, 30.07.2008 (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×