Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Donia - ja tez jeszcze olki nie szczepilam ale tak zwlekam ,wiem ze na dniach musze to zrobić ale mi sie nie chce jechac do przychodni,tak nie lubie tego miejsca.Tez mnie juz scigaja. Mnie sie wydaje ze conajmniej miesiac powinnas odczekac. Ciesze się ze udało sie bez antybiotyku,bo to cholerne swinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane !! Ani już gratulowałam ❤️ a przeżywam jakbym sama miała mamą zostać :P Donia🌻 napewno chodzi o szczepienie odra-świnka-rózyczka wstrzymaj się nawet miesiąc bo dziecko musi być kompletnie zdrowe aby zostało zaszczepione ! naj;lepiej zadzwon do gabinetu szczepien ipowiedz,że małą gorączkuje od kilku dni i TY się ze szczepieniem wstrzymujesz i pojawisz się za miesiąc. tak coby na zimne dmuchać.... Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Asia ja juz szczepiłam na to odra-rożyczka -świnka wiec co to może być??? a co do odczekania to masz racje musze to na conajmniej miesiąc odroczyć szwedzia a Ty na jaką szczepionke sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - ja jeszcze nie szczepiłam na odre,różyczkę i swinke.Olka tez przechodziła jakies infekcje no i tak zleciało.A pózniej bedę szczepić na meningokoki. Pierogi polepione,olka wstała no i nie wupoczełam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika -> ja w sprawie tej temperatury... Moja Amelka była szczepiona 14.08,a wczoraj (22.08) dostała temp. 39 stopni... Nie wiem czy to od tego... Panadol na noc dostała i spała dobrze,tyle że bez kaszy,nie chciała jeść...Rano nadrobiła...Dziś po południu miała 37,4. Czekam aż ją Paweł przywiezie od teściów,zmierzę jeszcze... Nie wiem skąd,ale dostała ją po prostu w moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniuwd=> juupi! Graty\\ulacje! Ale masz faaajnie :) Nie martw sie, wszystko będzie dobrze 🌻 pewnie rośnie Ci w brzuszku... córeczka :) No to teraz będziesz majówką, prawda? :) 🌻 Vivka> U Hubcia 9 dni po szczepieniu pojawiła sie taka temperatura i trwała 2 doby. Amelka może też byc marudna, bo przy tym mięsnie bola, jesli to od szczepionki. Teraz spodziewaj się wysypki na całym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiła się temp. Podaliśmy jej Panadol,zjadła i usnęła na hustawce (komicznie to wygladalo)... Zadzwoniłam przed 20.00 do naszej p.doktor... Powiedziała właśnie,że między 8 a 10 dniem po szczepieniu może pojawić sie temp.i wysypka Uspokoiła mnie...jutro przed pracą mam podejśc to nas szybciej przyjmie... Brzusia -> dziękuję za post w mojej spraiwe. Buziaczki i uściski dla Hubcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Aniu - gratuluję bardzo gorąco. I troszkę zazdroszczę :) Na pewno dasz radę. A Łukaszek przesłodki, ma taką delikatną urodę. I te oczy wielgachne. Śliczny chłopczyk :) Szwedzia, a z czym te pierogi?? Ja przy moim diabełku o pierogach mogę pomarzyć, chyba że w sklepie kupię... Donia, fajnie że Dasia już nie gorączkuje :) może się pomylili w przychodni, bo po MMR na razie nie ma zadnego szczepienia w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo, to idę. Pomoczę sadełko, a potem uwalę do łóżeczka:) Dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniawd=> GRATULACJE 🌻 ❤️ 🌻 ale się cieszę!!!!!!Super, że na naszym temacie pojawi się znowu maleństwo!!!! Tylko pisz z nami częściej 👄 :D Może będzie dziewczynka :) I napewno dasz radę, bo 2 lata to wcale nie tak mała różnica :) Donia= chyba im się coś pomyliło z tym szczepieniem, wiem, że następne ma dopiero być jak dzieciaczki będą miały 1,5 roczku. A mnie dziś wkurzyła teściowa, właściwe to wczoraj Gio=> wiesz często tak jest, że z synem i synową i jej rodziną wszystko jest inaczej niż z córką. I to często nie tylko przy ślubie, ale już przez całe życie. Mam brata więc sama widzę różnicę.... choć wiem, że nie zawsze ale dość często się sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas dzień bez gorączki huuuuuuuuuuuuraaaaa dzieki za odpowiedzi 👄 na wezwniu mam napisane HIB tu wklejam linka i jest takie cosik w 14-18 miesiacu http://www.szczepienia.pl/mmw/51,Kalendarz_szczepie%C5%84_dziecka.html trzeba tam powiększyc Sylwia oj nie zazdroszcze mnie nie tyle teściowa co babcia T. potrafi jednym spojrzeniem lub zdaniem wyprowadzić z równowagi na długie godziny :-0 przytulam Cie 👄 Gio na Sylwia dobrze pisze,,,, choc szczerze mówiąc moja teściowa to lepiej sie ze mną dogaduje niz ze swoja córką a moge zapytac czy długo znasz synową? Gosza jak pomoczyłaś sie? :) Buziak dla Maxa-łobuziaka :) Vivia kochana u nas to raczej nie ma nic ta goraczka wspólnego ze szczepieniem (u nas przeszło bez problemów0 raczej gardełko zaczynało szwankowac ale sobie (mm nadzieje) juz poradziliśmy :) Buziak dla PRZEŚLICZNEJ Amelki :) Brzusia a Ty gdzie przebywasz u babci czy u siebie? dla Hubcia tez buziak 👄 szwedzia ja poprosze na jutro kilka pirogów :) no chyba nie zjadłas wszystkich ?? ;) Acha 👄 Gio ======>>>>> DZIEKUJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia tak Hib jest właśnie ok 1,5 roku. A Ty szczepiłaś tą płatną??? Wiem, że po tej różyczce, odrze i śwince trzeba dość długo odczekać bo jest to duże obciążenie dla organizmu. Ja bym się tak nie spieszyła, przecież do 18 miesięcy mają jeszcze czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia 🌻 Gosza 🌻 Sylwia 🌻 termin obliczyłam sobie sama (nie wiem czy dobrze) wychodzi mi na 25 kwietnia :) ale mam smaka na pierogi... szewdzia zostały ci jakieś :/ :) Sylwia... a czemu cię teściowa wkurzyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!!! Zaganiana jakas jestem,ola zasneła to wpadłam na moment. Aniawd - no tobie pierogów odmówic nie moge,Staremu nie dam zrobie mu jajecznice a tobie zapodam pierogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A pierogi ruskie.Zadko robie bo tez mi olcia potem sterczzy i broi a ze mój Rafał miał wczoraj karę to siedział w domu i wygłupiał sie z mała to to wykorzystałam. vivka - jak tam Amelka??? Donia - ale HIB u mnie nie jest obowiazkowyTo znaczy teraz juz jest ale olki juz nie objeło.Ja HIBEM nie bede szczepic , juz pisałam ze chce zaszczepic przeciw meningokokom. Sylwia - nie martw sie tesciowa!!!!!!!!!Moja tez mnie wkurza ale szczescie ze mieszka na drugim końcu miasta. Donia - mówisz ze pierozki bys zjadła.No dobra dla ciebie też się znajdą!!!!!!!!!!!!! Idę rozpakowac zakupki i musze cos przygotowac jutro na imprezke. Miłego dnia wam zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to juz zgłupiałam :-0 ja nie wiedziała czy szczepia HIP-em czy jakaś inna .... nie nie kupowałam jej ale pamiętam że Daria miała jakies \"lepsze bezpieczniejsze\" zalecone przez pania neurolog (bo miała napięcie mięśniowe) i mieliśmy to za darmo ... Aha no ale to oznacza że mam jakies \"inne szczepionki\" qurcze jaka stara jestem taka gł.... no to np.teraz bym nie mogła przeciw tym meningo cośtam szczepić?? prosze wytłumaczcie mi to tak \"łopatologocznie\" ok ❤️ no i co mam teraz robić? nie moge sie chyba ne zgodzić na to buziaki 👄 szwedzia pierozki SUPER dzieki ;) Sylwia przepraszam nie zdążyłam wczoraj tak mnie żelazko wciągnęło :) Aniawd bedziemy dopingować Waszemu maleństwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - mnie obowiazuje (i ciebie chyba tez )kalendarz szczepien bez HIBA.Bo HIB doszedł do kalendarza pózniej ale mojej olki już nie objał.Darii chyba tez nie.Mozna było zaszczepic na własna rekę.Ale ja nie chciałam - jakoś tak przeciwna jestem szczepieniu na \'\'wszystko\'\'.Zdecydowałam ze dodatkowo zaszczepię na meningokoki bo jestem z opolskiego a wiadomu co sie tu działo. Meningokoki i MMR mozna szczepic razem ale mi powiedziano że lepiej osobno. zmykam - tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia -> Kochana ,napisałam na noworodku własnie... Padam na twarz... Amelka wsuwa własnie ogóra kiszonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniawd=> ogólnie to mogę powiedzieć, że teściowa jest dobrym człowiekiem ale....dużo by tu pisać :O Jak to z teściową :P Poprostu drażni mnie. Czasami ma takie teksty, że....ach szkoda gadać i się denerwować. Na szczęście mieszkamy ponad 70 km. od siebie więc .... ;) Dermi=> to ja nie wiem o co chodzi w tym szczepieniu, ale moja lekarka mówiła, że gdybym chciała na coś zaszczepić małą to muszę odczekać ok. 3 miesięcy od tej potrójnej, dlatego, że jest ona dużym obciążeniem dla organizmu. Gdzie jesteście dziewczynki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniawd=> ale Łukaszek jest duży i śliczny :D :D :D Fajnie by było gdyby teraz była dziewczynka. A wiesz w którym dniu cyku zaszłaś??? Masz już jakieś objawy ciążowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wczoraj odebrałam prawko i śmigam po szosach :classic_cool: ;) Aniawd już ci gratulowałam i strasznie się cieszę ;) uważaj na siebie i swoją Gwiazdkę ;) Brzusia i jak tam adrenalinka opadła?? ;) Donia mi też brakuje naszych pogawędek :( Ale .....a już nic :P :D Sylwia oj teściowe to potrafią wkurzy moja przyszła jest ok ale czasem jak cos powie to :O:O:O Moja zuzia była szczepiona tym specjalnym programem z pneumo i meningokokami :) Miłego dnia kochane postaram sie wieczorem wpaśc jak nie będe miała zajęcia ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> gratuluję 🌻 to jesteś teraz niezależna :D Mi też by się przydało prawko, ale jakoś odwagi mi brakuje.... U nas jest taki ruch, że nie wiem czy bym dała radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia i Gio znowu zniknęły :( Gio to rozumiem, ale Brzusia ma krechę ;) A mój J. dziś ma ostatni dzień urlopu :( Jeszcze tydzień i kieracik znowu się zacznie :( Już mnie depresja chwyta z tego powodu. Tak szybko zleciały te wakacje. Fajnie jest jak dzieci nie chodzą jeszcze do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia... w ciąże zaszlam na początku cyklu to chyba chłopak :) a jeżeli chodzi o objawy ciąży to jestem strasznie zmęczona :) i jedzenie mi śmierdzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniawd=> ehhh..zazdroszczę Ci tej Fasoleczki ❤️ ... i tych wstrętów do jedzenia :P :D Mnie odrzucało na sam zapach kawy, koperku i mięsa smażonego :) i do 6. miesiąca witałam i nieraz żegnałam dzień twarza w twarz z toaletą ;) takie miałAM mdłości.. a i tak strasznie z tym tęsknię :) ja to bym mogła chodzic w ciąży co rok ;) :D Sylwia=> ❤️ ❤️ ja tez jakos weny nie mam :O chyba juz mnie dopada stres związny z pracą :O za tydzień wracam do szkoły 😭 😭 No właśnie.... wczoraj byłam na przejażdżce motocyklowej. jak ja to kocham!!!!!! Czuje się taaaka wolna! I ta adrenalinka :P Wiem, wiem... durna pała ze mnie- nienawidzę, gdy G. jeździ, ale jak jedzie ze mną, to wsio ok :O :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> wiem, wiem... :O ale chociaż raz musiałam tak wiatr we włosach poczuc :P :D Teraz będę przykładną mamą aż do nastepnego sezonu :P :) Wczoraj moja mama została z Hubciem, gdy pojechalismy i modliła sie, żebysmy cali wrócili :O ...juz więcej nie będę! :) Kombinezon to kupię na ponad 90 cm, bo na teraz ciuszki kupuję na 86 :) ale Hubek jest wysoki- ma ok. 83 cm (nie da się, pędziwiatr, zmierzyć 😠 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> no pytam o Was, bo smutno ty bez Was. Brakuje mi tych czasów kiedy mogłam czytać kilka Waszych postów w ciągu dnia.... A teraz jeden na kilka dni :( Nie jest nas tu za dużo , ale nie o to chodzi...jak tak będziemy pisały to nie będzie nas wcale.... Brzusia=> zazdroszczę tej adrenalinki, czasami jest to potrzebne. A G. pewnie już doszedł do siebie po wypadku :) Aniawd=> skoro na początku cyklu zaszłaś to duża szansa na dziewczynkę. Tzn. zaraz po okresie ale przynajmniej 3 dni przed owulacją to duża szansa na dziewczynkę. Natomiast im bliżej owulacji tym szansa na chłopca rośnie czyli w owulację jest duży % na to że urodzi się chłopiec :) Ale pewnie omijaliście dni najbardziej płodne, dlatego myślę, że to jednak może być dziewczyneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×