Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

ale DJ.BOBO jest coooooooooool :D:D:D:D:D:D:D mi sie podoba :P:P:P ok ja tez spadam Brzusia Sylwia po buziaku 👄 dowiezcie sie w ośrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> ja myślę, że nie mamy co panikować. Tak to już jest, chcemy dla dzieci jak najlepiej i zrobiłyśmy to dla ich dobra. Dużo rozmawiałam z moją lekarką na temat tych szczepień. Ona z całą odpowiedzialnością kazała mi zaszczepić właśnie tą ze względu na to, że jest dobrze oczyszczona. Oczywiście nikt nie mógł wiedzieć, że jakaś seria jest wadliwa, to tak jak z tym mlekiem Bebilon Pepti (Karolinka piła tą serię) I wszystko ok. A każda szczpieonka daje jakieś ryzyko, więc albo szczepimy i ryzykujemy, albo nie szczepimy i też ryzykujemy.....Trzeba wybrać mniejsze zło ale, żeby to zrobić dobrze trzeba być chyba jasnowidzem :O Moja lekarka mówiła mi, że widziała dużo dzieci które nie były szczepione na krztusiec. I niestety zachorowały a powikłania są wielkie. I to można sprawdzić. Natomiast jakie daje powikłania szczepionka to tak jak napisała Gio w dłuższej perspektywie tego się nie da. Tak jak mój tata pisałam kiedyś o tym zachorował na Stwardnienie Zanikowe Boczne i podejrzewamy, że chorobę wywołalazczepiona przeciwko żółtaczce. Ale tego nie sprawdzimy, możemy tylko gdybać..... Moja znajoma, która ma męża lekarza nie dała zaszczepić swojej wnuczki i mi też to radziła ale...gdyby mała zachorowała nigdy bym sobie tego nie wybaczyła. Jak dowiedziała się, że szczepię to powiedziała, że jestem frajerką. Ale mi jakieś wewnętrzne przeczucie mówi, że będzie dobrze, nic złego naszym maluszkom nie będzie....a moje przeczucia się sprawdzają ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffff :D dzwoniłam do przychodni, Karolinka nie była szepiona wadliwą seią :D Mogę spać spokojnie. Ale pielęgniarka zapewniała mnie, że gdyby nawet to było to tak dawno i skutki musiałyby być widoczne zaraz po szczepieniu. Zresztą narazie badają tą serię i nie można powiedzieć, że była wadliwa, chodzi o zawiesinę jak okaże się że wszystko ok. to wróci na rynek. Narazie nie jest wycofana tylko wstrzymana. Brzusia zadzwoń do ośrodka do punktu szczepień, a powiedzą Ci, po co się masz może niepotrzebnie zadręczać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha=> niedawno oglądałam troszkę zdjęcia na Waszym blogu :D Jak Julcia wyrosła i śliczna jest jak i zresztą jej mama :D I bardzo fajnie prowadzisz blog, podoba mi się. Nie mam za dużo czasu naczęste czytanie, ale od czasu do czasu wpadam i albo sobie tylko pooglądam a jak więcej czasu to oglądam i czytam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś nie chce mi sie już bloga prowadzic :O Mało czasu póki co mam :( Ale jak będe go miała więcej to będe pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy 50 stronkę :D :D :D Dziś kupiłam chłopakom poręczniki do szkoły :( Jak ja nie lubię szkoły ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dla Łukasza do V klasy razem z okładkami na książki zapłaciłam 200 zł (wszystkie podręczniki i ćwiczenia, ale bez angielskiego, ten miałam już w czerwcu kupione) Dla Patryka zapłaciłam do I klasy 150 zł też bez angielskiego. I powiem Ci, że myślałam, że więcej zapłacę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia poważnie :O A jeszcze do mojego J. mówiłam, że gdzie te drogie podręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, wpadam sie tylko się przywitać byłam na N ale tam nieciekawie :( pozdrawiam 👄 z Nowego Targu ;) hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwcówki! Wróćcie! wrrrróćcie!!! Wprawdzie tu nie jest tak kulorowo ;) ale.... też mozna \"zaliczać\" pierwszą stronkę :p ;) :D 😘 Słuchajcie, dzwoniłam do punktu szczepień i Hubcio nie dostał tej szczepionki! :) Taaaaka ulga!!! :) Babka powiedziała, że nasze dzieci (ponad roczne) na 100% nie załapały sie na wadliwą szczpionkę. Ale ponieważ drążyłam temat, to podał mi serie tej hubciowiej i na szczescie była ona w porządku :) Dziekuję Wam Wszystkim za \"przytulenia\" ❤️ Gio, Sylwia=> 😘 za smsy :) Renia=> 🖐️ 🌻 Gio=> no to Patka zaczyna budować 1-wsze wypowiedziania 🌻 No faktycznie nieciekawie z cenami książek. Jako nauczyciel tez musze kupić komplet książek do każdej klasy, gdzie uczę+ ksiązki dla n-la i muszę kupie kasy wywalic na to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja też mam swoją wersję, ale nie będę komentować. I też zawołam wróćcie!!!! Chociaż mało wiary we mnie :( Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej i nie wierzę, że jest takie miejsce gdzie nie będzie afer. Afery są tam gdzie są ludzie..... Karolince coś zegarek się przestawił. Rano śpi do 10 a wieczorem buszuje do 22 :O Wolałam jak zasypiała pomiędzy 19 a 20. Donia=> dzięki za zdjęcia, jak zwykle napiszę to co zawsze, dziewczynki cudne :D Szwedzia => ja bym prosiła o zdjęcia :) Mój adres to (sylwik2@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Widzę ze temat szczepień jest nadal nr1 i nie dziwię się. Moja Zuzka też nie była zaszczepiona tą serią (w książeczce jest inna). Ale tak tez sobie pomyślałam ze małe prawdopodobieństwo jest żeby któreś z naszych dzieciaków to dostało, bo przecież szczepionki nie mają chyba zbyt długiego okresu ważności. Tak sobie myślę przynajmniej. Tak czy siak porozsyłałam linka Szwedzi po koleżankach mających małe dzieci i zaczęła sie lekka panika:o My już po wizycie. Kurcze... TO BYŁO ZA KRÓTKO!!!!!!!!!:( Przyjechali wczoraj o 19 i wyjechali dziś o 10 rano:( Nie wyspałam sie bo oczywiście siedzieliśmy i drinkowaliśmy do 3 w nocy, a laski już wstały jak zwykle o 6 rano:o Ledwo na oczy patrzę. Zuzka z Julką rozumiały się świetnie:) Zuzka nauczyła Julkę kilku \"ciekawych\" rzeczy typu jak zrobić skutecznie zadymę na chacie:) Fotki:) Kąpiel i wspólne oglądanie minimini:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5836b930045f5be.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c36edd05b978636.html Więcej nie daję rady.... jestem padnięta, a niedawno teście pojechali. Pojawili sie zaraz po Biedronkach. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> my już nie mamy niestety na to wpływu, pozostaje mieć nadzieję, że będzie ok. A Patusia też była nimi szczepiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mialam wejsc do was wczoraj ale mi ciagle czasu i sil brak. Sylwia,Gio >🌻 Kurcze czytam ze wszystkie szczepicie dzieci a mnie pediatra w listopadzie dopiero kazal przyjsc :O Mam nadzieje ze uda mi sie byc z wami na bieżaco bo jak na razie mam tyly :(. A to zdjecia z wakacji http://www.ikids.pl/details.php?image_id=409 http://www.ikids.pl/details.php?image_id=411 Brzusia> Dzieki za zdjecia, ale z ciebie super babka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) Grzywka fajowe zdjecia !!! Ciesze sie ze sie spotkanie udalo!!! Nie znam Biedronki ale wydaje sie bardzo sympatyczną osoba :) Poprosze wieej zdjęć na meila :) Gio no niezła ta pani rejestratorka :D:D:D Fajnie ja Kasia zalatwila :D:D:D:D A czy takie badanie mieliście zlecone czy tak od siebeu go robicie? Sylwia :) 👄 Effik koniecznie zaglądaj częściej!!! :) A Tomus superancki!!!! Dasia tez ma taka piracka czapeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio= chyba nie ma co się za bardzo spieszyć z tymi szczepieniami.... Effik=> nie poznałam Tomcia jak on się zmienił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, Dermi, Sylwia> Dziekujemy za komplementy , Tomus choc spi przesyla calusy :) 👄 Dermi> Tylko ta czapka miala szanse byc dluzej na glowie, gdyz kazda inna szybko ladowala na ziemi. Gio > No dialog Kasi jak w czeskim filmie :D Usmialam sie.... :D Kurcze ,chcialabym nadrobic zaleglosci alenie wyrabiam. Obiecuje ze sie poprawie i od dzis bede na biezaco. Kurcze, brakowalo mi Was baby :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo juz myślałam że coś przeoczylam :) A moja daśka to nawet taka ostrozna i spokojna podczas chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Donia... Biedrona, to super babka. Nigdy nie powie złego słowa o nikim. Jest bardzo ciepła i ma świetne poczucie humoru:) Jej mąż jest informatykiem i gadżeciarzem więc z moim gadżeciarzem dogaduje sie świetnie:D Mamy nawet auta tej samej marki, więc chłopaki mieli tematów full:) Zdjęcia robiłam tylko podczas kąpieli i tego oglądnia tv Sama nie wiem dlaczego jest ich tak mało:o Po prostu... nikt jakoś o tym nie myślał... nie było czasu chyba:) Trzeba było się nagadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Grzywcia zdjęcie śliczne a to na kanapie to Pannice wyglądały jakby focha na siebie miały :D i skarżyły :) Pozdrów Biedroneczkę ;) Sylwia czyli nie wydałaś dużo :O Ja sie aż tego boję :O A z Urzędu Miasta nie dostajesz dofinansowanie?? Effik Tomcio wyrósł jak na drożdżach :) sliczny chłopczyk !! :) Gio ide odpisac :) Sorki że nie pisze c z kreską ale Djesiu mi coś popierdzielił :O Miłego dniaaaaaaaa 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×