Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość anula___
No ze przyniosl kartke walentynkowa ktora wypisal jego kolega. I jeszcze mi sie tym chwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielkatopiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdgfdgfegfdgfdgfdgfd
Przed pójściem spać myję zęby kładę się do łóżka, on mnie całuje i mówi: ale po myciu zębów jest nie fajnie i ta mięta :P Boshe, co za kretyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na widok
bo temat zamiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę
co się dzieje? chyba nagle nie zmądrzeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia87*****
co powiecie na to????? chłopak mojej kumpeli,na poczatku zwizzku(jakies 3 tyg ze soba)mowi do niej: ''wiesz moj brat powiedzial ze jestes glupia, masz jakies krzywe fazy ,jestes brzydka,masz krzywy nos i jestes gruba(158cm,50kg:D) ale ja go nie slucham i tak bede z toba'' masakra a ta moja kumpela sie cieszyla jeszcze jak mi to opowiadala bo on ją tak kocha.... :D do dzis sa razem 4 lata juz :D masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia87*****
a co powiecie na to??? chlopak mojej kumpeli na poczatku zwiazku(jakies 3 tygodnie) powiedzial do niej takie cos: ''wiesz moj brat mowi ze jestes glupia , masz jakies krzywe fazy, jestes brzydka, masz krzywy nos,jestes gruba(158cm,50kg:D),ale ja go nie slucham i nadal bede z toba'' masakra, najlepsze ze jak mi to opowiadala to sie cieszyla ze on ja tak kocha:D sa nadal razem juz prawie4 lata masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduś87*******
up up up up up up up up up up upup up up up uppppp!!!!!! dawajta więciej!!!!! w górę!!!!!!!!! bo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Anna Boleyn
Rozmawiałam z kolesiem na gadulcu. Jemu zależało abyśmy szybko spotkali się w realu. Ja natomiast obstawałam przy tym, aby najpierw się lepiej poznac itp. Na co on do mnie z tekstem: -Jaką masz choinkę w domu: żywą czy sztuczną? :/ (WTF!?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elosanert
up[upuppupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
no przeciez nic smiesznego i nic glupiego, po prostu nie chcial naciskac. ja znam kolesi ktorzy tez pisza na gg chca od razu nr telefonu czy rozmowe na skype a jak mowie nie, ze to za szybko itp ze chce najpierw popisac to potem juz w ogole sie nie odzywaja. to sa dopiero faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to przeciez normalne. po prostu nie chcial naciskac i zmienil temat. znam kolesi ktorzy do mnie pisali na gg i od razu chcieli nr telefonu albo pogadac na skype a jak mowilam, ze chce najpierw popisac i blizej sie w ten sposob poznac to w ogole potem juz nigdy sie nie odezwali. to dopiero sa faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wierzch
bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię do niego: kochanie zróbmy dziś romantyczny wieczór a on: ok to co poczytamy książki? Jest jeszcze sporo tekstów którymi mnie obraził, wyzywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię do niego: kochanie zróbmy dziś romantyczny wieczór a on: ok to co poczytamy książki? Jest jeszcze sporo tekstów którymi mnie obraził, wyzywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na grilu u znajomych: kolega przyszedł z jakąś dziewczyna, na to jego brat (na głos) "a coś ty za paszteta przyprowadził!!!??" od 3 lat są małżeństwem. - ona i brat (ten co tak o niej powiedział) niezbadane są koleje losu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
no to dziwna była ta dziewczyna \ Ja kiedyś była świadkiem w kafejce na dworze. Dziewczyna siedziała z chłopakiem. Podszedł do nich jakiś jego kolega i powiedział tak przy tej dziewczynie: "znowu się z tą dziwką spotykasz?" Chłopak zaczął się śmiać a dziewczyna jakby nigdy nic siedziała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sorki ze troche nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titka88
Mówię mu: Mareczku musisz iść do urologa-powiedziałam w żartach a on mi na to z wielkim oburzeniem: A co mi nie staje? heeheheheheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana
znajoma: ona: drażnisz mnie... on: to weź drażetkę... i kwiatki z mojej przeszłości: on: pokaż mi swoje koleżanki, niech je ocenię, to może zamienię Cie na lepszy model... on (do swojej matki, która w rozmowie ze mną, przyznała mi rację): z kim ty trzymasz, ze mną czy z jajnikami... zasadnicze zdanie na temat kobiet: nie należy wychowywać księżniczek czytając wszystkie posty, zastanawiałam się, skąd sie biorą takie ewenementy. Potem przeanalizowałam swoje doświadczenia - i już wiem. Nie zawsze ktoś musi być kretynem, czasem po prostu zdarza sie powiedzieć coś, co brzmi zupełnie inaczej niż miało w założeniu. Ale to i tak nie zmienia faktu, że idioci są wśród nas (żeby było jasne, kobiety i mężczyźni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość number1one
On: Kochanie, chodźmy do łóżka... Ja: Nie, nie. Nie dziś kotku, źle się czuję. On: Skąd wiesz, że jutro nie będzie końca świata? A wczoraj raczej nie może być ;) Maciek zawsze palnie tekstem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóóóó
óóóóóóóóóóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
do góry i więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam perelki
Teksty moich byłych- musiałam je napisać: Ex1- "nie przychodz do mnie bo mam bałagan w pokoju"- w czasie 5 letniego zwiazku!!!, kiedy chcialam go odwiedzic jak byl chory, dodam, że byliśmy umówieni na ten dzień a "choroba" go dopadła dosłownie w ciagu minuty - "Jestes piekna, młoda , wyksztalcona na pewno szybko sobie kogos znajdziesz"- po 7 latach zwiazku a pol roku przed zaplanowanym, oplaconym slubem...... Ex2- - "ryj nie szklanka"- w czasie rozmowy z nim, kiedy mówiłam mu ze boje sie wieczorem wracać z pracy i czy moglby czasem po mnie wyjsc... - "nie przyjdę po ciebie na pks bo arkowi się nie chce"- prosiłam go aby pomógł mi dzwigać torby jak wracałam z od domu z rodziców- Arek jego najlepszy kumpel... ( nie wiem co mial piernik do wiatraka ale nie wyszedl po mnie) - "krzywdzę tych, których kocham"- no comments - "nie mogłem odebrać od ciebie telefonu bo mama mi zabroniła"- POWAŻNIE!!... i nie odebrał;/ facet przed 30... - "przerasta mnie ta sprawa i nie moge z toba o tym rozmowiac ani sluchac o tym"- na moj placz po smierci mojego taty.... jeszcze bylo ich wiele zwlaszcza z eksem nr 1, jak sobie przypomne to na pewno napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
Po małej sprzeczce z moim ex on: ja chce żeby było dobrze, nie gniewaj się ja: a kochasz mnie? on: a co to ma do rzeczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuucccccccccuuu
Po małej sprzeczce z moim ex on: ja chce żeby było dobrze, nie gniewaj się ja: a kochasz mnie? on: a co to ma do rzeczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grzeczny był
przyłapałam go z jakąś pipą na mieście, mizdrzył się do niej jak pies do suki, za rączkę idą, w końcu mnie zauważyli, a ten do mnie: o popatrz! myślałem, że ona to ty! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość electropop
przyłapałam go na mieście z jakąś pindą, mizdrzył się do niej jak pies do suki, za rączkę idą, w końcu mnie zauważył i do mnie z tekstem: no popatrz! a myślałem, że ona to ty! bez komentarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×