Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

to lepiej kochana zafunduj sobie ocet jablkowy w tabletkch.. np aplefit.. jest skuteczny... ja obecnie biore bio-błonnik i chrom... ale cudowalam juz z roznymi rzeczami... no coz ten kto nie probuje nic nie traci... :):) jak u was pogoda kobietki? u mnie pochmurno ale duszno, oby tylko nie zaczelo padac jak pojde do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
chyba spróbuję ocet w tabletkach, bo ten co kupiłam jest fujjjj!!! U mnie pogoda jak u Ciebie. Dzięki esab za przepisy, niektóre są interesujące, na pewno z paru skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
a gdzie się podziała reszta kobietek??? Zostałyśmy tylko my esab??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. najwidoczniej sie intensywnie odchudzaja :) wiesz apropo\'s tej diety SB to mozna ja zaczac stosowac od 2 fazy, jest mniej rygorystyczna... zrzycanie kg trwa dluzej ale z wymiernym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
przestudiuję ją dzisiaj, bo może jest warta zachodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ostatnio plyte DVD z cwczeniami Marioli Bojarskiej- Ferenc i dzis zamierzam z niej skorzystac..... moze to mnie jakos zmotywuje bo ostatnio mam ciezki tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
ja staram sie ćwiczyć codziennie chociaż pół godz, ciężko jest ale jak się już zacznie to jakoś idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja jestem a Was nie ma. Nie możemy się spotkać trzeba by rzucić pracę to wtedy byśmy miały czas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Witajcie dziewczynki. ja sobie delikatnie odpuściłam, ale mam w tej chwili inne problemy na głowie. I chyba schudnie mi sie samo ze stresu. Trzymajcie się i nawet jak by mi sie zdarzyło nie pisać, to jestem z wami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po naszym odchudzaniu. SZkoda bo początek był fajny. Jedzcie codziennie jednego grejfruta. A zobaczycie po 3-4 tygodniach różnicę. Obojętnie czerwony czy biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynki też tak działają, codziennie 4-5 sztuk i po miesiąću widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jeżeli nie możecie wytrzymać z dietą to możę wten sposób. Np. przez wtorek do piątku odżywiać się lajtowo - zdrowo bez obrzarstwa. Weekend pozwolić sobie na jakieś szaleństwo a w poniedziałek ścisły post po weekendzie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne :) cooo ... ja widze, odpuszczacie... ale coz nic na siłe, jeszcze przyjdzie pora na to... ja juznieodpuszczam chociaz jak kazdej zarza mi sie ulec pokusa.... athina masz racje to nawet niezly pomysl..... ale jak sil bedzie na tyle zeby wytrzymac i wekeend to nie odpuszczamy :) katrinkaa trzymaj sie dzielnie, zawsze po pochmurnych dniach przychodza słoneczne... pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
Mam pytanie czy na kapuscianej faktycznie im wiecej sie je zupy tym wiecej sie chudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie mam dzis zbytnio czasu na pisanie ale musialam zajrzec bo bym nie wytrzymala :) jak tam u was kobitki? Ja dzis zjadlam 3 kromki razowaca, poł pomidora, kefir, i kawałek arbuza, oraz jogurt naturalny z otrebami.... a po pracy ide na basen tak na godzinke... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Wczoraj miałam trochę spraw do pozałatwiania, stąd moja nieobecność, cały dzionek byłam o jogurcie z musli ale za to jak wpadłam do domu to zastosowałam mieszankę wybuchową, wszystko co było pod ręką:( niech to cholera jasna! Potem nie mogłam spać z tego przejedzenia. Ale dzisiaj wstałam i się nie załamuję, na śniadanie kawusia i melon bo na nic innego nie mam ochoty, czuję się jeszcze najedzona;) A co tam u was słychać dziewczyny, coś nie możemy się zgrać, żeby sobie poplotkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
haj ja zaczynam diete dzisiaj, licze na 2 kg wiem że to możliwe, a co moge zjeść w pracy jakie warzywa? dodam że nie mam możliwosci zjedzenia czegoś ciepłego akurat w ten dzień co mam jesc jarzyny? tak mysle o ogórkach i sobie je kroić i jeść a wy co plecacie w dzień warzywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
topik upada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
monik123: sądzę, że możesz jeść wszystkie warzywa, na pewno Ci nie zaszkodzą a wręcz przeciwnie:) Życzę wytrwałości, pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNY I CHUDNIJCIE. PA POZDRAWIAM. Jeszcze zajżę tu, ale pewnie topik upadł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×