Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewinek84

Dudlin - Pogadamy?

Polecane posty

heh, potraktuje to jako wyzwanie ;) Na razie bazuje jeszcze na zapasach z PL, ale jutro pewnie bede musiala uzupelnic lodowke. Zatem czekam na dalsze wskazowki :P A swoja droga - dlaczego irlandzka zywnosc tuczy bardziej niz nasza? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wszystko ma date waznosci 7lat wprzod:D generalnie wydaje mi sie ze wszystko jest chemicznie przetwarzane itp. Jak ja przybylam do Dublina 2.5 roku temu to moglas pomarzyc o polskim chlebku..i na toscie przybylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, nie uwierze juz w zadna prognoze pogody tutaj 😡 na weekend mialo byc slonecznie a tu wielka d..a sluchajcie slyszalam, ze w Dublinie rozpoczyna sie jakis festiwal teatralny? ja szykuje sie w kazdym razie na przyszly weekend na rundke po kinach i muzeach - podobno w wyznaczonyc punktach bedzie wstep za free...ktos cos wie, jakies szczegoly?? angora..Ewela ma racje, ze odradza ci breakfast rolls, ja do tego dodalabym jeszcze kish :O (nie wiem, jak to sie pisze); ale spokojnie, pobedziesz, zorientujesz sie co i jak, gdzie i co najlepiej kupowac; ja np. b. lubie kievy z tesco - to taki rodzej kotletow z kurczaka z sosem w srodku; sa jeszcze przeciez polskie sklepy w razie emergency ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie przytylam a wrecz schudlam a odzywiam sie normalnie-kupuje warzywa, gotuje obiadki -kurczak,zupki, rybka, surowki itd.pracuje w biurze wiec lubie miec normalne posili wczesniej zrobione bo inaczejbylabym zmuszona jesc kanapki...fuj nie jem chleba bonie lubie, czasem tylko jakas mala kanapeczka z ciemnego chleba. duzo jogurtow itd-a w dublinie juz jest sporo polskich sklepow wiec mozna wszystko dostac! nawet bakome i zott wiec nie widze problemu. zakupy robie w tesco , super value i w polskich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie musze pokombinowac nad zamiennikami kanapek - na szczescie ja tez, jak afrooo, potrafie sie obyc bez chleba. Na razie robie sobie czarna liste z produktami wskazanymi przez Was ;P A slyszalyscie o tym, ze w US zastanawiali sie kiedys nad obowiazkiem kremacji zwlok? Bo sie ciala za wolno rozkladaja i brakuje miejsc na cmentarzach. Nowoczesny sposob balsamowania zwlok (Przepraszam za dzisiejsze poczucie humoru - tydzien sie zaczal... ;)) cotam ktotam -> jak znajdziesz cos wartego uwagi na festiwalu w czasie weekendu, to podziel sie wiadomosciami (moj mail jest pod nickiem). Z checia bym sie gdzies wybrala, a nie za badrzo moge buszowac po sieci, bo w pracy jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoy es... - ŻADNA CIĄZA, bron boze! :D co do iglesiasa to bym poszla. nie dla uczu cieszenia bynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy on ma byc w Dublinie i po ile sa bilety? Angora- a wiesz,ze tu tez trzeba sobie zabookowac miejsce na cmentarzu i kosztuje to kilka-kilkanascie tysiecy euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980
hej !!!! od przyszłego tygodnia bedę mieszkać w Dublinie. Jeśli któraś z Was będzie zainteresowana to zajmuje sie stylizacją paznokci i trochę kosmetyką -- henna , usuwanie owłosienia woskiem--- z czasem chciałabym zająć sie również kosmetyką twarzy i ciała ale nie wiem czy będę miała klientów a profesjonalne kosmetyki są bardzo drogie. Będę mieszkała na Dublin 15 --- mój gg 78 86 306 e-mail magdaiartur7@wp.pl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba bede zainteresowana:) tylko daleko od centrum... disq.....dolecialas? nie rozmyslilas sie?wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1980 - ja tez bede zainteresowana :) hoy... - a moge isc, co mi tam :D tylko powiedz gdzie bilety itd, i obiecaj , ze napewno pojdziemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, angora..spoko, nie ma sprawy; wlasnie drukuje ulotke, przejrze dzisiaj i dam znac co i jak ;) jak tam w Twojej [racy, pierwsze wrazenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie wlasnie nudzilam w pracy:D mialam ochote pogadac:) w te piekne letnie noce:P spedzam czas na nauce i powtorkach angielskiego:D no i obowiazkowo Friends na TV6:) a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoy... postanowilam przypieczetowac jakis dokumentem moja znajomosc jezyka, chcialabym w grudniu albi w marcu podejsc do advanced...nie zaszkodzi,prawda? z reszta nawet niektorzy znajomi z liceum jak im pisze ze pracuje w biurze i na stanowisku itp. to tylko wzruszaja ramionami a za moimi plecami komentuja\"ze nadal pewnie z mopem zapier*** i bajki opowiadam\".Boje sie ze jak wroce do Polski to pracodawca przyszly bedzie mial watpliwosci..z reszta-fajnie wreszcie znowu podejsc do jakiegos egzaminu:D teraz po 3latach...od licencjata-brakuje mi uniwerku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrooo - to ja raczej w Twoich klimatach artystycznych gustuje ;) cotam ktotam - z gory dziekuje za informacje :) w pracy ciekawie, chociaz roboty duzo i do domu wracam wykonczona. ale czuje, ze cos mi to daje, ze sie jakos rozwijam - wiec uwazam ze watro. nie zauwazam nawet kiedy mijaja kolejne dni. wolne chwile poswiecam na dalsze poszukiwania pokoju, zeby w koncu \"pojsc na swoje\", chociaz z \"tymczasowych\" wspollokatorow jestem baaaardzo zadowlona. no i chcialabym powoli zaczac poznawac Dublin, bo jak na razie niewiele zwidzalam i jakos zadbac o swoje zycie kulturalne ;) bo przeciez nie sama praca czlowiek zyje, prawda? ;) wiec jakbyscie szukaly towarzystwa na jakis wieczor czy weekend, to ja bardzo chetnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhan- witam, tak dolecialam, od soboty zaczynam prace, mam straszne urwanie glowy ale dam rade, dzieki za pamiec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dis.... GRATULACJE!!! i dzieki ze sie odezwalas:)juz sie zaczelam martwic czy wszystko ok:)jak znajdziesz czas po urwaniu glowy to sie rozpisz tu co i jak:)i gdzie mieszkasz w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, jutro bede w Dub caluuutki dzien :D najpierw Howth, potem centrum, a na koncu (jak sie uda) moze zwiedzanie Guinessa; harmonogram dosc napiety, pewnie cos wypadnie :O ale nic to gdyby ktos mial ochote, moglibysmy sie umowic na pozne popoludnie na piwko => moj nr ma faritka hehe dzisiaj w pracy sprawdzalysmy sobie szybkosc pisania, wyszlo mi 37 wpm ale za to bez zadnego bledu :D babka, z ktora pracuje ma ponad 80 (!), ale sama mowi, ze kiedys potrafila pisac jeszcze szybciej jak tam Wasze plany na weekend? aaa zapomnialabym zapytac, czy ktoras z Was byla na Knocked up lub No Reservation w kinie? oplaca sie isc, czy gnioty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam:)calkiem niezly musze przyznac:)poza jedna scena:P ale sie domyslisz jak zobaczysz:P pogoda taka piekna wczoraj byla ze caly dzien spedzilam nad morzem:) a na spokanie a owszem:)tym razem ustalmy jakis znak hehe:) w piatek mam staff party ale jak narazie zadnych planow na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie trudno nam sie zebrac :) W piatek bylam w Johnnie Fox\'s i musze Wam powiedziec,ze polecam kazdemu show,ktore oni tam robie. Myslelismy,ze idziemy tylko na kolacje a tu sie okazalo,ze mojej siostry szef zarezerwowal na miejsca rowniez na to przedstawienie.Grali muzyke irlandzka,byl pokaz tancow irlandzkich.Swietnie sie bawilismy.Moze nie bylo najtaniej,bo sam obiad kosztowal 55 euro za osobe,nie wiem czy byla jakas oplata za zabukowanie miejsc,ale w kazdym razie naprawde bylo wart tam pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co, idzie ktoras posluchac pieknego jazzu do Vicar St, dzis wieczorem? Ja bede:D i TOMASZ STANKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×