Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewinek84

Dudlin - Pogadamy?

Polecane posty

hoy..o 16stej powinnysmy juz dotrzec na miejsce far..zapisuje sobie Twoj numer, wysle Ci gluchego; moj nr zaczyna sie 087 32...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede napewno:) mam fryzjera -Jacka-pracuje niedaleko szpili w takim nowootwartym salonie...chinskim..teraz na Talbot otworzyly sie dwa nowe...ale nie testowalam:) Z blondynki przeszlam na brunetke niedawno wiec L\'Oreal+wspollokatorska pomoc i juz:) wiem ze jest polski salon w centrum i kosmetyczka, teraz sie przeniesli na Capel Street , ale nie wiem czy nie skoncze jak pizza po zabiegu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście też stawiam się w niedzielę pod szpilą Siobhan widzę, że mamy wiele podobnych zwyczajów :-)) ja właśnie 5 min. temu zmywałam L\'Oreal-a z głowy, oczywiście także naturalna blondyka, z brąz czupryną ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewelina..pod szpila spotykamy sie 15.45 - tak bylo caly czas mowione, ana 16sta powinnysmy dotrzec do panamy; hoy..moze wyslij faritce smsa, jak bedziesz po pracy, a ona Ci odpisze, czy ciagle jestesmy w tym samym lokalu ;) bo, ze spotkanie bedzie jeszcze trwalo, w to nie wapie :D Eva..ujawnij sie, juz teraz wiem, ze tu jestes:P Ol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ale piekna pogoda! zmiatam do Greystones polazic troszke po plazy:) ale bede o 16 napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa:( zadzwonilam do faritki ale musiala isc do pracy(gratulacje tak na marginesie)..poszlam pod spire...i Was nie poznalam...albo juz was nie bylo:( bylam 15.57....no i tak glupio stac i sie wypytywac \"a moze to ty jestes dziewczyna z kafeterii\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siobhan to Ty do mnie dzwonilas? :) 🌼 ja tam zaraz podeszlam pod szpile, moglas poczekac! :) i z hejkohejka tez rozmawialam :) sluchajcie koniecznie trzeba jeszcze raz bo jak was zobaczylam to az milo, przysiegam ;) i sorry ze tak pognalam, ale musialam przed praca kupic to i owo + koniecznie czarny uniform, a mi szukanie rzeczy troche zajmuje. POWTORKA, byle szybko :) i byle z nasza zablakana trojka [siobnah, hoy i ja ofkors :) ] a jakbym przypadkiem miala wtedy pracowac.... 4 DAME LANE [boczna dame street] napewno sie wam spodoba :) na dole calkiem ekskluzywny bar, na gorze techno i electro. dla kazdego cos dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny - rzadko się tu pojawiam, ale czytam Was regularnie. A i pisać będę częściej, bo UDAŁO MI SIĘ!! w sobotę lecę do Dublina :D:D:D W związku z powyższym pytanie - znacie jakąś mapę Dublina on-line? ale taką z wyszukiwarką ulic, bo na google znajduję tylko plany bez opcji wyszukiwania albo takie które wyszukują konkretne miejsca (muzea, kluby itp.) ale nie ulice :/ Chyba że to radość zakłóca mi widzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjedziesz to kup najlepiej sobie. warto zainwestowac w dobra ;) a i jeszcze Ci powiem ze wybralas NAJLEPSZY moment na przyjazd. Teraz telefony sie urywaja. nie to co kiedy ja przyjechalam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracę już mam, w następny poniedziałek zaczynam. Mój troskliwy pracodawca nawet napisał mi, czym mam jechać, ale żeby być spokojna muszę to zobaczyć. Oczywiście, mapę kupię po przylocie, ale przecież w internecie też musi jakaś być :/ Przecież Google wie wszystko!! Wolałabym już teraz wiedzieć, gdzie mam jechać, zwłaszcza że przylatuję w nocy z soboty na niedzielę, więc dużo czasu na zorganizowanie sobie wszystkiego przed rozpoczęciem pracy nie będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Mam nadzieje,ze wszystkie bezpiecznie dotarly do domu zeszlej nocy. Ja musze przyznac,ze bardzo dobrze sie bawilam na naszym spotkaniu,zreszta moja siostra tez. Nawet pijany pan Nigeryjczyk byl jakims urozmaiceniem ;) Tylko zartuje. Dziewczyny moje zaproszenie jest jak najbardziej aktualne,a teraz w dodatku mojej siostry chlopak wyjezdza do Polski wiec moglybysmy zorganizowac wylacznie babska libacje ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angora ja juz probowalam znalezc jakas mape z wyszukiwarka ulic i jakos do tej pory mi sie nie udalo wiec chyba takowa mapa nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to widze duzo strace przez nieobecnosc wczorajsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsquared
Angora, widzę że jesteś w podobnej sytuacji, ja też przyjeżdżam do Dublina, ale 10 września, z tą małą różnicą że ja będę na miejscu szukała pracy. Żałuję, że jeszcze nie jestem wśród Was i nie mogłam uczestniczyć w niedzielnym spotkaniu. Mam nadzieję, że jak je powtórzycie, to będę miała okazję Was poznać. Pozdrawiam Was i do zobaczenia wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie zdziwiłyście - w Polsce przecież każde większe miasto ma porządną mapę on-line Adres mojej pracy wygląda tak: H5 Centrepoint Business Park Oak Road (off Nangor Road) Dublin 12 więc mieszkania też będę szukać w D12 Chociaż na razie na kilku mapkach, które przeglądałam w ogóle nie ma \"12\" - to są aż takie przedmieścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAPA: maps.google.com miejsce mojej pracy: Oak Rd, Lucan, South Dublin, Dublin 12, Ireland jeśli macie jakieś wskazówki odnośnie lokalizacji, w której powinnam szukać mieszkania, to chętnie poczytam ;) jak daleko to jest od centrum? bo na mapce nie \"czuję\" tych odległości... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, eh dlugo mnie tu nie bylo i widze ze stracilam troche.. zepsul nam sie laptop :/ ( po 2 tyg uzytkowania) i czekamy juz ... trzeci tydzien na niego , wczoraj bylam spytac kieyd wreszcie oddadza i sie dowiedzialam ze.. za tydzien ( co nam co tydzien powtazaja) ej no!! szkoda ze nie wiem gdzie posialam ( a moze oddalam im wraz z laptopem ? ) gwarancje, wydaje mi sie ze przesadzaja troche?! nie? powinni nowy oddac skoro tamtego od 3 tyg nie potrafia naprawic.. mam nadziej ze przyjmiecie mnie spowrotem do swego grona ;) a ja sie odezwe jak tylko bede miala dostep do neta i troche wieciej czasu ( znalazlam prace! :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie patrzę na te mapki i dochodzę do wniosku, że to gdzie będę pracować jest bliżej Clondalkin i Palmerston niż Lucan :/ Jak to jest z transportem w Dublinie? łatwo i tanio można się przemieszczać, czy lepiej szukać mieszkania tuż pod biurem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejpril -> walcz o swoje. Jestem pewna że w Dublinie jest jak wszędzie indziej na świecie - jak się zadzwoni i pokrzyczy i zawraca głowę bez przerwy, to jakoś zawsze znajdą czas i możliwości. 6 kilka lat byłam z handlowcem i nauczyłam się, że ci, co chcą być kulturalni, są odkładani \"na jutro\" a ci co się awanturują, dla świętego spokoju, są załatwiani pierwsi. Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×