Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewinek84

Dudlin - Pogadamy?

Polecane posty

hej, Knocked up..jak dla mnie - lipa; whalam sie miedzy nim a Disturbia, no i oczywiscie pod naporem wiekszosci, w glosowaniu wypadlo to pierwsze; film nizej niz przecietny, w sumie zdecydowalam sie na niego tylko dlatego, ze chcialam zobaczyc jak zagra aktorka, ktora ogladam w Grey\'s anatomy... Sio..wiem, o ktora scene Ci chodzi niby nic, co ludzkie nie jest mi obce, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a wiesz ze ja tez dla Katherine Heigl poszlam to zobaczyc?:) i yez Greys Anatomy ogladam:) no i obowiazkowo Prison Break trzecia serie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej sluchajcie dzis spotykamy sie o 16stej pod szpila, jesli ktos mialby ochote i czas, niech sie dolacza - im wiecej, tym weselej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, a jaaaak, pewnie, ze irlandzko; na spotkaniu byly rowniez z Dublina , angora i ja:P jak tam dziewczynki, dotarlyscie cale i zdrowe?? bylo, b. milo, sprawdzilysmy kolejny lokal w starej czesci Dublina - taki z obrusami z wzorem zwierzecych skor, ktos moze byl? w kazdym badz razie, muzyka niezle daje, caly czas na full, co po pewnym czasie staje sie dosc meczace :O i uniemozliwia normalna rozmowe [musialysmy na..znaczy DO siebie krzyczec:P] hoy..no niestety mi tylko pasuje weekend, ale moze w sob ktoras dalabys rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno, mi to chyba juz nie uda sie z wami spotkac. ale pozdrawiam wszystkie cieplo, mam day off i zamierzam caly dzien wegetowac w lozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka, jak muzyka, ale stolik nam sie gibal ;P ja mam mozliwosc spotkania sie i w sobote i w niedziele - wiec jakby co, to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faritka: a jaki dzien Tobie pasuje? Moze jednak cos uda nam sie wykombinowac? Biorac pod uwage pogode, to teraz pewnie puby zwiedzac bedziemy - skonczy sie wloczenie po uliczkach i parkach... Moze ktoras z Was, dziewczyny, wybralaby sie na festiwal teatralny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gibal sie, gibal :D az musialam poswiecis gazetke z promocjami ze sklepu z mydelkami :P faritka..czy to znaczy, ze wiesz juz, ze wszystkie weekendy bedziesz miala zajete? eeee niemzliwe :classic_cool: angora..dostalam smsa, ale nie mam nic na skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny okropnie cichutko sie tu zrobilo...a mialysmy takie plany... ;) Ja ostatnio widzialam ,,Superbad,, i bylo calkiem niezle wiec jesli sie bedziecie nudzic w czasie weekendu to polecam. Milego weekendu Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz latam na uniwerek i juz ma 2 dniach mam dosc,za duzo tego wszystkiego,..., padam po przyjsciu, i nawet nie chce mi sie uczyc,a tyle materialu!!!!, plus problemy sercowe,rozstanie, facet chce powrotu,ale ja mysle ze to za wczesnie itd itp ,...,ale za tydzien na 5 dni do hiszpanii jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkakohejka Twoj chlopak powinnien wyslac swoje cv do della, moi dwaj wspolokatorzy tam pracuja i absolutnie nie narzekaja.Prawdopodobnie brak doswiadczenia nie bedzie mial znaczenia,poniewaz oni i tak kazdego nowo zatrudnionego pracownika wysylaja najpierw na 2 albo 3 miesieczny kurs.Tylko siedziba dell znajduje sie spory kawalek od Was- w Cherrywood. Sprobowac zawsze mozna w najgorszym przypadku powiedza nie. Nie lubisz swojego call center?:) Ja juz sie do swojej pracy przyzwyczailam. Moja babcia i moja siostra przylatuja w odwiedziny w piatek :) Tak sie ciesze,przez ponad tydzien bede miala pyszne domowe polskie obiadki typu pierogi,kopytka gulasz :) Az nie wierze w swoje szczescie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze odwiedzinek:) ja lece do Polski za dwa tygodnie- ale tylko na 4dni niestety:( dluzszy wypad planuje na swieta:) a ja z kolei slyszalam ze w Dell kiepsko traktuja pracownikow...ale coz, pewnie co osba to i opinia:D markotnie dzis na zewnatrz..ehh...dzis szlam do pracy a tu..taki polmrok- idzie zima...bezsniezna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece tez 17:) kupilam dzis bilet dublin-warsaw za..uwaga uwaga 15 euro!!! ( w jedna strone rzecz jasna:D...jej tyle to ja tu wydam na maslo, mleko,chleb i jajka:) urywam sie z pracy o 14tej tego dnia i robie niespodzianke!:D hihi bo wszystkim powiedzialam ze lece Centralwingsem 18.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Piekny poranek dzis mamy,od razu wprowadza czlowieka w dobry nastroj. Ja tez lece do Polski.27 pazdziernika na osiem dni,tym bardziej sie ciesze,ze nie bylam w domu od swiat Bozego Narodzenia. Wczoraj rozmawialam z siostra i zlozylam liste zyczen ,,jedzeniowych,, :) Prawdopodobnie bylybysmy w stanie wykarmic tym caly bataliom wojska :) A teraz z innej beczki.Dziewczyny,macie zamiar glosowac w tych wyborach parlamentarnych? Nie bede pytac na kogo,bo to by bylo nieeleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bede w ten weekend w Dublinie, ktos sie pisze na spotkanko? jeszcze nie wiem czy w sob, czy w niedz (predzej w sob), ale to mozemy sie domowic, jesliby ktos reflektowal ;) moja ostatnia wizyta w Dublinie, przed wyjazdem 😭 Ewcia..gdzie sie podziewasz? Angora tez cos zamilkla - dziewczyny dajcie znac, ze zyjecie :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żyję, żyję tylko ostatnio nie mam zbytnio czasu aby tu zaglądać wracam do domu ok. 8 i pilnie śledzę stronkę Daft-a nie spodziewałam się, że aż tak ciężko będzie coś znaleźść niestety w sob. i niedz. pracuję, ale spoko mogę do was dołączyć po 18 :-)), oczywiście jak dacie cynka gdzie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej kamien z serca, Ewcia, bo juz myslalam, ze...;):P 18sta, to troche pozno, jak dla mnie, no chyba, ze umowilybysmy sie, gdzies w centrum, sklad mialabym blisko do dworca; ok to sie jeszcze zgadamy; kto chcialby do nas dolaczyc, no dziewczynki, smialo - nie wstydzcie sie :P a ja wlasnie sobie siedze na porannej nadgodzinie [nie wiem, po jakiego (!) tu przyszlam, bo nie mam nic do roboty :O], a zimno jest jak cholera 😡 - polityka firmy - nie wlaczac ogrzewania dopoki temp na dworze nie spodnie ponizej pewnego progu [nie wiem, jaki to prog, ale baaardzo niski], wiec sie dogrzewam przenosnym kaloryferkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: wlasnie wlaczyli ogrzewanie hahahahahahahaha [szatanski smiech] musialam sie tym z kim podzielic ;) [przepraszam, to za wczesna pora, jak dla mnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy na szczescie ogrzewanie jest wlaczone od poczatku wrzesnia :) Ale tez zostalismy poproszeni o nieuzywanie przenosnych grzejnikow i farelkow :) Moja dzielna babcia przyjezdza juz dzisiaj,nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny, nie spijcie - temat na drugiej stronie! kurcze, za dwa dni wyjezdzam, ale juz od dzisiaj zaczely sie oficjalne (szefowa szefowej) i mniej oficjalne pozegnania z ludzmi z pracy i nie tylko, jak smutno 😭 mam nadzieje, ze bede mogla tu od czasu do czasu z Wami popisac, mimo, ze mnie juz tu nie bedzie, cooo? ;) wczoraj mialysmy kolejne spotkanko z angora i rowniez z Dublina, szkoda ze nikt wiecej nie dal rady [dziewczynki pamietajcie o naszych ustaleniach ;) :classic_cool: i powodzenia w szukaniu mieszkania!); kolejny ,,lokal,, zaliczony - cafe na rogu, kolo szpili - kawa - zadna rewelacja (nie bierzcie z likierem - angora cos moze powiedziec na ten temat:P:D), ale jest mozliwosc podpiecia sie do netu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - no o likierze wlasnie ani slowka powiedziec nie moge, bo szukalam go w mojej filizance z godzine, jesli nie dluzej. Bezskutecznie. Dobrze, ze nie pobieraja za to dodatkowych 65 centow, jak w wiekszosci kawiarenek. Ale i tak mi sie tam podobalo :) o ustaleniach pamietamy (juz zaczynamy sie rozgladac za jakims wygodnym materacem w Tesco :P ) pisz pisz, cotam ktotam! czesto i gesto! :D milego powrotu do Kraju i powodzenia na studiach! i wracaj tu do nas szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam
a ja tak z innej beczki, nie wiem kogo moge zapytac a. ze Wy bywacie na miescie w Dublinie to moze sie orientujecie.. pomozcie mi jesli tak.. otoz widzialam na kims bardzo fajny plaszcz i musze go sobie kupic, wogule musze kupic plaszcz a ten byl idealny - wlsnie takiego szukalam.. no wiec jest szaro zielony, taki oliwkowy, wiecie jak militarny zielony kolor, na dlugosc tak do polowy ud, moze dluzszy, do kolan, ale co najwazniejsze - ma takei fajne wykonczenie z koronki w tym samym kolorze w jakim jest caly plaszcz / kurtka, ciezko mi cos wiecej dodac.. nie jest ani z tych eleganckich ani tez sportowy, ma wlasnie taki fajny styl.. :/ wiem, nie duzo powiedzialam, ale moze ktos akurat tez na niego zwrocil uwage ( kilka osob ma taki, chlopak widzial inna babke w takim na miescie ) i wie gdzie mogla bym go kupic.. pomozcie ........................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym pomoc,ale nigdzie nie widzialam takiego plaszcza. Ide na zakupy w sobote,a przynajmniej mam taka nadzieje,wiec jesli zobacze plaszcz pasujacy do opisu,ktory podalas dam Ci znac :) Dostalam dzis wlasne biuro w pracy :) Jest wilkosci boksu 2 na 2,ale wszyscy i tak mi zazdroszcza ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas leci :) wyszlabym sobie w sobote potanczyc, gdzies w centrum. jesli ktoras ma ochote to dawac znac ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam
dzieki !!!!!!!!!! bede bardzo bardzo wdzieczna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×