Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

greckie --- ale oczywiście ,że masz rację i ja to wszystko co napisałaś też tak pojmuję ;-) to jest od początku jasne ,ze nastąpi twade lądowanie na d... jednak pogadać bym chciała ,za długo był ,11 lat... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,ogladam sopot,miło powspominac... nie wkurzyłas no co ty!! maz wrocil wiec wylaczylam kompa... to fakt ze bardzej sie szarpe ale lubie tu wracac tacomanadzieje fajnie ze zajrzalas milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna bardzo --ta Twoja stopka to tak wiesz o moim przypadku tylko ja już nie chcę do tego wracać... na dzień dzisiejszy jak go o coś zapytam mailem czy smsem na tematy oględne to odpowiada kulturalnie.tylko już nie chcę tego robić. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez nie chce wracać a jednak nie potrafie,czasami mnie najdzie myslenie i dupa :) teraz tak juz jesiennie więc pewnie częściej myślec,zobaczymy :) na razie staram sie i dzis juz jest lepiej co do stopki to jest soecjalnie dla Niego z dedykacją,kiedyś mu wysłalam zastanawiam sie tylko czy pare ostatnich linijek sie sprawdza ?!?! gdzie greckie? ona nas tu zaraz wyprostuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Powspominać z nostalgią zawsze można - sama to robię od czasu do czasu, choć raczej sporadycznie. Przyznam się Wam nawet, że jakiś tydzień temu coś mnie naszło i z fikcyjnego konta wlazłam na nk na jego profil, by dowiedzieć się, co w trawie piszczy. Przy okazji oblookałam zdjęcia jego oficjalnej dziewczyny. Taka sobie :P Dla mnie to już totalna przeszłość, a od tego, co było, dzielą mnie niemalże lata świetlne:D Ale kobieta wścibską jest:P Ale w życiu nie odważyłabym się czegokolwiek pisać, tudzież udawać, że niby pomyliłam numery;) Laski, musimy iść przez życie z podniesionymi łebkami! Nie narzucać sie, bo to najgorsze głupstwo, jakie można palnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Smutna - i dzięki Bogu, że nie ma:P A masz jakieś jego zdjęcie? Moj ex wysłał mi niemalże opasły album, łącznie z jego mamą, domem i żywym inwentarzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
I gadacie sobie na gg czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wakacje
I pewnie niczym obcy ludzie, ech:P To właśnie jest w tym wszystkim najczerstwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Sama widzisz - postaraj się i przypomnij sobie inne sytuacje, w których on nie stanął na wysokości zadania i wywołał tylko w Tobie niesmak, jakby był nied...:P Wierz mi, to pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech,nie potrafie zle o nim myslec... sory ze tak tylko po zdaniu ale nie jestem sama wiec bardziej na czytanie sie nastawilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziole smutna ! to tak często tu bywa -jak jedni mogą to drudzy pod obstrzałem ;-) 3maj się ciepło. ps.z opisu gg Tego Pana -"lepiej milczeć niż nic nie mówić" i wex se człeku interpretuj... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
pozdrowiaki dla wszystkich 🌼 co do opisu, to po prostu no comment:D a tak w ogóle nie uważacie, że wszelkie opisy produkowane przez facetów, którzy dawno przekroczyli wiek cielęcy, są totalnie od czapy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On przoduje w dwuznacznych i takich ,że gdybym była bardziej naiwna to bym myślała ,że do mnie ( kurde a może ;-) ) Pozdrawiam Dziewczyny i zmykam bo dzieciaki się kręcą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Ejże, nie smutamy się dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Jestem, ale czuję się jakaś taka ledwa - nawet kawa mi nie pomaga:( Spaćććć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×