Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Nieśmiało.......dobry wieczór. Tak sobie poczytałem i pomyślałem... to ja jestem szczęściarzem, przynajmniej w tych sprawach sercowych. W sprawie gołębi - mam sposób... ... pistolet-wiatrówka Crosman i 200 kulek śrutu. W razie czego ... do dyspozycji. Przy okazji może być pyszny rosołek. A jeszcze bardziej - przy okazji, kiedyś możemy zrobić zawody w strzelaniu. Mam też tarcze sportowe. o kuźwa.... Ty nie zmieniaj tematu, tylko powiedz czy masz dla mnie stringi i czy są czyste ? Eeee.. o kuźwa.... pewnie już śpi, winko i piwko... ....ale Ją jutro będzie głowa nap.... (o przepraszam). I tak oto - mija kolejny dzień lata, kolejny dzień wzlotów i upadków, kolejny dzień nadziei i rozczarowań .................... taka gmina. Lecz wiem jedno : dziewczyny - fajne jesteście . I tym optymistycznym akcentem, życzę wszystkim kolorowych i spokojnych snów. O kuźwa.... Jeszce trochę, a zobaczysz jaki świat jest uroczy. Cierpliwości, bądź sobą a przyjdzie ten moment i ten wymarzony. Jesteś super . Ale o kuźwa..... nie chrap tak głośno. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie!!! Trafiłem na ten topic przez inne forum więc już jesteście w e-świecie sławni;) Na wstępie ukłony dla szlemika, za pomysł zorganizowania grupy ludzi na wspólne wypady turystyczno-piwkowe. Więc tak poczytałem, poczytałem..... i postanowiłem napisać ;) bo mam podobny punkt widzenia do Waszego, pozatym może będzie okazja wspólnie przejechać się szlakiem orlich gniazd a przy okazji może wpadnie nam jakiś pomysł na pozbycie się gołębi z balkonu (mam podobny problem) ;). Dobra kilka słów o mnie. Lat 28 do życia podchodze z dużą dawką humoru, miejsce zamieszkania Łódź, troszku zapracowany, wolny czas lubie spędzać aktywnie ulubione to jazda na rowerze im bardziej terenowa tym lepiej ;) i to tyle na razie. Przepraszam za przydługi tekst tak jakoś samo wyszło a właściwie sie wystukało. Pozdrawiam serdecznie PS. do o kuźwa ja pierdziele ....interpunkcja wzorowa, a Twój nick bardzo orginaly i powiem szczerze, że powtarzam go często rano po przebudzeniu gdy uzmysłowie sobie że to jeszcze nie weekend i trzeba zapychać zarobić na chleb z masłem ;)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ożywione DZIEŃ DOBRY . Nie znam się na ludziach, ale ja chyba jakiś dziwny jestem. Ochoczo wstaję rano, bo mi szkoda czasu. Tyle rzeczy jest jeszcze do zrobienia, tyle słów niewypowiedzianych....... Witaj robotopik. Jak cudnie Twoje słowa brzmią z samego rana. Fajnie, że napisałeś. Wcale nie za długi teks, pisz tek częściej. Fajnie , że wpadłeś do nas. A teraz po prostu dołącz do nas. Widzę, że poczytałeś trochę wpisów - więc jesteś w dużym stopniu wtajemniczony. Mam zatem pytania : ........Co sądzisz o sobocie ? ........Czy masz stringi ? Ja moi drodzy dziś jestem w \"terenie\". Zatem będę trudno dostępny, za godzinkę spadam ale na pewno zdążę z powrotem przed Waszym wyjściem z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam nowego forumowicza:) jak widzę, większa ekipka na mycie okien się szykuje;) Szlemik, ja nie umiałabym strzelać do gołębi, ani na to patrzeć, ale gdybyś chciał, to... mogę ewentualnie wyjść w tym czasie na spacer z psem;) Jeśli chodzi o sobote, to mam niestety czas ograniczony do jakiejś 17-18, potem muszę byc w domku:( Skoro to wypadowa imprezka, nie wiem, czy mój udział będzie możliwy, wszak nie jestem zmotoryzowana... o kuźwa... jak sampoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH TUTAJ ZAGLADAJACYCH PISZACYCH I CZYTAJACYCH o..kuzwa.....czy moje rady pomogly wczoraj??oczywiscie chodzi o te smskowe:) jesli chodzi o spotkanie to wlasnie bylo z ta osoba ktora widzialas na przystanku:) wilczku, jak sprzatanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ze sprzątaniem kiepsko, za późno wyszłam wczoraj z pracy... Dzisiaj drugie podejście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona... nie śmiem prosić, ale zawsze możemy się spotkać:D Ja zapraszam, domek otwarty, około 18 powinnam juz w nim być:) A później możemy zagrać w scrabble na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to mi się już zrobiło smutno na tym moim posterunku podglądacza :(, tym bardziej ze ekipa postanowiła mnie ignorować systematycznie :(. Ja naprawdę zbieram siły w mojej znerwicowanej osobie,żeby stać się bardziej aktywna. Dajcie mi szansę i miejcie trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mycie czegokolwiek mam alergię, scrabble chyba lubię. Zajrzę na ten topik w piątek wieczorem chyba, ja tak dziwnie pracuję,że po kilka dni naraz:(. ściskam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZANNA.....to przeciez nikt nie bedzie cie zmuszac do mycia okien ale z nami zawsze mozesz posiedziec:) ja tam lubie myc okna...tzn moze nie to ze lubie ale akurat jesli chodzi o okna to musze miec zawsze ladne i do tego ladna firanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Głowa mnie nie boli ( o dziwo) i dobrze się czuję, przynajmniej fizycznie. Dzięki ona..30//. Sorki, że tak sie tu nad sobą użalałam, ale nie potrafię tego trzymać w sobie. Najchętniej jeszcze rzucałabym talerzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Faktycznie tu dziś cichutko.... Co miałem do załatwienia , to załatwiłem i mam teraz trochę luzu. Wilczek... Nie martw się, że jesteś niezmotoryzowana. Przecież zadeklarowałem 4 miejsca. Ale i tak, skład się na razie nie \"zmaterializował\". ona..30// Dziękuję za wsparcie, ale Ty majątek wydasz na te sms-y. marzanna... Zaglądaj tu częściej, napisz nieraz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemik nie przesadzaj ze wydam majatek na smsy!!! w koncu po to sa te komorki zeby miec ze soba kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *jolanta*
czesc trafilam do was poprzez inne forum i naprawde mnie zadziwiacie:) szczególnie osoba ktora tam zachecala do odwiedzenia waszego topiku. kilka slow o mnie: kobieta. lat :) mieszkam w lodzi, zajmuje sie nadzorowaniem prac projektowych w spolce IT Dzis zyje dniem dzisiejszym,odliczam puste dni które nic nie wnoszą do mojego życia.Chciałabym zeby się to zmieniło.. Jestem kobieta która lubi jak coś sie dzieje,spacery i w sercu jestem niepoprawa romantyczka.Licze ze gdzieś istnieje moje szczęście Jak sobie je wyobrażam?Nie ma realnej twarzy ale ma uczucia jakimi chciałabym by sie cechowało Nie szukam przygody ale zaufania i zdecydowania i chęci spedzania razem wspolnie czasu Szukam osoby ciepłej,lojalnej,słownej która ceni sobie zdanie innej osoby ale chce by w zyciu nastapiły jakieś zmiany na lepsze. Moze wlasnie z wami znajde taki wspolny jezyk i zabije pustke w moim zyciu a szczegolnie takie spotkania pozwola mi ja zapelnic:) pozdrawiam ona..30//, bo wlasnie dzieki niej was odnalazlam szlemik, pomysl super z topikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj \"Jolanta\". Mam nadzieje , że tu takie osoby znajdziesz. W zaufaniu Ci powiem - my chyba tacy jesteśmy. No, przynajmniej się staramy. Dziś akurat tu tak cicho, pewnie przez ten upał. Ale na pobudzenie coś przygotowałem.... ...napisze w następnym wejściu, bo teraz śpieszyłem powitać \"Jolante\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie to zagadka dla dorosłych, dawno tego nie było --kalambur. ---------------------------------------------- Ludolfina i oblicza twarzy , większość o tym teraz marzy. --------------------------------------------- Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *jolanta*
a w sobote co dokladnie planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć :) witaj Jolanto :) o kuźwa, to dobrze, ze humor lepszy :) ja tylko na chwilę się pojawiam, dać znak, że żyję. chociaż dziś to ledwo ledwo, głowa mi pęka, nie wiem czy ciśnienie wariuje czy to ja się starzeję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×