Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Cześć, o kuźwa... już zaczynam się kłaniać;) niebieska_stokrotka -> bardzo lubię ten motyw! Muzyka jest równie przejmująca, jak film... rapi78 -> właśnie się zastanawiam, do kogo udać się z oficjalnym protestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia ale nie łódz
czy zalozyciel topiku "szlemik" zmienil nika? jaki ma teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek - pewnie wiem o jakie spotkanie chodzi, jak poszlo??? o kuzwa - jak tam Twoja łydka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia ale nie łódz
o kuźwa ja pierdziele jaki nik ma teraz założyciel topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyciel topica Szlemik ma dalej nick jaki miał :), tylko jest z nami duchem bo ciałem jest w pracy : takie żcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia ale nie łódz
niebieska i solamina aha dzieki, o zaczelam czytac od poczatku.... i potem przeszlam na koniec a tam ani jednego jego wpisu, conajmniej na kilku ostatnich strnach dlatego myslalam, ze moze wilczek to on hihi ok, dziieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia ale nie łódz
o kuźwa ja pierdzielę cos właśnie pierdzieliła że szlemik tutaj nie ma, dlatego tak się tym zainteresowałam, ale czytam dalej wasze forum dzieki solamina za odpowiedź, bo już się o niego martwiłam, bo bardzo się angażował w pisanie tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska_stokrotka - kurcze jakie inne lydki, chyba ze o czyms nie wiem. kuzwa - rozne anomalie sa w przyrodzie :p i cos mi sie zdaje ze mialem dzisiaj intensywnie pracowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78-> stokrotka tak delikatnie dała ci do zrozumienia, że nie podobają jej się twoje łydki i to nimi właśnie się powinieneś teraz zająć. Mam dla Ciebie ćwiczenie na łydki jak siedzisz przy biurku. Bardzo łatwe, więc się nie stresuj, a łydki szybko nabiorą kształtu. Unosimy nóżki do góry i stajemy na paluszkach, a potem opuszczamy. I znów do góry i opuszczamy. Mozne wykonywać na siedząco. Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×