Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

hehe, to jak będę widział kogoś styranego i uśmiechającego się szyderczo do innych pasażerów to już będę wiedział że to Ty :)) a 8 juz tuż tuż, szybciej niż się wydaje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam do łóżka bo gadam już głupoty - czasami szybciej napisze niż pomyśle... miłego i spokojnego dyżuru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może teraz ktoś już wstał wcześniej do pracy? rzeba się wykąpać i zrobić kawkę przecież ;) a jeśli chodzi o nocne niespanie to właśnie powoli zaczyna się ten najgorszy czas, przynajmniej mnie morzy tak koło 3-4 najmocniej. kawy? chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie klimatyzacja, nie chce się wyłaczyć. w związku z tym ciężko przymknąć oko, nos mam zimny i głowa zaczyna dudnić od tego głupiego nawiewu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotne nocne dyżurowanie na topiku ma główny niewątpliwy minus, nie ma do kogo gęby otworzyć. zaczynam być głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia, kończę powoli moją nocną aktywność, jeszcze sprawdzić o której mam autokar i do cieplego i miłego wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, ponieważ wczoraj vice wyznaczyła mnie na dyzur, to postaram się jakoś dokonać tego zaszczytu i spelnic jej zyczenie:) może nie bedę za często przy kompie, bo mam sporo do zalatwienia dziś rzeczy, ale moze się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tradycyjnie zaczniemy od konkursu:) ile waży przesło Tower Bridge, ile ich tam jest i w jakim czasie sie podnosi do góry to przesło??? to tak na poczatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ona..30//-> cieszę się, że jednak postanowiłaś podjąć się tego dyżuru:) Zagadkę wymyśliłaś pierwsza klasa:) Niestety nie znam odpowiedzi:) A ja niedawno wstałam i już ktoś zdążył mnie zdenerwować dlaczego ja muszę się otaczać takimi ludźmi???????😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona -- widze, ze przegladasz glowne zabytki Londynu :-) zainteresowalas mnie tymi pytaniami i sprawdzilam odpowiedzi. Ale, ze podgladalam to sie nie wychylam :-) kuzwa -- wyzyj sie na poduszcze i bedzie dobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska:) ja juz tam byłam;) ale widze ze nie ma chetnych do brania udzialu w konkursie:( a ja przygotowalam taki duzy zestaw pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ;) ja znam odpowiedz na pytanie, ale ja tam tez bylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich - tez nie znam odpowiedzi, ale jak zwykle strzelam :)) przeslo wazy 1kilotone i podnosi sie 1godzine. A o ile mozna sie pomylic?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie skoro nikt nie zna odpowiedzi, to ja odpowiadam 1100 ton/ 2 przesła/ 1 min 30sek kolejne pytanko: w którym roku i dla kogo zostal wybudowany Buckingham Palace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×