Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Gość luki_30
dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu szpieg
Uwaga! uwaga! W piatkowy wieczór między godziną 20:00-22:00 wyśledzono obywatela rapiego78 w klubie zwanym Jazzga na ulicy Piotrkowskiej. Obywatel był w towarzystwie kilku innych obywateli pochodzenia ukraińskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu szpieg
Od pamiętnego piątku zmieniłem swoje zainteresowanie ze szlemika na rapi'ego78, gdyż jest on zdecydowanie konkretniejszy w porownaniu z poprzednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
rapi78 masz branie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj enowa kiedy przyjezdzasz do lodzi? a jesli chodzi o cisze to prezesunio zaspal i dlatego tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, pozdrawiam wszystkich urlopowo, słonecznie i imprezowo:D Dorwałam się na chwilkę do kompa u siostry, więc korzystam:P:D Co to za historia z tym szpiegiem? Czy mamy sie bać, czy to dotyczy tylko męskiej reprezentacji naszej sekty? ona...30//-> czekam na info w wiadomej sprawie:) Rapi78-> ta imprezka w Płocku to juz była czy dopiero będzie? A w ogóle to nie mam czasu sie wyspać... Po powrocie (jutro) będę chyba spała przez kilka dni:D Odświeżyłam kilka znajomości, umocniłam jedną przyjaźń, nawiązałam mały nieszkodliwy romansik;) P.S. Zarezerwujcie sobie, proszę, czas na 21 lub 22 września (dalsze info później):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wilczku jak tylko bede miala jakas informacje to ci przesle....wiesz o czym co do 21 lub 22 wrzesnia to u mnie niestety odpada ten drugi dzien tzn 22 wrzesnia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby kolejna imprezka w waszym skladzie?? moze bede mogla przyjechac na weekend jesli nie bede miala duzo pracki to sie z wami zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
o kuzwa ja pierdzielę a gdzie pojawia sie wasz topikowy "nygus"? kiedys o kimś takim pisałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie, od razu wyłapały taki malutki wycinek informacji:P:D Romansik, jak już napisałam, nieszkodliwy, niezobowiązujący, miły i sympatyczny, akurat taki urlopikowy:D:D Cierpliwości, ploty będą, jak wrócę:P:D Oki, skoro dwie osoby są już za piątkiem, rezerwujcie 21 września. Obecność obowiązkowa!!!!! usprawiedliwień nie przyjmuję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu szpieg
mój ulubieniec, szarmancki rapi78 jest zajęty obecnie pracą niestety nie widziałem go dziś ale moi informatorzy mnie o tym poinformowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa to ja sie zgadzam na ta godzine ale musisz wszystkich umowic na te sama godzine i zeby sie nie spozniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy rapi to tu bywa? jezeli sie pojawi to mam do niego male pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tak wiec... jedziemy po kolei... niebieska - w weekend jak juz doniosl szpieg, relaksowalem sie - na miescie tylko w piatek, a w pozostale dni... ech... co bede opowiadal usmiechnij sie - dzieki za usmiech :)) luki_30 - z tym braniem to przesada :p enowa - pytanko: czemu masz ciagle wylaczony telefon i pewne osoby nie moga sie do Ciebie dodzwonic?? kuzwa - przyjmuje pokornie kare, juz druga w tym miesiacu :p wilczek - koncert jest 22.09 na zakonczenie lata. Beda grali: LAO CHE, MYSLOVITZ,COOL KIDS OF DEATH i takie tam inne. Oczywiscie wszystko za free. ona..30 - czemu ignorujesz sms\'y kuzwy??? A teraz wybaczcie... nygus musi troche popracowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi--wysłałam pierwsza czesc panu k...i czekam na odpowiedz czy otrzymal, a jesli chodzi o tel to juz panu k..wytlumaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi nie ignoruje tylko ich nie otrzymalam moze kuzwa znowu pomylila numery i wyslala komus z imieniem na te sama litere co moje imie:) a poza tym pojawiasz sie prawie ze na koniec dnia zamiast tutaj dyzurowac;) w koncu chyba ty jeszcze nie miales dyzuru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×