Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Gość szlemik

CZŁOWIEK ZACZYNA SIĘ STARZEĆ, GDY PRZESTAJE SIĘ BAWIĆ ! Moi drodzy, chciałbym zorganizować grupę osób lubiących się bawić, przecież każdy z nas umie grac w gry planszowe, karty, kości czy chociażby w "państwa, miasta ...". Alternatyw jest o wiele więcej, od banalnych po ambitne. Czy my po 30-stce nie umiemy sie bawić ? Umiemy, tylko zazwyczaj nie mamy czasu, a jak mamy już wolne - okazuje sie , że nie mamy z kim. Skończmy z samotnością, zorganizujmy się - a życie stanie się prostsze. Proszę piszcie, co o tym sądzicie i jakie macie propozycje. Przed nami lato i wiele ciepłych dni, jak ciepłych - to zależy tylko od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlemik
Witam Panie serdecznie ! Nie potrafię opisać - jak się cieszę, że coś drgnęło. Wasze wejście na to forum jest jak pojawienie się pierwszych gwiazd na ciemnym niebie. Mam nadzieję, iż teraz rozbłyśnie ono tysiącami światełek i noc będzie już zawsze piękna. Ale potrafię opisać co chciałbym osiągnąć zakładając to forum. Wiele osób jest samotnych, nawet małżeństwa są "samotne" (tylko jeszcze o tym nie wiedzą). A samotność niszczy nas. Chciałbym zebrać na tym forum grupę osób lubiących się bawić, grać w cokolwiek, aktywnie spędzać czas w miłym towarzystwie. Jest ku temu okazja. Jest lato, część z nas zna ciekawe miejsca (nad wodą, polany leśne itp), blisko poza miastem. Samotnie, z dziećmi czy też z drugą "połówką", można się skrzyknąć, wyjechać na cały dzień i się bawić, jak za dawnych lat bywało. W przyszłości może jakieś działki, kempingi czy inne pomysły. Może to początek uroczej historii, którą sami stworzymy. Co o tym sądzicie ? Piszcie, dodajcie swoje pomysły. Zaproście innych na to forum. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie -- szlemik. PS. A pamiętacie Panie, ileż to było śmiechu przy "państwach, miastach..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ileż to nocy przegrało się w canastę czy remika...albo zwykłego tysiąca...do tego składkowe żarcie i zabawa na sto dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlemik
... i to właśnie było piękne. My to jeszcze potrafimy, trzeba tylko zebrać "paczkę". A początki są zawsze trudne. Myślę jednak, że warto.... Dziś w nocy np. byłem na imprezie, były wianki, ognisko, tańce,.. Było miło. A zatem można się zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiecień jestem za remikiem. Ileż był przekomarzania się przy liczeniu punktów. A pamiętacie makao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlemik
Witamy kolejną Panią, która z chęcią ograłaby kogoś w karty. Jeśli chodzi o mnie, dzielnie będę stawiał opór. Jak przybyłoby jeszcze parę osób, może również panów -- to istniałaby jakaś szansa, aby np. w przyszły weekand zrobić mały rekonesans, zobaczyć jak to działa. A pamiętacie kierki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierki, remik........:) klasa.... w pokera tylko przegrywam, więc w rozbieranego nie grywam;) Co tam w Łodzi dzis????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlemik
Witam spa_cja, w Łodzi właśnie leje, a w brydża grywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramowa dyrektywa
hej:) ja tez z Lodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlemik
Fajnie, zaczyna być weselej. Powiedzcie proszę moi drodzy co myślicie o moim pomyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlemik
Miło dyrektywa (jeśli tak mogę), że wpadłaś tu. Witaj. Powiedz - często się nudzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pamiętam już w co grywałam - ale scrabble uwielbiam, makao chyba trzeba by mi było przypomnieć, z chłopakami to lubiłam \"w noża\" - takie wykrawanie kawałków ziemi w obrębie linii :)), canasta to też straaaaasznie odległy cza, nigdy nie nauczyłam się grać w brydża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba normalne,że ja najbardziej lubiłam się bawić w chowanego...:D atina pewnie też.. berek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nohej! Ja tez jestem z Łodzi,swietny pomysł z tym watkiem! A pamietacie podchody hi hi...jaki to był ubaw... Fajnie by było poznac nowych \"ciekawych\"ludzi i poszalec razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramowa dyrektywa
no fajnie by bylo.. tylko ja mam 23 lata, w to miejsce trafilam przez przypadek. Do tego niesmiala jestem troszke... nie wiem czy bysmy wspolny temat znalezli:( Z gier to lubie wszelkie karciane (brydza i pokera niestety jeszcze nie umiem) ostatnio gralam w kuku na imprezie studenckiej - wesolo bylo:) Szelmik - mysle ze pomysl jak najbardziej trafiony i na pewno znajdzie sie wielu chetnych:) zaczynaja sie wakacje, lato - wiec przyda sie troche relaksu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Trochę mnie nie było - wędrowałem po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. Ależ się cieszę, że pomaleńku coś się zaczyna dziać. Kochani, moja deklaracja ---- jeśli np. w sobotę lub niedzielę najbliższą będzie ładna pogoda - oferuję transport dla maksymalnie 4 osób. Mam nadzieje, że jeszcze ktoś złoży podobną deklarację, byłby dojazd załatwiony. Zostałoby wybrać miejsce w pobliżu Łodzi i uzgodnić inne szczegóły, sprawdzić jak to zadziała. Wprowadżmy słowa w czyn. Na majówkę trochę za póżno, niech będzie np. czerwcówka. Co Wy na to ? # ramowa dyrektywa # - Dziękuję za słowa otuchy, nachodziły mnie chwile zwątpienia. A jeśli chodzi o wspólne tematy - mogłabyś być mile zaskoczona poza tym to byśmy przede wszystkim bawili się i grali. # Teofilanka # - Witam serdecznie, więcej nas to większa pewność, że dobierzemy \"paczkę\". Przy wypadzie na piknik do Lasów Bełdowskich, jesteś po drodze. # przemiłe dziewczyny z sąsiedniego topiku # - Mam wobec Was dług wdzięczności, rzućcie parę pomysłów. Pomóżcie mi - proszę. PS. Przydałoby sie paru facetów, z podobnym nastawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł bardzo dobry, tylko niech to się jeszcze może trochę rozkręci, ale generalnie zauważyłam, że te topiki są mocno zfeminizowane .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się , że zajrzałaś tu.. Jest tu jeszcze cicho, stosunkowo młody topik. Mam jednak nadzieję na rozwój sytuacji. Co sądzisz o moim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, jak dobrze - że wróciłaś. Staram się jak mogą, pomysł chyba jest dobry. Mam nadzieję na skuteczne urozmaicenie naszego życia. Ty, zdaje się też jesteś z Łodzi ? Wchodzisz w to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz - ona..30// - kiedy ostatnio byłaś na pikniku gdzieś w lesie czy nad wodą większą grupą, kiedy pograłaś sobie w coś, całkowicie oderwałaś się od trosk itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×