Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Sabra trzymamy z Patrykiem za Was kciuki, bo my tez przechodziliśmy OIOM, 6 operacji i chwile radości i zwatpienia ale teraz mam w domu 7 miesięcznego Urwisa, który z pomącą lekarzy i rehabilitantów dzielnie się rozwija:) Może źle odczytałam Twoje słowa ale nawet nie mysl o tym, że to z Twojej winy Maluszki urodziły się tak wcześnie. Niech wasza 4 trzyma się dzielnie!!! Dzieci sa bardzo silne i my dorośli nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wiele potrafią przetrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra :) fajnie ze się odezwałaś, pisz bo się martwimy jak się nie odzywasz, ja ciągle sprawdzałam forum czy są jakieś wieści od ciebie. co do zapalenia piersi to miałabyś chyba wyższą gorączkę, moze to jakiś wirusek lub przeziębienie, moze lepiej idź do lekarza. Moja kolezanka miała zapalenie piersi i gorączkę prawie 40 stopni, bolała ją pierś strasznie, mnie w pewnym momencie tez bolała i miałam taki plac czerwony ale pod prysznicem rozmasowałam i było ok. Ciągle trzymamy kciuki za bobaski i pamiętaj że to co się stało bylo niezależne od ciebie Judyta pozdrawiam i ciesze się że u ciebie i maluszka wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra :) fajnie ze się odezwałaś, pisz bo się martwimy jak się nie odzywasz, ja ciągle sprawdzałam forum czy są jakieś wieści od ciebie. co do zapalenia piersi to miałabyś chyba wyższą gorączkę, moze to jakiś wirusek lub przeziębienie, moze lepiej idź do lekarza. Moja kolezanka miała zapalenie piersi i gorączkę prawie 40 stopni, bolała ją pierś strasznie, mnie w pewnym momencie tez bolała i miałam taki plac czerwony ale pod prysznicem rozmasowałam i było ok. Ciągle trzymamy kciuki za bobaski i pamiętaj że to co się stało bylo niezależne od ciebie Judyta pozdrawiam i ciesze się że u ciebie i maluszka wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanko:) z tego co pamiętam to dobre endo przy owulacji to ok 10-12 mm więc u mnie masakra u Ciebie też:P Ja dzis se walnę winko .mam w lodówce ale nie wiedzialam czy podczas stymulacji moge pociągnąc za gwint:P hihihihihihii ja to wogole alkoholu nie pije wiec jak walne se kieliszka to będę szukała sypialni:P dzis mi rosna pecherzyki bo mnie kłuje mam nadzieje ze nie pękną Sabrus ❤️ oki posłucham się Ciebie mamusiu:) i nie pojde na siłkę:).... nawet mi się nie chciało za bardzo;) hihihi foli ❤️ senkju:) Judytko ❤️ jak ten czas szybko leci... Patryk ma juz 7 miesięcy???????? szokkkkkkkkkkkk cieszę sie ze wszystko ułozyło się dobrze:) Kurcze tak mnie boli ten jajnik ze jeszcze mi pęchnie pęcherzyk:( Oby wytrzymał jeszcze do środy:) bo wowczas mąz dojedzie:) hihihihihih bo jutro jadę sama:) Aaaaa nadwislanko przypomnialo mi sie :) pytałam Dr Kozioł czy mogę mezowi pomóc z nasionami:) a Ona powiedziala ze tak i nawet zaproponowała ze jak mozemy do pol godziny dowieść cenne nasienie:) Wieć my fiku miku i do Nowum z Nasionkami:) przyjedziemy:) super:) A juz opowiadałam mezowi o tym czerwoniuskim sexy pokoiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane :) Sabruś, trzymamy kciuki za Twoje maleństwa. Już tyle przetrwały, że teraz może być już tylko lepiej ❤️. Będą zdrowe, zobaczysz! :) Enigmaaa, wiem, że jest Ci ciężko, bo jak Ty się smucisz, to już chyba naprawdę musi być staaaszny dół. Ja wiem, że wszystko Ci się uda i w tym miesiącu albo w przyszłym będzie piękny transferek i piękny dzieciaczek, taki ciepły i dobry jak mama 🌻 🌻. A syn lekarza... bardzo smutna wiadomość. Ja też pomodlę się za niego... Estelko, kibicuję Ci od początku i mniej więcej tyle czasu, co Ty staram się o dziecko. Trzymam kciuki, żeby inseminacja się udała 🌻 Życzę wszystkim wreszcie POWODZENIA! W końcu niech się poukłada...!!!! Ja w piątek mam laparoskopię. Mam pietra, nie ma co! Iwona77 napisz jak to wyglądało, ile trwało, co oznaczają przygotowania, ile czasu trzeba nie jeść przed operacją, czy trzeba rozebrać się do rosołu, etc. Wiem, że to pewnie naiwne pytania, ale jestem kompletnie zielona i coraz bardziej zestresowana. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannko:) nie bój nic:) ja tez miałam laparo i po kilku dnaich latałam juz na siłce:) Nic to nie boli tylko po laparo czyjesz sie tak jakbys miala naderwane mięsnie brzucha ala takie zakwasy:) Więc spoko:) ja juz jestem taka doświadczona ze hohohohoh:) i laparo mialam i histeroskopię i 3 inseminacje a teraz invitro:) kurna no ciązy jeszcze nie było:P to moze teraz jej kolejka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko:) no własnei a dlaczego gin zadecydował u Ciebie laparo???? Nie chiał w ciemno robic inseminacji???? z uwagi na nasienie meza????? Taz Ty zdrowa jak rybka jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Sabra cieszę się że się odezwłaś, cały czas myślę o Tobie i Twoich maluszkach, modle się za nich❤️ Sabruniu ja też miałam taką podwyższoną temperaturę i było to spowodowane właśnie zapaleniem piersi, kochana jeżeli masz gorące piersi i Cię bolą to wystarcz robić okłady ze schłodzonych liści białej kapusty, ja tak robiłam i pomogło po pierwszym okładzie. Trzymam kciuki i modlę się za Twoje kruszynki.❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ze ja tak na raty nadwislanko ❤️ trzymam kciuki za inseminacje:) odezwij sie koniecznie!!!!!!! A poza tym to jak ja bede w wawie po ewenrtualnej punkcji lub trafsferze to zapraszam chętne laseczki na pogaduchy do hotelu:) bo napewno przenocuje:) no imprezy zadnej sie nie zrobi ale poklachac mozna:) Najprawdopodobniej bede w hotelu Protos chyba na Mokotowie bo maz tam sie zatrzymuje wiec tam mam rezerwacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma trzymamy kciukasy za Twoje pęcherzyki i oczywiście szybki transfer!!! Będzie dobrze, zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek ❤️ jutro sie okaze poki co nie nastawiam sie na nic..... ale musze troszke wyluzowac bo czuja sie nabuzowana .... takie nerwy jakies... albo co mam nadzieje ze jak wieczorkiem walne se winka na endometrium;) to zamkną mi sie oczka i będeę nynac:) A jutro z ranca Wawka:) Aaaaa do lasek z wawy!!!!!!! W złotych tarasach sa super przeceny obuwia!!!!!!!! A w promodzie super znizki kupilam sobie gacie sliczniuskie i była przesena z 199 na 49:) a buciki z 199 na 79:) Ja mam opanowane złote tarasy:) bo mam ok 2-3 godzin przerwy jak czekam na pociąg:) no i oczywiscie mi sie nie nudzi:D:D:D:D:D JAK kiedys wracałam i nic nie kupilam to moj maz jak przyjechal po mnie na dworzec...zdziwiony i rozczarowany mowi: A Ty bez zadnej dodatkowej siateczki?????? a ja mu ze jeszcze nie raz będę w Warszawie:) wiec niech sie nie cieszy:P:P:P:P Andzia:) ❤️ A własnie foli :) Andzia :) jak tam wasze psiaki amstaffy???? ????????mieszkaja z Wami i młodymi laskami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma- moja baksiora z nami mieszka:) więcej czasu co prawda siedzi na dworze bo teraz ma swój plac, ale śpi i żre w domu:) Na Nadunie jakoś specjalnie nie zwraca uwagi, dopiero jak z nią do niej podejdę to ją powącha, zamacha ogonem i liźnie:) na początku wskakiwała przednimi łapami na łóżeczko zaglądała na małą i machała ogonem :) Trzymam za Ciebie kciuki kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś-milo ze sie odezwalas. Zauwazylam ze chyba juz nieco pierwsze smutki za plot i widze przeblyski nadziei... Zgadza sie?????? W modlitwie powierzam Twoje dzieci. pamietaj o matce Nieustajacej Pomocy. ja mam jej duzy obraz w sypialni. Zabralam z domu rodzinnego. Tesciowa uswiadomila mi ze codzienna modlitwa ma duze znaczenie. Uwierz mi. mialam 2 tyg temu straszna rodzinna sprawe. Cala we lzach polecilam do teciowej sie wyplakac. Ona zaprosila mnie do modlitwy, ale ja nie bylam w stanie nic z siebie wydobyc bo 2 godz. tylko szlochalam. Ale ona w mojej obecnosci sie modlila na glos i to dodalo mi wiary. staram sie modlic nawet niekoniecznie w domku, ale w trakcie drogi do sklepu. rzoamwiam z Bogiem. To pomaga. uwierz mi. ostatnio cale moje zale Mu wyplakalm w poduszke. Jak wiesz czytam codziennie wybrany fragment ewangelii. A najbardziej \"lubie\" te o wierze. tak pieknie sie mowi o tym, ze kto wierzy ten otrzyma. jest tyle wspanialych fragmentów w pismie swietym. Wiem, ze najwiekszy problem to wzbudzic w sobie wlasnie wiare. Ale ja staram sie cwiczyc to. Sabrus-bedzie dobrze, zobaczysz. Dzieci beda mialy po 18 lat a dzisiejsze smutki i leki beda dal Ciebie czyms odelglym. dzieci beda sie wychowywac zdrowo i wspaniale. Przesylam Ci moc uscisków (>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>). Enigam-pewnie ze spotkam sie z oba. daj znać co i jak!!! Kiedy ew. byalbys w tym hotelu?? W ajki dzien??? ja pracuje do 17stej, wiec zanim tam dotre do potrzebyje troche czasu. Ale byloby super sie z Toba spotkac. podaje moje gg (w pracy) 62 46 130. Jak sie odezwiesz to wszelki wypadek podam Ci moj komorkowy zebysmy byly w kontakcie. Jedynie jutro nie moge, bo jestem w delegacji poza W-wa. Joannko-bedzie oK z laparo. ja nie mialam, ale jak to inne przezyly, Ty tez :) Enigma-ja tez uwielbiam zakupy no ale do tarsow mam nieco dalej niz do Arkadii. A buty by mi sie przydaly......Ostatnio nabylam sexowne szpileczki Venezia, cud malinka!!! Powiedzialam ze po 30stce sobie kupie i kupilam. 100 % skorka. jedyny minus to to ze w srodku sa zlote i to zloto sie sciara i maluje stopy. Po calonocnym balu moje stopy bynajmniej bez porzadnego szorowania do calowania sie nie nadaja :). Ach, zaponialm napisac o inseminacji. Ale za moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem krotko: mnie tam bolalo i tyle. pania doktor prwie ze wyprowadzilam z rownowagi. tak napinalam sie i prezylam. A potem jak widzialam ze ona nic nie zdziala to tak znieruchomialam z bolu ze ona 2 arzy zadala mi pytanie czy wszytsko w porzadku. mowie wam, jestem jaks pzrewrazliwoona. To od czasu HSG. Bo bol nieco przypominal mi te odzucia z HSG. dzis czuje sie jakas pelna. niby siku robilam a mam wrazenie ze nie. No i ciagnie mnie od czasu do zcasu. Endo wczoraj mialo 8 mm. Pecherzyk nie byl pekniety. Wiem ze sa 2 szkoly odnosnie inseminacji: na peknietym lub nie. Ja nie malam wyboru bo maz mial tylko wczoraj urlop. dzis pojde na USG spr czy pekl. I wdzialam plemniczki emza pod mikroskopem. Malo ruchliwe. wlasciwie to drgaly w mijescu jak elektryczna pomarańcza. Ale sporo tego bylo. No i oczywiscie pomagalam mezuniowi w ich \"przyjsciu na swiat\" maz zachowal sie jak trzeba dal tyle ile mogl najwiecej. pamietajac ostatnie badanie na posiew to bylo zaledwie pol ml!!! Wczoraj oceniam to na ok. 2 ml. Maz zadowolniony, bo ladna pai gmerala mu w tej armii. A co tam!! sama zwrocilam mu na nia uwage. Tyle sie chlopina wymeczyl ze na kazdym kroku podkreslalam jego odwage :) A pokoik jak to pokoik. Dla mnie OK, choc nieco przymaly. Ale i tak lepszy niz ten, w jakim mielismy pobranie poltora roku temu. Tam byl koszmar. Tu przyzwoicie. Tyle \"fachowej literatury\" malo. Mialam nawet mysl zeby kupic mezowi w drodze, ale sie tak speiszylam ze nie bylo zcasu pzredinseminacja a rano w drodze do pracy mialam pasazera, wiec nie bylo okazji zatrzymac sie an stacji beznyznowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Jak on dopiero dzis peknie to lipa. dechlaczki meza nie dotwaja bo z ywotnoscia tez nie najlepiej. Ale nic. jestem pelna wiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. 8 Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. ....\" \"Przechodząc rano, ujrzeli drzewo figowe uschłe od korzeni. Wtedy Piotr przypomniał sobie i rzekł do Niego: \"Rabbi, patrz, drzewo figowe, któreś przeklął, uschło\". Jezus im odpowiedział: \"Miejcie wiarę w Boga! Zaprawdę, powiadam wam: Kto powie tej górze: \"Podnieś się i rzuć się w morze\", a nie wątpi w duszy, lecz wierzy, że spełni się to, co mówi, tak mu się stanie. Dlatego powiadam wam: Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie. A kiedy stajecie do modlitwy, przebaczcie, jeśli macie co przeciw komu, aby także Ojciec wasz, który jest w niebie, przebaczył wam wykroczenia wasze\". Dziewczyny. Powołuję się czasem na ewangelię. Ja często czytam ten drugi fragment. Jest tyle przeciwności, ktore mowia ze sie nie uda. Ale czytam to na okrągło bo inaczej w ogole bym nie podchodzila do inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, moja psina z teściami od początku mieszka tzn odkąd do nas trafiła bo wtedy mąż mieszkał z teściami, zastanawialiśmy się nad zabraniem jej ale ze względu na starania tego nie zrobiliśmy bo to zazdrośnica mała jest, dzieci za bardzo nie lubi, moze dlatego że mało kontaktu z nimi miała, na mała nie zwraca uwagi chyba ze ta płacze to psina się wkurza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-D kasiula👄 jesteś dzielna, naprawdę i taka kochana, po prostu jak czytałam co napisałaś to aż mnie wszystko tam w środku bolało, jestem myślami przy Tobie i wierzę że niedługo będziesz szczęśliwa, z pewnością jeszcze w tym roku 👄 sysiu👄 uśmiałam się z tego Twojego brzdąca, może jak maluszek podrośnie to inaczej będzie budził mamusię :-D oby się tylko nie przyzwyczaił bo któregoś pięknego dnia dostaniesz np. szczotką do podłogi:-P albo tłuczkiem do ziemniaków :-D nadwislanko👄 strasznie dużo zapłaciłaś za menopur, aż jestem w szoku!!!!czyli jesteś już po iui? to super, to kochana teraz trzymamy kciuki i myślimy pozytywnie, a jak sie czujesz oprócz tego że jesteś pełna? jakies kłucia jajników, pisz szybciutko, dziwie się że tobie nie zaproponowali progynovy na ednometrium, ja przy iui też miałam bardzo cieknie i dostałam i w ciągu 4 dni urosło mi super..... jedz orzechy brazylijskie garść dziennie endo tez po nich rośnie, Lara👄 to odpoczywaj kochana narazie z a nas wszystkie, te które nie mogą wyjechać na wczasy:-( :-P a potem my będziemy zdawać Ci relacje z wyjazdów:-D miłych i pogodnych wakacji👄 Menia👄 mierz co dziennie temp. o tej samej porze, zanim wstaniesz z łóżka, pamiętaj tylko że jeśli sie nie wyśpisz temp. może być niedokładna-tzn. jeśli nie będziesz spać określoną liczbę godzin itp. czy zawsze masz 34 dc cykle? bo jeśli tak to proponuję ci zrobić pierwszy test owulacyjny około 12 dc beti👄 nie martw się sierpień tez musi do kogoś należeć, wiec szykuj sie z udaną iui na sierpniowy dzionek👄 Iwonka👄 ale fajnie, wróciłaś z Turcji? i pewnie pełna energii jesteś wiec zarażaj nas optymizmem i nie smutkaj sie bo raz są smuteczki a raz wesołe wieści👄 a mój adorator na szczęście sie ulotnił, albo wyjechał na wakacje albo porządnie sie wystraszył i nie powróci - wolę wersję drugą :-D gosiaczku👄 nie wiem dokładnie kiedy będzie transferek to na następnej wizycie sie dowiem👄 cieszę się że u ciebie super i pewnie brzusio już sie wypukla:-) enigmuś👄 dziękuję za telefon, przykro mi jakoś, że wyniki niezbyt rewelacyjne, ale módlmy sie by choć dwa jajeczka były śliczne i się ślicznie podzieliły, ważne że bliźniaki były prawda? :-D nie będzie może tak źle jak to wygląda, staraj sie troszeczkę optymizmu złapać👄 siniakami sie nie przejmuj, choć bolą pewnie, a twoje pęcherzyki nie są jeszcze takie złe,ale powiem ci że robisz bardzo i to bardzo złą rzecz i możesz sobie bardzo zaszkodzić, Tobie kobieto nie wolno teraz chodzić na siłownię, jeśli dowiedziałby sie o tym dr L to wnerwiłby sie na ciebie i pewnie nie chciał dalej prowadzić stymulacji, możliwe że przez to masz tak kiepskie wyniki a nawet mogą się pogorszyć, ja dokładnie sie pytałam czy można ćwiczyć, a 3 lekarzy mi powiedziało broń Panie Boże przy przyjmowaniu gonalu, aj enigmuś lanie powinnaś dostać ode mnie jak nie wiem co a jeśli jajniczek boli to dobry znak rozpycha sie na dobre :-D foli👄 ja tez chcę jakieś zdjątka Nadiuni pooglądać, masz jakieś nowe i twoje też oczywiście :-D sabrunia👄 łezki mi się zakręciły w oczkach ty kochana pomimo iż Wam tak ciężko i macie tyle zmartwień potrafisz jeszcze znaleźć siłę by nas tu podtrzymać na duchu, po prostu anioł z ciebie, mam nadzieję, ze sie kiedyś poznamy i ucałuję cię z całego serca👄 myślę ciągle o Waszych maluszkach i wierzę że będzie coraz lepiej, strasznie mocno cię przytulam 👄 mam nadzieję, że nie złapiesz żadnego choróbska, zdrówka życzę❤️ Judytko👄 buźka dla Was i Waszego kochanego urwisa👄 Joannka👄 trzymam kciuki za laparoskopię, nie bój się nic nie będzie bolało a może polepszy się i dzidzia niedługo będzie 👄 ja przed punkcją-też zabieg, nie mogłam pić i jeść chyba 6 godzin, ale i tak nie zjadłam kolacji na wszelki wypadek i nie piłam nic po 22 wieczorem(punkcję miałam o 7 rano) będzie dobrze👄 Andzia👄 zaraz napiszę co u mnie bo sie rozpisałam jak pisarka telenowel :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie, otóż maiłam zabawę w kotka i myszkę z moją wstręciuchą na szczęście dziś przylazła :-D od soboty pojawiały się i znikały plamienia ale dziś już normalnie więc i ból czuję i atrakcje są jak sie patrzy :-D rozpoczęłam leki przygotowujące do transferku śnieżynek , wizytę mam 17 lipca więc na niej dowiem sie wszystkiego co i jak, podchodzę na cyklu bezowulacyjnym więc przyjmuję progynovę na rośnięcie endo bo to jest najważniejsze, a co będzie potem wszystko czas pokaże, jeśli to mój czas to będę szczęśliwa, jeśli nie to pojadę na wakacje i spróbuję sie wyciszyć, bo teraz było trudno, choć powinnam, coraz bardziej myślę o wyjeździe do Egiptu we wrześniu, wiec zobaczymy:-D Goluś👄 wracam do pracy bo projekty jak zwykle czekają👄 no i oczywiście tabeleczkę II uzupełniam TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....10 lipca...... transfer śnieżynek w lipcu.....26 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella .........02.07.....27......29.07..........prawie 3 lata...... .Warszawa AnA 30............15.06.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- ICSI -początek lipca -Wawa -Novum beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka-Menopur dokladnie kosztowal ok. 270 PLN. za 3 ampulki. w aptece przy Novum. W innych 7 nie znalazlam tego leku. Endom. wczoraj mialam 8 mm, dzis juz bylam na USG (pecherzyk pekl) i ma 11 mm. Gin kazal mi odstawic estofem, ktory bralam na endo. od dzis luteinka i za 10 dni tescik z krwi. Dzis uwierzylam ze jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....10 lipca...... transfer śnieżynek w lipcu.....26 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella .........02.07.....27......29.07..........prawie 3 lata...... .Warszawa AnA 30............15.06.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- ICSI -13 lipca punkcja -Wawa -Novum beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wcięło mi post który pisalam POŁ GODZINY!!!!!! nadwiślanko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnei wróciłam z wawy , w piatek 13 go punkcja a w pon ewentualny transfer A daty to normalnie jakis kosmos: 13 lipca piątek-- szczęscie czy pech????---PUNKCJA 16 lpca - MOJE URODZINY!!!!!!! 35:( test po 10 dniach czyli . . . 26 lipca- moje imieniny i 15 rocznica slubu!!!!!!!! co Wy na to?????? Mam 2 pecherzyki tylko bo tamte pozostale to małe kurduple nie nadajace sie do punkcji, za długo przytrzymali mnie na dekapeptylu za duza dawka. Dopiero teraz mam sluz plodny a wczesniej to czułam sie jak staruszka z suchą sakwą HIHIHIHIHIHIHI ENDO MIALAM ŁADNE 10MM to zapewne p owczorajszym winku:) martwie sie ze tak malo pecherzykow no ale coz nic nie zmienie oby tylko sie zaplodniły zobaczymy ..czas pokaze..... Meczy mnie brzuch bo mam taki spuchniety od tych zastrzykow i mam siniaka ale jutro to juz ostatni zastrzyk i wieczorem pregnyl -2 ampułki nadwislanko ❤️ piękne to co piszesz:) mam nadzieje ze wiara i nadzieja sprawi ze będziemy cieszyc sie z Naszych pragnień i sprawi ze osiągniemy to czego tak pragniemy;) Moze te leniwce męza mało ruchawe ale długo zyjące?:) Ale jak pękł pecherzyk to super:) U Gosiaczka to juz 10 tydzien:):):):) więc trza wierzyc:) A co do wawy to zostaje na noc z pon na wt po transferze:) wiec zapraszam serdecznie:) Bede spała na Mokotowie w hotelu jednego z 3 muszkieterów..który to napsize Ci na gg:) Powaznie zapraszam:) na pogaduchy:) a nawet na nockę:) będę w pokoju 2 osobowym sama wiec mozesz u mnie nocowac:) zeby nie wracam do domku:) emika ❤️ a moze i Ty ruszysz malutki tyłeczek i przyjedziesz??????:):):):) foli :) Andzia:) gosiaczek:)Joannka :) sabrus:) sysia:) suzinka:) monik;) kasiula:) judytko:)lara:) menia:) owulka:) zabajonek:)Aga:) iskierka:) Ika:) beti:)iwona 77:) estellka :) silve:)granini:) anka25 :)paula:) jachcefasolke:) kkkasia:) i dla pozostałych babolek 👄 👄 👄 Ana ❤️ a y gdzie?????? Asik ❤️ A Ty??????? myszka ❤️ halo?????? idę walnąc se winko na endometrium:):):):):):) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigus👄 to napisz jeszcze raz bo ja oszaleję, cały dzień czekam na wieści od Ciebie👄, a moja komórka sie ładuje-rozładowała sie małpa nie w czas:-P a chciałam zadzwonić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma trzymam kciuki!!!!!!!!! 26 lipca ja mam urodziny :) Ty zawsze tak o wszystkich pamiętasz. Buziaczki Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś👄 aż parsknęłam śmiechem, teraz mam sprzątanie kompa:-P najpierw z Twojej \"suchej sakwy\" potem z mojego \"małego\" tyłeczka :-D postaram sie ruszyć ten tłusty zadek i wpadnę do Ciebie, ale nie obiecuję bo jak dla mnie poniedziałek to odległy termin i nie wiem co sie w tym czasie wydarzy, będziemy pod komóreczkami:-D ale te daty są imponujące i z pewnością się wszystko dobrze ułoży i bliźniaki jak nic będą:-D, endo pięknie rośnie wiec będzie oki, ale nie łudź sie ze to winko wszystko sprawiło :-P :-Dhahahahahha nadwislanko👄 to zaciskam kciukaski, super że pęcherzyk pękł, z pewnością wszystko się teraz ułoży:-D 👄ty będziesz testować a ja może do transferka podejdą jak dobrze pójdzie:-D suzinko👄 miło nam bardzo że tu jesteś z nami:-D a gdzie świrolki wiruski dla nas? ja tam idę delektować sie swoim małpiszonem:-P wezmę prysznic i pooglądam filmik jakiś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś👄, na twoim miejscu winka bym z takimi zastrzykami nie łączyła, i uważaj na siebie bo teraz do punkcji musisz być uważna na jajeczka by nie popękały itp. więc winko odstaw na oblewanie narodzin bliźniaków..... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Cieszę się że juz wkrótce przyjdą do nas nowe fasilki Nadwislanki, Enigmy i Emiki. To super. A ja byłam wczoraj u gina i widziałam dzidzię na USG. Ale piekny widok. Dziecko ma już 3,4 cm i tak jakby stało na nóżkach wyprostowane z rękoma w górze i tak ruszało rączkami jakby klaskało!!! Super widok. Co do samopoczucia to jest ok. Torbiele które miałam się chyba wchłonęly bo ich nie było widać. Gin robił mi USG juz przez brzuch, nawet nie musiałam ściągać majtek .Ten lekarz w ogóle mało bada w ciąży , tzn tak inwazyjnie przez wziernik. To dobrze bo to żadna przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) gosiaczek, ale się ciesze, ze u Ciebie wszystko w porządku ❤️ Enigma, same najlepsze daty:D na pewno wszystko się uda:D jeszcze zdążysz zacząć wszystko przed 35-tką:p kasiula ❤️ ja jestem teraz w trakcie robienia wszystkich badań od początku (bakterie, hormony), jak będe miała wyniki to napiszę co i jak;) poza tym zrobił mi się bardzo duży guz w piersi i torbiel na jajniku:( prawdopodobnie przez ostatnie zawirowania, ale o tym w piersi to tak do końca nie wiadomo, bo wcześniej nie robiłam usg... jak się nie wchłonie przez 2 miesiące to konieczna będzie biopsja.. no ale mam teraz czas na badania, mogę się wszystkim zająć:) mam przerwę w studiach wakacyjną, aż mi się nudzi za bardzo:p trzymajcie się kobietki dzielnie ❤️ Emika, a jak tam ten młody, który Cię zaczepiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×