Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Sysiu👄 a czemu ja nie mam żadnego Twojego zdjęcia? poproszę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, strasznie mi tu Beti🌻 brakuje, co sie kochana z Tobą dzieje? Myszko👄 z tego co pamiętam, masz dziś urodziny, a wiec życzę Ci wszystkiego co najlepsze, miłości, zdrówka, radości z maluszka👄 dziś idę do chrześniaczka mojego na przeciwko mojego domu wiec ruszać sie daleko nie będę i będę siedzieć na leżaczku przed basenem:-D ale z Was śpiochy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie że ciotką zostanę :P a skoro córcia sie śni to córcia będzie :P A ja też nie mam żadnego Twojego zdjęcia ale mam nadzieję że da radę coś z tym zrobić ;) wybiorę jakieś pożądne i Ci podeśle :P :D 🌻 Myszko - Wszystkiego naj naj naj najlepszego :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....10 lipca...... transfer śnieżynek w lipcu.....26 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella .........29.07.....27......25.08..........prawie 3 lata...... .Warszawa AnA 30............18.07.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- ICSI -początek lipca -Wawa -Novum beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak patrzę na tabelkę II, to jedno jest pocieszające :-) tabelka się kurczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Estellko jest coraz to krótsza i oby tak dalej :P Jeszcze troszkę to Enigmuś się przeniesie do tabelki III i Emiczka po testowaniu no a potem pewnie Ty i Golka, ale co ja gadam, przeciez reszta kobitek może oznajmi nam świetną nowinkę po wakacjach, wiesz jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na tabelke, to mi się trochę śmiać chce, bo kiedyś byłam na pierwszym miejscu i jak mi się nie udawało, to stwierdziłam, że idę na koniec, nie chcę być ciągle na pierwszym miejscu. A tu widać los chciał, że lada moment znów wyląduje na pierwszym miejscu tabelki nr II. No cóż, trzeba przyjmowac z pokorą co przynosi życie, ale ja sie nie dam i w końcu usunę się z wielkim uśmiechem na twarzy z tabelki II :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja dzisiaj trochę się opuściłam w pisaniu, ale byłam u rodziców, bo przyjechała moja ciocia. A w ogóle to mam taki jakiś płaczliwy okres, bo wczoraj i dzisiaj się popłakałam. Wczoraj moja ciocia dała mi parę złotych bym miała na lekarstwo na icsi i powiedziała, że mam zawierzyć Bogu i bardzo go poprosić o pomoc to na pewno ją dostanę. Ona jak miała problem to poprosiła go zawsze by pomógł jej lub podsunął rozwiązanie i zawsze jej wysłuchał. I nie trzeba klepać różańca tylko tak od serca poprosić. Powiedziała, że mam się nie martwić, że wszystko będzie dobrze, a przede wszystkim mam się nie denerwować, bo to prędzej mi zaszkodzi jak pomoże. No i obie plakałyśmy do tgo moja mama i babcia. A dzisiaj oglądałam film, w którym też była mowa o Bogu no więc znowu zaczęłam płakać. Może i to mi jest potrzebne by pewne rzeczy zrozumieć. Szczerze mówiąc Bóg zawsze nas wysłucha. Poprosiłam go by dzieci Sabrusi szybko rosły i zdrowe były i patrzeć jak Amelka sobie radzi a Maciuś mimo drobnych porblemów też powoli dochodzi do siebie. Poprosiłam by Enigmuś miała ładne zarodki i się przyjęły i mnie wysłuchał. Prosiłam go w czwartek i w piątek by Emiczki zarodeczki były ładne i był transferek i wszystko było ok. Teraz proszę go by Emiczka została mamusią i na pewno za 10 dni nam to ogłosi. Więc mam nadzieję, że jak go poproszę by i mi dodał siły i pomógł to mnie wysłucha. Więc kochane proście a będzie wam dane. Ok a teraz dosyć tych moich rozważań, bo może was zanudzam. Emiczko - bardzo się cieszę na spotkanie z Tobą. Ja jadę na wizytę najprawdopodobniej 13 sierpnia więc spotkamy się jeszcze przed moją wizytą. Najprawdopodobniej mój Piotruś będzie miał na 20 do pracy, ale liczę na to, że zostaniecie na noc to sobie pogadamy. Jeżeli byście nie planowali noclegu to przynajmniej proszę abyście przyjechali na obiadek. Postaram się coś wymyśleć dobrego. Będziemy jeszcze w kontakcie i wszystko omówimy. Wiecie, że tak się do was przyzwyczaiłam, że jak klika godzin nie piszecie to mi jakoś smutno. Tworzymy wspaniałą rodzinkę. I zawsze można liczyć na wsparcie od was. Jesteście Wspaniałe. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja już z samego rana. Mam nadzieję, że moje wczorajsze marudzenie was nie wystraszyło. Zmykam do pracy. Miłego dnia i spokojnej pracy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOBITKI Ja juz z pelnymi gaciami do Was pisze;) Cala jestem w strachu przed wyjazdem,boje sie podrozy,jak moj piesio to zniesie i tysiaca innych rzeczy.Po prostu jestem klebkiem nerwow.Mam nadzieje ze jakos dolecimy i ze w Polsce sobie poradzimy. Poza tym nie za bardzo wiem co sie dookola mnie dzieje. Wszystkim babeczkom ktore wyjezdzaja na wakacje-MILEGO WYPOCZYNKU a tym ktore zostaja w pracy DLUGICH PRZERW NA KAWKE :) :) :) ODEZWE SIE CHYBA JUZ Z POLSKI-TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKU. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie👄 Ja za chwilkę wyjeżdżam, pogoda nie jest może za specjalna, ale nie o pogodę chodzi a wypoczywać można przy każdej, trzeba wiedzieć tylko jak, strasznie Wam wszystkim bardzo dziękuję, za ciepłe słowa, za modlitwy o mnie po prostu bardzo się wzruszam jak czytam Wasze wypowiedzi, myślami zawsze będę z Wami, do niektórych z Was mam komórki więc będziemy na bieżąco👄 sysiu👄 mam nadzieję, ze moje maluszki się zagnieżdżają, bo ja dziś w nocy spać nie mogłam, raz czułam ból brzusia innym razem nie i zaczynałam się nakręcać że niczego nie czuję i nici z tego, głowa plata nam takie figle o których sie człowiekowi nie śni, szkoda ze czasem nie możemy wcisnąć guzika i na chwilę jej wyłączyć..... Goluś👄 czasem jest dobrze się tak wypłakać i ważne że masz wsparcie u rodziny, bardzo mocno cię przytulam i jest mi strasznie miło że modlisz się za moje zarodeczki by się przyjęły, je również proszę Boga o tą łaskę dla nas wszystkich...... w sumie postaram sie nie nakręcać, bo patrząc na enigmusia zarodeczki to moje przy jej mają marne szanse na przyjęcie...... musiałby zdażyć się chyba cud...... Goluś👄 raczej byśmy przenocowali u Was, choć na dzisiejszy nie gwarantuję, ale pomyślimy..... miłych dwóch tygodni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej nieobecnosci 🌻 na wstepie GRATULACJE dla Egigmy, kochana wierzyłam ze sie uda i sie udało, dbaj o siebie i swoje kwiatuszki.... Emika trzymam kciuki równiez i za Ciebie Estelko teraz czas na Ciebie..życzę Ci tego z całego serca...❤️ nie wiem co sie dzieje na tej nowej czesci, bo nie mam kiedy poczytac, mam mnóstwo pracy..wybaczcie Witam serdecznie nowe kolezanki... a u mnie leciiii czas zapiernicza jak szalony, Eryk niebawem zacznie 9 miesiecy, zaczyna dreptac...oj to teraz dopiero sie zacznie pilnowanie małego łobuziaka, nauczył sie przesyłac buziaki, robi pa, pa, kosi kosi, klaska w rączki, robi kopa, woła ma-ma, ta-ta, ba-ba, mówi da jak cos chce...ech dzieciaki są cudowne.... u mnie staranka rozpoczete o drugie dziecko, własnie czekam na @ i mam nadzieję ze sie nie doczekam gdyż jestem juz dwa dni po spodziewanej @, nie wiem czy trafilismy w ten magiczny dzien no ale zawsze nadzieja jest!!!zatestuje za kilka dni.... zaczelismy równiez budowę naszego domu,do którego moze za rok sie juz wprowadzimy, ale czasu brak, mąż biega z jezorem na brodzie, jak nie swoja praca, to nasz interes i jeszcze budowa do tego wieczorami baraszkuje z Erykiem..podziwiam go za wytrwałosc!!! zmykam kochane , musze leciec do obowiazków-niestety Enigma, Andzia dziekuje za maile i pamiec dziekuje równiez za zdjęcia dzieciaczków są przesliczne, jak patrze na Nadzię Andzi to aż mi sie chce córeczki jest taka słodka nie wspomne o Olci zabajonej.... pozdrawiam i do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ja tylko na chwilkę bo mam duzo pracy dziaisj. Golka ja równiez jak przeczytalam twojego posta to az mi się ciepło na serduchu zrobiło. Trzymama za was wszystkie mocno kciuki i będę prosić tego na górez żeby było wszystko dobrze, żeby Emice się udało, żeby Enigmie pięknie rosła beta, żeby Amelka i Maciuś rośli ładnie i przybiewrali na wadze żeby szybciutko wyjść do domku i być z mamą i tatą i żeby reszcie dziewczyn udało się i zafasolkowały. Trzymajcie się dziewczyny :) Moc buziaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:) u mnie poniedziałek zaczął sie cudownie:) Beta= 270,82 i dzis jest 14 dpo transterze:) robilam jeszcze progesteron =21,86 nie wiem czy dobry zaraz to skonsultuje z Nowum i estradiol 162 wazne ze beta rosnie;) wiec mam nadzieje ze tamte hormony ą są oki:) takze Emiczko ❤️ tydzien bedzie szczęśliwy i Twoje kwiatuszki będą rozkwitac:) A poza tym to dzis są urodzinki mojego kochanego psiunia ktorego pochowałam w styczniu 2006 roku..... wiec ten dzionek też jest dla mnie bardzo ważny i będzie wazny do konca zycia:) Bo moj kochany synuś miałby dzis 14 latek. trasznie go kocham i wiem ze On tez gdzies biega z innymi pieskami i pamięta o swojej Pańci:) A u mnie z objawów to spanie spanie i spanie. Wczoraj po obiadku walnęłam sobie drzemkę z moją 13 letnia psiunią córeczką:) i tak pospałyśmy sobie wtulone w siebie 4 godziny:D:D:D GOLUŚ ❤️ ALES tY KOCHANA;) sama zobaczysz jak szybko zleci Ci całyprogram ICSI.:) Pamietasz jak ja zaczynałam?????? a dzis kręci mnie w brzuszku codziennie:) poza tym zero objawów!!!! czyja sie dobrze tylko teraz z chęcią poszłabym do wyrka:) Iskierko ❤️ senkju;) podziwiam Cie za takei szybkie staranka ,ale wiem ze sobie dasz radę bo widze ze cudwonie Ci w roli matki:):):):):) kasiula :) nie bój sie!!!!! dasz radę a psiak wytrzyma ...znając zycie będzie spał:) tylk odaj mu do klatki jakies wasze szmatki jakas skarpetę albo cosik aby czuł sie bezpieczny i miała zapach Pańci:) lece bo klient;) kuknę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz wrocilam z mazur bylo fajnie.... znajoma moja dala mi adres do nowej kliniki niewiem moze o niej slyszlyscie...JNVIMED ,,, wlasnie napisalam do nich i umowie sie ...bo mam bardzo blisko ... pozdrawiam was ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Witam się z Wami po krótkim urlopie. Przede wszystkim OGROMNE GRATULACJE dla enigmy!!! Masz szczęście że sie mnie posłuchałaś jak szłam na urlop i pisałam Ci że jak wrócę to masz już być w ciąży; (hahaha)!!!! Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa; Teraz czekamy z utęsknieniem na Emikę!!!!! Ja czuje sie dobrze, zaczął mi się 13 tydz; brzuch mi rośnie jak na drożdżach przytyłam juz 2 kg. Ogólnie jest ok. Wszystkim przyszłym mamom bym życzyła takich zerowych objawów jak moje w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Witam się z Wami po krótkim urlopie. Przede wszystkim OGROMNE GRATULACJE dla enigmy!!! Masz szczęście że sie mnie posłuchałaś jak szłam na urlop i pisałam Ci że jak wrócę to masz już być w ciąży; (hahaha)!!!! Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa; Teraz czekamy z utęsknieniem na Emikę!!!!! Ja czuje sie dobrze, zaczął mi się 13 tydz; brzuch mi rośnie jak na drożdżach przytyłam juz 2 kg. Ogólnie jest ok. Wszystkim przyszłym mamom bym życzyła takich zerowych objawów jak moje w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie 31dc. I za 3 dni mam dostać @. Bola mnie piersi ale nie mocno, więc niewiem czy dostane tak na 100% @. Teraz siedze sobie i popijam winko . Wiem jedno że jak nie dostane za 3 dni@ to i tak nie zrobie testu . Poczekam. A później pójde do pani doktor.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko. czy jeżeli nie robiłam w tym miesiacu testów owulacyjnych ajak @ mi sie nie pokaże a zrobiłabym test owulacyjny a nie ciążowy to moga wyjść 2 kreski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Menia - niektóre testy owulacyjne moga pokazac ciążę z tego co wiem, ale to chyba nie reguła. Ja nie wiem, bo nie praktykowałam. Iskiereczko - super że u ciebie wszystko gra i gratuluję decyzji (odważnej) o kolejnym bobasku :) ja taka odważna nie jestem i poczekam, aż Ola skończy co najmniej roczek :) enigmaaaaa - prosze zdjęcie kwiatuszków, obiecałaś :p Golka - będzie dobrze, musi być !!! ❤️ Sabra - a za ciebie i twoje małe szczęścia modlę się i ja, wierzę, że i mnie wysłuchają na górze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie JA dopiero wieczorkiem bo cały dzień miałam zalatany, do południa pilnowałam swojego siostrzeńca a później to Tomcio dawał do wiwatu :D Enigmuś - nawet nie wiesz jak się cieszę że beta tak ładnie rośnie, chyba będzie trójeczka :D hahaha na wynikach to ja się nie znam ale pewnie są bardzo dobre, teraz to się wyleniuchujesz w ciąży :P a pytałam się Ciebie czy powiedziałaś na grillu o ciąży i jaka była reakcja :P ❤️ Sabruś - fajnie że się odzywasz, cieszę się że Amelka i MAciuś dochodzą do siebie, zawsze jest tak że to dziewczynki są silniejsze od chłopców ale później szybko nadrabiają, ja nie przestaję o Was myśleć i się o Was modlić, jesteśmy z Wami i bardzo Cię podziwiam za wytrwałość choc wiem że na pewno jest Wam ciężko ale nie poddajecie się i to jest piękne ❤️ ❤️ Goluś - Ty to Skarbulek jesteś :) niedługo będziesz spała tak jak Enigmaa z fasolkami w brzuszku ❤️ Gosiaczku, Kkkkasiu - opowiadajcie jak tam po urlopie no i jak było :) KAsiula - nie martw się aż tak, wszystko będzie dobrze, a Polska jak to Polska, na pewno będzie dobrze ❤️ Emiczka to już pewnie na Mazurach wypoczywa :) tak bardzo chcę zeby to były bliźniaczki :) Zabajona ❤️ Paula ❤️ Menia ❤️ Iskierka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! I mamy kolejny dzień po transferku Emiczki. Cały czas o niej myślę i się zastanawiam jak się czuje. Dzisiaj chyba napiszę do niej jak minęła podróż. Enigmuś - to super beta. Chyba kochana powinnaś się nastawić na bliźniaczki. To kiedy teraz będziesz miała usg, bo już nie mogę się doczekać ile kwiatuszków w brzuszku ci urosło. Sisi - wiesz kochana jak bardzo bym już chciała mieć te moje fasolki w brzuszku. I tak jak Emiczka nastawiam się na bliźniaki tylko, że raczej chłopca i dziewczynkę bym chciała. Menia - ja nigdy nie próbowałam testów owolucyjnych i nie wiem czy wskazują ciążę, ale jak masz jakieś podejrzenia to lepiej kup test ciążowy w aptece. Sabruś - bardzo się cieszę, że maluszki są coraz silniejsze. Dużo zdróweczka im życzę. Zabojonka - jak tam panna Ola się chowa pewnie już duża dziewczyna z niej. A ty lepiej się za długo nie zastanawiaj nad drugim dzieciaczkiem, by Olusia za długo sama nie była. A u mnie dzisiaj rano był taki płodny śluz jak nigdy. W tamtym cyklu prawie wcale nie miałam a teraz już wczoraj się pojawił, ale dzisiaj to dosłownie jakbym całe jajko połknęła. Więc jak tak to może wykorzystam okazję chociaż nie liczę by się udało, bo u mężusia krucho z żołnierzykami. Ale od chyba już 10 dni nie pali i może coś się tam polepszyło. A co tam w następnym cyklu już będą antyki. Zmykam do pracy a tak mi się spać chce a kawa jeszcze nie działa. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!!!! U nas w domu rosnie mały rozbójnik!!!! Już zaczyna pokazywać rogi - chyba zadzwonię po super nianie ;) Emika - jak tylko bedziesz cos wiedziała to szybciutka dawaj nam tu cynka. Trzymam cały czas kciuki za ciebie :) Enigmaa - mi też miałaś podesłać fotki kwiatuszków i co???? Cały czas czekam. Kiedy idziesz na usg żeby zobaczyc ile fasolek rośnie w brzuszku? Powiedzieliście rodzicom w piątek czy nie? Miałaś też to nam tutaj napisac i co? Skleroza?????? :P Robiłaś teściora? Widziałaś swoje piękne II grubaśne krechy???? Beta pięknie rośnie!!!! Gratuluję i niech tak dalej pięknie wzrasta :) Sabruś - bardzo się cieszę że twoje maluchy sa coraz silniejsze. Zobaczysz jeszcze trochę i bedziesz mogła je zabrać do domku. Bardzo cię podziwiam za twoją wytrwałość. Bądź dzielna kochana i zobaczysz jeszcze troche i będziesz z maluchami w domku. Nie przestaje o was myśleć. Jak będziesz miała jakieś fotki swoich maleństw to poprosimy. Pewnie śliczne kruszynki z nich są. Sysia nie wiem czy już ci pogratulowałam z powodu Tomusia - ale jak by to jeszcze raz :P GRATULUJĘ pierwszych kroczków :) mój bąbel to już biega tak szybko że za nim nie nadążam chwilami. Goluś kochana - jeszcze trochę i przyjdzie kolej na ciebie i też będziesz chodzić z fasolkami w brzuszku :) zobaczysz. Przytulam cię mocno :) Zabajona - co u ciebie? Jak Ola? Gosiaczek niech ci brzuchol pięknie rośnie :) Pogłaskaj od ciotki :) Ale tu pustki znowu. Dziewczyny - zameldowac się proszę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyk iskierka zgasła
enigma nie bedzie juz stała bywalczynią na forum niestety :( tak jak wszystkie ,które zaszły w ciaze powoli sie wykruszyły :(obym się myliła mimo to gratuluję szczerze bliźniaczków :D moze chłopczyk i dziewusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania z tego co wiem testy owulacyjne też pokazują dwie kreski jesli jest ciąża.Także możesz go użyć. Sysia nawet nie poczułam tego wolnego za mało go było ale za to pocieszam się że niedługo będę miała duuuuuuuuuuużo wolnego czasu bo jak najszybciej chcę zrezygnować z pracki. Nie chce mi sie po prostu juz pracować. Chyba jestem leniwym pracownikiem. 9 sierpnia idę do gina i jak da mi zwolnienie to od września adijos praca!!! to nawet dobrze by sie złożyło bo mija córka idzie teraz do 4 klasy i bedzie miała nowe przedmioty, kończy sie nauczanie zintegrowane i zaczyna sie normalna szkoła to bedę miała więcej czasu żeby ją dopilnować takze nudzic sie nie będę. paula dzięki za pozdrowienia dla mojego synka- bo mam przeczucie- ze to bedzie synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczka- ja jestem w ciązy i sie nie wykruszyłam-owszem znalazłam tez forum na którym piszą dziewczyny mające termin tak jak ja ale tutaj jetem tez ze względu na sympatię do dziewczyn tu piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! enigma nie odpada, jedynie należy wykazać zrozumienie, ze moze się rzadziej pokazywać, to chyba zrozumiałe. Poza tym nich się kobieta oszczędza, zwłaszcza, że na 99% sa to bliźniaki, jak nie trojaczki, więc to jest ciąża która bedzie pod szczególnie troskliwą opieką, a mamusia musi uwazać, tak więc spokojnie. Golka, Paula - Ola rośnie, akurat dzisiaj byłam na ontroli i szczepieniu, więc waży już 7300 gram i ma 68 cm. Szczepienie zniosła dzielnie, mam nadzieję, ze nie bedzie miała żadnych rewelacji po nim, to było w sumie doszczepianie p.żóltaczce. A co do rodzeństwa ... no zobaczymy kieyd temat ruszy. Mój M ostatnio miał badania i m.innymi dostał skierowanie do urologa, a ten po badanku podejrzewał żylaki powrózka nasiennego - co potwierdziło usg :-o nibyn ie odczuwa tego, ale wiemy wszystkie czym to pachnie, wiec myślę, ze szybciej niż w przyszłe wakacje wrócimy do tematu. Od października/listopada zacznę znowu brać kwas foliowy i pewnie jak Ola skończy roczek zaczniemy próbować. Już jestem nastawiona na dłuższe starania i raczej na niepowodzenia, bo to dziadostwo może powodować niepłodność. NIezbyt to pocieszające :-o Emika ❤️ mam nadzieję, że twoje kwiatuszki się zakorzeniają. Sabra ❤️ i buziaki dla maluszków. Iskierko - witaj po dłuższej przerwie :) wszystkie kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) u mnie dzisiaj jest okropna pogoda i samopoczucie również. Jest zimno, mokro jednym zdaniem paskudnie. POczekam do @. jak niedostane to zrobie test. Mam testy owulacyjne ale jednak jak juz będe robić to kupie test ciążowy:) I dziękuje za pomoc w moim pytanku. Kochane jesteście:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że dla innych kobitek ten miesiac bedzie szczęśliwszy:) Trzymam za was kciuki:) I za wasze maleństwa:)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu u Enigmy blizniaki rewelacja-ja marzyłam o nich ale nie były mi dane, przy jednym dziecku jest co robic. ja nadal karmie piersią, wyglada to dziwnie, takie duze dziecko jedzace na siedzaco cyca....ale jak sie dowiem ze jestem w ciązy to odstawiam Eryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×