Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Całusy dla Enigmy i jej \"kwiatuszków\" 👄. Szykuje sie nam najbardziej zwariowana mamuśka na forum :-D A Emika następna w kolejce - jako najbardziej rozgadana mama, chociaż Sysia ją ostatnio dogania :-P Fajnie dzień nam się zaczął - Enigma w ciąży, Emika powie nam, że jej \"maluszki\" są gotowe do drogi u mamy :-) Super !!! Ja poprosze o jakiś chłopców dla mojej przyszłej córeczki i dla dziewczynki Sysi też :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ucięło mi coś ... Sabra - pogłaskaj swoje małe, dzielne maluszki. Niedługo będą już miały 2 msc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D HURRRRAAAAA!!! Enigmula, ty mordko kochana!!!!! Wiedziałam!!!!! Już wczesniej zaczynałam pisać pościka, ale postanowiłam wstrzymac się do 11-stej :p Najlepsze życzenia z okazji imieninek, a kwiatuszki to już masz :p zakorzenione bardzo mocno jak widać. Super wyniczek !!!! Ale normalnie łempa mnie się śmieje. Łaaaaa!!! Z radochy normalnie bym skakała, no szok!!!!!! Sabruś - ja wierzę w Twoje szkraby, dużo już wytrzymały, wiec już będzie z dnia na dzień coraz lepiej. ❤️ Emika - a Twój dzionek jutro ... będziemy kibicować i modlić się za sukces.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma GRATULACJE :) strasznie się cieszę :) masakra :) jestem nad morzem i zerknęłam tylko na ost. stronkę żeby sprawdzić co u ciebie i tu szok pozytywny :) Brak mi słów z radości :):):):):) Pozdrawiam i zerknę po powrocie :) dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPROSTU SZOKKKKKKK :):):):):):):):):):):) ENIGMUŚ MAMUSIU GRATULUJE CI I BADZ BARDZO BADZO SIĘ CIESZĘ !!!!!:):):):):):):): BRAKUJE MI SŁÓW ŻEBY POWIEDZIEĆ JAK CIESZĘ SIĘ TWOIM SZCZĘŚCIEM KOCHANA :):):):):):):):):):):):):):):):):) Przesyłam również serdeczne życzenia dla wszystkich Aneczek z okqazji imienin !!!!:):):):):):):):):) Emiczko, Meniu trzymam kciukasy !!!! :) Nadwiślanko kochana przytulam CIę mocno i przesyłam moc buziaków, glówka do góry, życzę żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENIGMAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ !!!!!!!! NAWET NIE WIESZ JAK SIĘ CIESZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 OD DZISIAJ ZACZYNAM MÓWIĆ DO CIEBIE MAMUŚKO :D A CO :) NALEZY CI SIĘ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - teraz kolej na ciebie :) Jutro transferek a po 10 dniach taki sam wynik bety jak u Enigmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś👄 tak papla ze mnie, ale chyba na necie tylko bo w rzeczywistości to niewiele mówię :-P Zabjonku👄 dziękuję za wsparcie 👄 Paula👄 skarbie kochany oby twoje słowa sie spełniły, dziś płaczek jestem........ ale to chyba normalne ze strachu i szczęścia enimusia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski:D:D:D:D TAK SIE CIESZE:) a teraz to jak Was poczytałam to sie popłakałam:) chyba tez ze szczęscia:D:D:D Cudownie wiedziec ze Jest Ktoś kogo dobre słowo i myśli są nam potrzebne:):):):):):) a JA UWIELBIAM WAS:) ❤️ ❤️ Jak zadzwonilam na labolatorium i pytam czy jest wynik a Pani mowi ze tak i juz cos czułam ze powie mi ze pozytywny i słysze: wynik 61!!! a ja : napewno????? ona tak 61:) a ja : a nie pomyliła sie Pani????? a Ona ze nie a ja : napewno????? a ona tak:) 61:) a ja : a napewno i tu podalam moje dane hihihihihihih a ona : tak tak nie pomyliam sie ,jest pani w ciązy;) a ja hurrraaaaaaaaa:) i potem pytam? ale napewno?????? hihihih a Pani zaczeła sie smiac:) i powiedzial abym uwazała na Siebie:) ah ciesze sie strasznie!!!!!! aczkolwiek nie bylam rano przekonana ze bęzie taka wysoka beta, bo wydaje mi sie ze na 10 dpt jest wysoka.....W poniedzialek powtórzę i zobaczę ile przyrasta:) Oby rosła!!!!!! nadwiślanko ❤️ Sabruś ma racje ..... zawsze jest jakas droga dzięki ktrej spełniaja sie Nasze marzenia!!!!!!! trzeba tylko w To wierzyc:) Ja zawsze wierzyłam:) miałam czasem dołki ale nigdy nie wątpiłam ze będę mamą:) Kiedys mi wrozka wywrózyła ze będę miała córeczkę:) ale nie będzie ona jedynaczką:D:D i ja w to wierzę:):):):):) Fajnie byłoby mieć blizniaczki a nawet trojaczki:) ale jak będzie jeden maluszek to będę skakała z radości:) emiczko!!!! ❤️ to będzie równiez i Twoj szczęsliwy dzień:):):) pozdrowionka dla mezusa:) wielkie dziękuję dla Was za trzymanie kciuków:):):):):) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM HUUUUUUUUUUUUUUUUURA :D ENIGMUŚ KOCHANA TY MOJA MOJE OOOOOOOOOOOOOOOOOOGROMNIASTE GRATULACJE, WIEDZIAŁAM ŻE JAK WRÓCĘ TO BĘDĄ DOBRE WIEŚCI HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURA :D NASZA ANECZKA JEST W CIAZY :D CUDOWNY PREZENT NA 15 ROCZNICĘ ŚLUBU I IMIENINKI, NIEWAŻNE ILE BĘDZIE DZIECIACZKÓW, WAŻNE ŻEBY BYŁY ZDROWE :D :D :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko Skarbeńku Ty mój teraz to już mówię Ci że będziecie razem w ciązy chodziły , gwarantuję Ci to, Twoje kochane dzieciaczki już nawet jutro mogą być u Ciebie i wszystko się uda i wszystko ładnie urośnie, zagnieżdżą się, potem będę córeczki kopały a później to będą kopały ale już na tym świecie i zawsze będą już przy Tobie, dzisiaj już zaczynają swoje życie, dzisiaj zaczynając się dzielić na komóreczki a póżniej już u Ciebie kochana w brzuszku! Przytulam Cię z całych sił mocno mocno mocno i płacz ze szczęścia bo one na pewno będą rosły! ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś👄 dziękuję kochana, a mówiłaś już mężusiowi? opowiadaj, zrób sobie test sikany, by mieć na pamiątkę dwie krechy sysiu👄 mój ty aniołku, czy ta łączka jest dla mnie? na szczęście? taki piękny scenariusz o córciach moich napisałaś że tego pragnę z całego serducha, aż łzy mi lecą po policzkach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu:):):):) aleś sie namordowala z Tymi kwiatuszkami:) ale senkjukasy wielkie:) emiczko kupie sobie tescik i zrobie jutro rano:) zeby chociaz raz w zyciu ZOBACZYĆ SWOJE:D II KRECHY:D:D:D hihihihihihihihihi:) Do męza wysłałam smsa o treści: Dzien dobry tatusiu:) jestem albo jesteśmy u mamusi w brzuszku i rośniemy:) mamusia sie bardzo cieszy :) bo dzis jest szczęsliwy dzionek:) buziaki:) takiego smsa poslalam męzowi ..bp jest w pracy w terenie i zaraz do mnie oddzwonił :) i powiedzial dumny: ze nie ma to jak dobre trfienie hihihihihiih miał tu oczywiscie na mysle swoje Jordany -czytaj szybkie plemniki hhihihihihihihih:) Emiczko:) będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mam łezki w oczach:) Enigma tak się cieszę:D:D:D Emiko będziesz następna, pomodle się dzisiaj za Twoje śnieżynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby takie cudowne wiadomości były codziennie :):):):):):):):):) Jak się czyta 2 ostatnie stronie - to sa tak przepełnione szczęściem i radością, że aż biją z monitora fluidki :) Cudowne uczucie. Enigmaa tak bardzo cieszę się twoim szczęściem tak jakbym to ja była w ciąży hihhiihihihi głupie co nie ;) ?? Eeetam - część VII topiku - szczęśliwa - prawda!!!!!!! Ja zaraz uciekam dziewuszki muszę jechac z autem do warsztatu - mam sportinga hihihihi 0 tłumik mi walnął :P:P:P a potem na dzialeczkę - jutro was poczytam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma- przyjmij i ode mnie najserdeczniejsze gratulacje!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Taka wiadomośc dodaje i mnie wiary w sukces, ze musi sie udać! Jak czytałam \"dobra nowinę\" nie mogłam opanowac wzruszenia- będę zaglądała jeżeli pozwolicie jak się mała fasolka (fasolki) rozwija :) Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny 🌼 Trzymam kciuki za wszystkie staraczki - kiedys i my bedziemy miały taki dzień!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja no pięknie Enigma, witaj Mamucho ;-) ogromnie, ogromnie gratuluję! pewnie fruwasz ze szczęścia!!! Emiczko, za 10 dni, poprosimy od Ciebie o taką wiadomość o wysokiej Becie!!!! O której będziesz wiedziała jak pięknie rozmroziły się zarodeczki!? Sabruś, no Bliźniaki bardzo dzielne! ani się obejrzysz, a wyrosną na pięknych i zdrowych nastolatków ;-) Buziaczki dla Was Wszystkich!! PS Enigma, wiesz, zazdroszczę Ci :-) oczywiście pozytywnie! to musi być ogromna radość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj strasznie sie ciesze:) i muszę WAM powiedzieć ze CYCKI MNIE NIE BOLĄ!!!! tylko kręci mnie w jajniku tak jakby przez owu....... i to tak zaczęlo sie dziać 3 dni po transferku... wieczorem bardziej to czuję niz w ciągu dnia. i cały czas czuje ten jajnik jak mi wierci. Czasem nad ranem mam takie \"sczyk\" i boje sie zeby mi sie cos nie oderwało:( mialam tak 2 razy. Dzis wieczorem kupie se sikanca i jutro rano zrobie:) monik ❤️ zabajonek ❤️ pegagog ❤️ estellko ❤️ senkju migotka ❤️ wielkie dzieki sysia ❤️ paula ❤️ owulka ❤️ malina ❤️ nadwislanko ❤️ Aga ❤️ foli ❤️ Ana ❤️ Sabruś ❤️ Andzia ❤️ emiczka ❤️ dziękuję Ci za tą VII część topiku:):):):):):) golka ❤️ menia ❤️ ooo lipiec to tez VII:):):):):) więc szczęsliwy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę sie ze będę mamusia bo za niedługo byłabym babcią:D:D:D:D mOJA SIOSTRA JUZ WIE I BARDZO UCIESZYŁA SIĘ MOWIĄĆ:\" NO TO SIOSTRO CHOCIAŻ RAZ BĘDZIESZ GRUBSZA ODE MNIE\" ihhihihiihihihihihhiiihihihi:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Enigma, hip hip, hurrrrrraaaaaaaa! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! i z tego wszystkiego zapomniałam! Wszystkiego naj, naj dla Anulek!!!! Chociaż Enigmie (bo z tego co zrozumiałam to ma na imie Ania), to chyba nic już wspanialszego nie można życzyć, ale...no dobra...nie za dużo mdłości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś - jeszcze raz ogromne gratulacje 👄👄👄👄 nie mogłam za bardzo w pracy pokazać jak się bardzo cieszę, ale moje serce z radości szybciej bije. Więc droga mamuśko 🌻czekamy teraz na pierwsze usg i wiadomość czy będą bliźniaki czy trojaczki. Emiczko - dzisiaj i jutro całym sercem jestem z tobą. Pamietaj, że za 10 dni do ciebie też będziemy wołać mamuśka. Póki możesz to płacz, ale jutro masz iść z uśmiechem na twarzy po swoje śnieżynki. Jak będziesz mogła to wyślij mi smska, bo mamy remont w pracy i jakiś robotnik uszkodził jakiś kabel i nie mam w pokoju prądu i nie dzialają mi komputery. Na szczęście zdążyłam odczytać nowiny Enigmy. Będę cały czas o tobie myśleć. Dziewczyny wiecie co ja bardzo się cieszę z waszego szczęścia, ale już chciałabym być na waszym miejscu. Coraz bardziej zaczynam się denerwować a do wizyty jeszcze ponad dwa tygodnie. Chyba przed wizytą to zemdleję ze strachu. A jakby wszystko poszło z planem to i ja bym miała prezent na 6 rocznicę ślubu. Boże nie chcę myśleć na razie o tym, bo nie potrafię sobie wyobrazić takiej radości przez ten strach. Przepraszam, że posmuciłam w ten radosny dzień, ale mnie tak jakoś naszło. Jeszcze raz Enigmuś gratulacje i ucałowania od mojego męża, bo dużo mu o was opowiadam i też był ciekaw czy się udało. Sabruś - ucałuj swoje maluszki od nas, dopingujemy wam i czekam na nowe wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, az się popłakałam!!! strasznie się cieszę!!!!!!!!!! ❤️ ❤️❤️❤️ dla wszystkich kobietek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Gratulije Enigmuś i bardzo sie ciesze:) SUPERRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):) Ja już po przebiciu. Krew leciała ale jest gucio:) Ja teraz popija m winko z gośćmi z okazji imienin teściowej, zreszta od momentu jak rodzinka przyjechała z Czech to piwkuje codziennie.:) No ale jak pojadą to będzie smutno. Ale życie dalej sie toczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już brzdąca wykąpałam i śpi, więc mogę zajrzeć i skrobnąć, wylatał się u dziadka i teraz lula, Tomcio dzisiaj podejmował bardzo dużo prób samodzielnego chodzenia i chodził sam po kilka kroczkówjestem z niego taka dumna :D Enigmuś super super po prostu super :D ale bym Cię wyściskała z radości :D łączka jest dla Waszej czwórki a może nawet i piątki :P ❤️ Emiczko no oczywiście że ta łączka jest dla Ciebie :D a może inaczej :P nie tylko dla Ciebie ale też dla Mężusia no i tych pięknych kruszynek co czekają i rosną pewnie w tym momencie aby juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutro spotkać się z Tobą JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPI :D modlę się o Ciebie codziennie więc jak już mówiłam gwarantuję Ci że razem z Enigmą będziesz chodziła w ciąży :P MOCNY PRZYTULANIEC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach prezentowo-ślubnych, kupiłam serwis do herbaty - porcelana w GC i obraz-album zdjęciowy w dużej dębowej ramce, same te prezenciochy mi sie podobają :-P starałam sie nie myśleć i sie nie stresować, i udało sie, tylko jak wróciłam do domciu to znowu zaczęłam się bać :-( co ja poradzę, wiecie co ......odmówiłam różaniec jedną dziesiąteczkę, aż wstyd przyznać pierwszy raz w życiu ;-) Andziu👄 nie wiesz jak mi miło ;-) Estelko👄 wiesz jak bardzo pragnę tą wspaniałą nowinę za 10dni ogłosić, chyba bym ją tak wykrzyczała, że każda by z Was ją usłyszała ;-) jutro o 9:00 rano mam zadzwonić i wtedy dowiem się czy moje maluszki się rozmroziły i ewentualnie podzieliły.... enigmuś👄 a nie mówiłam że ty już w ciąży jesteś, a teraz posłuchaj..........jak nic będą bliźniaki o ile nie trojaczki 👄 kochane dziewczynki VII część topiku jest szczęśliwa dzięki Wam, a może i Nam, ponieważ w nią wierzymy 👄 Goluś👄 nawet nie wiem co napisać, ale Ty moja bliźniacza siostrzyczko wiesz o co chodzi i co czuję❤️, z pewnością zadzwonię do Ciebie👄, wiem jak zaczynasz sie denerwować i czas ci sie dłuży, ale jak skończysz antyki to zobaczysz że tak szybko zleci i będziesz nam szczęśliwe wieści oznajmiać....a my będziemy Cię wspierać z całych sił....... sysiu👄bardzo piękna łączka, mój ty aniołku, mówisz że razem będę z Enigmą chodzić w ciąży :-) wiesz jak podnieść na duchu❤️ uciekam wziąć prysznic i do łózia, muszę więc przygotować się psychicznie i fizycznie na moje maluszki, skoro tyle w Was wiary że będzie dobrze..... dobranoc kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Enigma GRATULACJE :) ❤️ Dziękuję za pamięć i życzenia urodzinowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENIGMUS ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ SZCZERZE SIE POPLAKALAM PO PRZECZYTANIU WIADOMOSCI -ZE SZCZESCIA OCZYWISCIE.BAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO SIE CIESZE Z WASZEGO SZCZESCIA,BEDZIESZ WSPANIALA MAMUSIA DLA TWOJEGO DZIDZIULKA/LKOW :) SERIO OD RAZU HUMOR MI SIE POPRAWIL,TAK SIE CIESZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!\\ EMICZKA🌻🌻🌻ODPOCZYWAJ KOCHANA I IDZ Z DOBRYM NASTAWIENIEM BO TO PODOBNO 50% SUKCESU!!!!!!!!PRZESYLAM BUZIACZKI SNIEZYNKOM:) SUZINKA🌻 100 LAT!!!!!100 LAT!!!!!WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ZAMARZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!I NADWISLANKA❤️❤️❤️❤️❤️❤️ KOCHANA ,CZASAMI NAWET OSOBY KTORE NA CODZIEN TRYSKAJA OPTYMIZEM MAJA DOLA I TO JEST NORMALNE.KAZDA Z NAS MA PRAWO MIEC GORSZE DNI,JA OSTATNIO MIALAM ICH NAWET ZA DUZO, TAKIE JEST TO ZYCIE-CZASAMI DO DUPY,ALE TO MINIE I JA WIERZE ZE NIEDLUGO BEDZIESZ MAMA,JEST GDZIES MALA ISTOTKA KTORA CODZIENNIE CZEKA AZ JA ZNAJDZIESZ I BEDZIESZ NAJLEPSZA MAMA NA SWIECIE,I MOZE TEN MALUCH JEST JUZ NA SWIECIE A MOZE JESZCZE NIE,ALE JUZ SIE NE MOZE DOCZEKAC... SABRUS❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️DZIEN ZA DNIE MIJA A DZIELNE DZIECIACZKI NAM UDOWADNIAJA JAKIE SA SILNE MIMO TEGO ZE TAKIE MALENKIE,POWINISMY SIE DZIEWCZYNY OD NICH UCZYC.POZDRWIAM CIEBIE I TWOJA RODZINKE-NIECH PAN MA WAS W SWOJEJ OPIECE. JA JESZCZE W USA,WYLATUJEMY WE WTOREK I MAM JUZ PELNE GACIE ZE STRACHU :( TO OGROMNY STRES DLA MNIE,CHCE WSZYSTKO PRZED WYJAZDEM POZALATWIAC,ZE WSZYSTKIMI SIE POZEGNAC.NAJGORSZE JEST TO ZE ZOSTAWIAM TU WIEEELU PRZYJACIOL,OSTATNIE PARE DNI TYLKO RYCZE,BO SIE ZE WSZYSTKIMI ZEGNAM.NO ALE ZA TO W SRODE BEDE SIE WITAC Z RODZINA!!!!!!!! POZDRAWIAM WAS KOCHANE I PRZESYLAM USCISKI!!!! SYSIA❤️❤️❤️ Golka❤️❤️❤️ Zabajona❤️❤️❤️ Foli❤️❤️❤️ Andzia❤️❤️❤️ Estella❤️❤️❤️ Maklady❤️❤️❤️ Menia❤️❤️❤️ Owulka❤️❤️❤️ Paula❤️❤️❤️ Pedagog❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już od rana ciężko pracuję a do tego mamy jeszcze dzisiaj jakąś chorą kontrolę. Wczoraj jak wróciłam po pracy do domu to miałam okazję zobaczyc jak moje dziecie wspina się z prędkością supermena po schodach na taras!!!! Strach mnie obleciał a jeszcze lepszy numer co wywinął to zaczął schodzić z tych schodów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tyłem!!!!!! Jak rak!!!!! Stwierdził że skoro mozna po kolanach wejść na schody to równie łatwo w ten sam sposób można zejść!!!!! Zamarłam na chwile jak to zobaczyłam, ale świetnie dał sobie radę. Łobuz jeden!!!!!! Potem zaczął wspinać się na swoją zjeżdżalnie najpierw elegancko po stopniach ale potem stwierdził że przecież można od drugiej strony ;) Kombinował wczoraj jak koń pod górkę aż w końcu o godzinie 20 już padł!!!! Wiecie co? Tak kocham tego mojego szkraba że ja nie wiem co bym bez niego zrobiła. Nie miałą bym po co żyć. Emika trzymam kciuki ale pewnie będzie wszystko oki. Bardzo się cieszę z twojego dzisiajeszego transferku. Wiem że starch ci dupsko ściska ale będzie ok. kasiula kula - spokojnego lotu. A czy mogę cię o coś spytać bo rozumiem że mieszkasz w USA już jakiś czas prawda? Jak długo tam jesteś i dlaczego zdecydowałaś się na powrót do kraju? Pozdrawiam Sysia - ucałuj tego swojego rozrabiakę 👄 Enigmaa - rozmawiałam wczoraj z moją psiapsiółką i opowiedziałam jej o tobie - kazała ci bardzo pogratulowac i mocno wyściskać :) Ona też ma problemy, ma jeden jajnik usunięty, jak starali się o pierwsze dziecko to cudem udało im się za pierwszym razem. Krzyś ma teraz 10 miesięcy i zaczęli staranka już o drugie - i jak narazie niestety nic. Lekarz jej powiedział ze może być ciężko z zajśćiem a nawet w ogóle, więc jak chce mieć drugie to niech się spieszy. Golka 🌻 Zabajona 🌻 Foli 🌻 Andzia 🌻 Estella 🌻 Maklady 🌻 Menia 🌻 Owulka 🌻 Pedagog 🌻 Suzinka 🌻 Monik30 🌻 i dla reszty dziewczyn które pominęłam 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko ❤️ ❤️ ❤️ dziś ten dzień należy do Ciebie!!!!!!!! Mysle o Tobie i trzymam kciukaski!!!!!!!!! ;❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Mam nadzieje ze Twoje juz nie snieżynki tylko cieplutkie niunie podzieliły sie ładnie i za kilka godzin zamieszkają u Ciebie w brzuszku ❤️ Psmietaj po transferku do łózia i poleżeć:) a mezus neich nam napisze cudowne wieści:):):):) Jestem z Tobś ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuję raz jeszcze:) Suzinka ❤️ kasiula ❤️ maklady serce] Golka ❤️ kuknę potem bo maz mnie wywala z kompa:( miłego dnia dla wszystkich kobitek 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×