Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

21 listopdada usg nr 2, to juz będzie 40 dni po transferze i mam nadzieję, że usłyszę \"pikawki\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko-trzymam kciukasy za wszystkie 3 maluchy .Zeby serduszka pikały jak małe dzwoneczki ..a swoja droga ;)-jak to sa wielojajowe maluszki to kazdy vel kazda bedzie inny ....jakie to niesamowite i wspaniale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wielojajowe. Właśnie się z mężem zastanawialiśmy do kogo będą podobne, czy to będzie totalny mix, czy jedno będzie podobne do mnie, drugie do męża, a trzecie (?) bo ja jestem blondynką, z prostymi, cienkimi włosami, małymi oczami z jasną oprawą i raczej wąskimi ustami. A mója mąż miał (bo już mu mało co zostało ;-)) super kręcone , raczej ciemne włosy, duże niebieskie gały, ciemną oprawę oczu i wydatne usta :-) moja mama :-) marzy o wnusi blondynce z lokami...no ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to ptarząc na usg, śmieję się, że ten najbardziej okrągły pęcherzyk to dziewczynka, a dwa takie mniejsze to chłopcy :-) już imiona prawie wybrane :-) chcę dziś pojechać po spodnie z gumkami z boku, ciążowe, bo mam dość obwiązywania guzików gumkami, a brzuch rośnie. Ale tak strasznie się boję, że jak je kupie to zapeszę i coś będzie nie tak z Maluszkami :-( ale musze w czymś chodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nic nie zapeszysz. Spodnie napewno ci się przydadzą :) 21 to już niedługo, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzeiwczyny! Obejrzałam te filmiki o dzieciach; są super!!! Estelko nic się nie bój nie zapeszysz jedź po te spodnie . Wygodny ubiór to połowa dobrego samopoczucia, uwierz mi bo wiem co mówię; mój brzuch rosnie w zastraszającym tempie a Twój pewnie będzie rósł jeszcze szybciej .Niedługo zrobię sobie nowe zdjęcia to Wam podeśle. U mnie wszystko ok; przeziębienie odchodzi trochę kurowałam sie czosnkiem ale nie za dużo bo nie chciałam żeby ode mnie śmierdziało. Mały daje mi po zebrach coraz mocniej jest coraz bardziej aktywny.Reaguje na jakieś głośniejsze dźwięki czasami mam wrażenie jakby się nawet wystraszył dźwięku. To znak że słyszy. Moja córa często puka do niego ale jak się przykłada rękę do brzucha to automatycznie się uspokaja mimo że przed chwilą brykał. ma pytanie do dziewczyn tuż po porodach kiedy czułyście już skurcze przepowiadające?Bo ja dzisiejszą noc miałam okropną cały czas miałam takie regularne skurcze.Nad ranem sie uspokoiło.Nie jestem pewna czy to były nawet te skurcze przepowidające bo chyba to za szyko, sama nie wiem napiszcie coś na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelciu - daj spokój, nie myśl na \"czarno\", a obciskiwanie się ciuchami nie da ci nic dobrego, tylko niewygodę. Ze względu na maluszki powinnas kupić sobie luźniejsze ciuchy, przy trojaczkach brzusio urośnie ci dużo szybciej niż przy ciązy pojedyńczej. I myśl pozytywnie, pozytywnie, pozuytywnie !!! :) miło w ogóle was \"widzieć\" :) Emika - no na ciebie zawsze można liczyć, jak skrobniesz posta, to szok!! maklady - fajnie, ze i ty zajrzałaś, ale napisz cosik więcej. Iskierko - buziak dla Eryczka z okazji roczku !! Asiulka - fajnie, ze zajrzałaś, mimo ogromu pracy. No i cieszę się, ze Sanderka wychodzi z choróbska. sysia - alez nie ma za co :) choć ten zestaw to bardziej dla faceta :p dobry, bo dla baby już nie :) Sabruś - Kotek, nie myśl, ze ty coś źle robisz! Jesteś najcudowniejszą mamą pod słońcem dla swoich dzieci i nikt inny nie jest w stanie im ciebie zastapić. foli - :) Andzia - pisiaj cosik!! enigma - a ty to teraz tylko telegazeta będziesz ?:p pisz kobitko cosik!:) U nas czas zasuwa oczywiście za sprawą Oli :) W sobotę nareszcie wyczułam ząbka ... no i cieszę się, ze to ja :) a nie ktoś inny to zauważył jako pierwszy :) Ponadto odkryła jak to jest fajnie bawić się jezykiem i że przy okazji inne głoski wychodzą, \"bdziu\", \"ziuuu\", \"ciuuuu\", \"siuuu\". Buduje tak komiczne ciagi, ze za cholerę tego nie powtórzę, ale jedno \"słowo\", które utkwiło mi to \"pecio\", powtarza je coraz częściej i muszę załapać co to te \"pecio\", bo jeszcze nie wiem na co tak mówi :) Nocnik opanowany, wie do czego słuzy i naprawdę coraz mniej pieluszek zużywamy w dzień. Kupkę to naprawdę jak już nie zdążymy ... generalnie w pieluszkę rzadko zrobi, daje znać nam (jest niespokojna, no i tak pokrzykuje nerwowo) i wysadzamy ją na nocniczek. A siusiu po spaniu każdorazowo i po spacerku. A w ciagu dnia wysadzamy ją co godzinkę mniej więcej ... i sa efekty :-D No i jeszcze jest postęp w kwestii raczkowania ... chyba jednak będzie raczkowała, mimo ze prowadzona za rączki drepcze coraz lepiej. ALe zaczeła pełzać do tyłu, klęka na kolanka i buja się do przodu i do tyłu .... a jak znajdzie coś stabilnego to przejdzie w kucki i wstaje na nogi :) Heh, czas leci i nie obejrzę się a panna zacznie mnie ganiać po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, ja miałam skurcze w 36 tygodniu i wyladowałam w spitalu, całą noc na porodówce ale minęły, potem tak co jakiś czas twardnienie brzucha ale w koncu prawdziwe 6 dni po terminie, także nic mi one nie przepowiedziały za bardzo :) Zabajona, mi też tak czas leci, przy dziecku to chyba normalne :) Dzieci różnie raczkują, niektóre wogóle pomijają ten etap. Moja akurat raczkuje ale już coraz częściej wstaje na nóżki i chce chodzić, co oczywiście kończy się zawsze upadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli - no u nas wskazywało wszystko na pominięcie tego etapu, ale widać idzie on równolegle jakoś co mnie cieszy, bo z tego co czytałam, jest on dość wazny dla równowagi i motoryki później. Więc i my z nią \"raczkujemy\", zeby ją zachęcić :) A o upadkach nie musisz nawet mówić :) moja mała jest tak narwana i jak podasz jej dwa palce to zaraz stoi i rusza do przodu, a że jeszcze tej równowagi nie ma za dobrej, no i ciagle na paluszkach zaczyna, to szybko traci pion i chwieje się, dlatego ja unikam narazie takiego prowadzania, bo boję się, zeby nie wywichnęła sobie rączki. Wole ja pod pachy prowadzać ... ale jej się to nie podoba :p i tak w kóło :) kosmos normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja mojej potem chyba takie szelki kupię bomikręgosłup wysiądzie jak będę ją tak prowadzić, wiem bo już kiedyś to przeszłam z dzieckiem 11 miesięcznym, którym się opiekowałam na wakacjach a ona uczyła się chodzić. A co do raczkowania to staram się nie być nadopiekuńcza i wszędzie za nią nie chodzić i nie powstrzymywać jej przed wstawaniem, choć oczywiście nie spuszczam z niej oka ale nie chcę być nadopiekuńcza (co jest trudne). chcę żeby miała trochę swobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko👄 kochana, nie można wierzyć ze coś sie uda, a potem wierzyć w przesądy że coś zapeszysz, zapewniam Cię że ja jak dowiem sie o swojej ciąży to od pierwszych tygodni będę wszystko robiła i kupowała jak ciężarna bez patrzenia czy mogę zapeszyć czy nie, bo to bzdura, masz cieszyć sie ciążą a nie bać sie coś zrobić by coś zapeszyć, tak jak kiedyś pisałam co czy ktoś zostanie mamusią to nie sprawa ani wina przesądów, tylko wszystko siedzi w naszej główce, nie myśl o złych rzeczach by je podświadomie ściągać, ja wierzę, jak wierzyłam do tej pory że wszystko będzie z Twoimi maluszkami, teraz kochana zacznie sie obstawianie płci i imion :-) ja stawiam na dwie dziewczynki i chłopca :-D ciekawe czy się sprawdzi :-D foli👄 gosiaczek👄 ale Ty ładnie wyglądasz w tej ciąży :-) służy Ci ona bardzo, hmmmm bardzo:-) na kiedy masz poród wyznaczony? Zabajonku👄 miło mi również Ciebie widzieć👄już sie uspokajam z postami ;-) dzielna ta Twoja Olcia, ładnie siusia do nocniczka👄 aż miło poczytać jak rośnie.... spokojnie z raczkowaniem, mój chrześniak do roku i 3 miesięcy nie raczkował chyba potem z dnia na dzień zaczął, a teraz ma 1,9 miesięcy i bega jak szalony.... uciekam👄 Golus👄 po prostu zawiodłaś mnie:-( jak mogłaś, obiecałaś że w sobotę, ech.........buuuuuu😭 pracusiam...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko👄 coś dla Ciebie http://bgr.magda.w.interia.pl/8.html na tej stronce podobno można wybrać sobie nawet kolor wózków, bo ten ze zdjęcia jest taki sobie:-P, piszesz że brzusio ci rośnie? fajnie, może jakieś zdjęcia byś nam podesłała? ja chętnie pooglądam dziś już kończę, nie mam siły :-P jestem jak by tu powiedzieć, ciutkę zjechana:-P buźka dla Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Emiczka , mi brzuch rośnie, ale tak jakby jego obwód. Nie jest to jeszcze \"wyrostek\" :-) ciążowy, tylko mam coraz ciaśniej w pasie. Dziś miałam pojechać po spodnie, ale wyszłam z pracy dopiero po 18.00 i już mi się nie chciało. Wróciłam padnięta. Ale teraz juz mi lepiej. Z tymi trojaczymi wózkami to jest problem, bo wyboru nie ma. Mi sie podoba PegPergo, ale podobno środkowe siedzenie nie rozkłada się na płasko :-( ale jeszcze mam czas, może do czau porodu ;-) wytworzą jakąś nowość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!! Nadrabiam zaległości w czytaniu. Potem odpisze każdej z osobna. Dzisiaj już nie spię od 4 rano. Moje kochanie musiałam odwieźć do kumpla bo jechali do Krakowa. P zaczął nową prace i pojechał do siedziby firmy po auto i podpisac umowę. Jedno co chciałam napisać - najważniejsze - do Agusi naszej kochanej :) Aguś - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. Duuuuuuzo szczęścia, miłości, radości oraz pociechy z wielkoluda i przezde wszystkim spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!!!! ❤️❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś - trzymam kciuki za Maciusia - będzie dobrze - ile te dzieciaczki muszą się nacierpieć :( ale to tylko dla jego dobra i bedzie wszystko dobrze. Uściskaj go i amelkę również ❤️I pamietaj - nie wolno ci się obwiniać za to - co ty w ogóle za głupoty wygadujesz - chyba potzrebujesz kolejnego kopniaczka :P Estelko - ty chyba tez chcesz zarobic kopniaczka - uwierz w końcu że jestes potrójną mamusią!!!!!! I jedź wkońcu kupić te spodenki bo inaczej leginsy ci tylko zostaną :P Asiulka - ty pracusiu ;) buziak dla Sandruni :) Foli 🌻 Zabajona 🌻 Gratulejszyns dla Oli - Patryk nadal boi się nocnika więc narazie spowrotem odpuszczam. Emika - fajne fotki na naszej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze!!!! i ciągłego uśmiechu i radości i szczęścia !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Paula - dziękuję za pamięć. Nasza-klasa to niezły wynalazek ;-) Pocieszyłaś mnie trochę z tym nocnikiem bo jak przeczytałam co Ola Zabajonej robi z nocnikiem ( a raczej do niego) to się lekko załamałam. Mój Paweł dopiero od jakiś dwóch miesięcy nie ucieka i nie płacze na widok nocniczka. Na razie udaje,że robi siusiu i ma przy tym niezły ubaw :-D Sabra - nie myśl, że to co spotkało teraz Maciusia to taki życiowy odwet za tamte myśli. Szkoda mi Twojego maluszka, że tyle cierpi, ale zapomnisz kiedyś co przechodził i będziesz najszczęśliwszą mamą na świecie jak taki mały bąbelek wdrapie się na kolana żeby się tylko poprzytulać :-) A ja wpadłam dzisiaj na chwilkę by złożyć zyczenia Estelce - mojej astrologicznej siostrzyczce :-) Dużo dużo zdrówka, bezproblemowej ciąży, łatwego porodu i baaardzo grzecznych trojaczków 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - dołączam się do życzeń - wszystkiego naj naj naj - kochanej gromadki trójki biegających bąbelków :) i mnóstwa cierpliwości i wytrwałości!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobietki ! Czy mnie jeszcze pamiętacie ? Asieńko gratuluje narodzin blizniaków ! Jak pamiętam to kiedyś mówiłam Ci, że doczekasz się dzidzi a nawet dwójki naraz ! Pozdrawiam wszystkie kobietki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobietki ! Czy mnie jeszcze pamiętacie ? Asieńko gratuluje narodzin blizniaków ! Jak pamiętam to kiedyś mówiłam Ci, że doczekasz się dzidzi a nawet dwójki naraz ! Pozdrawiam wszystkie kobietki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz znowu chciałabym zajsc w ciąże, pamiętam jak fajnie bylo miec te poranne mdlosci i nocne zgagi ale mimo to pragne drugiej dzidzi. Super byloby znowu poczuc ruchy malenstwa :) No dobra przyznam się wam , że powinnam dostac @ 4 dni temu i po cichutku mam nadzieje, że malenka fasolka juz we mnie kielkuje :) I mam dziwne pzeczucie, że juz sie to spelnia ale nie mam odwagi sprawdzic, czy to prawda czy tylko opóznienie. Proszę trzymajcie kciuki. Musze konczyc bo moja Patrycja juz mnie molestuje pozdrawiam jeszcze tu dzis zaglądne pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany - Monika się znalazła :-D Kobieto - gdzie Ty się zaszyłaś? Pisałam kiedyś do Ciebie, ale mnie normalnie zignorowałaś :-P Pisz co u Ciebie.Jak Patrycja? A może jest już jeszcze KTOŚ nowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aga napewno cie kochana nie zignorowalam :) dlugo mialam problemy z kompem ale na szczescie wreszcie sprzedalismy tego zloma i kupilismy laptopa i teraz juz nie ma problemow :) No wlasnie mowie, że mam dziwne przeczuie w zwiazku ze spozniajacym sie okresem , że druga istotka we mnie kielkuje :) A Patusia jest wspaniala ! 01.12 skonczy 2 latka szybko zaczela mowic bo teraz juz gada jak pieciolatka :) od miesiaca pikochala nocnik i tylko raz zmoczyla majtusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzenia :-) ojej, Monika sto lat!!! trzymam kciuki, aby w brzuszku mieszkał już bejbik nr 2. Prześlij jakieś fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko gratuluje trojaczkow ! az serce mi podskoczylo jak przeczytalam ze oczekujecie trojki wspanialych bobaskow :) a jak sieczujesz ? i ktory to juz tydzien ? a spodnie kup moja droga bo musisz sie dobrze czuc zeby dzidziusie tez sie dobrze czuly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko sprobuje wyslac fotki ale nie wiem czy mi sieuda bo nie jestem najzdolniejsza do takich czarow :) moge wyslac na twoja skrzynke jak podaszmi adres i ja czekam na twoje fotki i wszystkich was dziewczyny a to moj adres monika_sajewicz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) kobitki:) tu19 STKA :p:p:p:p:p CZYLI GENERALNIE JESTEM NA PÓŁMETKU:) bo termin cesarki będę miala ok 25 marca wiec ok 38-39 tc:) Ponadto moj \"maluszek\" wygąda jakby był juz u mamusi w 21tc ,wazy 400g i jest duzutki jak słonik:) i mamusia tez:P:( Basior mi wylazł na całego ,wygladam jak kobieta z piłką z przodu:P i jestem zaznaczona:( wylazła mi taka kreska ciemna od pępka do cipidrynki :( ble ale mam nadzieje ze zejdzie:) na początku myślalam ze mi sie brzuch pomarszczył w nocy:P ale to jest równiusienka kreska:P Za 2 tyg mam usg połówkowe i moze zobacze co tam we mnie siedzi:):):):):):) Poza tym muszę Wam powiedziec ze n moj dzidzioł wyssała ze mnie tłuszcz z pleców ,normalnie nigdy od tyłu nie miałam takiego wcięcia jak teraz:P:P:P:P:P:p jakos boki zninęły jak basior poszedł do przodu:P i dupka zrobila sie taka fajna:P:P:P:P maz mowi ze sexy:) No a poza tym to ten moj maluch chyba smyra mi po żebrach pod cyckami...tak mi sie zdaje:P Wczorja jak stałam w banku i mialam taka dopasowana sukienkę to taka jedna pani mowi do mnie PANI to chyba bez kolejki powinnna:):):): zobaczyła moj basiorek:) hihihihihihihi Aga ,estellka naj naj naj !!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Lara:) [serce juz Ci odpowiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś👄 wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzin, dużo zdrówka, radości z Pawełka i mężusia, cierpliwości do obu:-) i spełnienia marzeń🌻 Estelko👄 to fakt wózków trojaczych jest strasznie mały wybór, ale e które znalazłam są chyba jedyne w Polsce które mają siedzonka obok siebie...Tobie tez najserdeczniejsze życzenia👄 by ciąża przebiegała bez problemów, by urodziły sie zdrowe i śliczne maluszki👄 Paula👄 no to gratulacje dla mężusia z okazji nowej pracy i autka:-) widziałaś moje fotki:-) jak będę miała więcej czasu to wyślę bardziej aktualne i te starsze ze szkoły zobaczycie małego potworka- czyli mnie :-) monika80👄 a jak mogłybyśmy Cię zapomnieć, wpadaj do nas częściej, mała cwaniara z Ciebie, trzymam kciuki by @ nie przylazła :-) uciekam popracować👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś👄 ty nasza kochana nastolatko, zawsze jesteś seksi:-) a już w ciąży z pewnością, ja obstawiam Ci ciągle synka i wiem że tak będzie:-P hhihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×