Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

hej:D Estelko, ale masz już duże dzieciaczki:):):) 🌻 olinek 🌻 u mnie 8t4d, jestem cały czas na zwolnieniu (mam do końca miesiąca) i mam lenia na maksa, nic mi się nie chce robić;) 27-go grudnia mam wizytę u gin, mam nadzieję, że wszystko okaże się w porządku..... cały czas mnie mdli, jak przestaje to na chwilę, nawet w nocy się budzę przez to, nie tyję, bo nie mam apetytu, jem z rozsądku małymi porcjami, od mięsa mnie odrzuca i od mleka... Iwonko, moja przyjaciółka poszła na zwolnienie dwa miesiące przed terminem porodu (jest niepełnosprawna), a ZUS ją kontrolował 2 razy.. pytałam się kiedyś koleżanki w zusie, podobno wybierają ciężarne losowo, ale nie wiem, czy wszędzie tak jest... moja koleżanka z pracy była na zwolnieniu całą ciążę i ani razu jej nie niepokoili... Enigma się coś nie odzywa:( Bozina, jak ja Ci zazdroszczę tej energii!!! :) a pogoda beznadziejna... dla wszystkich ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Estellko kochana zupelnie niepotrzebnie zle sie poczulas ... W zyciu tak juz jest ze radosc sie smutkiem przeplata ...a nas wciaz cos zaskakuje... Ja sie naprawde z Toba kochana bardzo ciesze :) tak jak w dniu bety ,1szego usg tak i teraz ....:) Dlatego czesto pisz jak malusie i nie znikajcie dziewczyny tylko dlatego ze sie udało....:( Enigma przestala tez pisac prawie:(.... Dziekuje Wam za dobre słowo ..Zobaczymy czym zycie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, staram sie Was czytać na bieżąco ale to prawie niemożliwe bo jesteście bardzo aktywne:) Olinek, przykro mi że nie wyszło - bardzo Ci sekundowałam! kurcze, byłam pewna że ci się uda... mój pierwszy transfer, który był w październiku też się nie powiódł. na razie czekam na dogodny moment na drugi transfer - musi być wszystko ok bo to będzie prawdopodobnie mój ostatni... zostały mi 3 zarodki z czego 2 podobno ładne a jeden taki sobie. życzę Ci zeby ładnie się rozmroziły i tym razem zagnieździły. Ile masz jeszcze zarodków? Judyta, estelka - cieszę się że wszystko ok. przepraszam Goluś że pytam, ale czy coś złego się stasło u ciebie? mam nadzieję że nie... pozdrowienia dla wszaystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, ja urodziłam w marcu -14-ego i nie miałam gondoli bo do tego wózka fotelik jest rozkładany całkiem na płasko, jak gondola do tego jest ze śpiworkiema że było w miarę ciepło więc nie kupowałam i mi się to sprawdziło. Paula ma rację, ze jak jest zimno to lepiej gondola bo bardziej osłania no ale mnie zimno ominęlo :) a do tego nadia niechętnie w wózku jeździla więc wiekszość czasu i tak ją nosiłam :) ale za to w spacerówce jeździ chętnie bo wszystko widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foli, co to jest test potrójny krwi? co wykazuje? wiecie, cały czas mam przed oczami widok tych machających rączek i nóżek :-) pomózcie, jak zrobić suwaczek? coś Enigma sie nie odzywa, martwię sie o nią. Mam nadzieję, że nic jej sie nie stało... Makłady, to widac mamy całkiem inne objawy - ja bym mogła jeść na okrągło i to najchętniej mięcho z musztardą i mandarynki :-) nie mdli mnie, tylko mam czasem niesmak w ustach, jakbym papierosa wypaliła. Wymiotów zero. Jedyne co podobne to zmęcznie, rozleniwienie i śpiączka.Napadów, chętek i neichęci do określonych produktów tez nie mam za dużych - od niczego mnie odrzuca. Ale...ostatnio miałam ogromną ochotę na coś czego prawie wcale nie jadam, ale nie mogłam się opanować. Biały chleb z konserwą - mielonka turysztyczna :-o i musztardą, a do tego śledź w śmietanie :-0 nieźle, co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie🌻 Jak Was sie wylęgło troszkę :-D fajnie jupiiiiii👄 A mnie wczoraj wieczorem kafe nie chciało już wpuścić:-P więc już się nie buntowałam , niech jej będzie :-P Olinku👄 w sumie szybciutko zrobiłaś tą betę, faktycznie jeszcze ją powtórz, jesteś przemiła, bardzo, aż sie wzruszyłam jak czytałam co piszesz ;-) Jesteś bardzo dzielna, aż ma sie ochotę iść Twoim przykładem👄będę mocno trzymac kciuki za kolejną próbę👄 Estelko👄 chciałam wczoraj Ci już o tym napisać, bardzo gratuluję i cieszę się razem z Tobą z powodu Twoich śliczniutkich i wielkich kruszynek👄 to musi być piękne widzieć i słyszeć takie maluszki, mam nadzieję, że tak jak kiedyś Ty o tym marzyłaś i sie doczekałaś tak i ja się doczekam tego widoku;-) jak wiele również z nas👄i dziękujemy za wiruski ciążowe👄 jak tak popatrzeć w pierwszą tabeleczkę i pamiętam Mia jak sie starała ponad 3 lata a jest na samym początku prawie, to spójrzcie ilu osobom się udało, to jest niesamowite, fantastyczne po prostu:-D ponad 30 osób na Mia.... Bozinko👄fantazje fantazjami, nie myślcie że my tu co dzień na golaska po domciu latamy - bo różnie można zrozumieć co ja tu wypisuję :-D my tu kulturalnie ludzie jesteśmy :-D, czasem po prostu mamy wariacje jak nastoletnie dzieci :-D i ganiamy sie bez końca :-)po domu, przykro mi czytać o smuteczkach w małżeństwie, choć to nieuniknione, u nas też czasem są wzloty i upadki, jak w każdym małżeństwie, staramy się tylko jak najszybciej znaleźć drogę wyjścia i nie obrażać sie na siebie, bo to do niczego dobrego nie prowadzi...Przytulam serdecznie i wierzę, że tak przemiła osóbka jak Ty poradzi sobie z mężusiem👄 Jak Ci dobrze, że masz już porządeczki przed świąteczne, mi tego troszkę brakuje, i pracowita z Ciebie mamusia👄 a kochane urwisy Ci pomagały troszeczkę? Oglądałam właśnie program o in vitro w Gamecie, prowadzonym przez Maję -pogodynkę :-) aż sama zapragnęłam przejść to jeszcze raz :-) może na wiosnę -lato zobaczymy, bo mężuś coraz częściej o tym wspomina, zastanawiam się nad tą Gametę...w sumie okazuje się tańsza, a jednak cena tez tu odgrywa dużą rolę, zwłaszcza że zbieramy na mieszkanko... Iwonko👄 jak czołg? etam opowiadasz :-D pewnie Ci sie wydaje:-) a kiedy zdjęcia nam swoje przyślesz malutki masz czołgiczku👄już połowa ciąży ? jejku jak ten czas leci, a ja mam wrażenie jakby dla mnie świat się zatrzymał.... Paula👄a czemu przeprowadzasz sie do teściowej? co sie stało, bo chyba nie uważnie czytam...Przytulam Cię serdecznie, wiesz, jak wrócisz z pracki i położysz maluszka spaciu, zrób sobie kąpiel z pianką(mam nadzieję że masz wannę - nie prysznic) z jakiś olejków zapachowych przy cynamonowej świeczce na przykład - tak byś się ciutkę odprężyła co, może poprawi Ci to humorek, lub zjedz lindorka, on na wszystkie smuteczki działa:-) foli👄 jesteś przekochana, kto wie, może ten 2008rok będzie wspaniały...w 2006 roku pamiętam jak napisałam - dla żartów do wróżki w dniu matki z pytaniem o dziecko kiedy mogę się go spodziewać, to napisała mi że widzi dopiero w 2008 roku śliczną córcię z jasnymi włoskami jak aniołek i że będzie posiadać jakiś talent, nie ukrywam że zasmuciło mnie to wtedy i zapytałam dlaczego dopiero w 2008 roku, to odpisała że nie wie dlaczego, ale nie wcześniej.... a może ja sms-ka do Bozi wysłałam :-D hihihih dobrze by tak było prawda, pewnie zasypałabym go tymi sms-kami co dzień i miały mnie dość....:-P też sie nie mogę doczekać świąt- zmiany miejsca raczej, bo jadę do mamusi na Mazury, lenia staram sie nie mieć, choć przyznam się bez bicia że znudzona jestem już tym projektem i patrzeć na niego nie mogę, ale wiem że im szybciej go oddam tym lepiej dla mnie...... maklady👄 oj bidulka z tymi objawami masz się, schudniesz na maksa, a lenia kochana możesz mieć ile chcesz, leż grzecznie i niczym się nie przejmuj a pogoda faktycznie straszna, ja staram sie palić dużo świateł w domu, lampki wszystkie sie palą i świecie na kominku, puszczam vivaldiego, zaparzam dzwbanek kafci z cynamonem i póki co nie patrzę na pochmurny dzień za oknem, ale jak wstałam to pogoda dołująca.... a gdzie Enigmuś👄 pewnie ta szalona kobietka zaganiana i zapracowana na maksa:-D wiosna👄 miło że zajrzałaś👄 bądź dobrej mysli, trzymam kciukaski za drugie i ostanie - owocne podejście do transferku👄 ja nie umiem robić suwaczków:-( ale pewnie kiedys mnie nauczycie👄 dziś wstręciucha mnie nawiedziła, ale da się przeżyć, nawet nic mnie nie boli, tak więc ten rok zamknięty na @, kolejna w nowym roku ;-) Sysiu👄 tym razem kuli Ci nie kupię ale doczekasz sie jej🌻:-D albo może lepiej byś czarownicą nie została :-D.....całusiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALESIS30
Oj dawno mnie nie bylo ale Was podczytuje codziennie... Przyjełyscie mnie jakis czas temu... Ale skoro zero na razie stran to nic nie odzywam sie ale zostalo mi jeszcze 10 antyków i juz bede nalezala do starajacych - juz nie moge sie doczekac... Moj lekarz mowi ze 1 m-c winnam zaczekac - ale nic sie nie stanie jesli zaczne dzialac od razu.. Dla swietego spokoju w polowie cyklu bede uwazac... ale luty bedzie bez zadnego uwazania... Najbardziej ciesze sie z ESTELKI (bez urazy inne kobietki) ale ona tyle czekała a teraz maluszki machaja do niej raczkami i nozkami... oj jakie to musi byc milusie... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno mnie nie bylo ale Was podczytuje codziennie... Przyjełyscie mnie jakis czas temu... Ale skoro zero na razie stran to nic nie odzywam sie ale zostalo mi jeszcze 10 antyków i juz bede nalezala do starajacych - juz nie moge sie doczekac... Moj lekarz mowi ze 1 m-c winnam zaczekac - ale nic sie nie stanie jesli zaczne dzialac od razu.. Dla swietego spokoju w polowie cyklu bede uwazac... ale luty bedzie bez zadnego uwazania... Najbardziej ciesze sie z ESTELKI (bez urazy inne kobietki) ale ona tyle czekała a teraz maluszki machaja do niej raczkami i nozkami... oj jakie to musi byc milusie... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja Gamtę bardzo polecam, wiadomo dlaczego :) bo się udało, ale ale ogólnie też byłam b. zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam Invimed :-) też wiadomo dlaczego :-) a zwłaszcza dr D, który teraz prowadzi moja ciążę , ale już w innej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny: nie ylo mnie od pon. bo sie przeprowadzila moja firma i juz nie pracuje w W-wie tylko k/ sochaczewa. A i tak godzine jade. wiec nie am znaczenia. jestem w trakcie mycia zsefek L) Nie ma czasu. Jutro bdede juz normalnie pracowac. Emika-Ana-dziekuje za mile slowa odnosnie kartek. Paula-nie mam info od iebie...doszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Foli, ale mnie nakręciłaś z tym wózkiem :) Bardzo mi się podobają. Skoro fotelik rozkłada sie na płasko to czemu nie ... Z drugiej strony gondolka by się przydała. I fakltycznie , w maju to Ty Foli miałaś invitro. chyba, że znowu coś mi się pomieszało. Paula, dzięki za rady. Nie ma jak to doświadczenie. Emika, zrobię fotki z samowyzwalacza zaraz to podeślę. :) Estelka, ale fajnie. Ja pamiętam jak sama się cieszyłam jak widziałam machające się rączki i nóżki. A u Ciebie to podwójna radość. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Dziękuję Wam wszystkim za zaciśnięte kciuki. Dipherelinka już czeka w lodóweczce. W środę mam wizytę i jeśli jajniki czyste to od razu dostanę w dupsko hihihi. Estelko – tym razem nie jadę do Białegostoku ponieważ poprzednim razem byłam wykończona i teraz chcę podejść w swoim mieście żeby stymulacja i In vitro były na miejscu u tego samego lekarza. Poprzednio stymulowana byłam u siebie i na końcówkę tłukłam się pociągiem 700 km /chyba :-)/ i chyba dojechałam na miejsce za późno – poza tym ten lekarz od stymulacji nawet nie zmniejszył mi dawki jak widział że jest tak dużo pęcherzyków. Także teraz od początku do końca będę pod okiem jednego lekarza i mam nadzieję że ten nic nie przeoczy po drodze. Zobaczymy. Gratuluję Ci dwóch bąbelków chociaż to już spore dzieciaczki :-) A suwaczek prześliczny :-) Emiczko – myślałam że razem będziemy na tym samym etapie bo wcześniejsza wersja była chyba taka że w styczniu będziesz podchodziła. Jednak dokonałaś dobrego wyboru moim zdaniem bo tylko spokój może nas uratować hihihi… Kurcze napisałaś o tej wróżce i ja durna wysłałam chyba do niej z 6 SMS-ów – no ale dobrze chociaż że napisała mi same dobre rzeczy m.in.: że tym razem się uda i że będzie córeczka. Jeśli się nie sprawdzi to idę do sądu żeby mi zwróciła kasę ;-) Ale póki co jestem nastawiona optymistycznie. Wiecie co – ja to jednak mam fajną szefową. Jakiś miesiąc temu była lużna rozmowa o dzieciach i nie pamiętam co szefowa powiedziała ale moja reakcja była taka że się poryczałam – po prostu pękłam :-( Noi tak jakoś wyszło że powiedziałam szefowej o moim problemie a ona mnie przytuliła i powiedziała żebym się nie martwiła o pieniądze bo mi pożyczy a będę oddawać po tyle ile mi będzie wygodnie. Więc takim oto sposobem zamiast podchodzić w marcu lub kwietniu to ja najprawdopodobniej za tydzień startuję :-) Acha mam prośbę – jeśli któraś z Was byłaby taka miła – proszę o wpisanie mnie do tabelki dla staraczek bo ja jeszcze coś poknocę. Jakie dane mam podać bo nie wiem gdzie jest ta tabelka? Ściskam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto AnA 30............16.10.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - bardzo mocno trzymam kciuki! A jeśli chodzi o tabelkę nick - no to nick ;-) 1 dc - pierwszy dzień cyklu, czyli pierwszy dzień ostatniej miesiączki, dc - długość cykli, dzidzia może @ - kiedy masz termin kolejnej miesiączki.... wiecie, że dopiero po tym usg i po zrobieniu suwaczka, tak na 100 % uświadomiłam sobie, że jestem w ciąży, że mam w brzuchu dwie ruchliwe, słodkie Istotki :-) to jeszcze raz porcja fluidków i niech w 2008 roku i to na samym początku TABELKA II znika, a I się zapełnia. ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam dziś przy okazji, będąc w Galerii mokotów , do sklepu z dzieciaczkowymi ciuszkami, Już, już mialam kupic maleńkie różowe body, ale stchórzyłam :-( jeszcze chyba nie jestem gotowa psychicznie na takie zakupy, ale jak w styczniu ruszą wyprzedaże to się przełamię z wielką przyjemnością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie :) Pokazuje się tutaj w końcu :P Olinku - przytulam mocno i wierzę że przy kolejnym podejściu się uda ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Emiczko - no tak się wkurzyłam teraz że szok, pieprzona małpa zepsuła moją wróżbę no ale za to Sylwek do białego rana przed Wami bez zmartwień a Nowy Rok to nowa szansa i próba ja mam nadzieję że już w pierwszym miesiącu wszystko się wyjaśni :) a co do kolejnej części topiku to jestem za o ile dziewczyny nie mają nic przeciwko :) a kto ją założy to nie mam pojęcia kogo wytypować, choć mam już nazwę wymyśloną :D Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VIII - DZIDZIUSIOWA :D :D :D Maklady - ale ten czas zapiernicza, leniuchuj ile wejdzie, to czas dla Ciebie i dla maleństwa :) ❤️ Estellko - suwaczek ładniutki, a szkraby rosną jak na drożdżach, cieszę się że wszystko z nimi w porządku :) a odwiedzanie sklepów dziecięcych to dobry początek, jak na pierwszy raz to i tak dobrze :) nie przejmuj się :)❤️ ❤️ Judytko - no to owocnych staranek Ci życzę :) a z jednym lekarzem lepiej jest robić wszystko od początku do końca :) zobaczysz że się uda :) Bozina - no to widzę że do świąt się już szykujesz pełną parą, porządki, porządki i jeszcze raz porządki :) Iwonko - dobrze Ci zrobią te kilogramki, to jedyny okres gdzie nikt Ci nie powie ALE JESTEŚ GRUBA - SCHUDNIJ TROCHĘ :P :P :P ja też się cieszę że jesteś w ciąży :) no i czekam na wieści co to za płeć maluszka :) 🌻 Pauluś - czemu sie przeprowadzasz kochaniutka?? :( to nic fajnego :( my z Emiczką i Agą coś możemy o tym powiedzieć :) ale trzymam kciukaski by wszystko się ułożyło :) ❤️ Enigmuś - a ty gdzie się piczko podziewasz?? :) 🌻 Asiulka - a Ciebie widać jeszcze za stertą tych papierów?? :D Aga - jak tam Pawełek?? zeszło mu już wszystko z tej buźki?? Golka - a co u Ciebie?? jak się czujesz?? ❤️ Zabajona ❤️ Foli ❤️ Andzia - a Ty gdzie do licha sie podziewasz?? :) ❤️ NAdwislanko ❤️ Alesia ❤️ AnA ❤️ Sabra ❤️ Granini ❤️ Gosiaczek ❤️ Pedagog ❤️ Lara ❤️ i wszystkie inne kobietki których nie wymieniłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) od razu sprostuję - energia mnie rozpierała wczoraj, bo dzisiaj to już masakra, jeszcze przylazła @. rano zawiozłam Tomcia do przedszkola i jak wróciłam to tak mi sie oczy kleiły że hej, włączyłam małej bajki i powiedziałam, że ma sobie oglądać a mamusia troszkę oczka zamknie hihihi najpierw oglądała z lalusią, ale potem już rozrabiała, więc dżemkę miałam króciutką, ale zawsze :-) maluszki pomgają mi barrrrrdzzzooooooo - tylko kiepsko się to kończy, bo albo coś rozleją, wysypią czy potłuką ale pomagają :-) Emiczko - to trzymam kciuki za ten 2008 - niech wam przyniesie same radości!!! no i aniołka z loczkami :-D też cię przytulam serdecznie :-) a co do fantazji - to ja tylko ci zazdroszczę :-P ..... u nas problem jest w tym, że mojego męża wiecznie nie ma, bo ma częste wyjazdy, ja wiecznie z maluchami (to wykańczajace zajęcie pomimo bezgranicznej miłości), i jak już się widzimy to zawsze któreś jest zmęczone czy niewyspane itd. nie nudzę już..... co do wózka to ja miałam bebecar grand style matic - z dużą gondolą i ja polecam taki wózek - osobna gondola jest najwygodniejsza dla maluszka, mała istotka ma miękki kręgosłup i najwygodniej jest jej na prostym płaskim podłożu, Tomek urodził się 28.03 jeździłam całą wiosnę, lato i trochę jesieni, bo jak już siedział to wolał już spacerówkę. ja w sumie dużo płaciłam za wózek, ale jeździło w nim dwoje dzieci - i to codziennie, i jak go sprzedawałam to wyglądał jak nowy, aż mi go było szkoda - poszukam to wkleję wam zdjęcie, które było na allegro. makady - trzymaj się dzielnie i niech ci miną te mdłości :-) Alesis - powodzenia :-) Estelko - fajny suwaczek - dobrze, że wreszcie czujesz się mamusią :-) powodzenia i dużżo zdrówka :-) Judytko - powodzenia :-D fajnie, że trafiłaś na taką dobrą szefową! ja typuję Emikę na patronkę nowej dzidziusiowej edycji !!! Sysiu :-) papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skowroneczki👄 Estelko👄 ależ zazdroszczę Ci tego ślicznego suwaczka;-) wiesz, że invimed ma teraz 20 % rabatu na zabiegi in vitro i jeszcze coś? ale szkoda że tylko do końca grudnia... napisz mi w e-mailu jakie robiłas tam badania wymagane i co ile kosztowało? u Ciebie Foliczku👄 do Ciebie tez mam prośbę, jakie badania musiałaś wykonać genetyczne? itp. jak możesz napisz mi kochana chciałabym porównać te 3 kliniki....Wiem tylko czym dziś spodobała mi się gameta,że przy transferze robili usg podczas wkładania cewki z zarodkami, jeden lekarz trzymał przyrząd usg na brzuchu inny lekarz wiedział gdzie dokładnie włożył maluszki, a w novum tego nie robili, na ślepo wkładali...ale może to nie ma większego znaczenia, ale u mnie ostatnim razem ciężko im sie wchodziło do środka... \" Iwonko👄 ja Ci zaraz wybiję z główki te 7 kg, i proszę mi tu nie pisać o tym ile Ty przytyłaś bo pięknie wyglądasz i ja nic a nic nie zauważyłam jakiejś nadwagi, może waga Ci sie popsuła...ślicznie naprawdę, i zmieniłaś się w ciąży, ładnie zmieniłaś.... chyba synuś będzie.... Judytka73👄trzymam kciuki za staranka👄tak, miałam podchodzić w grudzień-styczeń, ale moje warunki mieszkaniowe niestety się ciutkę zmieniły i musieliśmy z tym zaczekać, nie wiem czy nie na dłużej, choć coś mężuś naciska by spróbować na wiosnę-lato - mówił o maj-czerwiec...hahahahahha głuptasku wróżce nabiłam kieszeń, ja wysłałam tylko 1 smska :-D nie dałam sie więcej naciągnąć....masz wspaniałą szefową, ja na teściów nie mogłam liczyć, bo nie chciał mi kasę pożyczyć kiedyś, pomimo iż miałam mu za tydzień oddać :-P żyła jedna....Przytulam i całusiam serdecznie, wierzę, że uda Ci się zobaczysz.... sysiu👄 dziękuję za rozmowę👄 wiesz Sylwek to jedna sprawa a weselisko druga bez małpiszona:-D, ja Cię chyba wyślę do programu \"Damą być\" :-D kto to jak brzydaśnio mówi :-Dhahahahhahahah taka mała a taki język :-Dahahhahahahhah - to tak jak z tym zajączkiem i krową w kawale - właśnie mi się przypomniał :-D nie wiem czy słyszałaś, krowa spotyka zajączka palącego papierosy i mówi, taki mały i pali? a zajączek na to - taka duża a stanika nie nosi :-D..... Sysiu nazwa nowego topiku -Superalna👄🌻 hmm, kogo by tu wytypować, hmm, może Ana🌻 albo Olinek👄 albo beti👄 ma ochotę co?dziewczyny która sie zgłasza na ochotnika? Bozinko👄kochane masz te maluszki, a pomocniki z nich, nie ważne co dookoła sie dzieje i co się stłucze, ważne jak Wam przy tym dobrze, razem👄 współczuję Ci tego że mężuś ciągle w rozjazdach nie wyobrażam sobie nawet tego-(, przytulam i nie przejmuj się zawsze któregoś dnia możecie poganiać się dookoła stoły jak wyśpicie się i odzyskacie energię, teraz zbliżają się święta wiec wszystko przed Wami....👄Bozinko👄 ja już byłam mateczką tej części i mam nadzieję, że była ona szczęśliwa dla Wielu z Was - jak mówiłam na początku, teraz niech ktoś przejmie pałeczkę ode mnie to w 2008 roku może mnie szczęście spotka:-) buźka, zmykam do łózia💤 przepraszam za błędy, na oczka ledwo widzę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Dzisiaj i jutro jestem na szkoleniu więc niestety dopiero zajrze wieczorkiem jak mi się uda. Sądny dzień bardzo szybko nadchodzi. Emika, Sysia - musimy się wyprowadzić do teściowej z tego względu ze mój brat który miał siedzieć za granicą 10 lat okazało się że wraca na poczatki grudnia i zostaje już w Polsce na stałe. A jest to niestety nierealne żeby w tylko osób mieszkać na 3 pokojach. A teściowa mieszka sama więc doszliśmy do wniosku ze lepeij bedzie jak tam się przeniesiemy. Niestety nie ukrywam że jest mi to na ręke bo może moja teściowa nie jest złą kobietą ale jest strasznie dziwna i ma wiele dziwactw które doprowadzają mnie do furii!!!!! Bo to co ona powie jest święte i tak jak powie tak musi być!! Ja nie weim jak bedzie mi się z nia mieszkać, boję sie cholernie tej przeprowadzki!!!!!!!!!! Estelka - sliczny suwaczek :) Judytka - trzymam kciuki za szybkie powodzenie :) Emika - co do nowej części ja jestem za. Sysia - fajny tytuł - gratuluję :) Ok - spadam na szkolenie - nie chce mi się :( ale jak mus to mus. papapapapapapa - do wieczorka. Piszcie żebym miała ciekawa lekturę na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja w gamecie w łodzi też miałam transfer pod usg, 2 lekarzy było jeden wkładał zarodki a drugi monitorował. Ja nawet inseminację miałam pod usg bo mm przodozgięcie i chyba trudno trafić. Z badań genetycznych mieliśmy mukowiscydozę (mąż) i to wszystko. Gdyby u niego wyniki wyszły źle to musiałabym się ja zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki:) Pisałam już parę razy ale internet mi sie jakoś zawiesza i nie umiem wysłać,(ciekawe czy tym razem się uda) Estelko śliczny suwaczek:) gratuluję wielkoludków❤️ Judyta trzymam kciuki❤️ Faktycznie masz fajną szefową, u mnie w zakładzie nie można było nawet wspomnieć o dziecku bo zaraz się robiła sino-zielona:( sysiu jestem:D ❤️ Bozina❤️ Emika❤️ Paula współczuję przeprowadzki:( sama mieszkałam z teściami pół roku i choć są cudownymi ludźmi czasami nie wytrzymywałam nerwowo. Życzę dużo cierpliwości ❤️ Foli moja Nadia nie musi mieć okularów, ale też chętnie by nosiła:) Jak widzi moje to aż się trzesie żeby mi je zabrać:) Ostatnio kupiłam sobie nowe oprawki i jej założyłam to siedziała dumnie z otwartą buzią:) A tak w ogóle kochana to dlaczego ja nie dostałam zdjęć Nadii co??????? Ja mam coraz mniej czasu dla siebie, Nadia ciągle chce chodzić, zaczęła juz sama wstawać, wystarczy że ma cos pod ręką zeby się tego przytrzymać, i tak jak kiedyś mi Paula napisała \"oczy muszę mieć i w dupie\" :D Zaczęłam już przygotowania do Świąt typu sprzątanie domku, bo mogę to robić tylko jak Nadia śpi, czasami sprzątamy razem tzn. ja coś robię a Nadunia siedzi w kojcu albo w krzesełku i obserwuje, ale nie zawsze ma na to ochotę. W tym roku spędzimy święta w domku, pierwsze rodzinne święta:) Ciekawe jak Nadia zareaguje na choinkę:) A ja postanowiłam sobie że zapuszczę włoski:P ciekawe jak długo wytrzymam. Stosuję olejek rycynowy bo ponoć przyspiesza wzrost i kondycję włosów:) Wyglądam okropnie:D ale jestem dzielna:) No to chyba tyle, muszę spadać bo Nadia się obudziła, spała pół godziny:( Pozdrawiam Was bardzo gorąco❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie już jestem z Wami :-) TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto AnA 30............16.10.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów Judyta73......04.12......28........?..........Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×