Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Estelko, brzuch nie rośnie, ale wszystko mnie ciśnie:) jeszcze trochę i muszę sobie chyba coś ciążowego kupić;) ja dziś skończyłam kupować prezenty, ciesze się bardzo, bo ciągle o tym myślałam:) zawsze wolałam kupić wcześniej, ale w tym roku byłam czymś innym zajęta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :):):):):) ja jak zwykle w biegu, ale myśle że mi to wybaczycie będe miała ogromną prosbę do Was, pisze prace na temat in vitro a własciwie tej gorącej ostatnio dyskusji o tym czy powinno byc refundowane, czy mogłabym Wam juz po swietach wysłać ankiety anonimowe do wypełnienia, czy znajdziecie chwilke zeby mi pomóc w badaniach do tej pracy? buziaczki ogromne dla kazdej z Was :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ja pomogę! Malinko, trzymam kciuki! wszystko bedzie dobrze! Makłady, ja też już pomykam w ciązowych spodniach albo dzinsach większych o 3 rozmiary :-o jest tak wygodnie jak nic brzusia nie usiska, a jak wracam z pracy to brzuch mam sporo większy niż rano...chyba to normalne, co? chciałabym ubierac sie już typowo ciążowo i wykupić pół asortymentu sklepu 9fashion. Strasznie mi się podobają te zestawienia na ich stronie www. Ale zaczzną to robić po Nowym Roku, bo oczywiście jeszcze w pracy nic nie powiedziałam i kamufluję się jak mogę wielkimi swetrzyskami :-o ale po Nowym Roku będę musiała sie zebrac na odwagę i ogłosić przełożonym, że jestem w 4 miesiącu :-o alez będzie zdziwnie....już się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :-) Estelko - z dwójką bąbelków brzusio rośnie szybciej :-) my już ubraliśmy choinkę - oby tylko za szybko nie opadła ;-) maluchy miały radochy po pachy :-D tylko pomysł z bombami z czekolady był trochę nie trafiony, bo wiecznie pełno pamierków jest pod choinką ;-) oj te moje łasuchy hihihi Paula - nie martw się, napewno się ułoży, zapytaj teściową co możesz jej pomóc przy wigilii, może to rozładuje wasze napięcie, ty będziesz miała zajęcie, a i teściowa nie powie, że wszystko sama musi robić .... musisz znaleźć jakąś pozytywną nutę tej sytuacji, i pamiętaj, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej - to moja maksyma jak jest źle powodzenia!!! ściskam cię gorąco :-) zmykam, bo prasowanie czeka, a muszę się wyrobić bo jutro będziemy piec pierniczki :-) dobrze, ze jeszcze nie umyłam kuchni, bo jutro się będzie działo hihihi spokojnej nocy i przyjemnych przygotowań przedświatecznych!! Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze zapomniałam podziękować Andzi za zdjęcia Naduni !! prześliczna jest twoja córcia!! niech rośnie zdrowo i przysparza wam samych powodów do dumy i radości!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_21
Hej dziewczynki! Ana jesli mogę ci pomóc to służe swoja osobą. Ja nie jestem po in vitro ale jestem za tym żeby było refundowane - chociażby w polowie to i tak jest dużo jak na nasze Państwo. Narazie jestem dostępna pod mailem polag@interia.pl Bozina dziękuję ci za słowa otuchy. W domu nie mam neta więc nie czytałam kafe dopiero dzisiaj ale rozmawiałam właśnie z teściową a propo świat i powiedziałam że chciałabym zrobić sernik z karmelem. Ta stwierdziła ze jest z nim za duzo roboty więc umówimy się tak ze ona zrobi makowiec a ja mogę zrobić ten sernik. Dała mi wolna rękę. Może nie bedzie tak źle ;) Estelko ja dopiero w 3 miesiącu ciąży poinformowałam przełozonych o tym fakcie :) A brzusio u ciebie będzie szybciej rósł bo masz dwójeczkę slicznych szkrabów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wpadłam się przywitać i życzyć Wam miłego dnia :) My to sobie jeszcze leniuchujemy z Tomaszkiem ale co tam :P Paula - ja tych Świąt też sobie nie wyobrażam - po prostu od jakiegoś czasu ich nie lubię, a Tobie współczuję teraz i jedyne co mogę Ci doradzić to zaciśnij zęby ❤️ Andzia - dziękuję za zdjęcia Nadii, bardzzo fajniutka ona jest, a w tej sukieneczce i okularkach to rewelacja :) ❤️ AnA - ja też mogę Ci pomóc z tą ankietą bo w końcu juz coś nie coś wiem na ten temat czytając posty :) Uciekam, zajrzę później PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-a widzisz!! nie taki zly diabel jak go malują :) A jak jeaszcze dasz tesciowej prezencik ladnie zapakowany i powiesz ze specjalnie dla niej oblecialas pol miasta zeby go wybrac, okrasisz slodkim usmiechem to zobaczysz, serce jej podbijesz...:) Wierze ze te swieta beda jednak udane dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Wiem, ze to nie temat związany z ciążą, ale chcę Wam cos polecić. Kupiłam , bo wyczytałam na forum uroda, że fajne i rzeczywiście :-) Jest to maska do włosów Placenta firmy Kallos, do nabycia w sklepach fryzjerskich i na allegro za śmieszną cene okolo 7 pln za 275 ml. Są też większe pojemności, co ekonomiczniej wychodzi :-) ja kupilam mniejszą, żeby wypróbować i niech się wszystkie L\'oreale Professional, Welle i Kerastase , którymi dotąd próbowałam odżywiac włosy, schowają bardzo glęboko. Maska pięknie odzywia wlosy, są gładziutkie i sypkie! A u mnie to nowość, bo mam bardzo cienkie włosy, które uwielbiają się łamać, kruszyć i zbijać w strąki. Polecam, bo naprawdę warto wypróbować :-) Trzyma ją się pół godziny na głowie, ja dzis po raz pierwszy ja nalożyłam, ale tylko na 5 minut bo spieszyłam się do pracy i jest super rewalacyjnie, aż tak, że musiałam Wam o tym napisać :-) A tak przy okazji, nie wiecie czy w Stanach Zj. kosmetyki Revlon (kolorowe) są rzeczywiście dużo tansze niż w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie🌻 Ja taka zapracowana, że nie mam siły do Was pisać:-(, czytam co dzień późnym wieczorkiem ale nie mam siły:-( odpisać... na szczęcie niedługo święta więc wyjeżdżam w piątek odpocząć.... zakupy troszkę w połowie zaliczone, kolejne jutro raniutko by zdążyć przed tłumami:-) Alesis👄 trzymam kciukaski za niedługo Twoje staranka, aby były owocne👄 Foli👄Estelko👄 każda z nas ma swoje ulubione miejsca zwłaszcza jak mamy z tego nasze upragnione szczęście, ja novum tez uważam za bardzo fajne miejsce, ale troszkę kuszą mnie inne kliniki ze względu na cenę która w gruncie rzeczy różni się około4-5 tysięcy złotych jak wszystko podliczyć, więc wolałabym za te pieniążki gdzieś wyjechać lub odłożyć....dziękuję Wam kochaniutkie👄 Andziu👄 ja na temat teściów sie nie wypowiadam, bo to już nudne byłoby :-P wiecie jacy są:-)..... Pauluś👄 przytulam, może nie będzie tak źle z tą teściową👄 trzymam kciuki za Ciebie dzielna kobietko👄 enigmuś👄 no wiesz, Ciebie to nie podejrzewałabym że nas będziesz na tak długo opuszczać :-( tak tu pusto bez Ciebie, ech.... i zdjęć nam nie wysyłasz żadnych :-( smutno mi.... dziękuję że o mnie myślisz z tymi życzeniami odnośnie maluszka, dziś mnie dołek dopadł lekki... Iwonko👄 gratuluję ruchów maluszka👄 Laruś👄 a czemu Cię tak długo nie było? gosiaczku👄nie przemęczaj sie kochana nasza brzuchatko👄ja obiecuję Wam uroczyście że nie będę pracować od 6 miesiąca ciąży - jak zajdę oczywiście ;-) Estelko👄 gratuluję 12 tygodnia, kiedy to zleciało to nie wiem, jeszcze troszkę a będziesz tulić maluszki swoje👄 Malinko👄 Ana👄 ja jestem do dyspozycji Twojej jeśli chodzi o in vitro bardzo chętnie służę pomocą i jestem za refundacją.... Bozinko👄 ja tez mam ustrojoną chałupkę lampkami i choinka stoi ustrojona w pokoju:-D sysiu👄 ja tez chcę tak poleniuchować:-) Estelko👄 ja teraz sobie kupiłam witaminki na włoski i skórę Ha-Pantoten, podobno bardzo dobrze działa więc wypróbuję na miesiąc i zobaczymy, na włoski tez lubię odżywki:-) mnie dziś dołeczek dopadł, bo widziałam córcię malutką 7-miesiączną brata ciotecznego, taka ślicznusia i smutno mi się zrobiło jak widziałam minę mojego mężusia, tak chciałabym go kiedyś uszczęśliwić, że nie mam siły na nic, jestem zmęczona pracą, gonitwą za pieniądzmi by poprawić byt i mieć na dzieci, cholercia zamiast skupić się na rozwijaniu i uszczęśliwianiu rodziny człowiek haruje by ją mieć :-( 😭 mam już powoli dość kiedy w końcu sie coś uda.... widać że od czasu do czasu widząc maluszka - zwłaszcza w rodzinie będzie nam trudno....dzisiejsza sytuacja pokazała to.... lecę na siłownię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co dzięki dziewczyny :):):):):):) po swietak pozwole sobie powysyłać ankietę, ona bedzie miała na celu sprawdzić nastawienie społeczne do in vitro i refundacji tego zabiegu :):):):) Estelko mam nadzieje ze reakcja w pracy na Twoją ciąże bedzie pozytywna:):):): buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko przytulam cię mocno ❤️ ❤️ napewno sie doczekasz maluszka, a męża napewno uszczęśliwia taka żonusia jak ty :-D głowa do góry, przecież jeszcze parę dni i nowy 2008 rok - a on ma być szczęśliwy dla ciebie!!! i napewno będzie!!!!! ściskam cię gorąco :-) a my dzisiaj robiliśmy pierniki - i większość zrobił mój synuś :-) , mała też pomagała, ale szybko się przerzuciła na zajadanie hihihi Paula - myślę, że ten serniczek wyjedzie ci super i wszyscy będą go pałaszować całe święta :-) na pewno udają się wam te święta - w końcu masz przy sobie dwóch najwspanialszych mężczyzn i to jest najważniejsze - całuski :-) papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Estelka, tak się składa, ze ja szukam jakiejś maski do włosów. W takim razie kupuję. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka-zdaje sobie sprawe, ze nic tak nie boli jak mina wspolzonka na widok dzidzi... Ale pomysl o tym pozytywnie. jak doczekacie sie dziecka, to dostanie taka dawke milosci i zapewnienie, ze bylo aprawde dlugo wyczekiwane i upragnione. Zycie daje nam pieniadze, urode, prace... a zabiera inne rzeczy. kazdy musi sobie na swoj sposob to wytlumaczyc. Ja tak robie i zyje z tym, bo inaczej bym zwariowala. A i tak wazam, ze to co najlepsze, spotkalo mnie po slubie, u boku meza. nawet jesli brak nam dziecka. Nie zamienilabym sie z nikim. Na nic!! Postaraj sie znalzezc cos, za co nie oddalabys NIC!!! Na pewno sa takie osoby/sprawy/ fakty/ rzeczy. Poza tym nigdy nic nie dzieje sie bez przyczyny. Jest jakis sens w tym trudzie dochodzenia do bycia rodzicem. I wiecie, ja to dopiero od kilku m-cy odkrywam. I Bogu dziekuje za ta mozliwosc. Mam nadzieje Emika, ze ta proba pocieszenia Cie choc odrobine podniesie Ci na duchu :) wczoraj mielismy kolejne spotkanie w osrodku. Byl fantastyczny wyklad na temat jawnosci adopcji. Wiele ciekawych rzeczy uslyszalam, o istneniu ktorych nie mialam pojecia. Czy zdawalyscie sobie sprawe, ze pieknym przykladem ojca, ktory adoptowal dziecko byl sw. Jozef??? szkoda tylko, ze My Matki nie mamy takiego wzorca:( jestm super zadowolona, mimo, iz wyszlam z domu o 6.00, a wrocilam o 21szej z tych spotkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to znowu ja, jak zawsze was podczytuje i juz tez sie staramy o rodzenswto dla naszej dwuletniej cory :-) Poki co jestem na Clomid - nie wiem czy takie same sa w Polsce. W kazdym razie wspomagaja owulacje, bo u mnie to z tym krucho. Zobaczymy jak bedzie dalej. Ale w zasadzie to ja do Estelki, odnosnie tych kosmetykow Revlonu. Nie wiem co mialas na mysli piszac \"kolorowe\". Mam strone, na ktorej znajdziesz i farby i make up: http://www.drugstore.com/search/search_results.asp?N=0&Ntx=mode%2Bmatchallpartial&Ntk=All&srchtree=1&Ntt=revlon&Go.x=0&Go.y=0 Owszem, na chwile obecna jest tam Sale, ale jesli do ceny doliczysz to co obnizyli na wyprzedaz to wyjda ci w miare srednie ceny jakie tutaj sa. Ja od kilku razow juz farbuje Revlon Colorist i mimo wczesniejszych niepowodzen z ta marka (jesli chodzi o wlosy) to z tej serii jestem zadowolona. Pozdrawiam juz nieco swiatecznie i nadal cicho w kaciku podczytuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Nadwiślanko pięknie napisałaś :) proszę Cię abyś pisała jak masz ochotę wszystko co zaciekawiło Cię z tych spotkań :D Emika ❤️ będzie dobrze zobaczysz! :D :D :D nie byłam na topiku tak długo ponieważ mój ukochany wyjechał na tydzień i zabrał laptopika :/ Paula tak myślę o Twojej sytuacji i myślę, bo smutno mi się nieco zrobiło.... życzę Ci by owe ciasto karmelowe podniosło Cię na duchu w te coraz szybciej zbliżające się święta :) i tak jak napisałam Emice będzie dobrze bo nie ma innego wyjścia :D A gdzie Ty kochana koleżanko topikowa o imieniu ENIGMA się podziewasz?! pozdrawiam wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i pomyśl Estella że to będą pierwsze święta Twoich pociech? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emiczko, główka do góry! wiem, że jest ciążko, zwłaszcza w święta Bożego Narodzenia, ale zobaczysz za rok nie będziesz miała rąk w co włożyć, bo Maluch/Maluchy :-) będą właziły na choinkę!!!! Lara, ano ;-) Święta będą w tym roku wyjątkowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUU, A GDZIE MÓJ WPIS! ZJADŁO MI! :-( Eniczko, ja Ci chciałam napisać, że odkąd się zaczęłam starać miałam doły w świąta Bożego Narodzenia...ale zobacz jak los się odwaraca :-) i jestem przekonana , że za rok będziesz swoje niesforne Dzieciaczki z choinki ściągała! jeszcze troszkę cierpliwości, a masz jej naprawdę dużo i się uda, innego wyjścia nie ma! Lara, rzeczywiście, to będa dla mnie wyjątkowe święta! Wczoraj wieczorem miałam doła. Nie mogę się dopiąć w żadną bluzkę koszulowaą. Nosiłam dopasowane, a teraz moze tylko ze dwie dopinają się w piersiach i brzuchu....ja się oczywiście przeogromnie cieszę z ciąży, ale czasem tak w mózgu się zagotuje jak nic nie można na siebie wcisnąć :-( ale już po nowym roku, jak powiem w pracy o ciąży, to zacznę nosić kopertowe bluzki i ciążowe koszule. Teraz sie kamufluję, ale juz mam dość tych obszernych swetrzysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, co jest z tą kafeterią? poprzedni mój wpis był dwa razy dłuższy! Mamusie, macie dla swoich pociech mikołajkowe ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - cos ta kafeteria fiksuje od wczoraj. Jeszcze raz bardzo wam dziękuję za dobre słowo mam nadzieję ze bedzie dobrze - przynajmniej ja sobie stałe tak wmawiam - staram się nie dołować już, ale nie ukrywam że czuje się wyobcowana. Emika główka do góry - dziewczyny mają rację - na przyszły rok święta bedziecie spędzać w większym gronie. Zdaje sobie sprawe że czas swiąt to czas przemyśleń, zastanowienia się nad swoim zyciem - ale podejdź do tego wszystkiego optymistycznie - tyle optymizmu co ty masz kochana w sobie to chyba my wszystkie razem wzięte nie mamy. Trzymaj sie kochana - ja wierze w ciebie :) Estelko - nie wściekaj się zaraz wskoczysz w ciążowe ciuszki i bedzie wszystko oki :) a ja wczoraj byłam u dentysty i niestety za szybko puściło znieczulenie po wierceniu i z bólu zgryzalam tynk ze ścian. Tak męczyłam sie do północy :( masakra!!!! Na szczęście dzisiaj już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, DRUGA POŁOWA MOJEGO WPISU SIĘ POJAWIŁA :-) (TA O CIUCHACH CIĄŻOWYCH) Paula, jeszcze parę miesięcy i będziecie mogli mieszkać SAMI na działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł lalunie:) zaraz doczytam co słychac:) u mie dzis o 22 usg 4 d:) no to zobacze moją niunie:) mam nadzieje ze jej pindolek nie wyrósł :P:P:P:P:P:P bo w rózowych ciuszkach to bylby gejowy chyba :D:D:D HIHIHIHI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko ❤️ nie dołuj!!!!! pojedzies na Święta na mazury???? jezusińku:) alez ja tez tak chciałabym:) Odpocznij troszkę, pamietasz jak ja bylam zaganiana???? potem przystopowałam i udało sie icsi..... no teraz nie wspomne bo zapierd...... na całego...no ale mam nadzieje ze potem sobie odbiję jak córuna oczywiscie mi pozwoli:) Fotek nie robilam jeszcze bo nie mialam czasu ale nadrobie na Świętach:) Poki co jestem na plusie tylkop 1,5 brzuszek dosyc dosyc ale tylko wieczorem cdn... klienci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×