Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Jeszcze raz ! AnA 30............16.10.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów Judyta73......04.12......28........?.........prawie 3 lata........Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-ja mam supert tesciowa i niechetnie wyprowadzalam sie od niej. Sysia-moze byc od nowego roku czesc 8. dla mnie nie ma znazcenia jak sie nazwywa, byleby szczesliwa byla. Koncowka 7 tez nizcego sobie.... W koncu bylo pare ciaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta-no racja :) Choc pamietam ze pojawil sie w pewnym momencie temat nowej czesci, (jakis zastoj był z ciążami i zajściami) ale ja osobiscie wolalam na lepszy moment nowej czesci. uwazm, ze nowy rok jest OK na nowa częśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że nowy rok - nowa część. Poza tym nowa część rozpocznie się tym sposobem od pogaduszek a nie od życzeń świątecznych no ale róbta jak chceta. Mi i tak się będzie podobało :-) Ciekawe która z nas się odważy założyć nową część :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Emiczko nie wzruszaj sie Myszko ...a mnie nie słudz tak bo ja taka słodka to nie jestem;) U mnie w klinice zalecaja badac bete w 9 dpt. Wiec nie bylo za wczesnie .Poza tym dzis pieknie po cichutku ,bez bolu zameldowala sie moje wierna towarzyszka @.... Obyscie mialy dobre przeczucia z tym nowym 2008 roczkiem ... Wiosno-mamy jeszcze 2 zamrozone blastocysty...jesli bedzie transfer i obie sie nadadza -podamy obie. Judytko--za Twoja stymulacje trzymam kciukaski ..oby poszlo szybko i sprawnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek, będzie dobrze! PS gdzie sie leczysz? ja w Novum. W N sugerują robić betę najwcześniej 12 dpt ale myślę że jeśli w 9 dobie wynik jest negatrywny to neistety tak jest ale jakby był pozytywny to w 9 dobie jeszcze moze być wynikiem leków. tak przynajmniej mówił mi lekarz. Olinek, bardzo mocno będę tzrymać kciuki zeby Twoje zarodki zdrowo się rozmroziły a potem zagnieździły na 9 meisięcy! wyszystko dobrze sie skończy:) zobaczysz! chcesz próbować jeszcze w tym cyklu i poczekasz do następnego? chociaż teraz owulacja chyba wypadałaby ci w swieta. lepeij chyba odłożyć to na styczeń. pzodrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno... napewno w tym cyklu nic nie robie ..tak jak mowisz Swieta ,sylwester ..chce sie dobrze bawic a nie zamyslac.... Bede za tydzien u doktora to cos moze postanowimy ..Moze koniec stycznia...moze luty. A z ta beta -faktycznie roznie mowia ...U mnie w 9dpt mowili zeby zbadac a za2 dni sprwadzic czy przyrasta. Jestem z Krakowa . A to moja klinika. http://www.klinikaivf.pl/ivf2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! co tu takie pustki!!! raaanyyyy a mi się dziś tak masakrycznie chce spać, że ledwo siedzę :-( a siedzę w pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki1 Ja myślałam ze będę miałą dużo do czytania a tu dupaaa!! Co tu takie pustki? Ja już częściowo spakowana (niestety). Cholera coś pisac dzisiaj nie umiem więc juz kończę za często muszę muszę użyć klawicza backspace. Dlina dzisiaj na maksa. Bedziemy mieć tam neta ale tylko w laptopie - więc jak uda mi się dorwać to napiszę, a jak nie to tylko pracy. :(:(:( Trzymajcie sie kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dzisiaj:-) wczoraj był taki młyn i w dodatku dziś zakupy, jutro niestety też mnie czeka latanie za prezentami i w ogóle, nawet udało mi się coś sobie i mężusiowi kupić -typu płaszczyk i buty na weselisko :-) zaszalałam - szpila 9 cm :-D jutro lecę do fryziera, więc zajrzę pewnie wieczorkiem, bo muszę kończyć projekty przed czwartkiem by oddać...oj będzie cienko ze spaniem u mnie, cieniutko... ale elokwencją to dziś nie szczyci się kafeteria :-P Pauluś👄współczuję, może im mniej będziecie sobie wchodzić w drogę to nie będzie tak, źle z tą teściową. a ten domek ma pięterka czy parterowiec? gdzie będzie Wasz pokój, bo wiesz my przynajmniej na samej górze mieszkamy i teściowa sie do nas nie doczłapie bo by się zadyszała :-Dhahahhaha i to nas pociesza... w razie czegoś to uciekaj do nas, my Cię zawsze pocieszymy tu na kafeterii👄, zamykaj drzwi jak będziesz miała jej dość.... nie smutkaj sie tak bo aż mi się płakać chce z Twojej dolinki👄 foli👄 też mam przodowzgięcie i u mnie przy inseminacjach były problemy z wejściem i przy in vitro tez, nie wiem czemu tu nie robili tego usg, ale dobrze że choć to już wiem, i możliwe że skuszę się na gametę lub invimed, ale powiem szczerze - gameta mi bardziej przypadła do gustu, ale zobaczymy jeszcze... dziękuję za informację, spróbuję jeszcze zasięgnąć informacji od samego gina z gamety Estelko👄 dziękuję również na informacje o Twojej klinice👄a kiedy planujesz pójść na urlopik przed porodowy? rozmawiałaś już z lekarzem i z szefostwem u siebie? czy chcesz pracować jak najdłużej? Andziu👄 bardzo masz śliczniutką i słodziutką księżniczkę a te okularki które jej założyłaś takie duże :-Dhahhahahha aż ona buźkę otworzyła tak musiała je trzymać noskiem :-D śliczniutka jest ta malutka🌻, piszesz że stosujesz olejek rycynowy z apteki? i co natłuszczasz je na noc i na dzień pod folię? też jestem ciekawa reakcji waszych maluszków na choinki, napiszcie oczywiście wszystkie Wasze historyjki👄 Judytko73👄 bardzo witamy w tableleczce :-D i trzymam kciuki byś szybciutko przeszła do pierwszej👄 nadwislanko👄 Olinku👄 :-D hahahhahahahha nie jesteś słodka to właśnie trzeba Cię zasłodzić byś była:-D hahahhahaaha, dobrze, że choć ta wierna @ była tak uprzejma ze o danej porze przeszła, bo mnie to wywijała takie numery że szkoda gadać, nadziei tylko robiła za wiele wstręciucha jedna.... będę trzymać kciuki za Twój transferek🌻 wiosna👄 to i ja zmykam, bo zmęczona jestem a jutro znowu szalony dzień i pełen nerwówki z projektem, wczoraj na siłowni się wyszalałam że dziś po schodach ledwo chodzę :-P ale jutro idę na basen to choć sie nie spocę :-D a jak spocę to najwyżej podgrzeję troszkę wodę w basenie :-D tak patrzę na pierwszą stronkę i na datę to nawet nie zapomniałam że 7 część topiku założyłam w 3 rocznicę naszego ślubu :-D, to jednak nowy rok będzie idealnym czasem na założenie nowej części:-) a tak na marginesie kto się zgłasza do jej założenia? no chętne zgłaszajcie sie proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki!!! oj widzę, że porządki przedświąteczne robicie ;-) mnie po tych oknach to juz nic się chce :-P kupiłam wczoraj w praktikerze choinkę i moje maluszki już ją chcą ubrać, trochę to wcześnie, ale ile radości, więc zobaczymy może jutro .... oby tylko nam wytrzymała do kolendy bo to żywe drzewko :-) Emiczko - rozumiem, więc typuję Estelkę na partonkę nowej części !!!! bo ona 2008 rok będzie miała podwójnie dzidziusiowy :-D Byłam dzisiaj z Tomusiem pierwszy raz na roratach o 17 (cały tydzień są na 6.45 więc nie chodzimy) i wyobraźcie sobie, że było losowanie numerków z obrazka - i mój synek został wylosowany jako pierwszy i dostał dużą kolejkę na baterie. w sumie to jestem w szoku, bo tyle dzieci chodzi codziennie i to rano i nic nie dostały, a tu taki mały łobuziak, który nie był szczególnie grzeczny na tej mszy, dostał najlepszą nagrodę ....... było dużo dzieci biedniejszych, które pewnie bardzo by się ucieszyło, bo rodziców nie stać na takie zabawki ............ jakoś mało spawiedliwe te życie! ok wylałam moje wątpliwości ...... Sabrusi nie było dawno, mam nadzieję, że u was wszystko dobrze, tylko nie masz czasu odpisać, bo maluszki cię absorbują. ściskam Was gorąco i życzę dużżżżżżżżżżoooooooooo zdrówka i powodzenia!! 👄 byłam wczoraj na biopsji - chyba wam o tym nie wspominałam, ale mam 2 guzy na tarczycy i muszę iść na operację. już właściwie miałam mieć tą operację, ale cudem dowiedziałam się, że można to zrobić laparoskopem - po takim zabiegu o wiele szybciej dochodzi się do siebie - co w moim przypadku czyli rprzy dwójce małych dzieci jest szczególnie ważne. wynik będzie za tydzień. pozdrawiam wszystkich :-D zmykam, bo prasowanko czeka, a jak moje skarby śpią to mogę wreszcie spokojnie nadrobić zaległości :-) Bożena :-) p.s ja też czekam na wasze zdjęcia moj mail: bozena-dyrgala@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika - gdyby to był domek to bynie było tak źle ale to jest tylko mieszkanie 3-pokojowe w bloku :( niestety narazie nie mam tego szczęścia żeby mieszkać w domku i mieć własny przydomowy ogródek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobitki:) Ja na chwilkę :( bo mam bardzo duzo pracy przed Świętami ale napewno nadrobię zaległosci:) U mnie wszystko oki:) czuję sie rewelacyjnie, tzn wogole nie czuje ze jestem w ciązy tylko wieczorkiem jak widze moj basiorek:) Waga jakos nie wzrasta ale gin mowi ze widac taka moja uroda bo dzidzia rosnie:) tzn w sumie przytyłam niecałe 2 kg ale pewnie w 8-9 miesiacu nadrobię:) W środe jadę do Rybnika na usg 4d to sobie z męzem pooglądamy Naszą piękną Marysie:) mam nadzieje ze kutaska nie zobaczymy:P:P:P:P:P:P hihihihihihih bo kolekcja różowa od versace juz czeka:D:D:D Buziakki dla Was:) Malinko ❤️ ❤️ ❤️ gratuluję:) ja jadę do Dr Grudnia do Rybnika własnie na to usg Emiczko ❤️ Olinku ❤️ Juz niedługo i Wam spełnią się marzenia ❤️ i dla wszystkich kobitek ❤️ ❤️ ❤️ Doczytam i sie odezwę :_) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ale pusteczki ojojoj..... Emiko Nadia ma założone moje okulary:) tzn.jeszcze nie bylo w nich szkiełek więc jej założyłam, teraz jak je noszę to chce mi je zabrać, ale ze szkiełkami wolę jej nie zakładać. Co do olejku rycynowego to stosuję go codziennie w szamponie tzn. wlałam jedną miarkę olejku do połowy szamponu i myję tym włosy, zostawiam na chwilkę piane na głowie a potem zmywam zwykłym szamponem bo bez tego włosy byłyby tłuste.Raz w tygodniu nakładam maskę na głowę tzn. do łyżki podgrzanego olejku dodaję jedno żółtko i odżywkę do włosów żeby lepiej się nakładało, wcieram to w skórę głowy, nakładam folę i chodzę tak co najmniej godzinkę. Podobno pomaga, ale jeszcze nie mogę nic na ten temat powiedzieć bo dopiero niedawno zaczęłam to robić. Bozina fotki poszły:) Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego weekendu❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enigmaa ja też byłam w Rybniku na tym badaniu ale u dr Woźnikowskiego, fajne te badanie tyle ze nas wtedy trochę nastraszył wadą serce i skierował do Łodzi, ale na szczęście to byl fałszywy alarm zrobiliśmy sobie wtedy po prostu wycieczkę do Łodzi:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko na chwilkę (jak wszystkie). Chciałam poinformować, że poczułam pierwsze ruchy dzidziusia :) Ale fajnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowe koleżanki po długiej nieobecności :) Iwona ❤️ GRATULEJSZYN :D : D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też się tylko przypominam bo na prawdę mam okropnego lenia a że nie mam jeszcze w domu netu to nie bardzo mam z czego pisać. W każdym razie tp-sa założyła mi telefon bez możliwości założenia netu a tak już dawno bym miała. W dalszym ciągu troszkę pracuję chociaż ciężko jest już jmi chodzić.Przytyłam o wiele za dużo to dlatego jestem taka ociężała. Męczy mnie zgaga. Praktycznie codziennie po dwa, trzy razy muszę brać coś na nią- to jest okropne uczucie.Ale pocieszam się że już niedługo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, gdzie się podziewacie?!!! Iwonka, gratuluję motylków w brzuchu :-) Jak tam przygotowania do świąt? prezenty kupione? choinki ubrane :-) Aja wkroczyłam w 12 tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! Iwonka gratuluję tych wszystkich pięknych chwil związanych z ciążą :) Estelko - ale ten czas leci - juz kończy I trymestr - gratuluję ;) A u mnie dolina - nie czuję w ogóle magii świąt - miszkanie z teściową nie jest kolorowe - nie ma się tam nic swojego - oprócz gaci oczywiście!!!!! Nie mam pojęcia jak w ogóle te święta będą wyglądały - nie mam wizji. Dzisij teściowa jedzie na świąteczne zakupy - a ja zostaje z bąblem w domu - ja tam nie jestem potrzebna - ja nie mam zdania co jest potrzebne na święta - nie ja je przygotowuje... Dobra dosyć tego smęcenia... Idę popracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, biedulko Ty .... Makłady, a jak brzuś? rośnie? bo ja już w stare spodnie dawno się nie mieszczę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, dzięki za śliczne zdjęcia :) Paula, trzymaj się, głowa do góry :) Moze jakoś się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tak nie chce pracować dzisiaj, chyba nastrój świąteczny mnie ogarnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-ja ma wrecz odwrotna syt. bo pierwszy raz spedzam wigilie z rodzina meza i tesciowa i jestem z tego powodu heapy. Bedziemy na wsi, w rodzinnym domku tesciowej. tam nikt teraz nie mieszka wiec na kilka dni dom ozyje..... bedzie prawdziwa choinka i prezenty pod nia. Cudownie!! Ale moje serce tego dnia nie bedzie szczegolnie radosne. jest taka sprawa, ktora ostatnio szczegolnie mnie boli, bo nie kazdy moze tak swietowac jak ja. I nie chodzi o dzidzie... Akurat to mnie nie boli.. Ale jak widzisz rozne jest. jeden ma taki, inny odmienny problem. Prezenty mamy kupione. Ja juz od miesiaca mam to za soba. nie lubie nic na ostatnia chwile zostawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislaka, fajne takie święta na wsi :) ja spędzam i z rodzicami i z teściami i już nie mogę się doczekać. Co do prezentów to ja w polu jeszcze jestem ale w czwartek mam nadzieję nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Nadwislanka masz rację że każdy z nas ma jakieś problemy i u każdego różnie wyglądać będą święta. Ja się czuję obco w domu - i to jest najgorsze. Dlatego piszę że nie czuję magii świąt. Fajne muszą być takie święta na wsi. Ty masz super teściową tak jak pisałaś, ale nie każda z nas ma takie szczęście. Jakbym była nadal z moim ex facetem to też bym miała zajebista teściowa ;) no ale nie można z kimś być tylko dla teściowej hihihihi Kobieta była tak super, że mogłabym z nia przesiadywać i gadac godzinami. Podchodziła do wszystkiego na luzie z wielkim poczuciem humoru i w ogóle. Takie teściowe zdarzają się bardzo rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmo dr Grudzień jest OK :) Mój dr się z nim kumpluje :) Na którą masz wizytę ?? Ja idę w sobotę, jeszcze parę dni stresu mnie czeka... Czuję się średnio, mam mdłości i cały czas jestem głodna :( Buziaki for all 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×