Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Witam wszystkie w nowym roku Życzę Wam wszystki przede wszystkim żeby był lepszy niz 2007 i zeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia. Pisze do Was bo chce Wam powiedziec ze zawieszam starania, bede Was podczytywac czasem cos napisze co u mnie, aha okres dostałam dwa dni przed sylwestrem wiec kicha.........a sylwestra przekonałam się jak mało znacze dla mojego męza, nie wiem jak to dalej bedzie, musze wszystko przemyśleć, nie bede pisac o szczegółach bo są bolesne:(:(:(:(:(:(:( Wyśle Wam jeszcze te ankiety z prośbą o wypełnienie jak znajdziecię chwilke. Pozdrawiam Was laseczki i z całęgo serca życzę Wam wszystkiego dobrego. pozdrawiam - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - bardzo przykre co piszesz, ankietę chętnie wypełnię :( Jeżeli masz ochotę pogadać, to jestem do dyspozycji, czy meilowo, czy gg, moze nie pomogę,ale choc troszkę moze uda mi się dowartosciować Cię. Zresztą reszta dziewczyn zapewne tak samo ! Kotek, trzymaj się jakoś, jesteś wspaniałą osobą, a M nie wie jaka wartościową i cudowną osobę ma przy sobie. Ja wierzę, ze poukładacie sobie wszystko i kryzys minie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, przykro mi, że tak się stało.ja niedawno też miałam chwile zwątpienia ale naszczęście okazało się, że się pomyliłam i mam nadzieję, ze u ciebie też tak będzie. Tego ci życzę i mam nadzieję, że wam się poukłada i okaże się, że to nic groźnego. W Wyborczej ost. jest art. o przepisach dot. in vitro i uregulowaniach w Polsce, moze ci się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam Was w Nowym Roku!!! Niestety nie mogę Was podczytywać regularnie bo nie mam możliwości; nawet nie wiecie jak mi jest to potrzebne ... Ale może już niedługo... U mnie remont sypialni ale mąż uszkodził sobie oko i nie może na razie nic robić. Z \"małym\" też wszystko ok.Ostatnio ważył prawie 3 kg. A nogi ma długie jakbym była w 37 tyg ciąży. Lekarz się śmiał po kim taki wysoki b ędzie bo my raczej niscy jesteśmy. Jest mi coraz ciężej .Pod spodem możecie sobie obejrzeć jak wyglądam tylko się nie wystraszcie jaki wielki jest mój brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana bardzo mi przykro - mam nadzieję że wszystko się ułozy i bedzie dobrze. Trzymam za ciebie kciuki. Trzymaj się kochana. Pamietaj że zawsze możesz się nam wygadac zeby ci ulżyło. Ja tez tak robiłam. Gosiaczku - ale masz piękny wielgachny brzuszek!!!!!! :) Mierzyłas ile masz w obwodzie?? Jeszcze trochę i bedzie ci lżej jak urodzisz swojeo skarba :) Trzymaj się kochaniutka :) jestes juz blisko wymarzonego celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny :) posle Wam te ankiety, Foli dzięki za informacjie pewnie mi sie przyda :) współpracuje jeszcze z pewnym lekarzem który sie w tym specjalizuje, mam nadzieje ze uda mi sie napisac dobrą prace pozdrawiam Was i jeszcze raz dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziękuje Wam za piękne świąteczne fotki Waszych dzieciaczków są prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noworocznie!!!! Wszystkiego najlpeszego w 2008 roku i spełnienia marzeń, albo chociaż niech Wam się spełni po jednym - tym najważniejszym dla Was!!! Sysiu, ależ Ty masz już dużego synka!! Wszystkiego najlpeszego dla niego z okazji urodzin! Dziękuję Wam za zdjęcia - bobaski cudne. Chociaż Aga o Pawełku to już nie można powiedziec bobasek ;-) chłop jak dąb! Ana, mam nadzieję, że w Twoim związku to była tylko mała sylwestrowa burza i zaraz wyjdzie piękne słonko! Trzymam kciuki, aby wszystko było ok! Ja jestem super zrealaksowana po wypadzie na Mazury. W Sylwestra spadł cudny śnieg i o 24.00 nad jeziorem piliśmy szampana (na Piccolo ;-) ) o odpalaliśmy petardy. Było bosko. Może Wam jakies fotki wysłać? buziaczki i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, w takim razie ja poproszę fotki. Coś ostatnio przycichło nasze forum :( W takim razie ja napiszę co zamierzam robić.Niedawno kupiłam taki duży zielony dywan, bez wzorów. Dzisiaj zamówiłam wersalkę rozkładaną do pokoju dziecka.Bedzie turkusowa i po bokach paeczki zielonao-turkuosowe. Najwyżej kiedyś Miłosz zmaorduje matkę za taki dobór kolorów, hihihi. No i zamówiłam rówież jasno zieloną tapetkę. A mebelki będą bardzo jasne, dokładnie klon.Niedługo remont .... Enigma, a Ty masz już syndrom gniazda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) mam nadzieję, że w tym roku będę mieć okazję do pisania na inny temat :D Estella ja również stoję w kolejce :) pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek-ladny brzuszek, najwazniejsze ze dzidzia rosnie i wsio jest OK!!!! A tylko patzec jak po porodzie dojdziesz do formy. Podobno bieganie przy malym to idealna dieta... Ana-cokolwiek sie dzieje, wierze ze wszytsko sie ulozy!!! Zycze spokoju i rozsadnych decyzji!!! Trzymaj sie kochana!! Cos Enigmus sie nie odzywa... i Emiczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł kobietki:) ❤️ W rym Nowym Roku Życzę Wam Wszystkiego Naj naj naj i spełnienia Najskrytszych Marzen:):):):):) ❤️ ❤️ ❤️ Wczoraj w nocy napisałam do Was ale mi wcięło post i nie mialam juz siły pisac dalej:( W ten weekend byłam na uczelni więc same wiecie ,zajęcia do wieczora :( więc padam na ryjek:( Ana ❤️ ❤️ ❤️ pamiętam jak kiedys pisałas ze miałas też jakies porblemy z M związane z netem.. i napisałas ze dzięki ogromnej sile miłosci przezwyciężyliscie tamten kryzys.... moze i tym razem nie jest \"to\" takie jak sie na początku wydaje? Zyczę Ci tego z całego serca aby wszystko się wyjasniło i słonko Ci zaświeciło ❤️ ❤️ ❤️ Iwona :) gratuluję synusia:) Ja jeszcze nie wiję gniazdko bo pod koniec stycznia mam remoncik i potem zacznę wszystko porządkować:) Poza tym teraz mam sesje i zaliczenia wiuec styczen szybko zleci i w lutym zacznę myslec o wszystkim:) Moja niunia ma przyjsc na świat ok 25-30 marca:) z ginem ustale termin na następnej wizycie bo bedę miala cc na zyczenie:) Juz nie mogę sie jej doczekac:) Czuję się olimpijsko:P:P:P:P:P na plusie 3 kg , i o dziwo nic mi nie dolega... nic a nic:) mam nadzieje ze tak bedzie do konca ciązy:) Cały czas pracuję wiec nie czuję ze mi sie coś dłuzy:) Zaraz jeszcze doczytam co tam u Was i posyłam Wam moc buziaków 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 A dla potrzebujących moc fluidzików:) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 i pozdrawiam Wszystkie:):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takim poście enigmy ciezko jest bardziej optymistycznie napisać :) Estelko - ja też chcę fotki :) Ana ❤️ mam nadzieję, ze naprawdę to małe problemy i ze tylko zdawało ci się to, co napisałaś, ze to tylko złe odczucie. Gosiaczek - no brzusio imponujący :-D Serio! Ja na koniec ciązy takiego nie mialam , ale masz pięną piłeczkę przed sobą :) Będzie facet jak rzepa :) Cosik jeszcze chciałam dopisać, ale zapomniałam co ... Więc życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuszki! ja dziś piewszy dzień w tym roku w pracy :-) i myślałam, że nie dojadę :-( fakt, że do pracy nie mam daleko, około 20 minut autobusem, ale byl tak zatłoczony, że myślałam, że nie dojadę :-( strasznie mi się zrobiło słabo, oblał mnie zimny pot...masakra...kurcze, chciałabym chodzić do pracy, ale przecież na piechotę nie będę biegać :-( masakra :-( i dziś muszę powiedziec w pracy o ciąży...nie wiem kompletnie jak to zrobić, ale muszę...nie wyobrażam sobie jutro rano jechać do pracy jak w dniu dzisiejszym...ale też nie chcę iść na zwolnienie...nie wiem co mam robić, ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że Maluszki są najważniejsze...ech Emika, Ty nadal balujesz na Mazurach?! masz zdrowie! Enigma, a wózek chociaż upatrzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, uważaj na siebie, zobaczysz jak już powiesz w pracy to ci ulży i napewno pójdzie lepiej niż myślisz :) ja powiedziałam od razu prawie jak się dowiedziałam , bo byłam przeziebiona i bałam się chodzić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka-koniecznie jak sie tak czujesz to nie forsuj sie. ja zawzse powiadam, ze po tak ciezkich doswiadzceniach i wielu staraniach nie wolno narazac ciazy!!! Praca, praca-nie jest w TYM przypadku najwazniejsza. Zastanow sie, ale gdyby z tego powodu nie daj Boze cios sie stalo.... nawet nie chce myslec o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację, ale najpierw to ja musze się zebrać na odwage i powiedziec kierownictwu o ciąży :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co postanowiliśmy z mężem - wiem, że to może jeszcze za wcześnie, ale co tam...rozglądamy się już za wózkiem blixniaczym, ale używanym. Z tego co czytałam taki głęboki wózek wystarcza najwyżej do roku i to tylko w przypadku, gdy jest to spacerówka mająca rozkladane na płasko siedzenia, na którą do jakiś 5 miesięcy nakłada się miekkie gondolki. A cena takich lepszych wózków to około 2500 pln w górę...i skoro ma być tylko na rok, to kupimy wózek używany, a po roku jakąś lepszą spacerówke, która straczy na dłuzej. Mamy juz na oku Emmaljungę z Warszawy i jak będzie w takim idealnym stanie jak opisują , to już teraz ją kupimy :-o Sabruś, widziałam na zdjęciach, że Ty masz Emmaljungę, wydaje mi się że Twon Cerox (?) jesteś zadowolona? Dziewczyny, w którym tygodniu poznałyście płeć swoich Skarbów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, to chyba dobre rozwiązanie po co wydawać tyle pieniędzy na rok? tym bardziej, że napewno się przydadzą na inne rzeczy, oj będzie tego sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no będzie... ja początkowo upatrzyłam sobie wózek za 3600 pln , a rodzice kiedyś zobowiązali się, że zafundują wnuczką wózek. Jak powiedziałam im cenę to struchleli hihihi...i tak logicznie myśląc, tyle kasy wydac na rok użytkowania to mnie nie stać :-o i dziadków też raczej nie :-o ale dziadkowie jeszcze będą mieli okzaję sie wykazać :-) w końcu do kupienia sa jeszcze dwa łóżeczka ;-) i mnóstwo innych podwójnych rzeczy :-) chcialabym już znać płeć, to wiedziałabym jakie kolorki ubranek kupować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Estelko, ja od razu w pracy powiedziałam, bo od razu dostałam zwolnienie.. i lekarz powiedział, że na zwolnieniu będę już do końca ciązy, nie chce niczym ryzykować.. może ma rację.. w domu się nie nudzę, bo część pracy robię przez internet, w międzyczasie odpoczywam:) ostatnie dni są dla mnie okropne, straszliwe bóle głowy, wymioty, a myślałam, ze będzie coraz lepiej;) dużo pozytywnych fluidków i buziaków dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ, Makłady współczuję złego samopoczucia! Ty jesteś chyba dwa czy cztery tygodnie po mnie czy przede mną? zrób sobie suwaczek, co? będzie łatwiej ja dziękuję Bogu, że nie miałam i nie mam mdłości. W sumie to nie mam prawie wcale dolegliwości...i dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Sabra.............trójmiasto.........03.06.07....Amelka i maciuś Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........chł opczyk Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... będzie Marysia Iwona 77...Zambrów.............13.05.2008...................?????? ????? ??? maklady......zach-pomorskie......??????????????????????? ?? Estella13.......Warszawa........05.07.2008............ 2 maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Wiem, wiem że wygląda \"kosmicznie\" ten mój brzuch( w pasie mam 115 cm) i ciągle rośnie waga zresztą też cały czas w górę . Jeszcze troszkę p[racuję ale w tym tygodniu zdaję już dokumenty mojej zmienniczce i zakopię się w maleńkich ubrankach . Mąż maluje pokój, będziemy stawiać łóżeczko. Kupiłam piękną firankę na metry i będę ją szyć sama; mam fajny pomysł. Jestem teraz w pracy strasznie ciężko/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka-no 2 dzieci to podwoja radosc ale i wydatki.... Nie dziewie sie ze dziadkowie przy naszych polskich rentach i emer. struchleli.... Wydaje mi sie ze robisz dobrze z tymi wozami. Co do ubranek, to ja jestem przeciw przypisywaniu plci kolorow. Moj ulubiony to bialy. I moje dzieci beda na pewno mialy duzo bialych rzeczy. A o czym konkretenie myslalas piszac o ubrankach? Tzn rzeczywiscie o ubrankach, czy o innych (kocyki, kolderki itd...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×