Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Lara-oczywiscie, ze postaram sie dzielic ciekawostkami z wami, z tych spotkan. Estelka-dobrze to ujelas. ja tez jestem z natury szczupla i wiem, ze gdybym yla w ciazy na pewno byloby to dla mnie dziwne nie moc dopiac sie w cyckach :0 ja gore nosze 36/ 38 a stanik to bez poduszek ani rusz! I jakos nie wyobrazam sobie siebie w w niedopinajacej bluzce... Ale takie sa uroki ciazy, czego zycze kazdej z Was:) emiczka- humorek sie plepszyl?? Enigma-ja tam bym lamala konwenansy i w razie co ubrala malego w rozowe ciuszki :) Kto jak to, ale Ty zawsze lubisz pod prad :) mam racje??? Kto powiedzial ze chlopcy nie moga miec rozowyc spodenke, czy spioszkow??no, moze nie konieczneie namawiam cie na ubranie synka w kiecke... Wydaje mi sie ze z naszych uprzedzen, ktore pzrelewamy na dzieci biora sie potem takie syt. jak mialam z mezem. Za nic nie chcial swego czasu nosic czerwonego sweterka!!! Ani blekitnego. Chlop to muszi w szaroburym i kropka!!! Dopiero niedawno udalo mi sie zmienic jego nastawienie. Obiecuje ze mooj syn bedzie sie bawil lalkami, a dziewczynki samochodami!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł:) Gonia:) dziękujemy za życzonka:) ❤️ odzywaj sie częściej:):):):):) No wiec jestem po usg 4d i Marysia:) jest zdrowiuśka:) duza ,waży 760g ,obwód głowki miała 6,2 a ponoc przy porodzie ma około 10 wiec jest całkiem spora:) ma duze usteczka i długie nózki:), moze bedzie z niej kiedys WYsoka laska:D:D:D:D Mam jej fotkę buziaczka to wieczorkiem Wam przesle:) i płytkę też mam:) Gin przemiły :)i wszystko wyjasniał . Tak wieć jestem szczęsliwa:) i czekam az bedzie koniec marca aby zobaczyć tą moją złotą rybkę na zywo:) O moje \"przytycie\" mam sie nie martwic bo mozliwe ze tylko będzie na plus to co dzidzia wazy ,wody i macica, wszystko jest w porządku:) Teraz czekam na swięta aby nażreć sie pierozków barszczyka i uszek:)Swięta spędzamy z moimi rodzicami i rodzenstwem:) wiec jak zwykle będzie fajnie :) Ja uwielbiam Swięta:) a dzis lece po pracy kupowac prezenty:) Wiecie co , ten czas tak szybko mija ze to az niemozliwe:) U mnie juz za niedługo 25tc!!!! dokładnie w 1 dzien Świat:) a ja wciaz nie mogę w to uwierzyc ze jestem w ciązy:) no wiczorem wierze bo ledwo co widze własną cipkę:D:D:D;D no ale rano to brzuszek mały:P Estelko ,Iwona, maklady Malinko same zobaczycie jak to szybko zleci:) A i Emika ,Olinek Nadwislanka Ana,Lara, beti ❤️ ❤️ ❤️ ani sie nie spostrzegą jak poczują ze będą mamusiami:) Andzia:) senkju za fotki:) az gęba sie sama usmiecha:) Dunia ❤️ owocnych staranek:):):):):) Paula:) Aga:) Sabra:) Golka:)sysia:)suzinka:) ❤️ ❤️ ❤️ foli:) zabajonek:)Andzia:) to Wasze pierwsze święta z dzidziusiami:) mnie to czeka za rok:):):):):) A Asika to trza kopnąc w tyłek :) laski z Gdanska!!!!!! zróbcie to bo ta chlera za duzo pracuje:P No znam taką z Warszawy co też kopniaka trza jej dać:P no ale mysle ze jak pojedzie na Mazury to troszkę odetchnie:):):):):):) ❤️ \\ gosiaczek ❤️ no Ty juz prawie na wylocie:) jak samopoczucie?:) Bozinia:) ❤️ Wiecie co jak słucham tych ciulasów biskupów o invitro to masakra;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane dziewczynki, czytam co naskrobiecie, ale ze wzgledu na koniec roku nie mam kiedy napisać, zresztą u mnie nic się nie zmienia - oskarek jest kochany i szybko rośnie. W kazdym razie wpadłam, aby złożyć Wam najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt, chciałabym, aby niezależnie od podejścia do nich byly dla Was pełne spokoju i ciepła... W Bożego Narodzenia dni urocze, Niechaj szczęściem serce gra, Niech zdrowie dobre was otoczy, I na dni przyszłości trwa. Niech te święta przyniosą wam Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki, A Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca. Gonia, Przemek i Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy jest mozliwosc, ze zaszlam w ciaze w 8 dniu cyklu, jezeli moj okres trwa 5 dni przy cyklach okolo 32 dni i kiedy partner sknczyl w srodku?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes-jak zycie wskazuje wszytsko jest mozliwe, z ta roznica ze niekoniecznie czesto moze sie to zdarzyc. Podobno bedac w ciazy mozna miec druga owulacje i...zajsc w ciaze. Wszytsk zalezy o tzw czynnikow sprzyjajacych. Moglo ci sie cos przestawic (stres, delegacja, choroba) i owulka mozga byc w innym dniu. Choc jesli wszystko bylo jak trzeba to powinna byc 14-16 dnia liczac od konca cyklu. A masz jakies podejzrenia ze jest ciaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt!!! U mnie wsio ok. Tylko ciężko, coraz ciężej. PRZYTYłAM JUż ----UWAGA----24 KG!!!!!! Nawet ostatnio mam problemy ze snem.Jak się pezkręcam na drugi bok to czuję się jakbym zaliczała wejście na Mont Everest. Ale pocieszam sie że już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia-dziekujemy za zyczonka Enigmus-a moze sie urodzi 8 marca, jak ja :) To b. dobrze ze z mala wsio OK. Rosnie Ci w brzuszku nowa Cidny albo linda, albo claudia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ale ja mam dzisiaj lenia!! Strasznego!!!! Aż sama się sobie dziwię. Czekam na 15,30 żeby móc juz jechac do domku. Dzisiaj P zrobił sobie wolne i siedzi z małym w domku. Musze się wam pochwalić że Patryk dzisiaj po raz pierwszy rozmawiał ze mna przez telefon, bo tak to tylko zawsze słuchał i robił wielkie oczy. A dzisiaj powiedział mi robi piesek, kotek, kaczuszka, jak jeździ autko i w memnym momencie taka chwila konsternacji po czym krzyknął mi do słuchawki mama!! z takim uradowaniem :) i nie chciał oddac sluchawki tylko dalej chciał gadac - tak mu sie spodobało ;) ale byłam szczęśliwa - nareszcie mogę sobie z nim pogadac przez telefon. Takie chwile jak dzis na długo pozostaną w pamięci. Życze wam wszystkim dziewczynki jak najwięcej takich pieknych chwil :) Enigmaa - ale ten czas leci!! Szok!! To juz 25 tc - a niedawno pisałaś że transferek udany i beta rośnie!!! Echhh - a tak dla małego sprostowania to te świeta to już będą nasze drugie z bąblem :) tylko że teraz już pewnie bedzie ściaganie bąbek z choinki ;) Ja oczywiście tez poprosze o fotkę Marysi ale na mojego drugiego maila polag@interia.pl bo w domku nie mam narazie netu i tylko w pracy mogę odczytac :) już nie mogę się doczekać. Pamietam jak ja dostałam fote małego z usg 3d - superowa sprawa :) Emika - pracusiu - a co u ciebie? Mam nadzieję ze humorek lepszy ty nasza wielka optymistko :) Nadwislanko - życze ci z całego serduszka żebyście przyszłe świeta spędzali już we trójkę. Zasłuzyłaś na to :) Gonia dziekuje za życzonka. Moc buziaków dla Oskarka :) Estelko - a co u ciebie???? Jak samopoczucie? Buziaki I uściski dla reszty dziewczynek których nie wymienilam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafe strzeliłam - teraz dopiero zobaczyłam - miałam oczywiście na mysli bombki a nie bąbki :P:P:P:P:P kali pić kali jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih ale się uśmiałam:) Gosiaczek z tym Mont ewerestem:):):):):):) no ale co Ty nie adaj ze 24kg!!! bo jak widziałam Twoją fotke w 5mc to byłas jeszcze laska:D:D:D:D:D hihihihihihi:) nadwislanko:) oo toś Ty rybka jest:):):):) no ja chciałabym urodzic szybciej no ale chyba lepiej aby dzidzia byla dłuzej u mamusi:) Paula :) no no to teraz czekaj na rachunek telefoniczny jak mały się rozkręci hihihihihihhihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooooooorrrr
nie obwód głowki tylko przekrój głowki .10 cm obwodu to chyba troche za mało dla 9 miesięcznego płodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-z tym zasluzeniem to roznie bywa chyba:) Tak mi sie przypomina to co czasem slysze, ze dziecko to DAR a nie cos, co sie nam nalezy. I to, ze dziecko to nie COs co jest nam dane raz na zawsze. tak naprawde ONO nigdy nie nalezy do nas i nie jest nasza wlasnoscia. ciezko to zrozumiec, ale tak jest. Kiedys nie rozumialam tych slow. ale teraz nabieraja dla mnie sensu. Wystraczy sobie przypomniec slub w kosciele: tam kaplan mowi takie slowa o przyjęciu i wychowaniu po katolicku potomstwa, ktorym Bog obdarzy. A jak widac na razie cos z tym obdarzeniem wolno idzie :) Musze sie chyba Szefowi na gorze przypomniec:) Gosiaczek: 24, to fiu, fiu fajna juz waga. Jak to dobrze ze to ostatni dzien pracy w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z okazji że w domu nie mam neta chciałabym wam wszystkim złożyć życzonka!!!! Ze świątecznego korzystając zwyczaju, przesyłam tyle życzeń ile kwiecia w maju. Życzę Ci naprawdę z całą serdecznością, by Święta napełniły Twoją duszę radoscią :) Czegóż jeszcze Ci życzę? - Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! :) Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, spełniającej życzenia małej złotej rybki :) Kury ze złotym jajem, Lampy Alladyna, Sezamu Alibaby i szczodrego Dżinna :) Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, wielu ludzi przyjaznych, niewielu \"życzliwych\". Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, poklasku, uznania i awansów licznych :) Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, przytulnej garsoniery gdzieś tam w czeskiej Pradze :) Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw, moze nagrody Nobla w jakiejś kategorii :) I życia w stanie choćby lekkiej euforii :) Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, dużo radości z życia i wiecznej młodości! :) Ja licze na wczesniejsze wyjście z pracy - dostaliśmy od dyra piekne nagrody pieniężne na koniec roku z czego bardzo się ciesze :) Całuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ęstella13
Enigmaaa, jeszcze raz gratuluję dorodnej Marysi~! Ależ pustki, pewnie karbie skrobiecie, co? ja tam nic nie robię, jadę na gotowe do rodziców :-) jak co roku :-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :) Pusteczki bo wszystkie ogarnął szał zbliżających się Świąt :) sprzątanie, gotowanie, kupowanie prezentów no i robienie zakupów :P Ja życzonka złożę Wam w Wigilię bo do Was jeszcze do tego czasu zajrzę :) Byłam z Tomkiem u logopedy i mamy zalecone ćwiczenia i masaże no i próbujemy co nieco :) najważniejsze że mu się to podoba i naśladuje, na razie nie wygląda to tak jak powinno ale wszystko z czasem samo przyjdzie :) ogólnie to ma krótkie wędzidełko i ślini się przez język który nie pełni funkcji takich jak powinien ale troszke ćwiczeń i wizyta u chirurga dziecięcego i być może że operacja i będzie dobrze :) A u mnie nic nowego, Święta się zbliżają a humor zamiast lepszy to się pogarsza, jak co roku zresztą, nie lubię Świąt a tymbardziej bez bliskich, to nie to co kiedyś było ale mam nadzieję że to wróci jak Święta będę robiła we własnym domu i po swojemu :) Cieszę się że brzuchatki się tu ładnie odzywają i trzymają nas w kupie i jedzcie w te święta ile tylko wejdzie :P to czas dla Was i Waszych maleństw w brzuszkach :) Staraczkom naszym kochanym to Mikołaj z worka wyciągnie małe fasolki by się zagnieździły w brzuszkach :) A Mamuśkom wiele cierpliwości której mi ostatnio brakuje :P :P :P a dzieciaczkom duuuuużo zdrówka :) Buziaki dla was 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ślicznego synka Sysia :) czy mi się wydaje, ze mu włsoki nieco ściemniały? :) nie martw się, tak żcyie jest skonstruowane że nie można smutkać się cały czas życzę Ci OGROOOOMNEGO spokoju w te coraz bliższe święta :) : ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane i zyczliwe sasiadeczki ja tez wpadam złozyc Wam zyczonka ...a tak na góralsko nute..:P KARPICKA,BORSCYCKA KAPECKE WODECKI COBY SMAKOWAŁY SYCKIE PTRAWECKI MROZICKU ŚNIEZYCKU MIŁOSCI PO ZMROCKU SYĆKIEGO NAJLEPSEGO W ŚWIĘTA I W NOWYM 2008 ROCKU!!!!!! Kochane niech Wam sie darzy!! Niech Was zdrowko nie opuszcza a problemy i troski omijaja !!! ~~~~~~~~❤️~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laruś - Tomkowi i ściemniały i urosły te włoski, on tak jak ja, na zimę ma ciemne a na lato jaśniutkie, mnie teraz na każdym kroku pytają się czy farbowałam włosy gdzie ja nigdy nie farbowałam i farbować nie zamierzam dopiero jak się siwe pokażą :P a niech ten Twój Mikołaj przyniesie Ci w prezencie to czego naprawdę pragniesz - może posłucha i zacznie działać tak konkretnie :P :P :P Kobitki pochwalcie się co dobrego robicie na te stoły świąteczne co bym mogła Wam pozazdrościć troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpię na chroniczną bezsenność ostatnio:) a do tego mnie cały czas mdli, męczę się najbardziej nocami... i nie mam co robić jak wszyscy śpią:p sysiu, ja mało gotuję, bo za bardzo nie mam serca do jedzenia ostatnio:) piekę tylko sernik, mąż robi kilka dan mięsnych, większość świąt spędzimy u najbliższej rodziny, więc nie musimy za dużo siedzieć teraz w kuchni:) jak ubraliśmy choinkę, to w końcu poczułam atmosferę:) kochane, życzę Wam najprawdziwszej magii Świąt, a Nowy Rok niech przyniesie pomyślność i spełnienie marzeń ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja :D napisałam Wam posta wyżej o 1 w nocy a wyskoczyło że o 18, coś się zamuliła ta kafeteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) Sysiu ja robię: barszcz z uszkami, karpia, pangę opiekaną w occie, pierogi z kapustą i grzybami, gołąbki, krokiety z grzybami,kapuste z grzybami,sałatkę jarzynową, sos grzybowy,rożki drożdżowe z kapustą,moczkę, makówki,ciasteczka....:) mniam Kochane koleżanki życzę Wam wszystkim zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia. WSZYSTKIEGO DOBREGO❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, cicha choinka... Spójrz: lampki, które przez cały rok śpią w ciemnym pudełku, bombki, złoto - czerwone łańcuchy, anielskie włosy.... Podnieś swe małe rączki, a dam Ci wszystko: każdy palec otrzyma swój pierścionek i nie będzie już ani jednego ciemnego miejsca na nieszczęście. A my weźmiemy się za ręce i będziemy tańczyć i spiewać kolędy. E.E. Cummings Abyście wśród prezentów pod choinką znalazły nieustanną pogodę ducha! Szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że mam jeszcze godzinę na buszowanie w sieci, to powiem jak wygląda wigilia w moim rodzinnym domu - oczywiście mówię o tym, co na stole :) a więc: najpierw łamiemy się opłatkiem, dalej w kolejności jemy chleb maczany w miodzie, barszcz czerwony z uszkami, śledzie w occie, ryba smażona - filety, kapusta kiszona z fasolą, pierogi z makiem, kutia i do tego kompot z suszu.... hm... tylko, że w tym roku święta spedzam na śląsku, więc tam na stole będzie wszystko to czego nie wymieniłam... trochę mi żal tych śledzików i tego barszczu i kapusty i kutii, ale to będą pierwsze świeta, które spędzę w spokoju i może to będzie najważniejsze? za godzinę jedziemy, wracam w czwartek, a do tego czasu ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Chciałabym Wam życzyć z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przede wszystkim dużo miłości, ciepła spokoju, spełnienia marzeń tych najskrytszych i najmniejszych, dla mamuś aby Wasze pociechy rosły zdrowo, przyszłym mamusiom szczęśilwego i bezbolesnego rozwiązania, a wszystkim starającym się aby w nadchodzącym roku udało się spełnić to wspaniałe marzenie jakim jest maleństwo. Rózwnież chciałabym życzyć Wam zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy i dużo prezentów pod choinką i żeby te święta upłynęły Wam w pięknej rodzinnej atmosferze. Do życzeń dołącza się Emiczka, która jest już u rodziców i z tego pośpiechu nie miała kiedy Wam zlożyć życzeń. Więc również od niej składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. A u mnie życie płynie dalej. Po nowym roku składam pozew o separację. Nie mogę zmusić kogoś do kochania mnie. Nikogo też na siłę nie odkocham od innej osoby. Jest mi ciężko i bardzo przykro bo nie mam żadnych marzeń a moje największe marzenie nie spełni się. Mam nadzieje, że kiedyś stanę na nogi i będę mogła znowu marzyć. Pozdrawiam Was gorąco i mocno całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Dziewczyny przyjmijcie i ode mnie życzenia spokojnych, rodzinnych świąt. Staraczkom, życzę zafasolkowania w nowym roku a cieżaróweczkom łagodnego porodu. Golka, a Ty trzymaj się dzielnie. Na te święta życzę Ci więcej optymizmu. Zobaczysz mimo, ze teraz to wszystko wygląda nie tak jak byś sobie tego życzyła, zobaczysz, ze niedługo się zmieni i wszystko się ułoży się po Twojej myśli. Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego Dzieciny życzy Suzinka z Mateuszkiem ps. 22.12. mój mały meżczyzna skończył już 2 latka, jejciu jak to przeleciało... wspominam jak to było te 2 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×