Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Estelko, cieszę się, ze wszystko w porządku, ciągle dziś myślałam o Tobie 🌻 sabruś, dziękuję za zdjęcia maluszków, takie kochane i słodkie są, i najważniejsze, że oboje już w domku ❤️ naprawdę ta moja beta była podwyższona? kurczę:D byłam u lekarza (jestem teraz w 39 dc), na razie było widać tylko pęcherzyk, nic więcej i taki maluśki jakiś, mam nadzieję, że mi ładnie urośnie, na początku grudnia idę drugi raz, może wtedy będzie wiadomo coś więcej:) martwię się tym, że nie mam żadnych mdłości, napadów jedzeniowych, ani nic w tym rodzaju... kiedy miałyście pierwsze mdłości, jeśli ktoś pamięta? i od dwóch dni strasznie mnie boli głowa i mam niskie ciśnienie, nie potrafię sobie z tym poradzić, w nocy prawie nie śpię z bólu.... kawa mi pomaga na chwilę.... będę się odzywać buziaki dla wszystkich ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja juz dzisiaj w pracy i mały sajgonik :( Maklady - ogromnie ci gratuluję - yes yes yes!!!! Bardzo się cieszę. Widzę że ten rok bardzo owocny w fasolki ;) Teraz dbaj kochana o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane moje:-D👄 nie było mnie tu, bo tak pracusiowałam że na oczy nie widziałam:-) ale kończyłam projekt więc przez cały dzisiejszy dzionek odpoczywałam:-D ale było miło leniuchować hmmmm, zaraz idę dalej poleniuchować :-D teraz czekam na realizację fakturki, oby szybko bo zamierzam iść na zakupy :-D Sysiu👄 bo jesteś ważna👄 i powinnaś o tym wiedzieć👄wczoraj powiedziałam teściowi by mi nie zawracał głowy wnukami, bo znowu zaczął, ale szybko ucichł, no ja mu dam:-P już zaraz wyślę foteczki Maluszków Sabruni nadwislanko👄 mnie każda karteczka ucieszy :-D i z pewnością zachowam ją ja pamiątkę :-) Estelka👄 Olinku👄bardzo mocno trzymam kciuki i już sie nie mogę doczekać jak będziesz po transferku👄 strasznie ci kibicuję kochana👄 Zabajonku👄zawsze jak Cię czytam to rumienię się;-) to ty jesteś duszek karmelkowy, wpadasz, miłe słówka opowiadasz i za chwilkę wypadasz , ale zawsze na czas znowu wpadasz:-D hihihihi ja też oglądałam ten film, bardzo mi się podobał, tylko ja oglądałam bardzo późno w nocy, ale faktycznie dziwne że tak wcześnie puścili to ja też bym nie chciała by moje dziecko za wcześnie widziało takie filmy ;-) Olcia pewnie jak mały króliczek z tymi ząbkami wygląda :-D Ana👄 mnie też trafiają takie uwagi na temat dzieci, choć ostatnio mniej dobitniej, ale to zależy od dnia, ja też jadę na święta na Mazury odpocząć :-D foli👄 Lara👄 Sabruś👄 dzielna mamusiu👄 jak zawsze wiesz co powiedzieć, dziękuję skarbie👄......mama nadzieję, że maluszki mniej marudne ciutkę👄 makaldy👄 nie martw sie kochana, gratuluję Ci jeszcze raz tego wspaniałego szczęścia👄 patrz na Estelkę ona też nie miała żadnych objawów... może poradź sie lekarza odnoście tych bóli głowy, przytulam👄 Paula👄 już wyzdrowiałaś? uciekam sie jeszcze porelaksować, bo od jutra zacznę nowy projekt - już mniej intensywnie, ale trzeba go oddać przed 10 grudnia by fakturkę jeszcze w tym roku wypisać :-) buźka dla wszystkich tu kochanych dziewczyn👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrus - kochane sa te twoje maleństwa. No niestety narazie będziesz musiała troche podiegac z nimi po lekarzach, ale później to bedzie juz tylko twoim wspomnieniem. Zobacz ile twoje dzieci juz przeszły i jakie są dzielne. Będzie dobrze :) Twoje kryszynki są dzielne i wszystko przetrwają - a za 18 lat będziesz wyprawiać ich 18-stki ;) i wspominać jak to było jak były malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! Na Twoją prośbę Sabra odpisuje, że @ przylazła 20.11, była wyjątkowa boląca i straszne skrzepy szły, ale to dobrze bo porządnie się organizm oczyścił. Teraz jest już słabsza. Za to się przeziębiłam i mam anginkę. Gardło boli przy przełykaniu i jest bardzo czerwone. Muszę zastosować swoją starą metodę jedzenia lodów bardzo mi pomaga. Sabruś jakbyś mogła albo któraś z dziewczyn podeślijcie mi fotki maluszków Sabry, bo ja nie dostałam. Zmykam dalej pracować, bo mam full roboty. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Sabra u mnie na razie wszystko się wyjaśnia, wynajęliśmy adwokata i czekamy na wieści, mam nadzieję że nie będzie tak strasznie jak się zapowiadało. Czy ja mogłabym prosić o foteczki bliźniaków???? Chętnie zobaczę te słodkie buźki:) Granini próbowałam Ci już wcześniej odpisać ale coś stronka się zacinała i nie dochodziło, kochana moja Nadia też miała 3 cm różnicy w obwodach i nikt mi nawet słowem nie wspomniał że coś może być nie tak, teraz różnica ma już tylko 1 cm. ❤️ Estelko trzymam kciuki za wizytę❤️❤️❤️ Maklady ogromne gratulacje, bardzo się cieszę❤️ dużo zdrówka kochana:) Pozdrawiam wszystkie panie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny dzionek :-D a ja mam dziś dobry humorek, wyspałam sie, teściowie wyjechali na Mazury na tydzień i jest mi super, zaczynam nowy projekt :-) Sabruś👄jesteś dzielna, i zobaczysz jeszcze troszkę i będzie coraz lepiej :-) Pamiętam jak moja koleżanka która ma bliźniaczki -córcie obie razem karmiła piersiami na jednym zamachem, fajnie to wyglądało:-) jestem z Ciebie bardzo dumna👄 Paula👄 Lara👄 Goluś👄 lody na gardełko:-D niby czasem pomagaja, ale oby wyleczyły gardełko, bo z pewnością podniebienie sie ucieszy i kubki smakowe zwariują :-D widzę że wstręciucha przylazła, a jak idzie jazda? ja mam zamiar w grudniu podejść do egz, zobaczymy co z tego wyjdzie:-P maklady👄 Andzia👄 czy ktoś wie gdzie są nasze tabeleczki? ciekawa jestem ile już naszych laseczek wyskoczyło do tabelki I🌻 :-) uciekam popracować, miłego słoneczka Wam dzisiaj życzę👄 Aguś👄 co u Ciebie, bo ja ostatnio taka zakręcona chodziła, że nawet nie wiem czy na e-mail Ci ostatnio odpisałam, daj znać kochana jakby coś👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ogromniaste !!!!! Dziękuję Wam Kochane. Jak zwykle mozna na WAS liczyć. Super, że tu jesteście :) O! Bąbelek się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cichutko od 15 :) ale ja za to jestem :P Sabruś - ale Ty dzisiaj aktywna :) i oby tak częściej - bardzo o to proszę :) Dostałam od Emiczki zdjęcia Twoje i aż siewzruszyłam bo Amelka i Maciuś to takie słodkie bobaski są że szok, bardzo się cieszę że wszystko z nimi już dobrze, Amelka to taka pannica już a MAciulek to szybciutko nadrobi więc nie ma co się o to martwić :) później to będziesz sie zamartwiała czemu on taki ciężki jest bo tak chłopaczek wyrośnie ładnie :) A Ty jaka laseczka fajna, no no no, na naszym topiku to same laseczki :) Goluś - no to dobrze że małpiszon przylazł choć szkoda że taki bolący ale chociaż wiesz że nic się złego nie dzieje, głowa do góry i wracaj do zdrówka niech te choróbska spadają na szczaw :P Granini - napisz jak po tym USG albo kiedy masz iść na to badanko :) Estellko - czekamy na relacje :) Emiczko - teściów nie ma to już o wiele lepszy humorek :D korzystaj kochana korzystaj :D A ja jutro idę pilnować siostrzeńca więc mały sajgonik będzie, a w weekend jadę do szkółki więc mnie nie będzie :) Dzisiaj się zważyłam w końcu ale i tak w ciągu trzech dni mi urosło co nieco bo jadłam jak głupia :P i na 163 cm wzrostu ważę 50 kg więc mam 3 kilogramki do zrzucenia aby wrócić do wagi sprzed ciąży, ale chyba to się nie uda za szybko bo właśnie wpierniczam orzechy w czekoladzie :D:D:D a co tam raz się żyje :P hahahha Uciekam, pozdrawiam Was wszystkie moje Kochane siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Suzinko - ja tu wczoraj czatowałam do 24 by złożyć Mateuszkowi życzonka urodzinowe ale coś mnie tknęło by luknąć do tabelki i patrzę a tam owszem 22 ale grudnia a nie listopada :) taka ze mnie ciotka że weź przestań, tak się pomylić, ale dobrze że nie napisałam najpierw bo bym się pod ziemię zapadła :P Ale za to ma 23 miesiące a to też można świętować prawda?? Buziaczek dla Niego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) U mnie w przeciwieństwie do Emiki sytuacja w domu się pogorszyła - wczoraj usłyszałam kilka słów za dużo i własnie jesteśmy na etapie szukania mieszkanka do wynajęcia :-( Sorry ,że się nie odzywam ale humor mam do d..y i nie chce Was zamęczać. Maklady - jeszcze Tobie nie gratulowałam 🌻🌻 🌻. Emika - nie odpisałaś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś ślczne te Twoje maleństwa. Eryczek też śliczny. Wszystkie dzieciątka, które oglądam na zdjęciach są słodkie. USG mózgowia mamy niestety dopiero 5 grudnia. Niby prywatnie a i tak trzeba czekać długo. Jak będę po to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :) dawno tak wcześnie nie byłam, ale musiałam bo @ przyszła , najgorsze jest to, że biorę silne antybiotyki i nie mogę brać tabletek przeciwbólowych 😭. MODLE SIE BY NIE BOLAł MNIE BRZUCH Enigma znikła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lara. :) Aga, Emika, współczuję przebywania z teściami. Dobrze przynajmniej, że Wasi mężowie są za Wami, bo inaczej byłoby źle. Dziewczyny, a ja jestem z nowu na zwolnieniu Byłam na wycieczce z klasą i wróciłam zmęczona. Na drugi dzień nie chciało mi się wstać do pracy, pomyślałam wezmę sobie parę dni zwolnienia, zeby odpocząć. Okazało się, że nie można wziąć pare tylko niestety kilkanaście. Tak też siedzę sobie w domu przez następne 2 tygodnie. Gin powiedział, ze dobrze mi to zrobi, mam leżeć, bo brzuch jest twardy. No i ogólnie się trochę martwię. Zawsze jakoś z wagą nie było problemów. Teraz mam wilczy apatyt, wszystkiego mi mało,a jak już zjem to później to przechoruję :( No i waga niestety nie stoi w miejscu. Przybieram zdecydowanie za dużo :( Enigma, nawet sie Ciebie nie pytam, ile Ty przytyłaś ..... ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pustki. W Poznaniu ładna pogoda ale mnie i tak głowa boli :( nadrabiam zaległości, ale za dużo tego jest więc zapierdzielam jak mróka. Co tam słychac u naszych przyszłych i obecnych mamuś? Jak się czujecie? A jak wasze maluchy? Pozdrawiam Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten wspaniale słoneczny dzionek :-D :-D :-D humorek mam wyśmienity :-D jejku jak wyjazd teściów na mnie działa :-D a nawet mam ochotę wziąć kąpiel z pianką i zaraz wskoczę do wanny, dziś dzień milusi sobie zrobię a popracuję wieczorkiem ciutkę :-) ależ mam ochotę się zrelaksować, nawet se likierku czekoladowego wypiję, a mężuś już poszedł po drewno do kominka więc .....ach jak milusio mi :-Dhihiihihihihi rozpływam się jak masło na plaży w Egipcie:-D Sysiu👄 a mnie moja waga zaczyna cieszyć bo mam 2,5 kilo mniej jeszcze 4 i będzie jak u Ciebie sprzed ślubu :-D ja sie pilnuję, nie jem na noc, i jako słodycze zjadam kisiel owocowy lub galaretkę z truskawkami na przykład :-)czekoladki nie nie, to za duża pokusa i kilogramy widzę w nadmiarze od razu :-D Aguś👄 :-(napiszę e-mail do Ciebie słonko👄widzisz jaka ze mnie gapa, a się zastanawiałam nawet czy odpisałam czy nie taka zakręcona ciotka klotka jestem.... Granini👄 Sabra👄 Lara👄współczuję kochana👄 oby brzusio nie bolało👄 a mówiłam już od dłuższego czasu że Enigma👄 znikła:-Pa to mamuśka jedna, lanie powinna dostać , tylko jak tu bić ciężarną chorobcia... Iwonka👄to leż spokojnie kochana a wszystko się uspokoi i będzie dobrze, wagą sienie przejmuj bo porodzie ja zaczniesz karmić a potem biegać za maluszkiem to szybko zrzucisz kilogramki👄 Paula👄nie martw się weekend sie zaczyna więc humorek sie polepszy jutro sobota :-) i do pracy nie trzeba iść... to ja uciekam:-) miłego dnia życzę, wpadnę tu wieczorkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ależ ci zazdroszczę takiego trybu pracy!!!! Siedzisz w domku nie musisz rano wstawać i ciągać się po jakiś biurach. Zawsze chciałam tak pracować, ale jakoś nie wyszło :P nie te talenty hihihihi Ja dzisiaj wieczorkiem też sobie wypiję likierku czekoladowego przed tv :) ech ale będzie fajnie :) Sabra niestety nie prześlę ci słonka bo już u nas go nie ma :( zawsze mam takie szczęście że jak wychodzę z pracy to pogoda si psuje - masakra :( Już jest smutko szaro i ponuro :( A ja za 10 minut zaczynam weekend i bardzo się z tego cieszę :) znowu całymi dniami z Patrykiem :) Wczoraj moja mam była z nim u szczepienia i nocka była ok ale już wstał o 6 rano ze mną i jest cały dzień taki rozbity. Rozmawiałam z mamą i mówi że jest miauczący i co chwila chodzi do drzwi i woła mama :( szybko dzisiaj pędzę do mojego bąbelka żeby go wyściskać.Życzę wam miłego weekendu jak znajdę chwile to do was zajrze, ale nie obiecuję ;) jakby co to do zobaczonka w poniedziałek. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka-co Ty tak ciagle o odchudzaniu!!! Masz nadwage???!! Nie, niemozliwe!!!! Czuje ze bedzie sie dzialo u was, oj bedzie!!!! mam nadzieje ze mocna konstrukcja stropu :) tesciow niema, jak w tej piosence Kazika (chyba). Sabrus: tak to bywa, najpierw na glowie stajemy zeby zajsc, potem zeby donoscic(to juz nie stajemy, tylko lezymy), potem zeby urodzic, a potem jeszce sie nie wysypiamy. malo tego, jak juz drosnie i za maz trza wydac to chlopak z flaszka do przyszlego tescia leci i z nim pije. wiec kochana to faceci miod spijaja z rodzicielstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł laseczki:):):):) ja tak zamilkłam bo mam tyle roboty w pracy ze szok:( Z 2 strony mnie to ciezy bo i kasiorka duza będzie:) i będę mogła poszalec:) Taaa poszalec... wczoraj maz zaprosil mnie na kafke z ciachem:) i zamiast po zjedzeniu amu pobuszowac w babskich sklepach to ja myk myk do sklepiku smyk i gapiłam na ciuszki o rozmiarze 62:) hihihihihihihih normalnie matka sie ze mnie robi:D:D:D jA CZUJĘ SE super... c.d.n..... klient:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem ponownie:) Sabruś ❤️ nawet nie wiesz jak sie ciesze ze znowu Jesteś z Nami:):):):):) A wiec u mnie wszystko dobrze:) tfu ...tfu... odpukac;) Mały wali mnie po żebrach;) ,wysysa ze mnie wszystkie moje fety :P bo ostatnio przyszedł kolega i mowi ze jakas taka jestem szczupła :P:P:P:P:P:P tzn wysuszona:P hihihih no to jak mu pokazałam brzuszek to powiedział ze nic po mnie nie widac:) Iwona:) Gosiaczek ,jestem prawie w 21 tyg ciązy i przytyłam niecałe 2 kg..... to zależy ile zeżrę:) ale 1,5 kg to napewno mam na plusie:) Juz od poniedziałku nie będę żarła duphastonu ...tak zalecił gin. No i najwazniejsze!!!!!! W PONIEDZIAŁEK IDĘ NA USG POŁÓWKOWE!!!!!! i może zobaczę kto tam bryka:P A jak nie zobacze to poczekam do porodu:) bo wsjo mi jedno:) byle zeby było zdrowiusienkie:):):):):) ❤️ I powiem Wam ze moje kolezanka ktora nie mieszka w Polsce ale sie przyjaznimy:) zadzwonila do mnie i mowi mi ze nie przyjedzie na Swięta bo!!!!! w kkwietniu urodzi coreczke:) hiihihhihihihiih a ja jej mowie ze to super:)...bo tez czaiłam sie z ciązą:P i mowie jej ze razem będziemy w wakacje dylały z wózkami:):):):):):) bo moje malenstwo urodzi sie w marcu:) SZCZENA JEJ OPADŁA:):):):):):):) hihihih ale i ja i ona sie cieszymy:):):):) Laseczki dla Was wszystkich 👄 👄 👄 Duzo radosci ❤️ ❤️❤️ I mało problemów oby słonko zawsze świeciło :):):):):):):):) Ja jutro i w niedzielę szkoła do 18:(:(:(:(:( ble trzymajcie kciukasy:) buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś👄 mnie troszkę kontaktu z ludźmi brakuje i ganiania po biurze, bo parę razy w miesiącu spotkam sie z architektami itp. ale to troszkę za mało, ale jak każda praca ma swoje wady i zalety :-)ja też nie robię tego co chciałam, ale jeszcze mam czas by to zmienić i kto wie.....:-D słodkiego masz tego miauczka :-) i wyściskaj go również ode mnie :-) miłego weekendu i likierkowania dziś:-) nadwislanka👄 :-Dhahahhahahahhahhahah może aż taką nadwagę to nie :-D ale zawsze coś by sie chiało poprawić, albo ja ogląda sie zdjęcia albo ja przymierza sukienki i nie pasują :-Pkonstrukcja stropu może aż taka nazbyt mocna nie jest ale to dom inżyniera więc zlecieć nie zlecimy piętro niżej :-D najwyżej zlecimy pokój niżej tak konstrukcja już jest mocniejsza :-D dziać sie cosik pewnie podzieje :-Phihihhihi Sabruś👄 dzielny z Ciebie dziewczę i jak piszesz my mamusie w sumie mamy lepiej, bo maluszki bardziej sie do nas przywiązują i widzimy więcej z ich życia niż tatusiowie.......hmmm zabrzmiało jakbym mamusią była:-P Ty się nam tu tak nie głodź bo sucha skóra z Ciebie zostanie.... enigma👄 nareszcie po sklepikach chodzisz :-) fajnie masz,no i oczywiście pochwal się nam w razie czegoś co kupiłaś:-) .... ja za tydzień lecę do fryziera, na zakupki i na Mazury :-) na weekend, a co robicie w Mikołajki? bo ja idę na sushi :-D moja ciocia na starym mieście ma restaurację:-) i spotykamy się tam ze znajomymi:-) już widzę mojego mężusia jak trzyma pałeczki :-Dhahahhahahah a oczywiście kąpiółkę wzięłam, likierku się napiłam włączyłam sobie filmik i ......... usnęłam na 3 godzinki :-D ale spało mi się znakomicie, to aż zaskakujące jak brak teściów na mnie wpływa, że nie wiele mi do szczęścia potrzeba i wysypiam się znakomicie, wstaję uśmiechnięta i zrelaksowana.....mogliby nie wracać:-P hihihi uciekam herbatki się napić :-Dhahhahahha miłego weekednu życzę kochaniutkie moje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przede wszystkim Maklady ogromne gratulacje!!! Powoli każdej z nas się udaje ; super!!! O mdłości sie nie martw bo ja w ogóle ich nie miałam tylko głowa bolała mnie często tak średnio co drugi dzień:) U mnie nic ciekawego.Przeżywam kryzys z moim M. Nie odzywamy się do siebie. Nie muszę chyba mówić jaki to ma na mnie wpływ.Ale teraz się zawzięłam i pierwsza nie ustąpię. Wiem że każdy ma jakieś tam swoje widzimisię ale tym razem mój M przegiął. Rozumiem Emikę która musi mieszkać z teściami bo ja z moim M kłócę się wyłącznie o jego matkę alebo teraz brata ogólnie o jego rodzinę. Czasem chciałabym wyprowadzić się gdzieś daleko od nich wszystkich:(. Dobrze że chociaż samopoczucie mam dobre.Wyczytałam w necie że na te moje bóle kości łonowej dobra jest glukozamina i biorę ją już od tygodnia i powiem Wam że jest efekt, tzn już mnie kość w ogóle nie boli. Czasami tylko brzuch jak szybciej chodzę ale to normalne. U mnie dziś 29 tydz. jak ten czas leci...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zapytaniem
dziewczynki ja podczytująca z sąsiedniego temaciku ,napiszcie co u Waszej koleżanki Estelki ,bo miała mieć usg ,czy wszystko dobrze u nich ? pozdrawiam Was wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam dziś o 10:30 :-D i wyspałam się, no i ja wpadam na chwilkę:-) gosiaczku👄 kochany, a ja tu tak marudziłam myśląc, że mam najgorzej z teściami:-o wybacz moją samolubność....przytulam serdecznie, teraz akurat powinnaś mieć jak największy spokój a tu proszę, M zupełnie jakby tego nie zauważył, ach Ci faceci, niektórych to można byłoby powybijać :-P my na szczęście nie kłócimy się nigdy o rodziców męża, bo mężuś ich nienawidzi....my sie w ogóle mało kłócimy :-)bądź dzielna kochana i nie przejmuj się👄 miejmy nadzieję, że rozummu wróci na czas do głowy....👄 Aguś a jak u Ciebie sytuacja z teściami? ...ostatnio rozmawialiśmy sobie z mężusiem i wspominaliśmy czasy przedmałżeńskie:-)no i dowiedziałam się, że mój mężuś uwielbia patrzeć przez moje różowe okulary na świat :-D to go zawsze ujmuje w mojej osobie :-D uśmiałam sie do łez, bo o tym nie wiedziałam:-)..... Estelko👄 no właśnie jak tam u Ciebie?podobno gdzieś miałaś wyjechać? dobrze pamiętam? miłego dzionka, uciekam popracować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) Ja po szkole:( a jutro cały dzien wykłady:( Hihi wyobrazcie sobie ze nikt sie jeszcze nie skapnął ze mam brzuchol:) poczekam , poczekam hihihi jak zobaczą to pewnie dopiero w styczniu bo w grudniu mam tylko 1 zjazd:) Gosiaczku :) ❤️ nie denerwuj sie:) ja mam spokoj z tesciami bo tesc mieszka w innym miescie ale całe szczęscie mnie lubi a tesciowa tez lubi bo mało ją odwiedzam:P a to przez to ze mam bardzo mało czasu ,pozs tym moj M kiedys sie z nią popsztrykał i On jej nie odwiedza,w zwiazkku z tym ja tez zadko, tylko jekies swieta albo od czasu do czasu telefon. Poza tym to ze moj M sie z nią popsztrykał to jej była wina a ja w to nie ingeruje. Zresztą ona bardziej preferuje 2go synusia wiec same wiecie.... szkoda gadac..... A nawiasem mowiac to moja tesciowa nie wie ze jestem w ciązy:P teśc wie i non stop dzwoni do mojego M i mowi zeby dbał o mnie:P hihih nie pozwala mi z suczka na spacerek chodzić hihihihihih. Tesciowej powiem jak urodzę:P Apropo Estelki .. to pisała ze u niej po usg wsjo oki i znikneła bez szczegółów:(:(:( Emika:) ❤️ ja wciąz czekam na Ciebie:):):):):):) A ciuszki to zaczęłam kupowac w rozmiarze 62 , mam nadzieje ze będzie git:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×