Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

Gość violik
OJ COS DZIWNIE GLODNA DZIS JESTEM:( CIAGLE CZUJE GLOD:( ALE NA CALE SZCZESCIE NIC NIE JEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy wytańczylam jeden kilogram ale cieszyć się bede gdy ta new waga sie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
lucy pewnie sie utrzyma:) kurde juz tydzien diety a ja nic nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi
oj cos slabo piszecie:( stalam na wage waze 60kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
OJ WIDZE ZE NIE PISZECIE JUZ:( JA JUZ PO SNIADANKU JESTEM:) I MYSLE TROSZKE POCWICZYC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamka!! waga nadal stoi!!😡😠😡 jutro głodówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
a u mnie kg mniej:) i jestem normalnie szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik - gratuluję :) za mna sniadanie (chleb tostowy + salatka), obiad (ziemniaki + fasolka szpar. + kotlet z kurczaka) i godzina spaceru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik GRATULACJE!! Lucy---- bądź tak dobra i daj kilka przepisów na sałatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie :) W pt mialam własnie meeting z moimi znajomymi i postanowiłam zrobić ucztę sałatkową (do tego przygotowalam chrupiące tosty z maslem - czosnkowym i ziołowym) Sałatka z ananasem: 1/2 gotowanej piersi z kurczaka kukurydza (1 puszka) 4 plastry ananasa garśc orzechów włoskich garsc rodzynek majonez (najlepiej lightowy lub jogurtowy), pieprz Kurczaka i ananasa pokroić w kostkę, rodzynki wcześnie namoczyć w wodzie żeby były miększe, orzechy podrobić Sałatka z brokułów: 1 główka świeżych brokułów lub 1 paczka mrożonych 15 dag sera feta pół szklanki łuskanych ziaren slonecznika łyżka oliwy, pieprz Brokuły podzielić na różyczki, wrzucić na lekko osolony wrzątek, ugotować do miękkości, odcedzić, ostudzić. Ziarna słonecznika wsypać na patelnię i prażyć na małym ogniu do lekkiego zrumienienia (staną się wtedy kruche i chrupiące). Ser pokroić w małą kostkę (o boku ok 0,5 cm). Wymieszać brokuły ze słonecznikiem, kostkami sera, oliwą i dwiema szczyptami pieprzu. Smakoszom radzę dorzucić 1 zmiażdżony ząbek czosnku. Delikatnie wymieszać. Odstawić do lodówki na co najmniej 0,5 godziny. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
ta pierwsza smacznie brzmi:) oj ale chyba bardzo kcal:) ale co tam no kordylia rob i jedz kurde czemu jest taka beznadziejna pogoda:( nic sie nie chce:( moja cwiczenia to cholernie slabo mi ida:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) Lucy---dzięki🌼 brzmi smacznie:) trzeba sprawdzić jak smakują!!:) idę się farbować;) i wskoczę jeszcze na stepper:) nadal mam doła,że waga stoi!!😭 dobrej nocki laseczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę jeszcze z mokrymi włosami ---farbowanie i stepperek zaliczone!!!!HURA!!!!!! jutro same warzywka i woda:) może nie umrę z głodu;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
hej hej hej nareszcie jakas fajniejsiejsza pogoda:) juz wstalam zjadlam jedna kanapke i tez kordylia mysle jakiegos gloda dzis zrobic:) i planuje dzis duzo cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
aha kordylia a na jaki kolorek sie machnelas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik---standardzik;) na czarno:D ja też już po śniadanku (takim tyci tyci!!:P )i już same warzywka i owoce:) zabieram sie za rajtuza;) +jeszcze pare ćwiczeń na nogi i tyłek wieczorkiem spacerek na pocztę ok5km (jak panowie z poczty przyjdą z paczką z allegro:)---mąż zapomnial zostawić kasiorkę i to taki przymusowy spacerek będzie;) chyba,że dopiero jutro przywiozą;) )ale namotałam:P ale chyba wiecie o co chodzi ;) no i jeszcze stepp z wieczorka:) jak do czwartku waga się nie ruszy to się poddaję!!:O dla polepszenia humoru po ćwiczeniach zamówię sobie seksi koszulkę:P w rozmiarze S!!:P:P:P a co!! motywacja musi być!!:) ;) ale dziś latam siku:O (to po wodzie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
a to taka czarnulka z ciebie kordylia:) a ja blondi tzn taka mieszanka bo pol na pol gora blond a spod ciemny:) no co ty kordylia nie ma co sie poddawac napewno waga ruszy:) no zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
niby mialam dzisiaj cwiczyc ale sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik---no co Ty?? rajtuzmen czeka na Ciebie:) farbowana bo farbowana:P ale czarnula ze mnie;) moj obiadek (kalafiorek:) )właśnie się gotuje:D i kolejna szklanka wody na mnie czeka;) tak sobie wymyśliłam:P że może ja za mało piję dlatego waga stoi?? sama już nie wiem:O na razie głoduję;) i duuuużo piję zobaczymy czy coś ubędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj coś nie możemy przejść przez tą 8str😠 gdzie reszta dziewczyn?? meldować się!! Lucy---pewnie na spacerku na plaży:) a reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos jest z tym piciem bo ja też mało piję, kurcze muszę sie jakoś zmusić do mineralki. Soki odpadaja bo to przecież sam cukier. Rzeczywiście bylam na spacerze - póki co tylko godzina, ale jeszcze to nadrobie:) Rano zjadlam resztki chleba tostowego zeby miec to juz za sobą :P potem jablko a za chwilę bedzie pomidorówka :) waga stoi mada faka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha mam pyt - czy któraś z Was jezdzi na rolkach? Pytam bo chcialabym zacząc a w takim wieku to może nie być takie łatwe :P na szczęscie kobieta mojego brata jest poczatkujacą rolkarą wiec moglaby użyczyć mi sprzetu tak na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
ja juz od jakiegos czasu choruje na roli no zeby je kupic:) i jakos sie zebrac nie moge ale jazda to niby jest prosta:) ja nigdy na lyzwach nie jezdzilam a jak mnie boy na lyzwy zabral to smigalam jak nakrecona:) raz tylko co prwada rozwalilam sie na srodku lodowiska i nie moglam wstac:) bo wiecie slizko bylo:) no ni wiem wogole czemu ale bylo:) no i boy musisl mnie tam podnosic:) ale spoks bylo i temu tak na roleczki tez choruje:) hmm kordylia czy ja wiem czy to temu ze malo plynow oj chyba nie bo ja wody to tez malo pije:) chyba ci jakas konkretna dietka jest potrzebna a nie tylko mz polecam kapusciana ja w 2tyg schudlam az 3kg:) hmm no wiecie co ja to zaczelam zamiast cwiczen tanczyc myslicie ze to tez jakos dziala? bo niby duzo sie kcal spala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
a tak co do tego spisu obecnosci to jest nas tu chyba tylko 3:( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik - pomyśl o tym, że AŻ trzy ;) Kurcze to chyba jednak skusze sie na te rolki, najwyzej :P Ja zdecydowanie za malo piję - moja skóra jest świetnym miernikiem bo wtedy zaczynają wyskakiwać mi niespodzianki (fuck!), a gdy wiecej piję wszystko wraca do normy(dodam że nie stosuję kremu do twarzy - nigdy nie wyglądała lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
o w takim razie ja tez chyba za malo pije bo tez czasem mam niespodzianki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletkap
hejka;) no to ie przy;aczam do Ciebie ;) ja jak juz pisalam w oi osobnym poscie, zaczynam od jutra i chce schudnac 8kg :) a mam wzrostu 162,5 :D Pozdrawiam;) mam andzieje ze ktos bedzie 3mac za mnie kciuki... i pytanko, jaka ejst wasza motywacja>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikik
te saltki nie sa dietetyczne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violik
wioletkap a wiec witaj w naszym gronie:) na nas pewnie ze mozesz liczyc:) i to zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dzisiaj wyjatkowo malo jadlam:) wiec jest ok:) ale cwiczenia to troche zaniedbalam:( tylko tancze i nic wiecej:( no przefarbowalam moj nick na czarno znudzilo mi sie byc ruda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×