Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

pisze to ku*wa trzeci raz ciagle zapominam wpisac najpierw pseudo tak wiec czuje sie okropnie fatalnie ogolnie umieram wzielam lekarstwa w sumie juz biore prawie od tyg i nic mi nie pomaga a mam zadzwonila z pretensjami ze czemu sie nie odzywam i musze do nie od razu po pracy jechac pogadac no i moja sisotra pozniej chce jechac do drugiej sisostry a ja najchetniej bym sie polozyla do lozka buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten bol jak sie opisze czlowiek a to sie skasuje:( pozniej juz nigdy nie pisze wszystkiego poprostu skracam milion razy:(!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce do mamy:( niestety widujemy sie tylko raz czy dwa do roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off- aa ja nie mam kiedy do niej isc bo w tyg po pracy w domu jestem kolo 17 zanim ogarne w domu cos zrobie na obiad to jest juz wieczor i jestem padnieta albo jakas kmpela wpadnie albo cos innego a w weekend to w sobotte generalne porzadki pozniej zakupy pozniej odpoczynek aa pozniej wieczor i ziuziu albo jakas imprezka a w niedziele to albo odsypaimy albo chcemy sie nabyc sami bo tak w tyg to sie widujemy i tydz leci u tesciowej to nie wiem kiedy bylam nie wiem czy sie obrazi czy nie ale mowie nie mam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZUMIEM CIE!!! ja bedac w polsce i nie pracujac nie mialam kiedy jechac do mamy - zle pisze , mialam kiedy i bylam u niej codziennie tylko ze zawsze na 5 minut bo to to bo to tamto i tak schodzilo a z tesciami tojakos nie zawsze chce mi sie gadac!!! tesciu jest bardzo dziwny i niezbyt przepadam za nim a tesciowa jest extra babka na czasie ale wiecznie zajeta jest maniaczka czystosci i pracujac teraz jak ma wolne to i tak zajmuje sie na maksa domem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze znakami interpunkcyjnymi bedzie latwiej:) ROZUMIEM CIE!!! ja bedac w polsce, i nie pracujac, nie mialam kiedy jechac do mamy - zle pisze , mialam kiedy i bylam u niej codziennie, tylko ,ze zawsze na 5 minut bo to to, bo to tamto i tak schodzilo ,a z tesciami to,jakos nie zawsze chce mi sie gadac!!! tesciu jest bardzo dziwny i niezbyt przepadam za nim ,a tesciowa jest extra babka na czasie ,ale wiecznie zajeta ,jest maniaczka czystosci i pracujac teraz, jak ma wolne to i tak zajmuje sie na maksa domem ! chyba lepiej ale i tak niezbyt idealnie a z polskiego bylam dobra w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie wszystkie podzialyscie:(!!! ja mam przerwe na kunch!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi \" na lunch \" dlaczego te literki sa tak blisko siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co masz na lunch mi teraz prezes karze robic takie cos czego nie umiem i on zreszta tez a dzwonia z urzedu zeby to zrobic i nie wiem jak my to zrobimy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie to napisalas:) az mi sie buzka usmiechnela (powinnam byla napisac: morda!) ja mam przewaznie jakas kanapke, owoca i jogurta! czasami jade z tymi co pracuja w tym biorze co ja ,do takiego hotelu na.......kanapki ,ale takie wypasne...mniam,mniam!!:):) na cieplo robie cos zadko bo w domu mam codziennie cieply posilek!. czasmi tylko biore sobie jajecznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale gdzie ja podgrzewasz ja za pol godziny do domu na obiad do mamy ciekawe co ma a glodna jestem siedzielismy 1,5 h z prezesem nad tym co mowilam wczesniej i troche doszlismy do tego co trzeba zrobic a reszta czarna magia smiac mi sie chec ale sie nie przejmuje skoro on nie wie to skad ja mam wiedziec jak to sie robi no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest firma ,w ktorej wiekszosc pracuje fizycznie, wiec jest stolowka z mikrofala ,tosterem i goraca woda:) podgrzewam sobie poprostu i wcinam ile wlezie:):) o ludzie! dzis to wykonczona jestem ,a tu jeszcze 1.5 godziny:(:( chyba sie porycze!!!!!! a fajny ten prezes???????:):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkalimsy sie. dalam mu do zrozumienia ze sie w nim zakochalam. ale watpie ze zaczail. ale oki. poza tym, jak mnie zrozumial to sie dzis odezwie, a jak nie to....nie wiem, doł?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam was:):) ale nie mam czasu pisac-sorki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale popisalyscie wczoraj tyle ze szok!!!!nie ma co do czytania a tak w ogole to dzien dobry pewnie niedlugo OFF sie odezwie moje wczorajsze popoludnie wygladalo tak pojechalam kichajaca kaszlaca z katarem i chyba z goraczkoa do rodzicow zjadlam obiad troche pogadalam i nie mialam zadnej ochoty jechac do siostr ale moja mama powiedziala ze mam zadzwonic do tej z ktora sie umawialam i mamy jechac do drugiej no i tak zrobilysmy pojechalysmy ja sie polozylam pod kocem i za duzo sie nie odzywalam tylko jadlam sobie slonecznik a one gadaly wrocilysmy po 20 az wojtek do mnie zadzwonil gdzie jestem bo nie ma kluczy a w domu syf nic nie posprzatalam bo razem z nim weszlam do domu bylo male spiecie bo poprosilam zeby mi cos podal a on ze zaraz i mala klotnia ale za to po obiadokolacji umyl naczynia jeszce z wczoraj a ja juz lezalam w lozku bo umieralam dzis rano powiem wam ze czulam sie dosc dobrze chociaz nie super ale na mysl co mnie czeka dzis w pracy kupa roboty to nawet mi sie nie chce zajrzec do tych paapierow a juz wczoraj zrobilam sobie dzien leniwca chociaz nawet czasu bym nie miala zeby zajac sie wnioskiem bo to przelewy i inne pierdoly a czulam sie bardzo bardzo zle nawet nie wiem czy po pracy wylaczylam kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz jestem:) dziendobry!! uuuuuuuu.... to cie czeka weekend w lozku (oby z druga poloweczka) :) ja wczoraj ogladnelam film jakis i myslalam ze ze zmeczenia do lozka nie dojde:( ale pocieszam sie ze jeszcze 8 h i weekend:):) cos czuje ze sie bedzie dluzylo,bo zawsze tak jest jak czlowiek czegos wyczekuje a ja wyczekuje weekendowej niedzieli bo aparacik i polsat cyfrowy przyleci:):) yoooohuuuuu wstretna materialistka jestem ale nie wierze, ze wy czasami tez tak nie macie!!:) dzis mam nadzieje ze wiecej nas bedzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off- no nie wiem raczej weekendu nie spedze w lozku bo mam kupe spraw na glowie na 16 musze jechac do innego miasta po wpis z angola a wczesniej musimy kupic garnitur i inne pierdolly dla mojego do slubu pozniej tata moj chcial zeby mu pomoc w remoncie cos pownosic itp a ja musze u siebie posprzatac bo mam taki syf ze szok porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez syfiasto musze dzis posprzatac zaraz po pracy i jeszcze jakies zakupy porobic bo sie znajomy na wieczor wprosil na jakas poloweczke (0.5l) :):) a ja nawet obrusa ani zadnej serwetki nie mam bo mialam ostatnio kupic ale tesciowa zapowiedziala ze mi kupi na nowe mieszkanko i przysle bratem w niedziele razem z reszta sprzetu:) hihi. wiec czekam!! tu strasznie wszystko drogie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierdulki do kuchni wydalam prawie 100 euro a to i tak nie wszystko (wole kupic niz chodzic i prosic sie wlascicielki,pozniej to i tak zabiore ze soba:) ) jeszcze mi tluczka brakuje i wiekszego garnka na zupe:) a no i porzadnej tefalowskiej patelni:) no i jakiegos kwiatka :( hihi okropna jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierdulki do kuchni wydalam prawie 100 euro a to i tak nie wszystko (wole kupic niz chodzic i prosic sie wlascicielki,pozniej to i tak zabiore ze soba:) ) jeszcze mi tluczka brakuje i wiekszego garnka na zupe:) a no i porzadnej tefalowskiej patelni:) no i jakiegos kwiatka :( hihi okropna jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sie itus lecz bo naprawde szkoda zycia na choroby:):) ja na takie przeziebionko to zawsze fervex pije-mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NORMALNIE NIEDOWIERZAM:( JAKIM CUDEM NIKOGO NIE MA:( SMUTNO TROCHE WRACAJCIE OBIJAC SIE PRZY KOMPIE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie?? chce sobie jakies fajne buty zamowic z allegro bo brat mojego mezulka przyleci w odwiedziny do nas koncem pazdziernika na weekend tomoze nakupic nam czegos! musze jakies fajne buty wypatrzec:) ej a wy gdzie :(:( smutno troszke!!! http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=229676832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off- sluchaj poprostu mam tyle roboty ze szok prezes pojechal teraz do urzedu a ja zostaalam sama z tym starym wnioskiem co ta poprzednia laska miala go zrobic okazalo sie ze nie zrobila wielu rzeczy i ja teraz musze za nia robic gdybym chociaz wiedziala jak ale jak do wszystkiego sama musze dochodzic to tyle czasu mi zajmuje ze jak sie domysle to juz 16 i do domu fakt prezes sie stara pomaga mi ile sie da ale niektorych rzezcy sam nie wie takze dzis poprawiam wniosek tej laski i tak sie domyslam ze kilka rzeczy zrobila zle ale nie porawiam najwyzej wysla jeszcze raz do porawy i tak juz mam dosc tych rzeczy ktorych w ogole nie zrobila a swoj wniosek czyli nastepna transza nie wiem kiedy skoncze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off te juz sa najladniejsze z tych wszystkich co pokazalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS TO ja cie zameczam a ty tyle pracy masz:( w sumie to wszystkie zameczam tyle ze nikt sie dzis nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×