Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

jak mialam diprophos to mialam w kolano i tak nie bolaly jak te w tylek :P a teraz mam w tylek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że niewiele pisałyście, bo musiałam trochę wyjechać i pracy dużo w związku z tym. Przynajmniej nie ma nic do czytania:) U mnie kolano chyba nieźle. Przez większość doby ok, czasem jakieś złe, lub gorsze momenty. Kacha, współczuję tych zastrzyków, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam no nie mam czasu;/ dziennie siedze do 18 na tej uczelni poki co dod atego mam korki prawko treningi ta glupai rehabiltacje :(( i mam grype i chodze tak wszedzie z goraczka ;/ wpadne w weeknd jak bede miec wolne P.S kolanko moje nie wytrzymuje tego tempa:P Buzki dla was dziewzynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie nie będzie do niedzieli:) Więc nie piszcie może zbyt wiele, żebym mogła sobie poczytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że będą pustki.:) A Megusia jeszcze żyje??? Kacha, co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Wiec tak, bylam u lekarza no i nie przyszedl bo mu cos wypadlo ale byl w zastepstwie ktos inny. Akurat ta doktor ktorej nie lubie i ktora mi przepisywala fizykoterapie, no ale poszlam do niej. I tak ja jej mowie co i jak gdzie mnie boli, ze jedna noga mniej mnie boli itd. i ona bada mi nogi i sie pyta ile cwicze no a ja do niej ze kolo 800 dziennie a w wakacje wiecej. To ona takie spojrzenie zrobila na mnie ze tyle robie i stwierdzila ze ja chyba w domu nic innego nie robie tylko cwicze no i powiedziala ze ona by po 300 odleciala :P no i pogadalam z nia i mi dala skierowanie na rtg lewego kolana (nie tego co mialam artro) no ale tam nic nie wyszlo i dala mi recepte na PABI-NAPROXEN i mam to brac dwa razy dziennie ale przed tym wypic siemie zeby nie podraznic zoladka. No i to co najwazniejsze mowila cos o artroskopii nie zrozumialam jej do konca ale powiedziala ze jezeli to nie pomoze to raczej artro bedzie konieczne ale jeszcze zobaczymy co moj lekarz porwadzacy powie bo moze cos jeszcze wymysli. Kolejna wizyte mam za miesiac, dokladnie to za poltora miesiaca bo wczesniej nie bylo czyli ide 22.XI.07r na wizyte i wtedy sie pewnie wszystko okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to był bardzo ciężki tydzień, zresztą jak zawsze po wakacjach :P zaczynam sie przygotowawywać psychicznie na wizyte u ortopedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze mam 1,5 miesiaca na przygotowania na wizyte u ortopedy... ciekawe czy mnie wysle na artro czy jeszcze bedzie mnie czyms meczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam sie na środe i mam nadzieje, że dotre ;) niestety zabiegi nic nie pomogły i ten głupi łokieć boli mnie coraz bardziej :/ do tego dolna część kolana jest opuchnięta i booliiiiii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 listopada (wczesniej miejsc nie ma ) i nic sie nie polepszyla i dostalam teraz tabletki o nazwie PABI-NAPROXEN i lekarz cos mowil o artroskopii drugiego kolana ale jeszcze musi to potwierdzic moj lekarz prowadzacy (bo wczoraj go nie bylo i bylo zastepstwo) :P Akurat ta babka co mi fizykoterapie przepisala :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze to do mnie :P sorki :P:P Ale mam pytanie. co mozna pic zamiast siemia na oslone rzoladka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty tez je bierzesz ?? bo mi lekarz kazal pic siemie przed polknieciem zeby nie podraznic zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje mi jeszcze 1 podpisu bo wykład się nie odbył i musze jechać jeszcze w przyszłym tygodniu :/ ale mam już 9 podpisów, więc może pani dziekan przyzna mi tego IOSa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to wyczytalam ze przeciwbolowo tez ale wzielam juz 2 tabletki a zaraz biore 3 i narazie nic... A chodzi Ci ze siemie jest dobre w smaku czy ogolnie na zdrowie dobrze wplywa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety będe musiała bo na łacinie trzeba mieć 100% obecności i nawet jeśli masz zwolnienie lekarskie musisz odrabiać zajęcia :/ w praktyce oznacza to, że co tydzień musze sie meldować na zajęciach z łaciny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemie jest podobno obrzydliwe w smaku, ale dobrze wpływa na gardło i głos, tak twierdziła pani od technik emisji głosu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo smakuje. Można jeść mielone na surowo ( niezbyt), ale całe i gotowane w wodzie, super:) A to z gardłem prawda, bo nawilża śluzówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakies mielone z ulepszonym smakiem a jak dla mnie to ten smak jest straszny... mojej siostrze tez to smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×