Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Moja kondycja jest akurat niezła. Nawet czworogłowy wrócił do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo ćwiczę, tylko nic obciążającego i chodzę dużo. A cóż tak dziś reszty nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zalecony basen i nawet na początku udalo mi się chodzić regularnie przez klika tygodni a potem już mi się nie chciało heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:) ja jak zwykle dopiero co do domu wrocilam...;/ a co do basenu ja mam karnet co mieisac ale teraz jakos nie chodze moze powinnam juz zaczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgłaszam:P No Megusia to faktycznie jak już głosniej niż muzyka:D Ale moje czasami też tak mają:P A może Twoja siostra jest tak wyczulona na te trzaski, że je tak słyszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie jest wyczulona, bo jej mąż też strzela i oni tego nie słyszą tylko ja heheh a z tych strzalów to się nawet ortopeda cieszy, więc są na pewno ponadstandardowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana maraton po skelpach:P a teraz sie relaksuje;P chociaz niestety szara rzeczywisctosc jest taka ze bede musiala sie przygotowac na kolosa i zrobic sprawozdzania z fizy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mam:) juz od wczoraj:) nic tam zlego nie ma:) poza duza iloscia plynu i jakims niejednorodnym obszarem gdzies tam:P pokaze lekarzowi kiedys to zobacze co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ta koleżanka co miala ten wypadek na w-fie ciagle lezy w szpitalu i bedzie miala albo juz miala robiona artroskopie... wiec teraz w klasie nie jestem sama :D Pytalam sie tez pani od w-fu czy to tajemnicze miejsce zobacza mozna zobaczyc podczas artroskopii i ona stwierdzila ze raczej tak... Strasznie mnie nadgarstek boli bo wczoraj stalam na bramce i kumpel taka mocna pilke kopnal a ja zle ta pilke odbilam i mnie nadgarstek teraz boli ruszac nim nie moge ledwo co pisze na klawiaturze... chyba pojade na przeswietlenie jezeli nie minie... chociaz nie wiem czy jest sens... bo pewnie i tak nic nie pokaze... reka nawet nie spuchła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA MRI często jakieś cuda wychodzą. Znajoma mojej mamy miała na MRI uszkodzone ACL, a na artro ACL wyszło idealne. Taki znajomy znowu miał na MRI uszkodzenie łąkotki, na artro chondro, łąkotki ok. I wydaj tu człowieku 5 stów na MRI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, może byś nam przepisała ten wynik, pewnie znów się czegoś nauczymy.Ja na pewno:D I jeszcze Megusia nam wyjaśni:) A ile cię wykosztował ten rezonans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba o to pytałam i o ile dobrze pamiętam - 400 zł. to i tak w miare \"tanio\", bo najtańszy jaki udało mi sie znaleźć kosztował 450 zł, a średnie ceny oscylują w okolicach 500 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja, a służba zdrowia choruje już chyba nieuleczalnie. Dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×